Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos taro konsultacijos

Sveiki

Kreipiuosi labai rupimu klausimu: kaip klostysis santykiai su V. triju men begyje.
Didelis aciu 4u.gif
Atsakyti

Labas vakaras,

rutele3, noriu Jūsų paklausti, ką darau, elgiuosi ne taip, kad sunkiai su sūnum randam bendrą kalbą?Net nežinau ar tinkamai uždaviau klausimą.

Ačiū.

Atsakyti

Rutele3, aiu uz issamu atsakyma.

Nenoriu pasirodyti ikyri, bet dar vienas trumpas klausimas:

Ar veliau mano gyvenyme atsiras kitas vyras/sutuoktinis?

Atsakyti
Sveikos mielosios Tarologes 4u.gif
Turiu svarbu klausima, bet ne nuo manes, o nuo mano mamos. Ar pavyks jai 2019 metais atvykti gyventi i UK? ji labai nori, bet dabar skiriasi su pateviu ir tamposi po teismus del ju bendro vaiko globos ir t.t
Labai prasau gal kuri galetu paziureti ar ateinanciais metais jai pavyks i UK atvykti?
Jos vardas Jolita
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aksioma123: 21 lapkričio 2018 - 13:50
QUOTE(Žavi73 @ 2018 11 14, 22:51)
Labas vakaras.

Stiprus pokyciai gyvenime per trumpa laika...kai sako planuok ka nori o Dievulis sudelios kaip reikia😏

Taigi.. Mano gyveime atsirado o gal sugrizo jaunystes pirmoji meile.. Po beveik 30 m.. Daug galeciau pasakoti.. Sutapimu begale.. O ypac tai kad turim po 3 vaikus.. Mudvieju sunu vardai tokie pat 😊 nors gime skirtingu laiku..  O svarbiasia mes tuos metus nepamirsom vienas kito ir kai budavo man sunku visad sapnuodavau ta grazu nekalta laika... Taigi trumpai..

Mudu nusprendem nebesiskirti.. Bus nelengva nes sunkiu metu susiejom taciau manom kad dviese viskas lengviau gaunasi.
Bet noriu paklausti visgi..

Ar mes abu  S T ir JB einam teisingu keliu, ar atlaikysim sunkumus?

Aciu uz izvalga.


Nežinau, ar abudu nusprendėte eiti bendru keliu, ar čia tik jūsų lūkesčiai.
Bet kortros rodo, kad jis tam nepasiruošęs. Jis yra šeimos žmogus. Pergyvena dėl savo vaikų. Taigi, jį visuomet lydės jo praeitis. Jis nepajėgs jos atsisakyti. Čia dabar jūs to nepastebite, nes jumyse verda aistra. Bet po kurio laiko jūs nusivilsite šitais santykiais.
O artimiausiu metu, gali įvykti nemalonus pokalbis su moterimi. ir tai greičiausiai gali būti jo moteris.
Atsakyti
QUOTE(rutele3 @ 2018 11 21, 15:16)
Nežinau, ar abudu nusprendėte eiti bendru keliu, ar čia tik jūsų lūkesčiai.
Bet kortros rodo, kad jis tam nepasiruošęs. Jis yra šeimos žmogus. Pergyvena dėl savo vaikų. Taigi, jį visuomet  lydės jo praeitis.  Jis nepajėgs jos atsisakyti. Čia dabar jūs to nepastebite, nes jumyse verda aistra. Bet po kurio laiko jūs nusivilsite šitais santykiais.
O artimiausiu metu, gali įvykti nemalonus pokalbis su moterimi. ir tai greičiausiai gali būti jo moteris.

Sveikute, abu nusprendem.. As dar kiek dvejojau..


St yra jis. JB as.
Jo vaikai suauge seimas turi.. Mano vienas dar 12 m.. Kiti du suauge..

Sakyciau jis lb uzsideges liepsnoja as saltesne.. Jis lb nori visko, greitai lb stengiasi tikrai daug daro del manes del musu..

Tas lb malonu tik as nepratus prie to.. Gyvenimas kitoks buvo mano..

Na, parodys ateitis kaip seksis mums kol kas gyvenam graziai abu.

Aciu labai uz atsakyma.
Atsakyti
QUOTE(Žavi73 @ 2018 11 14, 22:51)
Labas vakaras.

Stiprus pokyciai gyvenime per trumpa laika...kai sako planuok ka nori o Dievulis sudelios kaip reikia😏

Taigi.. Mano gyveime atsirado o gal sugrizo jaunystes pirmoji meile.. Po beveik 30 m.. Daug galeciau pasakoti.. Sutapimu begale.. O ypac tai kad turim po 3 vaikus.. Mudvieju sunu vardai tokie pat 😊 nors gime skirtingu laiku..  O svarbiasia mes tuos metus nepamirsom vienas kito ir kai budavo man sunku visad sapnuodavau ta grazu nekalta laika... Taigi trumpai..

Mudu nusprendem nebesiskirti.. Bus nelengva nes sunkiu metu susiejom taciau manom kad dviese viskas lengviau gaunasi.

Labai romantiška istorija. wub.gif Sėkmės Jums. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedy @ 2018 11 21, 22:18)
Labai romantiška istorija. wub.gif  Sėkmės Jums. 4u.gif

Dekoju ♥️♥️

Bus visko bet tikiuos viskas i gera. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedy @ 2018 11 14, 18:59)
Sveikos,

Esu labai neoriginali, todėl paklausiu apie meilę:
kaip toliau klostysis mano santykiai su S.G.? wub.gif

Jie bus labiau dalykiniai ar labiau asmeniniai? ax.gif
Atsakyti

Sveikos, ruošiuosi pirkti būstą, tačiau pasimečiau tarp dviejų gana panašių, bet tuo pačiu ir labai skirtingų variantų.. Abu turi savų pliusų ir savų minusų. Nr.1 jau spaudžia, bet netikėtai Nr.2 susuko galvą.. Gal kuri galėtų pažiūrėti, ką kortos sako? Kuriuose namuose jausčiausi laimingesnė bei turėčiau mažiau vargo įsirenginėjant?

Atsakyti
Sveiki. Šiuo metu ieškausi darbo ir laukiu konkretaus pasiūlymo. Labai svarbu, kada jis "ateis" - gruodį, sausį, vasarį ar vėliau. Kaip tik planuoju kelionę... Gal kas galėtų pagelbėti ir parašyti, kada maždaug turėčiau tikėtis to pasiūlymo? 4u.gif
Atsakyti

Sveikos merginos. Atėjau smalsumo vedamu klausimu. Trumpai apie situacija. Mes bendadarbiai. Ir pries gerus 3 ar 4metus turejome mini romana. Dabar jis vedes, as istekejusi. Bet lyg ir kazkoks ryšis likęs tarp mūsų. Tik klausimas kas? Mintys apie jį vis dazniau aplanko ir deja tai kartina gyvenimą. Ačiū. 

Atsakyti