Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos taro konsultacijos

Labas vakaras merginos 4u.gif

Aš lb prašau kuri galėtų pažiūrėti kortas man... nesuprantu kas vyksta... sąstingis gyvenime,santykiuose toks vaizdas kad burbule maluos vienoj vietoje...Gal palinkėjo kas . 5 metai ritasi o aš ir viena ir jau kaukt norisi..

Pries 4 m išėjau iš vyro, pakeičiau darbą, ryšys nutrūko su draugais to meto ... toks vaizdas kad palikdama vyra baisią nuodėmę padariau.. juk ne dėl kito išėjau..jo ir dbr nėra ...aplamai su vyrais niekaip nesiriša...pinigų trūksta ,vienišumas jau smaugia..

Ką darau ne taip,kodėl taip blogai jaučiuosi negi taip ir bus visad ? Ka man keisti ? Daryti? Nuo ko pradėti neįsivaizduoju..

Ačiū atsakiusiai merginai.

Tikrai pasimetusi ....
Atsakyti
QUOTE(elfeme @ 2017 01 13, 02:02)

Tiesiog dabar mane domina kuris darbo budas butu sekmingesnis (piniginiu atzvilgiu, galimybem ir pan) pilnaetatinis darbas ar laisvai samdomas dabartineje mano specialybeje?



Atkeliu klausima 4u.gif
Atsakyti
Blykste38, ačiū tau už apžvalgą. Perskaičiau ir pirma šovusi į galvą mintis buvo - visiška teisybė, kaip pirštu į akį smile.gif

Geros dienos 4u.gif
Atsakyti
Sveika, Pirmaargenta! Zadejau Jums Feedback'a 4u.gif

Praejus 8 menesiams po burimo, galiu pakomentuoti kas issipilde, kas ne 4u.gif Apacioje pacitavau savo sena klausima ir Jusu atsakyma.
Ka gi, su vyru per si laika neissiskyreme, tas teisybe. Santykiai tikrai kaip supynes - tai pagereja, tai vel keistai atsala, kaip ir sakete. Taip ir kankinames toliau vienas su kitu... Taip pat issipilde ir anksciau neplanuota bendra su vyru tolima kelione bigsmile.gif
Pazymejau paskutini sakini zaliai. Labai gaila, taciau tolimoje kelioneje savo svajoniu vyriskio iki 2016 metu galo taip ir nesutikau, ir visai su niekuo nesusipazinau verysad.gif Kodel?
Gal galetumete kortu paklausti, kodel mes su Juo dar nesusitikome, kaip buvo pranasauta? Ir kada tai ivyks? wub.gif
Aciu Jums sirdingai 4u.gif

QUOTE
Adelara (2016.05.18)
Pirmaargenta, Jusu noreciau paklausti  4u.gif
Su vyru santykiai kazkokie neaiskus... verysad.gif Noretusi, kad viskas butu gerai.
Ar verta dar santykius lipdyti, deti pastangas, ar jau geriau pradeti kito vyro ieskoti?  unsure.gif  Ka kortos zada santykiu sferoje pusmecio begyje? Labai aciu  4u.gif

pirmaargenta (2016.05.19)
Adelara, pažiūrėjau jūsų santykius. Man kortos rodo, kad jūs esate skirtingi, ar skirtingo išsilavinimo, ar iš skirtingų socialinių sluoksnių, ar tikėjimų? Gal jūsų vyras domisi rytų filosofija, joga? Man net panašu, kad jis planuoja dvasinę, savęs paieškos kelionę į užsienį.
Jūs svajojate apie visai kitokį vyriškį. Jūsų vyras, kitai moteriai atrodytų tobulas, bet jums jis visiškai netinka. Gyvenate savo svajonių pasaulyje, kuris jus palaiko, bet su vyru nei trupučiu nesuartina. Abu galvojate apie skyrybas, bet vyras mano, kad turi jumis pasirūpinti ir negali palikti be globos, o jūs užsidarėte savo pasaulyje ir tyliai ten kenčiate, nieko nedarydama. Kas pasikeis per artimiausią pusmetį kortos nerodo, aišku tik kad abu kenčiate, bet sprendimo nesiryžtate priimti.
Jūsų vyras jaučiasi kaip kalėjime namuose, todėl bando iš namų pabėgti kartas nuo karto. Jūs galite tokiose sūpynėse ilgai kankintis, kai santykiai pagerėja ir vėl atšala. Bet jei pasiryšite išsiskirti su vyru, sužydėsite.
Jums kortos rodo pažintį su vyriškiu, apie kokį svajojate, jį sutiksite tolimoje kelionėje dar šiais metais.
.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adelara: 17 sausio 2017 - 10:52
Laba diena, gal kuri galetu atsakyti, paziureti, ar busiu laimyngesne po santykiu pabaigos, labai skaudus buvo santykiai, labai bijojau likti viena, bet dabar siaip ar taip tenka ta isgyventi... nzn ar gerai suformulavau klausima, tiesiog ar ateis tie geresni laikai...
Atsakyti
QUOTE(elfeme @ 2017 01 17, 00:52)
Atkeliu klausima  4u.gif

Abu variantai yra neblogi. Jums esamame darbe, ko gero, kai pasakysite, jog norite išeiti, pasiūlys geresnes sąlygas, aukštesnes pareigas, ar kazkokius kitokius bonusus ir jūs pasilikusi visai būtumėte šia puse patenkinta, bet is jūsų būtų reikalaujama taip pat labai daug.. Temptumete baisų krūvį.
Jei imsitės savo verslo, pradzioje bus sunku, nes teks labai daug pastangų įdėti, kol rasite savo klientus, savo vardą isgarsinsite. Teks sunkiai uz nedidelius pinigus dirbti, bet įveikus pirminius sunkumus, jums pavyktų tapti sėkminga verslo moterimi. Žinių ir jėgų jums užteks.
Atsakyti
QUOTE(Adelara @ 2017 01 17, 10:49)
Sveika, Pirmaargenta! Zadejau Jums Feedback'a  4u.gif

Praejus 8 menesiams po burimo, galiu pakomentuoti kas issipilde, kas ne 4u.gif Apacioje pacitavau savo sena klausima ir Jusu atsakyma.
Ka gi, su vyru per si laika neissiskyreme, tas teisybe. Santykiai tikrai kaip supynes - tai pagereja, tai vel keistai atsala, kaip ir sakete. Taip ir kankinames toliau vienas su kitu... Taip pat issipilde ir anksciau neplanuota bendra su vyru tolima kelione  bigsmile.gif
Pazymejau paskutini sakini zaliai. Labai gaila, taciau tolimoje kelioneje savo svajoniu vyriskio iki 2016 metu galo taip ir nesutikau, ir visai su niekuo nesusipazinau verysad.gif Kodel?
Gal galetumete kortu paklausti, kodel mes su Juo dar nesusitikome, kaip buvo pranasauta? Ir kada tai ivyks?  wub.gif
Aciu Jums sirdingai  4u.gif

Kodėl jūs nesusipažinote su savo svajonių vyriškiu? Ar tikrai su niekuo nesusipažinote? Man rodo malonią pažintį, neįpareigojančius santykius, lengvą flirtą, gal tai internetu vyksta... Jūs esate taip pasinėrusi į savo vidines ir ne tik kovas, kažkuo rūpinatės, matau rūpestingą kūdikėlio mamą, nors ši korta rodo bendrai žmogų, kuris turi kažkuo rūpintis, skirti daug dėmesio ir sau laiko beveik nelieka. Gal jūs susikūrėte kažkokį konkretų žmogaus portretą su konkrečiomis savybėmis ir nematote to, kas šalia jūsų, nes tai neatitinka jūsų susikurto idealo. Apsidairykite ir pagalvokite, gal kažkas jums rodo dėmesį, tik jūs to nepastebite? Ir dar nepamirškite, kad esate poroje, tad ne kiekvienas vyriškis norės veltis į poros santykius. Pasyviai laukia jūsų veiksmų ir apsisprendimo. Labai stiprus pas
jus pareigos jausmas, todėl ir nieko aplink nepastebite.
Atsakyti
sveikos. Gal kuri paklaustumete kortu, ka siame gyvenimo etape apie musu santykius galvoja mano meiluzis (vedes) ir ar galvoja ka nors keisti musu santykiuose ar viskas ir liks kaip yra dabar?
Atsakyti
Sveikos, prašau labai pažiūrėti, kaip toliau seksis darbe, nusimato pokyčiai karjeroje, tik kol kas nežinau, ar pavyks pakilti karjeros laiptais (bus vertinimas) ir kiek tai turės įtakos tolesnėje veikloje? Ačiū😊
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2017 01 17, 17:47)
Abu variantai yra neblogi. Jums esamame darbe, ko gero, kai pasakysite, jog norite išeiti, pasiūlys geresnes sąlygas, aukštesnes pareigas, ar kazkokius kitokius bonusus ir jūs pasilikusi visai būtumėte šia puse patenkinta, bet is jūsų būtų reikalaujama taip pat labai daug.. Temptumete baisų krūvį.
Jei imsitės savo verslo, pradzioje bus sunku, nes teks labai daug pastangų įdėti, kol rasite savo klientus, savo vardą isgarsinsite. Teks sunkiai uz nedidelius pinigus dirbti, bet įveikus pirminius sunkumus, jums pavyktų tapti sėkminga verslo moterimi. Žinių ir jėgų jums užteks.



Dekoju pirmaargenta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linusik @ 2017 01 12, 09:54)
Sveiki,

Kaip klostysis santykiai su vyru G.G. Esame vede 8 metus, bet jauciu santykiuose kazkoki atsalima.
Aciu

Atsakyti
Laba diena,
Esu visiškai pasimetusi... Su vyru D.V. gyvename jau kokie 8 metai kartu, bet sutikau kitą, A.U. Gal galite pasižiūrėti kaip mano santykiai klostosi su jais abiem ateinantį pusmetį? Turbūt bus per daug, jei parašysiu atsakyti su kuriuo likti? Dabar jaučiuosi plėšoma į gabalus, nes širdis pas vieną, o protas renkasi kitą...
Dėkoju ax.gif
Atsakyti