Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos taro konsultacijos

Pirmaargenta, jeigu gali žvilgtelk prašau

Trumpai sakant situacija yra labai skaudi man, aš rugsėjo mėnesį išsiskiriau su vaikinu, nas jis mane paliko sakykime taip labai skaudžiai. Kadangi kartu studijuojame, kaip ir susitaikėme aš galima sakyti jam atleidau, bet tuo metu kol buvome atskirai, (jis gyvena bendrabutyje) susidraugavo su merginomis (gruzinėmis, pats taip pat gruzinas) abudu esame dvyniai ir kartais tikrai flirtuojame su kitais asmenimis patys to nenujausdami kai peržengiame ribas na ir leidome sau neįpareigojančius santykius.

Vakar turėjome pokalbį ir paaiškėjo, kad jam patinka ši mergina jis jos nemyli, bet kažka jai jaučia ir tipo atstumas jam padės išsiaiškinti savo jausmus ir iš viso susivokti. Kai užklausiau jo ką jis man jaučia jo atsakymas: begalynė aistra, pagarba, susižavėjimas bet apie meilę nėra kalbos.

Jis išvyksta kitą savaitę į savo šalį , nes baigė studijas (neapsigynė tik baigiamojo darbo) beje kaip ir aš na ir grįžti neplanuoja, ji pasiliks čia nes dar turi metus mokytis, pasibaigti studijas

Prašau žvilgtelk kaip vystysis mūsų santykiai ir ką jis jaučia jai ir ar pas juos yra bendra ateitis? nes ta pati esu aš su juo išgyvenusi, "meilė" per atstumą

Dėkoju iš anksto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bozi25: 18 sausio 2017 - 15:00
pirmaargenta, po ilgu svarstymu rimtai planuoju gryzti i LT visam,del savo sveikatos, nes emociskai ir fiziskai jau nebegaliu. Ar sis sprendimas bus teigiamas? Prasau, skirkit savo brangaus laiko, man labai svarbu. Esu dideliuose apmastymuose... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2017 01 17, 19:21)
Kodėl jūs nesusipažinote su savo svajonių vyriškiu? Ar tikrai su niekuo nesusipažinote? Man rodo malonią pažintį, neįpareigojančius santykius, lengvą flirtą, gal tai internetu vyksta... Jūs esate taip pasinėrusi į savo vidines ir ne tik kovas, kažkuo rūpinatės, matau rūpestingą kūdikėlio mamą, nors ši korta rodo bendrai žmogų, kuris turi kažkuo rūpintis, skirti daug dėmesio ir sau laiko beveik nelieka. Gal jūs susikūrėte kažkokį konkretų žmogaus portretą su konkrečiomis savybėmis ir nematote to, kas šalia jūsų, nes tai neatitinka jūsų susikurto idealo. Apsidairykite ir pagalvokite, gal kažkas jums rodo dėmesį, tik jūs to nepastebite? Ir dar nepamirškite, kad esate poroje, tad ne kiekvienas vyriškis norės veltis į poros santykius. Pasyviai laukia jūsų veiksmų ir apsisprendimo. Labai stiprus pas jus pareigos jausmas, todėl ir nieko aplink nepastebite.


Kad zinokite ne, tikrai toje zadetoje tolimoje kelioneje su niekuo nesusipazinau. Visa laika su vyru tik dviese prabuvome. Internetu irgi visiskas stilis, su jokiais vyrais ten nebendrauju, neturiu su kuo.
Mama taip pat nesu, vaikuciu neturiu. Rupintis irgi niekuo taip stipriai nesirupinu, nebent savo vyru, bet ir sau laiko atrodo turiu pakankamai.
Buvo cia ne per seniausiai vienas toks itartinas ''gerbejas'', bet ne is keliones, o is darbines aplinkos. Tai apsaugok dieve nuo tokiu brudu... doh.gif Neseniai as ji atsiuvau ir jokiu rysiu su juo tureti daugiau nenoriu doh.gif
O gal kortos cia galejo Jums ne praeiti ir dabarti, o netolima ateiti del manojo zmogaus suradimo taip parodyti? g.gif 4u.gif
Atsakyti
Labukas merginos 4u.gif

Skaitau skaitau ...ogi išvadą padariau biggrin.gif vienišų moterų būtų mažiau jei turėtų po vieną mylimajį ...o dabar kai kurios turi net kelis karsta.gif ir dar mat nežino ką daryt ...ogi imti ir pasidalinti friends.gif biggrin.gif


Tei va...už gerų poros sav varau pas anūkėlį savo wub.gif made in England ,savaitėlę .dukrai nervus paėsiu biggrin.gif ko hah.gif
Atsakyti
Ritandra, galbūt netiksliai klausimą suformulavau? 4u.gif Na, turbūt suprantate, ko klausiu ir galima klausimus pakoreguoti. ax.gif
QUOTE(Laimeta @ 2016 12 31, 12:51)
Ir mane baisiai neramina meilės reikalai blush2.gif Yra to dėmesio, vyrukų, bet niekas taip aiškiai ir konkrečiai nesivysto. Kokios perspektyvos ir ką patartumėte?

Atsakyti
QUOTE(Adelara @ 2017 01 18, 16:49)
Kad zinokite ne, tikrai toje zadetoje tolimoje kelioneje su niekuo nesusipazinau. Visa laika su vyru tik dviese prabuvome. Internetu irgi visiskas stilis, su jokiais vyrais ten nebendrauju, neturiu su kuo.
Mama taip pat nesu, vaikuciu neturiu. Rupintis irgi niekuo taip stipriai nesirupinu, nebent savo vyru, bet ir sau laiko atrodo turiu pakankamai.
Buvo cia ne per seniausiai vienas toks itartinas ''gerbejas'', bet ne is keliones, o is darbines aplinkos. Tai apsaugok dieve nuo tokiu brudu... doh.gif  Neseniai as ji atsiuvau ir jokiu rysiu su juo tureti daugiau nenoriu  doh.gif 
O gal kortos cia galejo Jums ne praeiti ir dabarti, o netolima ateiti del manojo zmogaus suradimo taip parodyti? g.gif  4u.gif

Bandysiu paaiškinti, kodėl kortos jums rodo, romantišką pažintį, o jos nėra. Pernai pavasarį buvau pas vieną rimtą būrėją iš Maskvos, kuri Lietuvoje mokymus vedė ir konsultacija pas ją labai brangi, ji man irgi pasakė, kad bus romantiška pažintis, bet jos iki šiol nebuvo ir žinau, kad jos nebus, nes mano moraliniams principams tai prieštarauja. Manau viskas priklauso nuo mūsų nusistatymo. Diskutavome su ja šiuo klausimu ir priėjome išvados, kad korta, kuri rodė man pažintį, ta pati korta rodė jums pažintį, nėra ta, kurios negali išvengti, t.y nėra likimo skirta pažintis. Todėl savo pasirinkimu mes galime to atsisakyti. Jūs norite pažinties, bet šalia vyras ir tai jus stabdo. Pati nukeliate tokią pažintį savo mintimis, kaip ir aš savąją. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Doremii @ 2017 01 17, 20:22)
sveikos. Gal kuri paklaustumete kortu, ka siame gyvenimo etape apie musu santykius galvoja mano meiluzis (vedes) ir ar galvoja ka nors keisti musu santykiuose ar viskas ir liks kaip yra dabar?

Meilės trikampis. Atvirai parašėte, tad specialią dėlionę jums sudėjau. Ir turiu jus nuliūdinti, kad viskas vyks ne jūsų naudai. Jo santuoka yra tvirta ir finansiškai surišta. Nežinau, gal jie bendrą verslą turi, ar moteris kažkaip kitaip turi įtaką jo finansams. Jam patinka turėti dvi moteris, jis tuo mėgaujais, tai pakelia jam savivertę, bet santykių su jumis keisti neplanuoja. Viskas bus kurį laiką taip pat, o jei pradėsite spausti dėl pasirinkimo, tai tik nutolsite. Pusės metų bėgyje jo žmona gali susipažinti su kažkokiu vyriškiu ir vyras puls savo santuokos tvirtinti, o jūsų santykiai prieis sankryžą ir gali būti, kad išsiskirsite galutinai, suprasite, kad laiminga su juo nebūsite.
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2017 01 18, 23:10)
Bandysiu paaiškinti, kodėl kortos jums rodo, romantišką pažintį, o jos nėra. Pernai pavasarį buvau pas vieną rimtą būrėją iš Maskvos, kuri Lietuvoje mokymus vedė ir konsultacija pas ją labai brangi, ji man irgi pasakė, kad bus romantiška pažintis, bet jos iki šiol nebuvo ir žinau, kad jos nebus, nes mano moraliniams principams tai prieštarauja. Manau viskas priklauso nuo mūsų nusistatymo. Diskutavome su ja šiuo klausimu ir priėjome išvados, kad korta, kuri rodė man pažintį, ta pati korta rodė jums pažintį, nėra ta, kurios negali išvengti, t.y nėra likimo skirta pažintis. Todėl savo pasirinkimu mes galime to atsisakyti. Jūs norite pažinties, bet šalia vyras ir tai jus stabdo. Pati nukeliate tokią pažintį savo mintimis, kaip ir aš savąją.  mirksiukas.gif


Kaip cia viskas idomiai... g.gif bigsmile.gif Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Laba diena. Nooreciau paprasyt,gal kortos parodys ar pavyks mums buta parduoti ir nama nusipirkti?...dokumentai jau paduoti,o nerimas lipa pro virsu:/ Aciu labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(** Svaja** @ 2017 01 18, 17:59)
Labukas merginos  4u.gif

Skaitau skaitau ...ogi išvadą padariau  biggrin.gif  vienišų moterų būtų mažiau jei turėtų po vieną mylimajį ...o dabar kai kurios turi net kelis  karsta.gif  ir dar mat nežino ką daryt ...ogi imti ir pasidalinti  friends.gif  biggrin.gif 
Tei va...už gerų poros sav varau pas anūkėlį savo  wub.gif  made in England  ,savaitėlę .dukrai nervus paėsiu biggrin.gif ko hah.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif gerai sakai,dalintis reikia.
Tai negali ramiai nusedet sparnu nepakelus? mirksiukas.gif Ot saunuole 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2017 01 19, 12:00)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif gerai sakai,dalintis reikia.
Tai negali ramiai nusedet sparnu nepakelus? mirksiukas.gif Ot saunuole 4u.gif

Tai rami pusmetį pabuvau ,darbas namai vaikai ,jokių rimtų tūsų biggrin.gif tai va ...noris pokyčių ,pasiilgau , o ir pasirodyt norisi smile.gif paskraidysiu ir grįšiu o pas kui dievai težino ką darysiu bigsmile.gif
Man pokyčių reik tada as suaktyvėjus,..auginau plaukus ,sugalvojau trumpai nusikirpau...kažko trūko...tai nusiblondinau ....kol kas rami ,bet noriu išgauti spalvą tik man biggrin.gif tai atspalvių žiurinėju biggrin.gif

Žinau kad tuoj šulas šaus ir vėl tamsi būsiu rolleyes.gif tokia nenuorama ,dėmesį mėgstanti...juk liūtas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ** Svaja**: 19 sausio 2017 - 18:31
Sveiki, norėčiau paklausti.
Šiuo metu nusimato daugiau nei pusmetis štilio gyvenime - turėsiu labai mažai veiklos ir nežinau ką daryti. Kol kas jaučiuosi, lyg degraduodama ir švaistydama gyvenimą, tačiau trūksta iniciatyvos kažko imtis.
Tačiau norėtųsi judėti į priekį, todėl norėčiau paklausti ką rodo kortos, ar nusimato karjeros, veiklos ar darbo perspektyvos pusmečiui į priekį?
Ačiū!
Atsakyti