Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos taro konsultacijos

sveikos merginos, 

taro tema miega, tad pagalvojau paprašyti pagalbos čia.

Dėliojau kortas ir viena iš jų neaiški - gal kas gali pateikti savo interpretaciją?

klausimas: kokios galimybės gauti finance manager darbą šį rugsėjį?

pati iškrito monetų riteris

vėliau: žvaigždė, monetų 5, taurių tūzas.

monetų riterį suprantu kaip progresą karjeroje, žvaigždę - kad gausiu norimą/gerą darbą, taurių tūzas lyg ir tą pątį rodo.. visos kortos kaip ir geros bet monetų 5 truputį gąsdina - rodo nedarbingumą, skurdą, kažkokias neigiamas permainas.. papildomos kortos šitai kortai paaiškinti iškrito 4 taurės, 2 lazdos ir 9 monetos, kas dar labiau suvėlė mano mintis. 

Ar galėtų kas nors pažiūrėti per savo prizmę prašau prašau prašau?:)

Atsakyti
QUOTE(The Great Wind @ 2018 08 08, 13:14)
<p>sveikos merginos, </p><p></p><p></p><p>taro tema miega, tad pagalvojau paprašyti pagalbos čia.</p><p>Dėliojau kortas ir viena iš jų neaiški - gal kas gali pateikti savo interpretaciją?</p><p></p><p>klausimas: kokios galimybės gauti finance manager darbą šį rugsėjį?</p><p>pati iškrito monetų riteris</p><p>vėliau: žvaigždė, monetų 5, taurių tūzas.</p><p></p><p>monetų riterį suprantu kaip progresą karjeroje, žvaigždę - kad gausiu norimą/gerą darbą, taurių tūzas lyg ir tą pątį rodo.. visos kortos kaip ir geros bet monetų 5 truputį gąsdina - rodo nedarbingumą, skurdą, kažkokias neigiamas permainas.. papildomos kortos šitai kortai paaiškinti iškrito 4 taurės, 2 lazdos ir 9 monetos, kas dar labiau suvėlė mano mintis. </p><p>Ar galėtų kas nors pažiūrėti per savo prizmę prašau prašau prašau?smile.gif</p><p></p>

taro tema buvo skirta mokymuisi o ne atsakinet I klausimus, ie senai issibegiojo persikele I fb, jei bus noro pasijung I fb grupe galesiu atsiust nuoroda,

kaip paildomos kortos uztenka vienos, kuo daugiau trauksi tuo labiau brisi I gilu miska ir tuo labiau nieko nesuprasi, 5 diskai pagal mane rodo kad netenkins uzdarbis, nors paty darba gaut sansu ir yra
Atsakyti

Sveiki, noriu paklausti ar mano seima neturi bloga linkincio asmens? Po kiekvieno susitikimo su vienu zmogumi seimoje ivyksta beda kazkokia, ir tas asmuo gana aiskiai kartais parodo, kad musu nemegsta. Gal mus keiksnoja ar dar ko linki, nes visi seimyniskiai labai vengia to zmogaus.

Pavydas,pavydas ir dar didesnis pavydas.Va tokia to zmogaus ir magija.Magisku ritualu nenaudoja pries jus.Be pavydumas jums,net ta pati zmogu i kapus varo,neturi jis ramybes pats.Pavydima arba jusu materialines geroves arba siltu harmoningu seimos santykiu.Siulyciau atsikratyti bet kokiais to asmens dovanotais daiktais.Aplamai butu gerai isvis nebendrauti su tuo zmogumi.Jei neimanoma nebendraut,tai bent jau po kiekvieno susitikimo su siuo asmeniu issimaudyt,nes vanduo labai lengvai nuplauna neisisenejusi negatyva,toki kaip pavydas.Sekmes ir meiles jusu seimai!

Atsakyti
QUOTE(BlackDhalia @ 2018 08 04, 17:30)
<p>Sveiki, noriu paklausti ar mano seima neturi bloga linkincio asmens? Po kiekvieno susitikimo su vienu zmogumi seimoje ivyksta beda kazkokia, ir tas asmuo gana aiskiai kartais parodo, kad musu nemegsta. Gal mus keiksnoja ar dar ko linki, nes visi seimyniskiai labai vengia to zmogaus.</p>

Šiaip, aš į jau atasakytus klausimus nesigilinu. Bet mane suintrigavo du skirtingi atsakymai. Nutariau ir aš pažiūrėti situaciją. Ir matau, kad šita problema sena, ir ją padarė jūsų artimieji (ar mamos pusė, ar tėvelio pusė). Jie pasielgė negarbingai. Tai greičiausiai liečiai šeimos turtą (palikimą). Jie nenorėjo dalintis su kitu šeimos nariu ir didelę dalį o gal ir viską pasiėmė sau. Todėl dabar tas žmogus (pagyvenęs) tikrai jūsų šeimą keksnoja ir linki tik blogo. Jokių ritualų neatlieka. Nebent bažnyčioje prašo dievo, kad jūsų šeimą ir dar kelias kartas nubaustų. Ir joks čia vanduo (nei paprastas, nei šventintas) nepadės. Reikia taikytis su tuo žmogumi. Ieškoti kompromisų, Gal jam reikalinga kokia nors pagalba? Padėkite. Tiktai jūsų gerumas ir kantrybė gali pataisyti situaciją. Ir tikrai į gerą pusę.

Na va. Yra trys atsakymai į jūsų klausimą. Tik jums žinoti, kuris teisingas, o kuris ne. Ir kaip toliau elgtis, sprendžiate jūs patys.
Atsakyti

Gal kuri galit pasiziureti,buciau dekinga. Labai neramu ar vyras,vel isvyks i uzsieny. Bijau kad tai paveiks dar labiau musu santykius. Aciu

Atsakyti
QUOTE(Tulpyte @ 2018 08 10, 12:06)
<p>Gal kuri galit pasiziureti,buciau dekinga. Labai neramu ar vyras,vel isvyks i uzsieny. Bijau kad tai paveiks dar labiau musu santykius. Aciu</p>

deja nuliudinsiu, i kelione vyras vis tik isvyks
Atsakyti
QUOTE(BUCI @ 2018 07 31, 16:24)
<p>Laba diena. Turiu griuvancius santykius byrancia seima. Gal kas galetu paziureti mano likimui i akis ir pasakyti bamdyti gelbeti santykius ar paleisti? Aplamai kas cia vyksta?</p>

nematau as pas jus byranciu santykiu ar tiksliau pasakius subyrejusiu, rutina namie, tas pats per ta paty, namie viskas labia oficialiai, gal demesio svelnumo reiktu parody ir demesio ne tik laukt is vyro, pati uzsidarius uzsispyrus , manau rasit sprendima kaip issprest savas bedas, ir skyrybu neprireiks
Atsakyti

deja nuliudinsiu, i kelione vyras vis tik isvyks

Aciu. Jis jau dabar isvykes. Tikiuosi kad kazkokiu stebuklingu budu vistik pavyks ji atkalbeti nuo sekancios keliones.

Atsakyti

Visi trys atsakymai is oro,tikrai ne is kortu... blykste38 net aciu sakyt nesinori

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DDaivinija: 12 rugpjūčio 2018 - 07:21
QUOTE(DDaivinija @ 2018 08 12, 06:18)
<p>Visi trys atsakymai is oro,tikrai ne is kortu... blykste38 net aciu sakyt nesinori</p>

kur kur bet cia tikrai niekas nesipuola dekot o to as ir nelaukiu, nors kaip sakoma kiaule tvarke ir ta sukriuksi, visi 3 sakai atsakymai? ir kurgi kiti prapuole
Atsakyti
Sveikos, gal yra galinciu paziureti, kokia mano ir N. D. draugystes ateitis? (Buvom geriausios drauges, kaip seses, apie 10 metu, niekad nesipykom. Susipykom pries savaite ir nors bandziau atsiprasyt jos (nors mano kaltes cia ir nera, tiesiog norejau susvelnint situacija) ji net i zinutes man neatraso, tik matau, kad perskaito). Is savo puses jauciuosi padariusi viska, ka galiu. Ar musu draugyste baigta, ar ji pati ateis taikytis emocijoms nuslugus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasario saulė: 12 rugpjūčio 2018 - 17:19
[quote=Pavasario saulė,2018 08 12, 16:15]
Sveikos, gal yra galinciu paziureti, kokia mano ir N. D. draugystes ateitis? (Buvom geriausios drauges, kaip seses, apie 10 metu, niekad nesipykom. Susipykom pries savaite ir nors bandziau atsiprasyt jos (nors mano kaltes cia ir nera, tiesiog norejau susvelnint situacija) ji net i zinutes man neatraso, tik matau, kad perskaito). Is savo puses jauciuosi padariusi viska, ka galiu. Ar musu draugyste baigta, ar ji pati ateis taikytis emocijoms nuslugus?
[/quote

isizeidus labai , svarsto galvoja ka atrsayt, savaites begyje turetum gaut zinute is jos, dar teks pasiaiskint jums abiems ir issprest visa tai del ko susipykot, gal kazkuri laika ir bus tokie santykiai tarp jusu , mazdaug oficialus , ne taip kaip tarp padruskiu, bet viskas issprendziama, parasyk dar zinute net jei ir nera tavo kaltes
Atsakyti