Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos taro konsultacijos

Labas visoms 4u.gif

Ar galit pažiūrėti mano klausimą dėl darbo? Šiuo metu esu dirbanti, bet rytoj jau turėčiau keliauti į antrąjį pokalbį su direktoriumi dėl kito darbo pasiūlymo. Taip jaučiu, jog turiu perspektyvų būti priimta. Darbas atrodo įdomus ir atlyginimas geras. Bet įdomu ką parodytų kortos? Ar verta būtų tai svarstyti? Gal tai sėkmė ir savirealizacija? O gal nuo vilko ant meškos ir net nežiūrėti į ta pusę?

Dėkoju. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aksioma123 @ 2018 11 21, 14:49)
Sveikos mielosios Tarologes  4u.gif
Turiu svarbu klausima, bet ne nuo manes, o nuo mano mamos. Ar pavyks jai 2019 metais atvykti gyventi i UK? ji labai nori, bet dabar skiriasi su pateviu ir tamposi po teismus del ju bendro vaiko globos ir t.t
Labai prasau gal kuri galetu paziureti ar ateinanciais metais jai pavyks i UK atvykti?
Jos vardas Jolita

Atkeliu klausima, gal kuri galetu ir noretu uzmesti aki... 4u.gif
Atsakyti

Sveikutes :) vaikinas K. Jau 4 metus atkakliai kviecia I pasimatyma. Kaip klostytusi reikalai jei sutikciau?

Atsakyti

Labas.o gal kuri sutiktų padėti man ne už pinigus,bet už kalėdinę rankų darbo dovanėlę?

Atsakyti
QUOTE(Aksioma123 @ 2018 11 21, 14:49)
Sveikos mielosios Tarologes  4u.gif
Turiu svarbu klausima, bet ne nuo manes, o nuo mano mamos. Ar pavyks jai 2019 metais atvykti gyventi i UK? ji labai nori, bet dabar skiriasi su pateviu ir tamposi po teismus del ju bendro vaiko globos ir t.t
Labai prasau gal kuri galetu paziureti ar ateinanciais metais jai pavyks i UK atvykti?
Jos vardas Jolita

Kelis kartus peržiūrėjau jūsų mamos situaciją ir kortos man niekur neparodė, kad jūsų patėvis labai jau kovotų dėl vaiko interesų. Jis mato, kad jūsų mama yra puiki mama vaikui. Ir vaikas yra prie jos prisirišęs. Čia yra kita medalio pusė. Tai greičiausiai namas ar butas. Va šito tai jis dalintis nenori. ir visas bylinėjimasis dėl vaiko globos yra kažkaip surišta su šituo būstu.
Todėl, jeigu jūsų mama susitartų dėl šitos problemos (gal būt atsisakytų savo dalies ), tai greičiausiai galėtų vykti gyventi į UK. O jeigu nespręs šitos problemos, tai dar bus ilgas tampymas ir vargu ar įvyks persikėlimas. O jeigu ir išvažiuotu, tai viena-be vaiko.
Atsakyti
QUOTE(rutele3 @ 2018 12 05, 17:08)
Kelis kartus peržiūrėjau jūsų mamos situaciją ir kortos man niekur neparodė, kad jūsų patėvis labai jau kovotų dėl vaiko interesų. Jis mato, kad jūsų mama yra puiki mama vaikui.  Ir vaikas yra prie jos prisirišęs. Čia yra kita medalio pusė. Tai greičiausiai namas ar butas. Va šito tai jis dalintis nenori. ir visas bylinėjimasis dėl vaiko globos yra kažkaip surišta su šituo būstu.
Todėl, jeigu jūsų mama susitartų dėl šitos problemos (gal būt atsisakytų savo dalies ), tai greičiausiai galėtų vykti gyventi į UK. O jeigu nespręs šitos problemos, tai dar bus ilgas tampymas ir vargu ar įvyks persikėlimas. O jeigu ir išvažiuotu, tai viena-be vaiko.

Matot kaip, rutele...
Jisai raso pareiskimus i vaiku teises, kad mano mama nepriziuri vaiko ir t.t nors ji tikrai labai puiki mama. Visi galvoja, kad butent del vaiko kyla visas sirsalynas... Teisybe del turto, yra namas, uzrasytas mamos vardu, tai galimai del jo jisai ir draskosi, mat kaip viskas cia pasisuko... Aciu uz izvalgas rutele, jus kaip visuomet labai tiksli 4u.gif ziuresim kokius sprendimus priims mama ir kaip cia viskas pasisuks, nes jau vos ne 3 metai viskas tampymasis po teismus vyksta. Aciu jums labai ir sveikatos jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedy @ 2018 11 14, 18:59)
Sveikos,

Esu labai neoriginali, todėl paklausiu apie meilę:
kaip toliau klostysis mano santykiai su S.G.? wub.gif

Patikslinu klausimą: ar gali dalykiniai santykiai peraugti į romantiškus? wub.gif
Atsakyti

Sveikutes :) vaikinas K. Jau 4 metus atkakliai kviecia I pasimatyma. Kaip klostytusi reikalai jei sutikciau?

Atkeliu klausyma 😊

Atsakyti

Labas rytas, turiu paprasta klausima: dabar ieskau naujo darbo, paieskos truputi jau uzsitese, kas zinoma nuvylia. 

Klausimas - ar artimiausius ( 2-4 men ) laikotarpiu susirasiu nauja darba?

Aciu

Atsakyti

Labas rytas :)

Besibaigiant metams norėčiau užduoti klausimą - ar pusmečio bėgyje man yra tikimybė užmegzti rimtus santykius? 

Dėkoju už atsakymą :)

Atsakyti
Labas vakaras, trumpas klausimas artejant naujiems... santykiu perspektyvos pusmečio begyje?

Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2018 12 16, 12:01)
<p>Labas rytas smile.gif</p><p></p><p>Besibaigiant metams norėčiau užduoti klausimą - ar pusmečio bėgyje man yra tikimybė užmegzti rimtus santykius? </p><p></p><p>Dėkoju už atsakymą smile.gif</p>

Jūs vis dar viliatės, kad tas vyrukas vis dar apsigalvos. Deje, tai praeitis. Ir kol jūs jos neatsikratysite, tol naujų, rimtų santykių nebus. Nors tikimybė yra. Bet kaip ir rašiau, užbaikit su praeitimi.
Atsakyti