Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos taro konsultacijos

QUOTE(Arneza @ 2018 11 14, 00:13)
Dukterėčia pakeitė darbą, o dirbo šalia manęs, mus siejo daug kas bendro. Ar sugebėsime ir toliau išlaikyti tuos gražius ir šiltus santykius? Neseniai stipriai nesutapo nuomonės vienu klausimu.Jūsų dukterėčia dabar yra pasimetime. Ji nelabai supranta, kaip jai reikėtų dabar elgtis. Jus ji laikė protinga, mokančia siekti savo tiklsų, ambicinga moterimi. Jūs buvote jai kelrodė žvaigždė. Ir tikrai jūsų santykiai buvo gražūs. Tačiau, pagal mane, čia įsimaišė vyrukas. Ir jūs pasakėte savo griežtą nuomonę. Gal net per daug griežtą. Ir ji nusivylė jumis.
Ateityje nematau šilto bendravimo. Jūsų dukterėčia užsidarys savyje. Nieko jums nepasakos. Liks abejinga jūsų norui bendrauti. Ir viską spręs viena pati.
Atsakyti
Sveikos,

Esu labai neoriginali, todėl paklausiu apie meilę:
kaip toliau klostysis mano santykiai su S.G.? wub.gif
Atsakyti
Labas vakaras.

Stiprus pokyciai gyvenime per trumpa laika...kai sako planuok ka nori o Dievulis sudelios kaip reikia😏

Taigi.. Mano gyveime atsirado o gal sugrizo jaunystes pirmoji meile.. Po beveik 30 m.. Daug galeciau pasakoti.. Sutapimu begale.. O ypac tai kad turim po 3 vaikus.. Mudvieju sunu vardai tokie pat 😊 nors gime skirtingu laiku.. O svarbiasia mes tuos metus nepamirsom vienas kito ir kai budavo man sunku visad sapnuodavau ta grazu nekalta laika... Taigi trumpai..

Mudu nusprendem nebesiskirti.. Bus nelengva nes sunkiu metu susiejom taciau manom kad dviese viskas lengviau gaunasi.


Bet noriu paklausti visgi..

Ar mes abu S T ir JB einam teisingu keliu, ar atlaikysim sunkumus?

Aciu uz izvalga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žavi73: 14 lapkričio 2018 - 21:53
Labai gąsdina nežinia dėl sveikatos, ne itin geri tyrimų atsakymai. Ar būtų įmanoma pažiūrėti kokios perspektyvos? Nerandu sau ramybės verysad.gif
Atsakyti