Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos taro konsultacijos

Įdomiai man kortos dėliojasi. Į naują darbą pereiti galimybės yra. Ir jūs puikiai ten susitvarkytumėte. Atlyginimas irgi pakiltų. Darbo daug, bet atsirastu galimybės siekti didesnių tikslų. Tačiau išėjimas iš seno darbo nebūtų toks sklandus. O ir jūs kažko nenorite palikti sename darbe. Tai liečia jausmus.
Taigi jums spręsti.

Aciu Jums labai  :4u:​  

Atsakyti
QUOTE(Moonlightmagic @ 2018 08 17, 12:55)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="kristinkag" data-cid="72179336" data-time="1534341169"><div><p>Sveiki, jau seniai lankiausi pas jus.
Dabar jau rimčiau pradedu domėtis ezoterika, tik pradedu nuo savo vidinio pasaulio susitvarkymo. Noriu paklausti kaip man seksis toliau, kiek pasiekusiu per metus? Ačiū iš anksto už atsakymą
</p></div></blockquote><p></p><p>Jus dabar esate kokioj tai euforijoj  smile.gif  Su ezoterika susipazinti kiekvienam verta. Svarbiausia jausti ribas, nepamirsti gyventi zemisko gyvenimo, neskubeti apsikrauti svetimom bedom.
</p><p></p><p></p><p></p><p></p><p></p><p></p><p></p><p></p><p></p><p></p><p></p><p></p>

Ačiū.
Taip aš dabar esu euforijoj, susidėjo keletas dalykų kurie mane pakylėjo, man patinka šita savijauta, ateis laikas nusileisiu ant žemės visada taip nebus. Tikiuosi kad jausiu ribas, bet mane traukia ši sritis, turiu stiprią nuojautą, sapnuoju pranašiškus sapnus, vieną kartą jaučiau artimo mirtį, nors tada nesupratau kas tai. Jaučiu kad turiu kažką savyje tik reikia tai atrasti, turiu mokytoją ji man padės atskirti ribas, nepasiklysti
Atsakyti

Sveikos, pasimete mano klausimas :) Gal galetumete paziureti, ka rodo kortos apie santykius su E.Z. Nelabai suprantu ar zmogus nusiteikes rimtai ar verta deti pastangas del buvimo kartu? Aciu :4u:

Atsakyti
Sveikos, žvilgtelėkit, prašau, ar nusimato meilė mano gyvenime... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2018 08 18, 16:42)
<p>Sveikos, pasimete mano klausimas smile.gif Gal galetumete paziureti, ka rodo kortos apie santykius su E.Z. Nelabai suprantu ar zmogus nusiteikes rimtai ar verta deti pastangas del buvimo kartu? Aciu 4u.gif
</p><p></p>


Šitas žmogus dabar plaukia pasroviui. Jis nesirįžta rimtiems santykiams. Praeityje turėjo išdavystę, todėl dabar nenori jokių stiprių jausmų. Apie jus jis galvoja teigiamai. Jam patinka, kad jūs esate taktiška ir mokate sulaikyti savo jausmus. T.y. jo nespaudžiate priimti jokių rimtų sprendimų. Ir kokias pastangas bedėtumėte, jisai nesiryš rimtiems sprendimams. Na o jums atsibos toks neapibrėžtumas, ir jūs galite griežtai pareikalauti-Arba, Arba. Va tuomet ir nutrūks jūsų santykiai.
Atsakyti

Sveiki,

Kas galit padėliokit kortom :) 

kaip visada domina santykiai su vyru...

Ar aš išdrįsiu išsiskirti? Situacija tokia, kad turim vieną vaikutį 3m., gyvenam name kurį daug metų statėm, padėjo mano tėvai....

Todėl, kad ir kaip mane slegia mūsų santykiai aš pati galvoju, kad taip ir liksiu , nes neišdrįsiu skirtis dėl vaiko, dėl namo (į kurį mano tėvai daug sukišo), o dalintis viską pusiau reiktų....dėl to, jog paskui bijau likti visai viena, niekieno nepalaikoma....Nors kiti sakytų, kad ką čia kalbi tavo vyras geras negeria, nemuša ir t.t. bet yra daug kitų dalykų, kurie tiesiog tarp mūsų nesuderinami.... :( liūdna bet bandau vėl mėgint suprast ką aš jame įžvelgiau, galvoju gal taip jausmai grįžtų, mąstau, gal čia kokia krizė, bet kiek ji gali tęstis.... nžn esu pasimetusi, nusivylusi, mąstsyi kitaip jau nebenoriu....stengtis dėl gerų santykių jau atsibodo, pastovus ekoniminis teroras, bepretekstis pavydas, nors ir pačiam sexo nereikia mėnesiais, tiesiog kitoks mąstymas į gyvenijmą, jo nenoras tobulėti, mokytis, kilti karjeroje, jo stereotipinis požiūris į šeimą: žmona-puodai, bliūdai, šluota, namai, vyras-TV, miegas,medžioklės, žvejyba, pasikrapštymai garaže.... visa tai mane dusina, ir jau esu abejinga tam žmogui, kad ir ką jis daro, išeina su draugais medžioti, žvejoti, pabaliavoti, man tas pats gali kad ir per naktį nergįšt....Iš vis aš dabar net mąstau, jei skirčiaus tai jau kito vyro ir nebenorėčiau, aplink kiek pažiūriu tai mažai laimingų santykių, ir visur panašiai....
Šeip jei niekas nepadeliosit kortom, gal kažką kitos galit patarti, lauksiu a.ž.?
Žinau esu bestuburė nes neįstengiu priimti sprendimo...
Mano vaikystėje kai mama su tėčiu pykdavosi (o tai būdavo audringa) visada galvojau, kodėl mama nesiskiria, dabar ją suprantu....daug įsipareigojimų, baimė, nežinomybė, valios trūkumas....visa tai dabar tinka man.

Atsakyti

Aciu :)

Atsakyti

Laba diena. Ar pavyks dar per šiuos metus pakeisti darba? O gal pavyktu susikurti savo koki versliuka?

Atsakyti
QUOTE(indroox @ 2018 08 20, 12:13)
<p>Sveiki,</p><p>Kas galit padėliokit kortom smile.gif 
</p><p>kaip visada domina santykiai su vyru...</p><p>Ar aš išdrįsiu išsiskirti? Situacija tokia, kad turim vieną vaikutį 3m., gyvenam name kurį daug metų statėm, padėjo mano tėvai....</p><p>Todėl, kad ir kaip mane slegia mūsų santykiai aš pati galvoju, kad taip ir liksiu , nes neišdrįsiu skirtis dėl vaiko, dėl namo (į kurį mano tėvai daug sukišo), o dalintis viską pusiau reiktų....dėl to, jog paskui bijau likti visai viena, niekieno nepalaikoma....Nors kiti sakytų, kad ką čia kalbi tavo vyras geras negeria, nemuša ir t.t. bet yra daug kitų dalykų, kurie tiesiog tarp mūsų nesuderinami.... verysad.gif liūdna bet bandau vėl mėgint suprast ką aš jame įžvelgiau, galvoju gal taip jausmai grįžtų, mąstau, gal čia kokia krizė, bet kiek ji gali tęstis.... nžn esu pasimetusi, nusivylusi, mąstsyi kitaip jau nebenoriu....stengtis dėl gerų santykių jau atsibodo, pastovus ekoniminis teroras, bepretekstis pavydas, nors ir pačiam sexo nereikia mėnesiais, tiesiog kitoks mąstymas į gyvenijmą, jo nenoras tobulėti, mokytis, kilti karjeroje, jo stereotipinis požiūris į šeimą: <strong>žmona</strong>-puodai, bliūdai, šluota, namai, <strong>vyras</strong>-TV, miegas,medžioklės, žvejyba, pasikrapštymai garaže.... visa tai mane dusina, ir jau esu abejinga tam žmogui, kad ir ką jis daro, išeina su draugais medžioti, žvejoti, pabaliavoti, man tas pats gali kad ir per naktį nergįšt....Iš vis aš dabar net mąstau, jei skirčiaus tai jau kito vyro ir nebenorėčiau, aplink kiek pažiūriu tai mažai laimingų santykių, ir visur panašiai....
Šeip jei niekas nepadeliosit kortom, gal kažką kitos galit patarti, lauksiu a.ž.?
Žinau esu bestuburė nes neįstengiu priimti sprendimo...
Mano vaikystėje kai mama su tėčiu pykdavosi (o tai būdavo audringa) visada galvojau, kodėl mama nesiskiria, dabar ją suprantu....daug įsipareigojimų, baimė, nežinomybė, valios trūkumas....visa tai dabar tinka man.
</p>



Čia kortos jums nepadės. Jūs esate nusivylusi savo dabartiniu gyvenimu. O kodėl? Ogi todėl, kad ,kaip jūs ir rašėte, ilgai statėte savo namą. Todėl užmiršote savo ir vyro santykius, šiltą bendravimą. Namas pastatytas, o širdyje tuštuma. Liko tik kasdieninė rutina. Bet kas yra laimė? O laimė ir yra mūsų kasdienybė. Juk nuo mūsų priklauso, kaip mes pragyvensime kiekvieną dieną. Ar iš ryto atsikėlę savo gyvenimo žmoguje matysime tik neigiamus aspektus, ar bandysime įžvelgti ką nor gero. Juk ir jūs, kai tekėjote už jo, tai nematėte jo neigiamų savybių. Tai ir dabar bandykite jame ką nor gero įžvelgti. Bandykite su juo kalbėti, kas jums nepatinka. Bandykite išgirsti kas jam nepatinka jumyse. Yra posakis: "Gerą vyrą reikia pačiai daryti" Ir tas darbas yra visam gyvenimui. Ir teisingai jūs pastebėjote, kad nėra nei vienos įdealios šeimos. NEI VIENOS. Pas visus tam tikrais periodais būna visko. Juk ir pas jūsų tėvus problemų buvo. Bet juk gyvena. Jus užaugino. Jums padeda. Pakalbėkit su mama. Ar dabar ji laiminga? Gal ji jums ką nors patars.
Vienu žodžiu reikia dirbti su savimi.
Na o jeigu nieko neišeina, reiškias turi skirtis jūsų ir vyro keliai. Ir nereikia galvoti apie jokį namą. Kai esi laimyngas, tai lamyngas ir mažame kambarėlyje. Ir jokie įsipareigojimai negali stabdyti siekti savo laimės.
O dėl sūnelio, tai vaikui reikia ir tėčio ir mamos. Bet gal geriau kai tėtis ir mama atskirai gyvena, bet myli vaiką ir vaikas laimingas, negu tėtis ir mama gyvena kartu, bet yra svetimi ir vaikas jiems yra našta.
Taigi mąstykit, galvokit ir priimkit SAVO sprendimus.
Tvirtybės jums.
Atsakyti
QUOTE(Tiesiog As_357204 @ 2018 08 21, 07:40)
<p>Laba diena. Ar pavyks dar per šiuos metus pakeisti darba? O gal pavyktu susikurti savo koki versliuka?</p>


Taip iki naujų metų jums yra galimybės pakeisti darbą. Tas darbas nebūtų aukso kalnai, bet jus tenkintų. Ir tai geresnis variantas nei versliukas. Tačiau jūs norite varsliuko. Čia reikia elgtis atsargiau. Versle jūs turėtumėte vienas daug dirbti. Jokių kompanjonų, nes gręsia apgaulė ir išdavystė. Ir galutiniam rezultate nieko gero.
Bet pagrindą man rodo problemas su antrąja puse. Gręsia nesusikalbėjimas ir skirybos. (O gal ji norės būti jūsų partneriu?)
Ir neinvestuokite artimiausiu laiku pinigų niekur. Gali prapulti. O jeigu tikitės finansinės paramos iš kokių nors institucijų, tai atsakymas bus neigiamas.
Atsakyti

rutele3, 23 Rug 2018 - 08:58, parašė: Čia kortos jums nepadės. Jūs esate nusivylusi savo dabartiniu gyvenimu. O kodėl? Ogi todėl, kad ,kaip jūs ir rašėte, ilgai statėte savo namą. Todėl užmiršote savo ir vyro santykius, šiltą bendravimą. Namas pastatytas, o širdyje tuštuma. Liko tik kasdieninė rutina. Bet kas yra laimė? O laimė ir yra mūsų kasdienybė. Juk nuo mūsų priklauso, kaip mes pragyvensime kiekvieną dieną. Ar iš ryto atsikėlę savo gyvenimo žmoguje matysime tik neigiamus aspektus, ar bandysime įžvelgti ką nor gero. Juk ir jūs, kai tekėjote už jo, tai nematėte jo neigiamų savybių. Tai ir dabar bandykite jame ką nor gero įžvelgti. Bandykite su juo kalbėti, kas jums nepatinka. Bandykite išgirsti kas jam nepatinka jumyse. Yra posakis: "Gerą vyrą reikia pačiai daryti" Ir tas darbas yra visam gyvenimui. Ir teisingai jūs pastebėjote, kad nėra nei vienos įdealios šeimos. NEI VIENOS. Pas visus tam tikrais periodais būna visko. Juk ir pas jūsų tėvus problemų buvo. Bet juk gyvena. Jus užaugino. Jums padeda. Pakalbėkit su mama. Ar dabar ji laiminga? Gal ji jums ką nors patars. Vienu žodžiu reikia dirbti su savimi. Na o jeigu nieko neišeina, reiškias turi skirtis jūsų ir vyro keliai. Ir nereikia galvoti apie jokį namą. Kai esi laimyngas, tai lamyngas ir mažame kambarėlyje. Ir jokie įsipareigojimai negali stabdyti siekti savo laimės. O dėl sūnelio, tai vaikui reikia ir tėčio ir mamos. Bet gal geriau kai tėtis ir mama atskirai gyvena, bet myli vaiką ir vaikas laimingas, negu tėtis ir mama gyvena kartu, bet yra svetimi ir vaikas jiems yra našta. Taigi mąstykit, galvokit ir priimkit SAVO sprendimus. Tvirtybės jums.
As viska suprantu. Bet zmogui kuriam nera gerai reikia ir kazkokio siaudo, man siuo atveju siaudas bureja, kuri gal suteiks vilciu ateiciai. Nenoriu as cia labai issiplesti, bet nu nera gerai jei noriu issiburt, jus turit patirties ir zinot jog dazniausiai zmones eina pas buerjas kai yra kryzkelej, pasimete, nebezino ka toliau daryt, o ne tada kai jiems puikiai sekas.....tiesiog norejau kazka isgisrst.... Bet aciu jums esate ir teisi, tik tiesa ta jog as nesu tokia drasi kad del to, jog buciau laiminga galeciau drastiskai viska keisti taip kaip istikro noreciau.
Atsakyti

Sveiki. Gal kas gali padėlioti kortas? Esmė tame, kad pirkau brangų pirkinį, bet man susidarė įspūdis, kad mane apgavo. Kažin ar iš tiesų taip yra ar viskas gerai?
Atsakyti