Įkraunama...
Įkraunama...

Padariau taip, kad pastočiau

Va kaip...biggrin.gif
http://www.balsas.lt...redama-3d-filma
Atsakyti
QUOTE(vavuum @ 2010 05 19, 12:20)


biggrin.gif lotuliukas.gif Ir geriausia parašyta: Vyras manimi tiki wub.gif
Papildyta:
QUOTE(*Mirabella* @ 2010 05 19, 11:56)

Labai paprasta tiesiog nutrauki kontraceptiku vartojima ir primeti, kad vartoji. Kai pastoji pareiski, kad kontraceptikai deja neapsaugojo.
Beja zinau visai rimtu atveju kai tikrai kontraceptiniai pleistrai neapsaugojo nuo pastojimo...


Būtent taip, tik man bjauriai skamba toks melas, na nežinau, negalėčiau taip
Atsakyti
QUOTE(Cashmere @ 2010 05 19, 12:10)

Papildyta:
Būtent taip, tik man bjauriai skamba toks melas, na nežinau, negalėčiau taip


drinks_cheers.gif Ir as negaleciau. Tai zema. Kūdikėlis toks stebuklas, kad turi būti labai išlaukštas išsvajotas, suplanuotas (kiek įmanoma) abiejų būsimų tėvų. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(due drops @ 2010 05 19, 11:00)
Zinau atveji,kai pastojo isidejusi spirale moteris doh.gif


doh.gif Idomu koks būdas patikimiausias? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mirabella* @ 2010 05 19, 16:28)
doh.gif  Idomu koks būdas patikimiausias?  g.gif

Sterilizacija.Spirale laikoma l.patikimu budu ir va ta mano pazistama po pirmo vaiko nebenorejo daugiau vaiku (finansai nenese),isidejo spirale ir bac antras vaikas doh.gif Augina 2 dabar
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2010 05 19, 23:15)
Sterilizacija.Spirale laikoma l.patikimu budu ir va ta mano pazistama po pirmo vaiko nebenorejo daugiau vaiku (finansai nenese),isidejo spirale ir bac antras vaikas doh.gif Augina 2 dabar


Na as kadangi neikart negimdzius tai susilaikysiu nuo sterilizacijos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mirabella* @ 2010 05 20, 00:27)
Na as kadangi neikart negimdzius tai susilaikysiu nuo sterilizacijos  lotuliukas.gif


Gerk KT visada laiku nustatytu ir nepastosi, man kol kas šis patikimiausias būdas nors ir nekenčiu aš tų tablečių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mirabella* @ 2010 05 19, 16:28)
doh.gif  Idomu koks būdas patikimiausias?  g.gif


Susilaikymas hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2010 05 20, 08:52)
Susilaikymas hihihi.gif



drinks_cheers.gif Bet sako, kad sveikatai kenkia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2010 05 20, 09:29)
drinks_cheers.gif Bet sako, kad sveikatai kenkia lotuliukas.gif


Pasakytum vaikinui, tik po vestuvių, tai galvotų fool.gif
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2010 05 20, 09:29)
drinks_cheers.gif Bet sako, kad sveikatai kenkia lotuliukas.gif


Ai, šiais išradimų ir atradimų laikais ne problema irnesakyk.gif Yr visokių pagalbinių priemonių sveikatai pataisyt biggrin.gif Nuo jų nepastosi flirt.gif

QUOTE(Cashmere @ 2010 05 20, 09:33)
Pasakytum vaikinui, tik po vestuvių, tai galvotų  fool.gif


Ot tie vaikinai... jiems tik viena galvoj verysad.gif Reik primint jiem, kad susilaikymas - dorybė beee.gif ....ir ieškot tokio, kuris lauks didis.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2010 05 20, 00:15)
Sterilizacija.Spirale laikoma l.patikimu budu ir va ta mano pazistama po pirmo vaiko nebenorejo daugiau vaiku (finansai nenese),isidejo spirale ir bac antras vaikas doh.gif Augina 2 dabar


Mano pažįstama irgi pastojo su antru vaiku su spirale. Kai gimė pirmas įsidėjo, o po kelių mėnesių - siurprizas doh.gif Auga dvi nuostabios mergytės wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V*i*k*a: 20 gegužės 2010 - 09:50
QUOTE(Hmmm... @ 2010 05 20, 07:52)
Susilaikymas hihihi.gif


Kokia jus linksma biggrin.gif Bet kaip sake sveikatai labai kenkia ypac psichologinei buklei lotuliukas.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Hmmm... @ 2010 05 20, 09:44)
Ot tie vaikinai... jiems tik viena galvoj verysad.gif Reik primint jiem, kad susilaikymas - dorybė   beee.gif ....ir ieškot tokio, kuris lauks   didis.gif biggrin.gif


Tada taip ir liktum beieškanti unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(V*i*k*a @ 2010 05 20, 09:49)
Mano pažįstama irgi pastojo su antru vaiku su spirale. Kai gimė pirmas įsidėjo, o po kelių mėnesių - siurprizas  doh.gif Auga dvi nuostabios mergytės  wub.gif


Kaip ten sakoma, žmogus planuoja, o Dievas juokiasi. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mirabella*: 20 gegužės 2010 - 10:00