Įkraunama...
Įkraunama...

2016 lapkritinukai

Sveikos :4u: 

Vakar pirmą kartą mačiau, kaip mano mažius ant pilvo gulėdamas kėlė užpakaliuką ir spyruokliavo. Tik vis tiek jam gavosi šliaužti atbuliniu. Bet gal po biški išmoks ropot :)

Gaudri, jei vaikas judrus, reiškias jam užtenka maisto medžiagų :4u: mano dukrytė iki gal kokio 9 mėn daugiau ragavo nei valgė, bet pienelio nemažai gėrė, tai užtekdavo jai.

Atsakyti

Labukas.kaip laikotes?

As su klausimu, kažkaip nerandu info  :rolleyes:  kas kiek laiko reikia keisti inchaliatoriui filtrą? Kiekvienu kartu ar kaip? 

Atsakyti
QUOTE(Murkyte20 @ 2017 06 12, 22:49)
<p>Labukas.kaip laikotes?</p><p></p><p>As su klausimu, kažkaip nerandu info  rolleyes.gif  kas kiek laiko reikia keisti inchaliatoriui filtrą? Kiekvienu kartu ar kaip? </p>

Labuką, tikrai visos dingęsmile.gif mes pagaliau turim dantuką, bet sakyčiau sunkiai čia mums..naktys neramios, dienos irgi nelabai..kaip kitos laikosi?

Murkyte mes tai keičiam po sezono šaltojo, nežinau kaip ištikro reikia

hmm.gif hmm.gif
Atsakyti

Labuką, tikrai visos dingęsmile.gifmes pagaliau turim dantuką, bet sakyčiau sunkiai čia mums..naktys neramios, dienos irgi nelabai..kaip kitos laikosi?

Murkyte mes tai keičiam po sezono šaltojo, nežinau kaip ištikro reikia

hmm.gifhmm.gif

Sveikinam su dantuku  :4u: 

Mes vis bedantės dar  :D 

Mums obstrukcinis bronchitas  :unsure:   keliausim pas pulmonologą kitą savaitę, išrašys kažkokią pypkę ventolinui kvėpuot.

O ryt pas alergologą, tirs alergiškumą.

Atsakyti
Sveikos merginos

Gaudri , su pirmu dantuku 4u.gif mes dar bedantes smile.gif


Murkyte sveikateles 4u.gif as turiu nusipirkus ta pypke, kai kosijo ventolina kvepavom, jei alergologas israso-kompensuoja

mano pana atsistoja jau lovytej, gerai kad nuleidom praeita savaitgali, ateinu-stovi issisiepus

jau valgom jogurta, siuo metu skaniausias maista rolleyes.gif
Atsakyti

Sveikos merginos

Gaudri , su pirmu dantuku 4u.gifmes dar bedantes smile.gif


Murkyte sveikateles 4u.gifas turiu nusipirkus ta pypke, kai kosijo ventolina kvepavom, jei alergologas israso-kompensuoja

mano pana atsistoja jau lovytej, gerai kad nuleidom praeita savaitgali, ateinu-stovi issisiepus

jau valgom jogurta, siuo metu skaniausias maista rolleyes.gif

Ar brangi ta pypkė?  Jums kompensavo?

O su inchaliatorium ventoliną kvėpuot ne tas pats kas su ta pypke? Nelab gaudaus aš.

Vau kokia stipri panelė  :D 

Mes dar nesėdim tvirtai net, tai apie atsistojimą kalbos net nėr  :rolleyes: 

Kokį jogurtą duodi? 

Atsakyti
Sveikos, laiko tikrai vis mažėja, ypač vasarą kai visi vaikai namuose ir yra veiklos.Galva jau užsisukus, tai sekmadienį vakare atvykom pajūryn atokvėpio, vyras kelias laisvas turėjo iki atostogų, bet oras nelabai, baisus vėjas, lietus, na vakarop šiandien puikus buvo.Svarbu aplinką pakeitėme, tik su Dičkiu sunku , su jo koja, reik derint, vežiot. Poryt pas mikrochirurgą, kaži kuo nudžiugins, labai norėčiau .
Ryt jau namo.Pliusas tas, kad mažė miega čia daug grynam ore , palyginus ....Labai džiaugiuosi, nors ir laikinai.

Toliau nevalgo, (.) geriausias draugas, siūlau kantriai toliau.

Jau sėdi stabiliai, pati atsisėdo šeštadienį , kiek laimės jai pačiai, tai visąlaik dabar sėdas, ką bedarytų, (.) Pačiunkia ir šast sėdi, sunku maitinti judrią daros ramiai. Ropot pradėjo lyg, dar su šluaužimo elementais biggrin.gif. Dantų nėra dar , o iš tolo šviečia ištinusios dantenos, kankinas vargšė, visi per tą perėjom aišku.

Gaudri , sveikinu su pirmuoju perliuku smile.gif

Liberty, šaunuolė, dukrytė, stipri mergina 💪 smile.gif.

Murkyte, kaip nefaina , tokiu dar metu, sveikatėlės ir linkėjimai pasveikti kuo greičiau 4u.gif .

Aš "dūdą", "triūbą", "pypkę"kitaip tarpinė ventolino(salbutamolio) įpurškimams , turiu nuo viduriniuko, mokėjau anuomet apie 100 lt.+ - nepamenu gerai, dabar jos apie 23 eu.

Maniškė ligoninėje kvėpavo per tarpinę salbutamolį ,o inhaliacijos buvo kitos.Man tarpinė efektyviau atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neįtikėtina: 15 birželio 2017 - 00:36
QUOTE(Murkyte20 @ 2017 06 14, 20:36)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="liberty666" data-cid="71676122" data-time="1497439060"><div><p>Sveikos merginos

Gaudri , su pirmu dantuku vartotojo įkelta nuotraukames dar bedantes vartotojo įkelta nuotrauka
Murkyte sveikateles vartotojo įkelta nuotraukaas turiu nusipirkus ta pypke, kai kosijo ventolina kvepavom, jei alergologas israso-kompensuoja

mano pana atsistoja jau lovytej, gerai kad nuleidom praeita savaitgali, ateinu-stovi issisiepus

jau valgom jogurta, siuo metu skaniausias maista vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Ar brangi ta pypkė?  Jums kompensavo?</p><p>O su inchaliatorium ventoliną kvėpuot ne tas pats kas su ta pypke? Nelab gaudaus aš.</p><p></p><p>Vau kokia stipri panelė  biggrin.gif </p><p>Mes dar nesėdim tvirtai net, tai apie atsistojimą kalbos net nėr  rolleyes.gif </p><p></p><p>Kokį jogurtą duodi? </p>

tai mes jauciu apie ta pati snekam, ta pypke ir yra tas inh salbutamolio, ilga tokiakur isistato
jogurta duodu dobilo, be nieko kol kas, norejau uogu imaisyt, bet ziuriu ir taip jai labai skanu

mano atsistoja, sedi, bet atsiset nuo gulimos niekaip neisein smile.gif

Neitiketina, o kaip ta koja, dar gippse ji ane?
Atsakyti

Neįtikėtina nu irgi stipruolė mergaitė  :4u: 

Dabar orai pasitaisys kai išvažiuosit namo  :D 

Neužklausiau gyd ar galim mes į lauką eit, temperatūros nebuvo per visą laiką, kosijam labai mažai, tik va tas kvėpavimas ypač ryte šniokščiantis, bet išgėrus ventolino po kiek laiko susitvarko.

Atsakyti
QUOTE(Murkyte20 @ 2017 06 15, 12:19)
<p>Neįtikėtina nu irgi stipruolė mergaitė  4u.gif </p><p>Dabar orai pasitaisys kai išvažiuosit namo  biggrin.gif </p><p></p><p>Neužklausiau gyd ar galim mes į lauką eit, temperatūros nebuvo per visą laiką, kosijam labai mažai, tik va tas kvėpavimas ypač ryte šniokščiantis, bet išgėrus ventolino po kiek laiko susitvarko.</p>

mano tai gyd leidzia, jei nera tempos ir nosis neuzgulta, tik siandien gal vejas didokas
Atsakyti

mano tai gyd leidzia, jei nera tempos ir nosis neuzgulta, tik siandien gal vejas didokas

Pranašauja lyg šiltesnius orus jau.

Šiandien kad nudavė lietutis su nemenkais griaustiniais.

Pas alergologę buvom paėmė iš nosies snargliukų tyrimui, o ryt važiuosim kraują priduot, lauksim antradienio tada bus atsakymai.

Plaučių klausėsi, nieko blogo negirdi.

Atsakyti

Pavyko prisizirzt siandien pakliut.pas pulmonologą, nes taip neramino tas šniokščiantis kvėpavimas ypač rytais, o dar kai pagalvoju kad laukt reikėjo iki antradienio tai išvis kosmosas. Išrašė mums tą tarpinę kompensuojamą, tai nieko mokėt nereikėjo. Tikiuos pasveiksim greit.

Atsakyti