Įkraunama...
Įkraunama...

Dulkių siurbliai

QUOTE (bonda @ 2004 09 13, 16:11)
koki turi siurbli?

....."Thomas Bravo"
Atsakyti
tai kas dabar man gali pasakyt, koki geriau pirkt plaunama, ar ne? pas mus praktiskai vien parketas... wink.gif bus kiliminis takas kolidoriuj, o kitur net ir nezinau... gal kur dar koks kilimukas...
Atsakyti
..............bent as siulau,tai plaunanti,as va plaunu savo parketa ir patenkinta,paskui tik vandeni ispilu,siurbli isplaunu ir viskas,daug lengviau,o ir ranku mirkyt nereikia thumbup.gif
Atsakyti
Nu va, o mes Karcher'į (900 lt) turim siurbiantį per vandenį, su Hepa filtru.Yra filtras, kurį gali išplauti (paprastas 12-ai mėnsių kain 50 lt), o Hepa filtrą reikia keisti kas 15 mėn (kainos dar nežinau). Siurbliu galima susiurbti ir palietą vandenį (neplaunantis). Terlionė ilgoka kol išpili vandenį, išplauni baką, bet nėra dulkių kvapo kaip iš maišelinio siurblio. Tokio norėjom, nes vaikai alergiukai, o plaunatis man nepatiko (brolis turi Thomas, tai teko naudotis), kilimai lieka šlapi huh.gif
Esu patenkinta savo siurbleliu wink.gif
Atsakyti
..........na pas mane tikrai nebuna slapia danga po plovimo,as labai daug kartu surenkineju ta ispurksta vandeni,pora valandu ir jau galima vaikscioti,o kaip baldus isplaunu,tai uzkuriu peciuka,kur pucia silta ora,tai irgi apie valanda ir sausa! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (vija @ 2004 09 01, 10:54)
Ar teko girdeti toki dalyka kaip 'tinklinis marketingas"? Pasidomekit pries pirkdami 'kirby' biggrin.gif

Beje, jei kam idomu to daikto savikaina yra apie 12% nuo pardavimo kainos.

Ar cia tas pats apie kuri Bauer temoje raso :"teveliai uzkibo ir ant to viska tvrakancio dulkiu siurblio-roboto. Na kaip kaip jis ten vadinasi???A, Kerbi ar kaskas panasaus. Saugokites ir nesvaistykite pinugu! As is geros sirdies siulau Uz tuos pinigelius, tetis verciau butu man pusnauja masina nupirkes! Taip taip!!! Slamstas, kurio reikia paieskoti."??? g.gif
Atsakyti
dabar man paaiskinkit... ziurejau as neplaunamus siurblius su hepa filtru - tai koks jo siurbimo procesas? per vandeni, ar kaip? ir ar dedasi dar koks paprastaas filtras ar dulkiu rinkejas i tokius siurblius?
Atsakyti
Mano dulkių siurblys Beko, bet plaunamas. Kol kas veikia gerai, bet mes nedažnai ir naudojamės. Norėjome pirkti geresnį Thomas su vandens filtru, bet labai jau išgyrė Beko. Didelė siubiamoji galia.
Atsakyti
Pas mus name kilimų beveik nėra, bet plaunamas siurblys jau vien tik gerai, kad mašiniuką tikriausiai gali visada švarų turėti wink.gif (žinoma saloną) laugh.gif
Atsakyti
Ar neteko susidurti su siurbliais Kirby? Man atrodo, kad įsėdom į gerą balą. Taip žmonės moka supudrinti smegenis, kad atsigauni tik kitą rytą ir pagalvoji ką padarei. niekuomet neskubėkit pasirašinėti sutarčių. geriau apgalvikit, ir prašykit kad paskambintų kitą dieną.
Gal kam teko užsisakyti? Ar tikrai tie siurbliai jau tokie šaunūs.
Atsakyti
Jau buvau beveik isejusi namo, bet neiskenciau vel neprisijungusi. Man teko siek tiek su jais susidurti (dirbau toje firmeleje, ne platintoja, bet biur). As asmeniskai sau tokio nepirkciau, jis tikrai nevertas 10 tukst (tiesa, nezinau, kokia jo kaina dabar, pries 4 metus tokia buvo), viskas ka jis daro tai tas pats kaip paprastas plaunamas siurblys+parketo vaskavimas dar gerai thumbup.gif , o daugiau -tai tikrai ir pati tingesi su juo vargti, ir dar man daug triuksmo kelia. Ir dar ganetinai sunkus, pvz, moteriai juo isvalyti lovos ciuzini pakankamai sudetinga, nes reikai kilnoti, as asmeniskai jo nepakeliu

Beje, kas del filtru -tai juose paprastose pardese kai reiks keisti nebuna, reiks vel is platintoju pirkti. Taip pat kaip ir visas kitas detales. wink.gif

Bet cia tik mano asmenine nuomone tongue.gif

P.S. Pasirasytos sutarties taip pat galima atsisakyti smile.gif - dazniauaiai taip ir budavo su tais, kas nesumokedavo visos sumos grynais biggrin.gif
Atsakyti
Mes sumokėjom 50 Lt. Man kažkas viskas vyko labai keistai. O tik po to duoda paskaityti sutarties sąlygas. Tipo nutrauki, tai moki kažkokius papildomus pinigus. Bet aš su banku tai dar nepasirašiau. šiandien vėl ateina ir bandysiu derėtis. žiūrėsim ar pavyks. g.gif Duo Dieve, kad pavyktų. doh.gif
Atsakyti