Įkraunama...
Įkraunama...

~Mišrainių marinavimas~

QUOTE(Jolete @ 2009 08 22, 14:39)
Nelabai supratau  g.gif  ar nereikia užkaitinti ir pavirti??? Šaldytuve laikant vis tiek kažkaip įdomiai atrodo žalia cukinija  blink.gif Ar gaminot kas nors šitas salotikes??

Susiruošiau šiandien daryt, bet dar gerai neįsiskaičiau recepto blink.gif Dabar ir man jau įdomu bigsmile.gif
Atsakyti
g.gif burokai tai jau kaip ir virti, bet cukiija žalia g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Neri29 @ 2009 08 20, 20:48)
Sveikos, net sarmata rasyti blush2.gif
Prizadejau receptuku ideti, bet dingau pati kelioms dienoms. O cia per ta laika tiek priraset puslapiu doh.gif

Zadeti mano receptukai: 4u.gif
AGURKINE SRIUBA:
1 kg. perliniu kruopu (isvirti)
1 kg. morku (tarkuoti  burokine tarka)
2 kg. agurku (neluptu, pjaustytu kubeliais)
1 kg. svogunu (kubeliais)
1 kg. pomidoru

3 saukstai druskos
1/2 stiklines cukraus
2/3 stiklines acto
prieskoniu (Lauro lapeliai, pipirai, kvapnieji pipirai)

morkas ir svogunus apkepti aliejuje, kol suminkstes siek tiek. Visusproduktus sudeti i puoda , ir troskinti kol suminkstes . Acta pilti jau i pacia pabaiga. supilti i stiklainius , uzsukti, apversti ir siltai apkloti iki ryto biggrin.gif
As pati agurku visada dedu siek tiek daugiau.

O kai ziema tingisi gaminti, tai paprasciausia. Imeti i vandeni sultinio kubeli, kelias bulvytes supjaustai, suverti sia kose, ir agurkine sriuba gaunasi. Super . wub.gif




Norėjau paklausti, kiek litrų gaunasi maždaug šios sriubos? Padariau jau vieną mišrainę su kopūstais, tai žiūriu, ar man tilps dar šita mirainė kur, ar vis tik stiklainių pritrūksiu.
Atsakyti
QUOTE(LABUSKA @ 2009 08 22, 17:53)
Norėjau paklausti, kiek litrų gaunasi maždaug šios sriubos? Padariau jau vieną mišrainę su kopūstais, tai žiūriu, ar man tilps dar šita mirainė kur, ar vis tik stiklainių pritrūksiu.


As gal pagal toki recepta dariau, bet is puses normos, tai gavosi 10 puslitriuku blink.gif
Atsakyti
QUOTE(pandora2006 @ 2009 08 21, 10:39)
labas mergiukai. noriu paklaust, pas mus uk nera trumpu agurku nebent is lt pardos uztaikyti, bet marinuotiems reikia daug ju, o is tu ilgu agurku gal irgi galima kazka uzsikonervuot kazka panasius i lietuviskus? ar skonis kitoks gautusi?  g.gif

Aš,manau,kad pabandyti galėtum juos supjausčius ir užpylus marinatu.
Tiesiog nedidelį kiekį pabandymui.
Kartu galetum morkų griežinėlių,{jas reikia truputėlį apvirti}.
Gali įmesti aitriosios paprikos,pusę ankštelės{jeigu mėgsti aštriai}
Čia priklausys nuo tavo FANTAZIJOS. 4u.gif
Man patinka pjaustytų agurkų skonis,tenai.
Tiesa, jie deda garstyčių grūdelių.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 08 22, 12:26)
Kai pomidorus mali, tai nebutina lupti odeliu, jau antri metai darau jas, ir netrukdo skurytes, nes viskas buna susimale. Va jei pjaustyt pomidorus kur nors reikia, tada butina nulupti.

rugiagele26, ar mali taip kaip mėsą? Aš turiu mėsmalės "sietuką" (nu nežinau kaip jis vadinas, bet čia tas, kur glaudžiamas prie peiliuko ir užsukamas) su daug skylučių - tai malu mėsą. Ir turiu su dviem tik skylėm, tai kartais sumalu pomidorus kokiai nors sriubai.

Taigi, per kokio dydžio sietelį malti reikia mišrainėms?
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 08 22, 15:57)
g.gif  burokai tai jau kaip ir virti, bet cukiija žalia  g.gif  unsure.gif

Ten gal neparase,kad reikia kaitinti,nes gale parasyta daraue pasterelizavo,tai reiskia kaitino. g.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 08 22, 21:22)
rugiagele26, ar mali taip kaip mėsą? Aš turiu mėsmalės "sietuką" (nu nežinau kaip jis vadinas, bet čia tas, kur glaudžiamas prie peiliuko ir užsukamas) su daug skylučių - tai malu mėsą. Ir turiu su dviem tik skylėm, tai kartais sumalu pomidorus kokiai nors sriubai.

Taigi, per kokio dydžio sietelį malti reikia mišrainėms?


As malu per mesos sieteli. Turiu su daug smulkiu skyluciu, ir su stambesnem skylutem. Tai malu su tuo, kur stambesnes skylutes. Mesa taip pat juo malu. Ryt vel Turisto pusrycius darysiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 08 22, 21:30)
Ten gal neparase,kad reikia kaitinti,nes gale parasyta daraue pasterelizavo,tai reiskia kaitino. g.gif

tai , kad rašė, kad draugė net sterilizavo, tai reiškia pati nestirilizavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 08 22, 21:30)
Ten gal neparase,kad reikia kaitinti,nes gale parasyta daraue pasterelizavo,tai reiskia kaitino. g.gif


Tai vat ir kyla klausimas, ar virti kaip mišrainę, ar kaitinti ??? g.gif
Atsakyti
As irgi nelabai supratau,nors gal ir visokiu yra misrainiu.Gal ta cukinija ir turi buti zalia. g.gif
Atsakyti
Nu kad žalia cukinija ai nelabai g.gif
Atsakyti