Įkraunama...
Įkraunama...

Atostogos tėčiui po kūdikio gimimo

QUOTE(Skraido @ 2012 05 29, 17:22)
Paaiškinkit man, ar aš teisingai viską suprantu.

Gimsta kūdikis, gaunam iš ligoninės pažymą apie gimimą. Tėvelis (sakykim sekančią dieną po vaiko gimimo) iš pat ankstaus ryto lekia į darbą, parašo prašymą išleisti tėvystės atostogų (nuo šiandien). Darbovietė parašo įsakymą, kad nuo šiandien išleidžia. Ir tėvelis gali darbe nebesirodyt iki kol vaikeliui nesueis 1 mėnuo?

O SODRAI pranešti ir prašymą gali parašyti per 6 mėn. nuo to laiko kai sueis 1 mėn kūdikėliui?

SODRAI darbdavys praneš kai tik išleis atostogų. Prašymą galėsit parašyti kai turėsit laiko ir noro (per 6 mėn.)
Atsakyti
QUOTE(dailele @ 2012 05 30, 14:32)
SODRAI darbdavys praneš kai tik išleis atostogų. Prašymą galėsit parašyti kai turėsit laiko ir noro (per 6 mėn.)



Aišku, dėkui smile.gif
Atsakyti
Pamiršau parašyti, kad ir pinigus gausit tik po prašymo pateikimo, jei norit grečiau reikia pateikti per mėnesį + 5 dienos.
Atsakyti
Laba diena, domina klausimas del tevystes atostogu iki kol vaikui sueis 1 men. Jai mes su vyru gyvenam ne santuokoje, ar jis vistiek gali gauti sias atostogas?
Atsakyti
QUOTE(gabiiiiiiii @ 2012 06 07, 09:47)
Laba diena, domina klausimas del tevystes atostogu iki kol vaikui sueis 1 men. Jai mes su vyru gyvenam ne santuokoje, ar jis vistiek gali gauti sias atostogas?

Taip. Tik reikės papildomo "popierėlio", kuris patvirtina, kad šis vyras yra šio vaiko tėvas. Anksčiau rašė, kad tokį "popierėlį" tvirtina notaras.
Dar, manau, jei greitai sutvarkius vaiko gimimo liudijimą, kur nurodytas tėvas, turėtų užtekti. Aišku būtų prarastos kelios pirmosios atostogų dienos.
Atsakyti
Norėjau paklausti,ar gali tėvelis išeiti metams vaiko priežiūros atostogų ir gauti pašalpą,nors mamytė nedirbanti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almita: 01 rugsėjo 2012 - 15:48
QUOTE(Almita @ 2012 09 01, 17:47)
Norėjau paklausti,ar gali tėvelis išeiti metams vaiko priežiūros atostogų ir gauti pašalpą,nors mamytė nedirbanti?

Tokiu atveju tik tėvelis ir gali, nes atostogas gali imti tik dirbantis žmogus. Jau pats žodis atostogos reiškia laisvą nuo darbo laiką. Tik tokiu atveju mama turės registruotis darbo biržoje, kitaip teks mokėti privalomą sveikatos draudimą, nes visos lengvatos dėl mažo vaikelio pereis tėčiui. Aišku yra išmčių: mama gali būti draudžiama valstybės lėšomis (dieninio skyriaus studentė, turi neįgalumą ir pan.) reikia žiūrėti konkrečią situaciją.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dailele: 03 rugsėjo 2012 - 08:19
Na,aš sveikatos draudimą turiu,nes mano dukrytei 4m greitai..Iki 7m jis būna smile.gif Na,šaunu tada,kad ir tėvelis gali išeiti atostogų.Kažkaip šį įstatymą praleidusi pro ausis buvau.Seniai antrą būtume planavę,jei būčiau žinojusi laugh.gif
Atsakyti
Geras įstatymas ir gera pagalba šeimai smile.gif
Atsakyti
norejau pasiklausti, jeitarkim tetis gyvena viename mieste, o jo darboviete visai kitame, kaip bus su ta pazyma kurios reikia is darbovietes, na kad isleidzia atostogu,ar darboviete kazkaip tiesiogiai per kompiuteri sodrai nusius ta sutikima? aciu uz atsakyma.
Atsakyti
Geros tos atostogos, gaila trumpokos, nespeji naujagimiu pasidziaugti ir vel i darba.
O reiktu ilgesniu nes mamai labai reikia pagalbos!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo user99: 09 kovo 2013 - 14:46
QUOTE(user99 @ 2013 03 09, 15:36)
Geros tos atostogos, gaila trumpokos, nespeji naujagimiu pasidziaugti ir vel i darba.
O reiktu ilgesniu nes mamai labai reikia pagalbos!!

tikrai pritariu
Atsakyti