Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos taro konsultacijos

As viska suprantu. Bet zmogui kuriam nera gerai reikia ir kazkokio siaudo, man siuo atveju siaudas bureja, kuri gal suteiks vilciu ateiciai. Nenoriu as cia labai issiplesti, bet nu nera gerai jei noriu issiburt, jus turit patirties ir zinot jog dazniausiai zmones eina pas buerjas kai yra kryzkelej, pasimete, nebezino ka toliau daryt, o ne tada kai jiems puikiai sekas.....tiesiog norejau kazka isgisrst.... Bet aciu jums esate ir teisi, tik tiesa ta jog as nesu tokia drasi kad del to, jog buciau laiminga galeciau drastiskai viska keisti taip kaip istikro noreciau.

rutele3 kaip ir viska surase. Viska ir jus kaip ir suprantate, jums naudingiau butu kreiptis asmenines konsultacijos. Sudelioti taskelius, istraukti i pavirsiu ir dirbti su galimai kita priezastimi.

Atsakyti
QUOTE(angelface @ 2018 08 18, 21:59)
Sveikos, žvilgtelėkit, prašau, ar nusimato meilė mano gyvenime...  rolleyes.gif

4u.gif
Atsakyti

Jūsų vyras yra pasimetes. Šiltų jausmų jums neturi ir atnaujinti šiltų santykių jis nenori, kadangi jis klauso kitos moters. Artimiausiu metu tokių, kaip skirybų -nesimato. Bet jūsų vyras gyvens tarp dviejų namų. Ir tokiu gyvenimu nei jis, nei jūs nebūsite laimingi. Todėl paleiskite jį, nes ateityje santykiai vis tiek subyrės. Ir kaip kortos rodo, kad iš jūsų pusės bus neapgalvoti poelgiai. Todėl jokiu būdu nesiimkite jokių negarbingų veiksmų sulaikyti(susigrąžinti) vyro.

Aciu rutele, tai to abejingumo ir saltumo musu santykiuose priezastis ar pasekme yra kita moteris? Jis su kita susitikeja ir planuoja ateiti kartu? Laikyti per prievarta nieko neplanuoju, tiesiog apmaudu, kad pragyvenus tiek metu, nesugeba atvirai prisipazinti, kad susirado kita ir nieko man nebejaucia...ir koks tikslas jam gyventi tarp tu dvieju namu? 

Atsakyti
QUOTE(angelface @ 2018 08 23, 22:08)

Jūs esate labai jau atkakli. Klausiate to paties jau kelintą kartą. Ir visuomet jums atsakydavo. Ir merginos tur būt į šitą klausimą daugiau neatsakys.
Bet į jūsų atsakymų kolekciją ,prisidėsiu ir aš.

Pirminė jūsų vienatvės priežastis tai, kad praeityje jūs nutraukėte santykius su savo žmogumi per daug savimi pasitikėdama. Ir čia liečia finansinę pusę. Galvojote, kad jūs viena geriau tvarkysitės. Bet gi norisi ir jausmų. Ir dabar jūs ieškote geresnio, bet nelabai išeina. Ir tas žmogus, kuris yra šalia jūsų (ne su jumis) nenori jokių rimtų santykių. Todėl kortos pataria nedėti pastangų dėl šitų santykių, o atkreipti dėmesį į kitą žmogų. Jis turėtų būti vyresnis ir atsirasti darbinėje aplinkoje. Va su šiuo žmogumi metų bėgyje turėtų užsimegzti rimti, tvirti santykiai.
Atsakyti
QUOTE(indroox @ 2018 08 20, 09:13)
<p>Sveiki,</p><p>Kas galit padėliokit kortom smile.gif 
</p><p>kaip visada domina santykiai su vyru...</p><p>Ar aš išdrįsiu išsiskirti? Situacija tokia, kad turim vieną vaikutį 3m., gyvenam name kurį daug metų statėm, padėjo mano tėvai....</p><p>Todėl, kad ir kaip mane slegia mūsų santykiai aš pati galvoju, kad taip ir liksiu , nes neišdrįsiu skirtis dėl vaiko, dėl namo (į kurį mano tėvai daug sukišo), o dalintis viską pusiau reiktų....dėl to, jog paskui bijau likti visai viena, niekieno nepalaikoma....Nors kiti sakytų, kad ką čia kalbi tavo vyras geras negeria, nemuša ir t.t. bet yra daug kitų dalykų, kurie tiesiog tarp mūsų nesuderinami.... verysad.gif liūdna bet bandau vėl mėgint suprast ką aš jame įžvelgiau, galvoju gal taip jausmai grįžtų, mąstau, gal čia kokia krizė, bet kiek ji gali tęstis.... nžn esu pasimetusi, nusivylusi, mąstsyi kitaip jau nebenoriu....stengtis dėl gerų santykių jau atsibodo, pastovus ekoniminis teroras, bepretekstis pavydas, nors ir pačiam sexo nereikia mėnesiais, tiesiog kitoks mąstymas į gyvenijmą, jo nenoras tobulėti, mokytis, kilti karjeroje, jo stereotipinis požiūris į šeimą: <strong>žmona</strong>-puodai, bliūdai, šluota, namai, <strong>vyras</strong>-TV, miegas,medžioklės, žvejyba, pasikrapštymai garaže.... visa tai mane dusina, ir jau esu abejinga tam žmogui, kad ir ką jis daro, išeina su draugais medžioti, žvejoti, pabaliavoti, man tas pats gali kad ir per naktį nergįšt....Iš vis aš dabar net mąstau, jei skirčiaus tai jau kito vyro ir nebenorėčiau, aplink kiek pažiūriu tai mažai laimingų santykių, ir visur panašiai....
Šeip jei niekas nepadeliosit kortom, gal kažką kitos galit patarti, lauksiu a.ž.?
Žinau esu bestuburė nes neįstengiu priimti sprendimo...
Mano vaikystėje kai mama su tėčiu pykdavosi (o tai būdavo audringa) visada galvojau, kodėl mama nesiskiria, dabar ją suprantu....daug įsipareigojimų, baimė, nežinomybė, valios trūkumas....visa tai dabar tinka man.
</p>





mintys ir norai sukasi apie skyrybas , rodos lyg ir rimtai nusiteikus nutraukt santykius, jokiu pastangu is jusu puses nematau kad bent kazkiek atstatyt griuvancius santykius, manipuliacijos paslaptys ir nuolatiniai pykciai del finansu, visa tai jusu is jusu puses , ir net nepastebit kad vyras myli ir bando demesi parodt, mane stebina tai ka matau kortose ir kad noras skirtis yra jusu o ne vyro, metu begyje skyrybu nerodo, manau rasit buda issprest iskilusias problemos ir sudeliosit taskus ant I

niekad nereik prikaisiot kad tik jusu tevai padejo, netikiu kad vyras gulejo tuo metu ant sofkutes ir nosi krapste, ir nereikia kad jis darytu ir elgtusi taip kaip jus norit, negalima to daryt, tupi garaze tegul tupi, jis gal neprikaisioja kad jus sedit grozio salone ir nagus klijuojat, negali dusint partnerio ir tuo labiau zemint kad jis niekad niekuo neprisideda
tikiuosi seima issaugosit ir busit laimingi
Papildyta:
QUOTE(angelface @ 2018 08 23, 19:08)



kiek atsimenu tai visai nesenai ziurejau sita klausima, ar tik ne apie vyruka vardu V?
Atsakyti
Ačiū rūtele3 smile.gif ir atsiprašau už atkaklumą, tiesiog pavargau būti viena, o kortos sudėlioja viską į vietas.

Blykste, žiūrėjote, bet su V kaip įtariu nieko daugiau įprastų draugiškų santykiu nebus. O pastaruoju metu tokia truputį beviltiška jaučiuosi, tai norisi žinoti ar dar bus TAS žmogus gyvenime.
Atsakyti
QUOTE(angelface @ 2018 08 24, 16:03)
Ačiū rūtele3 smile.gif ir atsiprašau už atkaklumą, tiesiog pavargau būti viena, o kortos sudėlioja viską į vietas.

Blykste, žiūrėjote, bet su V kaip įtariu nieko daugiau įprastų draugiškų santykiu nebus. O pastaruoju metu tokia truputį beviltiška jaučiuosi, tai norisi žinoti ar dar bus TAS žmogus gyvenime.


Tokiu atveju, kadangi pas jus nera tokia bloga situacija , kad jus neturit jokio draugo , reiktu ziuret priezastis del ko nera sekmingu santykiu, o zmones musu visu gyvenime atsiranda ar pasisalina del tam tikru priezasciu/ pamoku ir tt
Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2018 08 24, 20:05)
Tokiu atveju, kadangi pas jus nera tokia bloga situacija , kad jus neturit jokio draugo , reiktu ziuret priezastis del ko nera sekmingu santykiu, o zmones musu visu gyvenime atsiranda ar pasisalina del tam tikru priezasciu/ pamoku ir tt

Na taip. Iš kiekvieno buvusio, kai pažvelgiu atgal daug išmokau ir pasiėmiau. Nepaisant to kaip viskas susiklostė smile.gif
Atsakyti

Gal šiais metais man nusimato pokyčių darbo/karjeros srityje? :)

Atsakyti
Labas vakaras!
Pardavinėjam butą ir noriu iškart pirkt kitą. Kaip seksis artimiausiu metu įgyvendint šį planą? Pakolkas pirkėjų kazkaip neatsiranda unsure.gif
Atsakyti

Sveikos 😊

Gal galetumet pažiūrėti, kokios mūsų santykiu su G.G perspektyvos ir jo požiūris/tikslai mano atžvilgiu? Iš pradžių viskas buvo labai gražu, o dabar abejonių nemažai. Ačiū 😊

Atsakyti

Taip iki naujų metų jums yra galimybės pakeisti darbą. Tas darbas nebūtų aukso kalnai, bet jus tenkintų. Ir tai geresnis variantas nei versliukas. Tačiau jūs norite varsliuko. Čia reikia elgtis atsargiau. Versle jūs turėtumėte vienas daug dirbti. Jokių kompanjonų, nes gręsia apgaulė ir išdavystė. Ir galutiniam rezultate nieko gero.
Bet pagrindą man rodo problemas su antrąja puse. Gręsia nesusikalbėjimas ir skirybos. (O gal ji norės būti jūsų partneriu?)
Ir neinvestuokite artimiausiu laiku pinigų niekur. Gali prapulti. O jeigu tikitės finansinės paramos iš kokių nors institucijų, tai atsakymas bus neigiamas.

Sveika dar karteli.🤗🤗🤗 O del ko vyks nesusikalbejimas su vyru?🤔

 O kaip kortos vertina si mano darba? Su kuo butu susijes naujas darbas? 

Atsakyti