Įkraunama...
Įkraunama...

Padariau taip, kad pastočiau

Negaleciau taip... Juk pati pasirinkai vyra. Turi ji myleti is svarbiausia gerbti... Cia tau ne uzuolaidas kokias pirkti , nepasitarus su vyru.
Atsakyti
baisu perskaicius net pavadinima... kad ir kaip myleciau vyra, niekuomet cpec nedaryciau, kad pastot. cia alia kad ji sulaikyt, prilaikyt salia? tai jei nores ir taip pabegs, bus vaikas ar ne.
Atsakyti
tu tik pamegink ir pamatysi, kaip "pageres" jusu gyvenimas biggrin.gif
jei jau taip kalbi "jei ka, viena uzauginsiu", tai gal susimastyk jau schmoll.gif mano nuomone, sita fraze nieko gero nezada ir daug pasako apie jusu santykius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smokey_eyes: 30 gegužės 2010 - 09:55
QUOTE(TamsiMergaite @ 2010 05 20, 22:08)
Negaleciau taip... Juk pati pasirinkai vyra. Turi ji myleti is svarbiausia gerbti... Cia tau ne uzuolaidas kokias pirkti , nepasitarus su vyru.

pritariu 100proc. drinks_cheers.gif
Atsakyti
blink.gif fool.gif cia is neturejimo ka veikti matyt tokios "genealios"mintys kila
Atsakyti
blink.gif Zinodama,kad vyras nenori vaiku niekada negaleciau spec. pastoti blink.gif Taigi jis ir nenores su juo buti!!! Kam is normaliu santykiu daryti chaosa kaz koki? g.gif O jeigu jis spec padarys vaika kitai?Nu siaip,gi nieko nepraranda... doh.gif
Atsakyti
Tas pats kas isprievartauti savo vyra blink.gif niekada nesielgciau taip schmoll.gif
Atsakyti
O jeigu butu atvirksciai? Na tu niekaip nenori dar vaiko,o jis ima ir be tavo zinios tycia tau uztaiso? Labai laiminga liktum? Ar tave tai priristu prie to zmogaus visam gyvenimui? doh.gif
Nesuprantama man,kaip normaliuose santykiuose gali kilti tokios mintys...
Atsakyti
mano draugei bernas uztaise vaika. skamba keistai, bet taip atsitiko. ir nieko gero, jie vede, bet geru santykiu nera. ji jau planuoja savo tolimesni gyvenima be jo. o dar viena atveji zinau, atsitiko mano seimoje, kai vaiku priristi buvo noretas vyras. irgi nieko gero, jam iki siol seima ne per labiausiai rupi doh.gif kvailyste taip kurti seima.
Atsakyti
Aš nevesčiau, jei nemylėčiau. Nesvarbu, laukiasi ji mano vaiko ar ne. Vaiką lankyčiau, padėčiau auginti, išlaikyti, jei reikia, auginčiau ir pats. Bet nevesčiau.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti