Įkraunama...
Įkraunama...

Padariau taip, kad pastočiau

apgauti tai negalėčiau,bet pakliuvau į tokia situacija aš jau norėčiau antro vaikelio o jis nenori unsure.gif sako vėliau bet aš galvoju kad jis daugiau išvis nenori vaikų ax.gif
Atsakyti
Mano nuomone visi vaikai (tiek pirmas, tiek antras, tiek ir šeštas) turi būti vienodai laukiami abiejų tėvų..
Atsakyti
QUOTE(saulute85 @ 2009 08 06, 16:17)
Mano nuomone visi vaikai (tiek pirmas, tiek antras, tiek ir šeštas) turi būti vienodai laukiami abiejų tėvų..

thumbup.gif drinks_cheers.gif
Tikra tiesa iš jūsų lūpų.
Šios temos autorės tai nepateisinu. Gyvenime negalėčiau to padaryt. Netgi negalėčiau santuokoje turint jau vieną vaiką, gimdyti antrą, jei MB to nenorėtų.
Atsakyti
Neskaičiau visos temos, nes net nemalonu tai daryti. MAno galva, yra pasielgta kaiuliškai. Juk niekas negali spręsti apie kitą žmogų ir jo likimą. Kitas reikalas - vaikiukas netyčiukas, kuriam atsiradus, abu tėvai priima sprendimą, kaip elgtis. Bet apgaudinėti yra labai negarbinga, ir, mano nuomone, neturi jokios teigiamos naudos.
Atsakyti
Sakytumei, 25 - i metai jau viskas, taškas, gimdyt reikia trūks plyš... Nepritarčiau tam. rolleyes.gif Gerą pavyzdį gavau iš mamos, kuri manęs susilaukė 33 - jų, atsimėgavusi gyvenimo medumi, kaip aš sakau. biggrin.gif Tad stebina mane, kai merginos, jaunos merginos alpsta, kad laikas šeimos pagausėjimui... Ir dar labiau stebina, kai dėl to nori apgaudinėti mylimus (?) vyrus. Kažin, ar tokiai personai pačiai patiktų, jei vyras priburtų; "Mieloji, ištrauksiu", o po to sugalvotų siurprizą padaryti. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo caprice: 08 rugpjūčio 2009 - 21:36
QUOTE(caprice @ 2009 08 08, 22:33)
Sakytumei, 25 - i metai jau viskas, taškas, gimdyt reikia trūks plyš... Nepritarčiau tam.  rolleyes.gif  Gerą pavyzdį gavau iš mamos, kuri manęs susilaukė 33 - jų, atsimėgavusi gyvenimo medumi, kaip aš sakau.  biggrin.gif Tad stebina mane, kai merginos, jaunos merginos alpsta, kad laikas šeimos pagausėjimui... Ir dar labiau stebina, kai dėl to nori apgaudinėti mylimus (?) vyrus. Kažin, ar tokiai personai pačiai patiktų, jei vyras priburtų; "Mieloji, ištrauksiu", o po to sugalvotų siurprizą padaryti.  bigsmile.gif

labai teisingas poziuri, ir as kazkaip uz tai, kad ner ko skubet
Atsakyti
Ateis laikas, bus ir vaikas... thumbup.gif

juk vaikas tai ne žaislas ir ne gyvunėlis, kurį užsimanius gali lengvai gauti... doh.gif , o apie planuojamas priemones (apgavystę) tai ...... g.gif doh.gif Aš asmeniškai, niekada taip nesielgčiau.... schmoll.gif

Atsakyti
as manau, kad anksciau ar veliau tokias vyrai pailk. tas, kurios padaro vyrams pasala su netyciukais
Atsakyti
o as tada visai kvaila biggrin.gif nes net neisivaizduoju, kaip imanoma apgauti vyra del pastojimo nuo jo g.gif
Atsakyti
Na manau jei norėtum, tai tikrai įmanoma mirksiukas.gif
Atsakyti
Zinau istorija. Nevisai tokia kokia tu pati planuoji. Cia is man artimu zmoniu. Tiesiog pasake draugui, kad nustos saugotis ir tiek. O kazkokio didelio plano ir nebuvo. Paskui kai veikelis labai greit uzkibo abu buvo soke. O ta moteris/mergina vis sakydavo jei ka pati uzsiauginsiu. Deja buvo labai sunku nes abu tam nebuvo pasirenge. Nei ji pati neisivaizdavo viso sunkumo nieko.
Kvailesnio sprendimo nei temos autores manau ir buti negali. Vaikas tai ne suniukas... Galu gale net ir ta pati suniuka isigyjant reikia prisiimti atsakomybe. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Kirisama @ 2010 05 18, 11:12)
o as tada visai kvaila biggrin.gif nes net neisivaizduoju, kaip imanoma apgauti vyra del pastojimo nuo jo  g.gif


Labai paprasta tiesiog nutrauki kontraceptiku vartojima ir primeti, kad vartoji. Kai pastoji pareiski, kad kontraceptikai deja neapsaugojo.
Beja zinau visai rimtu atveju kai tikrai kontraceptiniai pleistrai neapsaugojo nuo pastojimo...
Papildyta:
QUOTE(mamairute @ 2006 07 28, 08:16)
Yra vienas bet (čia aš grynai iš praktinės pusės), kai vyras pats užsinori vaikučio, tai labai prisideda prie jo auginimo (keliasi naktim, keičia sauskelnes ir t. t....) ir jaučiasi Tau dėkingas, kad išnešiojai pagimdei ir padovanojai šeimai lėliuką. Priešingu atveju ore visda tvyros mintis, kad primetei vaiką ir kad vaiko auginimas yra našta (o turėtų būti džiaugsmas), tipo pati nusprendei - pati ir žinokis


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mirabella* @ 2010 05 19, 11:56)
Labai paprasta tiesiog nutrauki kontraceptiku vartojima ir primeti, kad vartoji. Kai pastoji pareiski, kad kontraceptikai deja neapsaugojo.
Beja zinau visai rimtu atveju kai tikrai kontraceptiniai pleistrai neapsaugojo nuo pastojimo...

Zinau atveji,kai pastojo isidejusi spirale moteris doh.gif
Atsakyti