Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos taro konsultacijos

QUOTE(pirmaargenta @ 2017 01 12, 11:48)
Gaila, bet apie Anglijos medikus neteko girdėti kažko gero, skirtingai, nei apie vokiečius ar amerikiečius. Pagalvokite, apie grįžimą į Lietuvą.
Papildyta:

Patikslinkite, kas jus domina: ar norite išvažiuoti ir daryti karjerą? Ar jūs norite išeit iš darbo ir būti laisvai samdoma?

O gal galite paziureti ar Anglijoje rasciau pagalba? Prasau jusu...
Atsakyti
Labas vakaras. Siandien po 14 metu mane paliko vyras, nes pries 6 men. sutiko labai didele meile ir manes nebemyli. As ji vis dar myliu. Gal kortos gali parodyti mano ir vyro santykiu ateiti? Ar dar yra sansas, kad jis sugriztu?
Atsakyti
Sveikos, gal galit paziuret kaip klostysis mano santykiai su M? ar yra perspektyvos kokios? lyg ir viskas grazu, bet tas moteriskas itarumas biggrin.gif biggrin.gif unsure.gif labai labai dekoju is anksto 4u.gif
Atsakyti
PIRMAARGENTA Šiame darbe kortos nerodo jokių galimybių pakilti pareigose, nes ir kilimas pareigose jūsų darbovietėje yra ne pagal žmogaus nuopelnus, įdėtą darbą, o greičiau pagal simpatijas ar kažkokius neaiškius kriterijus. Jums gal jau buvo kažkoks pasiūlymas, kurio atsisakėte ir dabar gailitės? Ateity rodo, kad daug ir sunkiai dirbsite, bet jūsų svajonės neišsipildys, greičiauisiai nusivylus norėsite išeiti iš dabartinio darbo, nors kol kas kortos rodo, kad tai tik mintys, realiai ko gero liksite dirbti ten, kur ir dirbate.
aČIŪ už Jūsų atsakymą 4u.gif O dėl darbo pasiūlymo tai nebuvo jokio smile.gif Tiesiog pastangos darbe nieko vertos unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eirona: 14 sausio 2017 - 21:22
Sveikutes.
Gal galėtumėte pažiūrėti ką kortos rodo apie mano meilės reikalus artimiausią pusmetį? Ar atsiras koks rimtas vyras, kuris bus vertas dėmesio? Kažkaip jau man norisi vyriško paties 😊
Atsakyti
QUOTE(souLache @ 2017 01 14, 01:24)
Sveikos, gal galit paziuret kaip klostysis mano santykiai su M? ar yra perspektyvos kokios? lyg ir viskas grazu, bet tas moteriskas itarumas  biggrin.gif  biggrin.gif  unsure.gif labai labai dekoju is anksto  4u.gif


Na tavo jausmai jo atzvilgiu grazus. Bet situacija tokia kad nelabai gali ka pakeist, kas liecia jusu santykius. Rodai jam kaip jauties ir tikrai demesiu apipili bet...
Jo mintys nelabai grazios, o ir jausmais tau tokie uzdaryti, neisileidzia jis taves i vidu labai..
Aplamai tai manau jis dabar galvoja kas yra gerai, mano akim tai jis turi kita. Bet manau tu ta zinai, nes ir tavo mintyse toks suvarzymas, tu esi situacijoj kuria pakeist pati negali.
Perspektyvoj tai arba tu suzinosi kad jis turi kazka (jei nezinai) arba visada liksi tam seseli... santykiai i kita lygi nepersikels.
Papildyta:
QUOTE(kumeliukas @ 2017 01 13, 22:21)
Labas vakaras. Siandien po 14 metu mane paliko vyras, nes pries 6 men. sutiko labai didele meile ir manes nebemyli. As ji vis dar myliu. Gal kortos gali parodyti mano ir vyro santykiu ateiti? Ar dar yra sansas, kad jis sugriztu?


Kortos rodo kad tu lauki vyro sprendimo. Tau beproto sunku, vidui kovoji kiek gali ir tvardais. Viena kart nori uzpust ji kita kart suprast ir issiaiskint.
O jis pasielge ekspromtu, uzdidegimo akimirka, uzbure ji geresnis rytojus... jis galvoja kad jam tai ta moteris bus nauja ir gera. Bet jam labai sunku. As nepasakyciau kad jis taip eme ir isejo ramiai. Jis dabar labai pergyvena ir neranda ramybes.

Siaip jus neissiskirsit. Tiesiog ivykiu bus sukurys dabar pas jus. Bet manau liksit kartu. Atsisesit pasikalbesit ir jus ji suprasit. Pasirinksit stabiluma.

O del tos moters tai paziurejau ir manau ji is praeities jo? Jie buvo pazistami manau. Tiesiog jis pasimegavo demesiu ir slove bet realiai gris prie seno...
Ir manau jus atleisit viska
Papildyta:
QUOTE(Biutiful @ 2017 01 15, 01:41)
Sveikutes.
Gal galėtumėte pažiūrėti ką kortos rodo apie mano meilės reikalus artimiausią pusmetį? Ar atsiras koks rimtas vyras, kuris bus vertas dėmesio? Kažkaip jau man norisi vyriško paties 😊


Gal kas pakomentuos bet as kitaip paziurejau del taves.
Tai zinai tau labai tiktu zodis siai situacijai "ieskau" nes toks vaizdas kad rimtai IESKAI . Visus vyrus vertini pro savo prizme 😂 ir kuo labiau stengies tuo toks vaizdas blogiau sekas smile.gif tu labai ziuri praktisko vyro o visi kiti ne tau toks vaizdas. Nu neduodi tu jiem net sanco... tiesiog praleidi pro skana savo ir "ATMESTA" 😂
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2017 01 15, 14:34)
Gal kas pakomentuos bet as kitaip paziurejau del taves.
Tai zinai tau labai tiktu zodis siai situacijai "ieskau" nes toks vaizdas kad rimtai IESKAI . Visus vyrus vertini pro savo prizme 😂 ir kuo labiau stengies tuo toks vaizdas blogiau sekas smile.gif tu labai ziuri praktisko vyro o visi kiti ne tau toks vaizdas. Nu neduodi tu jiem net sanco... tiesiog praleidi pro skana savo ir "ATMESTA" 😂

Haha. Teisybė. Man po skyrybų ir neigiamų emocijų reikia normalaus ir rimto vyro. Tai kažkaip atmetu, jei kažkas nepatinka. Nesu ten kokia gražuolė, bet tu vyrų atsiranda vis. Tik man netinka vis kažkas. Tai ar bus Tas tinkamas artimiausiu metu? Ar man kartele nuleisti? 😂
Atsakyti
Sveikos merginos,

gal kuri gali pažvelgti į mano ir man patinkančio vaikino santykius (vadinkim jį D), man jis patinka, matosi kad ir aš jam patinku, bet vis kažkas mus abu laiko nuo santykių (tai vieną dieną mes vienas kitą traukiam, tai kitą stumiam vienas kitą stumiam nuo savęs) taip ir neįsiplieskia normalus santykiai.
O dar turiu seserį G, tai ji su savo vyru, kartais net atrodo gadina visą reikalą, apskritai pastaruoju metu man su ja susišnekėti, vis labiau mane erzina tos jos savybės, kuriomis anksčiau žavėjausi, dabar kartais net atrodo , kad ji moka manimi manipuliuoti, kad daryčiau taip kaip jai patogu (žino ką paspausti) kitą vertus mes gražiai sutariam, tad būtų smagu jei ir į šią situaciją pažvelgtumėte.

AČIŪ
Atsakyti
QUOTE(grazute @ 2017 01 12, 17:40)
<p>Sveiki, gal galetumet zvilgtelt,kaip klistysis santykiai su (M) ar yra perspektyvos? Aciu</p>

Atkeliu klausima, gal kas zvilgtels. Aciu
Atsakyti
Laba diena,
prašau padėliokite 4u.gif
Darbe vyksta nemalonūs dalykai, kažkokios paslaptys, nutylėjimai,neliko draugiškumo,tiesiog nebemalonu ten dirbti verysad.gif turiu planų, tiksliau vilčių viską pakeisti, ar pusmečio bėgyje kortos mato pokyčius darbinėje veikloje,kurie labai susiję su MB, ar pavyks įgyvendinti turimus planus? Ačiū 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif
Atkeliu savo seniau uzduota klausima: ar per siuos metus atsiras vyriskis (rimtiems santykiams)?

Ačiū. (S)
Atsakyti
QUOTE(Fluty @ 2017 01 16, 13:38)
Sveiki  smile.gif
Atkeliu savo seniau uzduota klausima: ar per siuos metus atsiras vyriskis (rimtiems santykiams)?

Ačiū. (S)


paziurejau jusu vienatves priezastis, pati sau neleidi turet santykiu, lyg save varzytum ir nuvertintum,sukuri vis kazkokiu priezasciu kad santykiu nebutu, plius karjera siuo metu svarbesne nei santykiai, arba gal tiesiog galvoji kad to neimanoma suderint, lauki princo kurio jausmai lietusi per krastus, bijai ir is anksto prisigalvoji kad nebus neiseis nieko gero , kad seimos nesukursi, nors paciai greit atsibosta arba jaut kad ne tavo zmogus pasirode , kaip ir dauguma tai ir tu nori , svajoji , seimos vestuviu, vaiku, kaip klausime mineta metu laiktarpis, tai yikrai metu begyje atsiras zmogus , na negaliu teigt kad vestuves bus bet manau kad pasipirs tai tikrai
Papildyta:
QUOTE(Seekforthebest @ 2017 01 15, 16:10)
Sveikos merginos,

gal kuri gali pažvelgti į mano ir man patinkančio vaikino santykius (vadinkim jį D), man jis patinka, matosi kad ir aš jam patinku, bet vis kažkas mus abu laiko nuo santykių (tai vieną dieną mes vienas kitą traukiam, tai kitą stumiam vienas kitą stumiam nuo savęs) taip ir neįsiplieskia normalus santykiai.
O dar turiu seserį G, tai ji su savo vyru, kartais net atrodo gadina visą reikalą, apskritai pastaruoju metu man su ja susišnekėti, vis labiau mane erzina tos jos savybės, kuriomis anksčiau žavėjausi, dabar kartais net atrodo , kad ji moka manimi manipuliuoti, kad daryčiau taip kaip jai patogu (žino ką paspausti) kitą vertus mes gražiai sutariam, tad būtų smagu jei ir į šią situaciją pažvelgtumėte.

AČIŪ


neaisku visiskai ka norit suzinot, sukonkretinkit ir aiskiai parasykit klausima, viso gyvenimo istorijos nebutina rasyt
Atsakyti