Įkraunama...
Įkraunama...

~Mišrainių marinavimas~

O agurkinę sriubą šaltai laikote,ar kaip ir visus konservuotus produktus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Neri29 @ 2009 08 20, 20:48)


Zadeti mano receptukai: 4u.gif
AGURKINE SRIUBA:
1 kg. perliniu kruopu (isvirti)
1 kg. morku (tarkuoti  burokine tarka)
2 kg. agurku (neluptu, pjaustytu kubeliais)
1 kg. svogunu (kubeliais)
1 kg. pomidoru

3 saukstai druskos
1/2 stiklines cukraus
2/3 stiklines acto
prieskoniu (Lauro lapeliai, pipirai, kvapnieji pipirai)

morkas ir svogunus apkepti aliejuje, kol suminkstes siek tiek. Visusproduktus sudeti i puoda , ir troskinti kol suminkstes . Acta pilti jau i pacia pabaiga. supilti i stiklainius , uzsukti, apversti ir siltai apkloti iki ryto
As pati agurku visada dedu siek tiek daugiau.

O kai ziema tingisi gaminti, tai paprasciausia. Imeti i vandeni sultinio kubeli, kelias bulvytes supjaustai, suverti sia kose, ir agurkine sriuba gaunasi. Super .



Labai labai skani mišrainė thumbup.gif Ačiū už receptą 4u.gif

QUOTE(l-aura @ 2009 08 21, 10:43)
o agurkine sriuba troskinant reikia vandens pilti?

Iš pradžių ir aš bijojau,kad be vandens, bet kai pasitroškino truputį-atsirado sulčių.Nors man truputuką dugnas pasvilo doh.gif

QUOTE(satanele @ 2009 08 21, 18:19)
Pasidariau šiandiena agurkinę sriubą  ,bet man pagal receptą trūko druskos, o kaip jums,aš truputį dadėjau,bet kaip atšals paragausiu ,gal butų buvę gerai

Druskos man trūko kol acto nebuvau dėjus, o kai įdėjau tai mano skoniui thumbup.gif

QUOTE(ligita33 @ 2009 08 21, 21:17)
labutes  4u.gif
niu pakomentuosiu ir as  blush2.gif
viriau ir as sian biski misrainiu. pirmoji- is sparaginiu pupeliu, morku ir paprikos. buvau jau seniau ja pabandzius, issiviriau tada 1 litra. labai ji skani prie silkes (taip ir suvalgiau). dabar viriau visa norma, gavosi kazkur 7*0,5litro  thumbup.gif tikiuosi ne perdaug.
antraja viriau su perlinem kruopom (cia kur seniau rasyta buvo). tai sekanti karta lupciau pomidorus, nes dabar zieveles atsiskyre ir plaukioja po ta misraine ( tam reikia imesti pomidorus trumpam i virinta karsta vandeni ir tada lengviausiai nusilupa odyte). o agurkus del laiko stokos sutarkavau griezineliais su tarka, tai tikrai daug greiciau, nei pjaustyt, o galutinis rezultatas toks pat. norejosi po 10 min virimo del i stiklainiukus, nes labai graziai spalvota buvo  thumbup.gif skani  thumbup.gif aij, man dar labai tiko cesnako granules iberti, tai kita syki deciau sviezaus cesnako truputuka


Pomidorus į agurkinę ir aš nulupau mirksiukas.gif Nes kažkurioj mišrainėj tos skurytės mane nervavo doh.gif
Gal galima tą šparaginių, morkų ir paprikų mišrainės receptuką ax.gif
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 08 21, 21:33)
Tai kad ten taip ir parasyta, kad reikia skureles nulupti  g.gif as taip ir dariau  g.gif
Papildyta:
Jei stikline padalint i tris dalis, tai imt tos stiklines 2 dalis. Ar aiskiau? smile.gif


Ačiū 4u.gif Pasvėriau-pagal mane 150 g unsure.gif
QUOTE(satanele @ 2009 08 21, 22:09)
O agurkinę sriubą šaltai laikote,ar kaip ir visus konservuotus produktus? g.gif

LAikysiu daugiabučio rusyje, gal nieko neatsitiks unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 08 21, 15:23)
O AR I ADZIKA BUTINA DETI OBUOLIUS?

\Tikrai butina smile.gif ; As turguje pas kokia nors bobute perku
Papildyta:
QUOTE(Akvija @ 2009 08 21, 22:27)
help.gif  help.gif  help.gif 2/3 stiklinės acto tai čia kiek unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif

Na cia stiklines turini padalini i tris dalis, ir supili tik dvi biggrin.gif
Na dvi treciosios stiklines
Atsakyti
[quote=rugiagele26,2009 08 21, 21:33]
Tai kad ten taip ir parasyta, kad reikia skureles nulupti g.gif as taip ir dariau g.gif
[quote=Akvija,2009 08 21, 22:50]

as dariau pagal sita recepta, tai nieko nebuvo parasyta apie skureliu nulupima
DARŽOVIŲ IR PERLINIŲ KRUOPŲ MIŠRAINĖ ŽIEMAI

Reikės:
1kg perlinių kruopų
1kg svogūnų
1kg pomidorų
1kg morkų
1kg agurkų
~0,6l aliejaus
100g druskos
300g cukraus
pusės stiklinės acto (9proc.)
prieskonių pagal skonį

Morkas sutarkuoti burokine tarka ir apkepti aliejuje.Svogūnus,pomidorus,agurkus smulkiai supjaustyti.Atskirai išvirti perlines kruopas.Daržoves virti kol suminkštės,į pabaigą sukrėsti virtas perlines kruopas,prieskonius,supilti actą ir aliejų.
Sandariai uždaryti į stiklainius.
Labai skanu žiemą,su bulvėm sriubytė labai super!!!
Skanaus!

Gal galima tą šparaginių, morkų ir paprikų mišrainės receptuką ax.gif
salotas žiemai iš šparaginių pupelių:
Reikia:
2 kg šparaginių pupelių
1 kg morkų
1 stiklinės aliejaus
1 stiklinės 9 proc. acto
1 stiklinės cukraus
1 kupino šaukšto druskos
1 litro vandens
Galima dar įdėti paprikos saldžiosios, gražu ir skanu.

Nuplautas šparagines pupeles supjaustyti norimo ilgio gabaliukais, morkas sutarkuoti, arba supjaustyti ( kaip labiau mėgstate). Paprikas ( jei turite) supjaustyti šiaudeliais. Viską dėti į puodą, supilti aliejų, actą, cukrų, druską, vandenį, kai užvirs, virti dar apie 30 min. Išvirus dėti į stiklainius ir užsukti.  Mišrainė puikiai išsilaiko per žiemą net iki kitos vasaros. Skanaus

cia receptai ne mano, bet as neissisaugojau, kieno blush2.gif susikeliau i worda ir tiek... blush2.gif


Atsakyti
toj misrainej su sparaginem pupelem reikia pilti daugiau vandens nes kitaip dedant i stiklainiukus truksta skystimo. tiesiog pabaigoj virimo ipilu dar vandens ir dar karta viska pavirinu (kokias 5min)
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 08 22, 09:05)
toj misrainej su sparaginem pupelem reikia pilti daugiau vandens nes kitaip dedant i stiklainiukus truksta skystimo. tiesiog pabaigoj virimo ipilu dar vandens ir dar karta viska pavirinu (kokias 5min)

O skystimas ar būtinas g.gif Aš kai dariau agurkinę, tai skystimo nebuvo kai dėjau į stiklainius blink.gif
Atsakyti
Sakykit, o tai misrainei "turisto pusryciai" reikia nulupti pomidoru odeles g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2009 08 22, 10:45)
Sakykit, o tai misrainei "turisto pusryciai" reikia nulupti pomidoru odeles g.gif

Manyčiua, kad bet kokiai mišrainei reikia nulupti pomidorų odeles mirksiukas.gif Nes paskui jos maišosi kai valgai, ir bent jau mane tas labai nervuoja doh.gif
Atsakyti
As vakar pasidariau misraine pagal savo skoni is visokiu darzoviu,nezinau kazi ar ilgai laikysis. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2009 08 22, 10:45)
Sakykit, o tai misrainei "turisto pusryciai" reikia nulupti pomidoru odeles g.gif


Kai pomidorus mali, tai nebutina lupti odeliu, jau antri metai darau jas, ir netrukdo skurytes, nes viskas buna susimale. Va jei pjaustyt pomidorus kur nors reikia, tada butina nulupti.
Atsakyti
QUOTE(Akvija @ 2009 08 22, 10:57)
Manyčiua, kad bet kokiai mišrainei reikia nulupti pomidorų odeles mirksiukas.gif Nes paskui jos maišosi kai valgai, ir bent jau mane tas labai nervuoja doh.gif



QUOTE(rugiagele26 @ 2009 08 22, 11:26)
Kai pomidorus mali, tai nebutina lupti odeliu, jau antri metai darau jas, ir netrukdo skurytes, nes viskas buna susimale. Va jei pjaustyt pomidorus kur nors reikia, tada butina nulupti.

Aciu uz atsakymus 4u.gif bet misraine jau padaryta mirksiukas.gif Visgi lupau odeles - blogiau nebus, tik man is puses normos nesigavo 5 puslitriukai g.gif Gal ta viena puslitriuka nuragavau bevirdama hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasyte_: 22 rugpjūčio 2009 - 12:14
QUOTE(Buzyte @ 2008 10 22, 16:57)
Cukinijos su burokeliais

1.5 kg cukinijos-nulupti ir supjaustyti smulkiais kubeliais
1 kg svogunu - irgi kubeliais
1 stikline cukraus
1 valg. sauks. druskos
visa tai sumaisyti ir palikti per nakti
*****************************
1 kg virtu burokeliu- sutarkuoti
vel palikti per nakti
*****************************
1 stikline acto
1 stikline alejaus

Laba labai skanu, cukinija gaunasi super... nu ir isvis prie visko tinka ir labai greit susivalgo, reiks daugiau daryti siemet  thumbup.gif

ismaisyti ir i stiklainelius. as laikau saldytuvw, drauge siais metais pabande pasterizuoti, sake labai gerai gawosi, as irgi turbut taip darysiu, nes saldytuve vietos jau mazoka  doh.gif


Nelabai supratau g.gif ar nereikia užkaitinti ir pavirti??? Šaldytuve laikant vis tiek kažkaip įdomiai atrodo žalia cukinija blink.gif Ar gaminot kas nors šitas salotikes??
Atsakyti