Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos taro konsultacijos

O man atrodo, kad jūs ligonė. Kiek kartų klausiate tą patį. Jums visuomet buvo atsakyta. Jokių išvadų nedarėte.
Pasiskaitykite ankstesnius merginų komentarus ir ten rasite atsakymus.

Atsiprašau , tai nebuvo kazkoks įžeidimas jums . Nereikia taip reaguot agresyviai.  Taip neklausiau,  pasidariau isvadas , klausiau kas bus toliau

Atsakyti

Atsiprašau , tai nebuvo kazkoks įžeidimas jums . Nereikia taip reaguot agresyviai.  Taip neklausiau,  pasidariau isvadas , klausiau kas bus toliau

Atsakyti
QUOTE(Moonlightmagic @ 2018 11 09, 10:47)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="4blueflower" data-cid="72253004" data-time="1541314812"><div><p>Sveiki. Širdies reikalai vel neramina. Metai laiko vienišiauju. Ar dar ilgai teks vienai būti?</p></div></blockquote><p></p><p>Panasu, kad vyras reikalingas tam, kad uzpildyti vidine tustuma. Jums, ne antros puses patariama ieskoti, bet skirti laiko sau. Ko gero jauciate apatiskuma gyvenimui ir tam kas vyksta aplink jus. Su tokiu nusiteikimu galite pritraukti tik panasu zmogu, o tokio ko gero nesinori. Kad jis butu kitoks, reikia kazka keisti savyje, pavyzdziui dazniau sypsotis (net jei nesinori), skaityti pozityvius straipsnius, mintys, ziureti pozityvius filmus. Isbandyti viska, kas padetu istraukti save is negatyvios busenos.
</p><p></p><p></p><p></p>


Dėkoju už atsakymą. Sutinku, kad reikia daug su savimi dirbti, nes dažnai jaučiu vidinę tuštumą, liūdesį, vienišumą, trūksta meilės sau pačiai ir kitiems iš manęs. Jau nemažai metų dirbu su savimi. Tik gaila, kad vis dar pritraukiu netinkamus tipus...verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 4blueflower: 12 lapkričio 2018 - 09:42
Norėčiau sužinoti, šiais ar kitais metais (pradžioje ar vėliau) gausiu norimo darbo pasiūlymą. 4u.gif

QUOTE(Laimeta @ 2018 10 23, 13:40)
Sveiki. Šiuo metu iesškau darbo ir tikiuosi vieno pasiūlymo. Gal galite atsakyti - lapkritį ar gruodį turėčiau jo sulaukti ir kada pradėsiu dirbti? Noriu planuoti savo laisvą laiką iki darbo. Pakomentuočiau, kaip įvyko realybėje. smile.gif

Atsakyti
Dukterėčia pakeitė darbą, o dirbo šalia manęs, mus siejo daug kas bendro. Ar sugebėsime ir toliau išlaikyti tuos gražius ir šiltus santykius? Neseniai stipriai nesutapo nuomonės vienu klausimu.
Atsakyti
QUOTE(Arneza @ 2018 11 14, 00:13)
Dukterėčia pakeitė darbą, o dirbo šalia manęs, mus siejo daug kas bendro. Ar sugebėsime ir toliau išlaikyti tuos gražius ir šiltus santykius? Neseniai stipriai nesutapo nuomonės vienu klausimu.



Jūsų dukterėčia dabar yra pasimetime. Ji nelabai supranta, kaip jai reikėtų dabar elgtis. Jus ji laikė protinga, mokančia siekti savo tiklsų, ambicinga moterimi. Jūs buvote jai kelrodė žvaigždė. Ir tikrai jūsų santykiai buvo gražūs. Tačiau, pagal mane, čia įsimaišė vyrukas. Ir jūs pasakėte savo griežtą nuomonę. Gal net per daug griežtą. Ir ji nusivylė jumis.
Ateityje nematau šilto bendravimo. Jūsų dukterėčia užsidarys savyje. Nieko jums nepasakos. Liks abejinga jūsų norui bendrauti. Ir viską spręs viena pati.
Atsakyti
Sveikos,

Esu labai neoriginali, todėl paklausiu apie meilę:
kaip toliau klostysis mano santykiai su S.G.? wub.gif
Atsakyti
Labas vakaras.

Stiprus pokyciai gyvenime per trumpa laika...kai sako planuok ka nori o Dievulis sudelios kaip reikia😏

Taigi.. Mano gyveime atsirado o gal sugrizo jaunystes pirmoji meile.. Po beveik 30 m.. Daug galeciau pasakoti.. Sutapimu begale.. O ypac tai kad turim po 3 vaikus.. Mudvieju sunu vardai tokie pat 😊 nors gime skirtingu laiku.. O svarbiasia mes tuos metus nepamirsom vienas kito ir kai budavo man sunku visad sapnuodavau ta grazu nekalta laika... Taigi trumpai..

Mudu nusprendem nebesiskirti.. Bus nelengva nes sunkiu metu susiejom taciau manom kad dviese viskas lengviau gaunasi.


Bet noriu paklausti visgi..

Ar mes abu S T ir JB einam teisingu keliu, ar atlaikysim sunkumus?

Aciu uz izvalga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žavi73: 14 lapkričio 2018 - 21:53
Labai gąsdina nežinia dėl sveikatos, ne itin geri tyrimų atsakymai. Ar būtų įmanoma pažiūrėti kokios perspektyvos? Nerandu sau ramybės verysad.gif
Atsakyti
Norėčiau sužinoti, šiais ar kitais metais (pradžioje ar vėliau) gausiu norimo darbo pasiūlymą. 4u.gif
QUOTE(Laimeta @ 2018 10 23, 13:40)
Sveiki. Šiuo metu iesškau darbo ir tikiuosi vieno pasiūlymo. Gal galite atsakyti - lapkritį ar gruodį turėčiau jo sulaukti ir kada pradėsiu dirbti? Noriu planuoti savo laisvą laiką iki darbo. Pakomentuočiau, kaip įvyko realybėje. smile.gif
Atsakyti

Sveikos, noreciau savo klausima pakartoti, kuris labai neramina: kaip klostysys mano santykiai su vyru, prie ko jie veda?

Aciu

Atsakyti
QUOTE(Emyli @ 2018 11 20, 15:39)
<p>Sveikos, noreciau savo klausima pakartoti, kuris labai neramina: kaip klostysys mano santykiai su vyru, prie ko jie veda?</p>
<p>Aciu</p>

Jūsų vyras vis dar viliasi, kad jūsų santykiai gali dar susitvarkyti. Jis nori išsaugoti šeimą. Nors supranta, kad bendros ateities nėra.
Deje, jis labai manipuliuoja tėviškais jausmais.
O jūs esate juo nusivylusi. Jūsų jausmai visai atšalę. Ir skirybos tikrai bus. Tačiau ne taip greitai. Greitu laiku turite gauti kažkokią nemalonią informaciją. (Gal darbo netekimas, gal algų nemokėjimas, gal pareikalaus grąžinti skolą.). Todėl šis faktas neleis jums priimti radikalių sprendimų ir jūs turėsite dar kurį laiką gyventi, kaip šeima. Bet, kai susitvarkysite šią problemą, jūsų santuoka iširs.
Atsakyti