Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos taro konsultacijos

Sveikos mergaites ☺ gal kuri zvilgteltu del darbo... atsirado teorine galimybe pakeisti darba, atlyginimas mazesnis... kaip ir noreciau, bet baimiu daug, be to, nezinau ar susitvarkysiu su darbo kruviu... ka patartumete? Ar mest kelia del takelio 8r aplamai ar pavyktu pereit?

Atsakyti
QUOTE(birucaite @ 2018 08 17, 13:40)
Ačiū jums Rutele3  4u.gif
Tai va, kad prie dabartinis mano darbas ir susijas su tuo ka noriu mokintis, todėl ir svarstau kad reikia daugiau žinių įgyti, kad galėčiau nerti į platesnius vandenis. Visai pasimečiau dabar unsure.gif  biggrin.gif


Pasimesti nereikia.
Tai dabar viskas ir susidėliojo. Kaip ir rašiau, jums yra galimybės tobulėti. Tik viskas vyks ne taip greitai ir sklandžiai, kaip norisi. Po kursų baigimo tikrai neatsivers jums visi keliai, kaip jūs galvojate. Todėl ir reikės laiko, rįžto ir užsispirimo.
Sėkmės jums apsisprendime.
Atsakyti

Sveiki, jau seniai lankiausi pas jus.
Dabar jau rimčiau pradedu domėtis ezoterika, tik pradedu nuo savo vidinio pasaulio susitvarkymo. Noriu paklausti kaip man seksis toliau, kiek pasiekusiu per metus? Ačiū iš anksto už atsakymą

Jus dabar esate kokioj tai euforijoj  :)  Su ezoterika susipazinti kiekvienam verta. Svarbiausia jausti ribas, nepamirsti gyventi zemisko gyvenimo, neskubeti apsikrauti svetimom bedom.

Atsakyti
QUOTE(braskeles @ 2018 08 17, 13:53)
<p>Sveikos mergaites ☺ gal kuri zvilgteltu del darbo... atsirado teorine galimybe pakeisti darba, atlyginimas mazesnis... kaip ir noreciau, bet baimiu daug, be to, nezinau ar susitvarkysiu su darbo kruviu... ka patartumete? Ar mest kelia del takelio 8r aplamai ar pavyktu pereit?</p>Įdomiai man kortos dėliojasi. Į naują darbą pereiti galimybės yra. Ir jūs puikiai ten susitvarkytumėte. Atlyginimas irgi pakiltų. Darbo daug, bet atsirastu galimybės siekti didesnių tikslų. Tačiau išėjimas iš seno darbo nebūtų toks sklandus. O ir jūs kažko nenorite palikti sename darbe. Tai liečia jausmus.
Taigi jums spręsti.
Atsakyti

Aciu. Jis jau dabar isvykes. Tikiuosi kad kazkokiu stebuklingu budu vistik pavyks ji atkalbeti nuo sekancios keliones.

Stebuklingas budas - tapti moterimi, kurios palikti jam nesinores, o jeigu ir isvyks, greiciau sugris.

Atsakyti

O kaip tapti ta moterim kurios nenores palikti? Gal jau tokio budo nebera...

Atsakyti

Laba diena. Turiu griuvancius santykius byrancia seima. Gal kas galetu paziureti mano likimui i akis ir pasakyti bamdyti gelbeti santykius ar paleisti? Aplamai kas cia vyksta?

I klausima buvo atsakyta, bet noreciau papildyti.

O ar pati norite issaugoti seima. Jeigu taip, ka del to darote, kokie jusu veiksmai. O gal norite tik patvirtinimo, kad gyvenimo nebus su siuo vyro. Nebus, jeigu paliksite ivykius plaukti pasroviui. Bet visada pries nutraukiant santykius, ypac jeigu yra vaiku, verta i santykius paziureti ne tik savo akimis, bet ir kitu seimos nariu, vyro.

Atsakyti

Įdomiai man kortos dėliojasi. Į naują darbą pereiti galimybės yra. Ir jūs puikiai ten susitvarkytumėte. Atlyginimas irgi pakiltų. Darbo daug, bet atsirastu galimybės siekti didesnių tikslų. Tačiau išėjimas iš seno darbo nebūtų toks sklandus. O ir jūs kažko nenorite palikti sename darbe. Tai liečia jausmus.
Taigi jums spręsti.

Aciu Jums labai  :4u:​  

Atsakyti
QUOTE(Moonlightmagic @ 2018 08 17, 12:55)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="kristinkag" data-cid="72179336" data-time="1534341169"><div><p>Sveiki, jau seniai lankiausi pas jus.
Dabar jau rimčiau pradedu domėtis ezoterika, tik pradedu nuo savo vidinio pasaulio susitvarkymo. Noriu paklausti kaip man seksis toliau, kiek pasiekusiu per metus? Ačiū iš anksto už atsakymą
</p></div></blockquote><p></p><p>Jus dabar esate kokioj tai euforijoj  smile.gif  Su ezoterika susipazinti kiekvienam verta. Svarbiausia jausti ribas, nepamirsti gyventi zemisko gyvenimo, neskubeti apsikrauti svetimom bedom.
</p><p></p><p></p><p></p><p></p><p></p><p></p><p></p><p></p><p></p><p></p><p></p><p></p>

Ačiū.
Taip aš dabar esu euforijoj, susidėjo keletas dalykų kurie mane pakylėjo, man patinka šita savijauta, ateis laikas nusileisiu ant žemės visada taip nebus. Tikiuosi kad jausiu ribas, bet mane traukia ši sritis, turiu stiprią nuojautą, sapnuoju pranašiškus sapnus, vieną kartą jaučiau artimo mirtį, nors tada nesupratau kas tai. Jaučiu kad turiu kažką savyje tik reikia tai atrasti, turiu mokytoją ji man padės atskirti ribas, nepasiklysti
Atsakyti