Įkraunama...
Įkraunama...

Ar sudarėte vedybinę sutartį?

QUOTE(Reniss @ 2005 07 07, 14:06)
na manau jei vienas iš jūsų turi vaikų arba yra turtingesnis tada žinoma reiktų pasirašyti tą sutartį, nors aš manau kad ir tokiu atveju nesirašyčiau ax.gif

Pritariu drinks_cheers.gif
Galit vadinti mane romantike ir naivuole (žinau, kad dažnai tokia ir esu), bet jei neįsivaizduočiau mudviejų pensininkų ir jei nežinočiau, kad ir jam patinka galvoti, kaip supsimės kėdėje ir pasakosim ką nors mūsų anūkams, tai ir nesituokčiau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(selma @ 2005 06 08, 14:22)
Kai abu nieko neturim, tai ir sutarčių nereikia smile.gif


O nepagalvoji, kad gali būti taip, kad pvz vyrui arba tau pradės nerealiai sektis darbe ir po kurio laiko vieno iš jūsų pajamos 10 kartų viršys kito pajamas. Juk niekada negali žinoti, kaip pasisuks gyvenimas, gal tada tas žmogus norės tave išmesti be nieko. Gal ta sutartis būtų kaip tik labai gera išeitis?

Atsakyti
QUOTE(egleegle @ 2005 07 08, 07:59)
O nepagalvoji, kad gali būti taip, kad pvz vyrui arba tau pradės nerealiai sektis darbe ir po kurio laiko vieno iš jūsų pajamos 10 kartų viršys kito pajamas. Juk niekada negali žinoti, kaip pasisuks gyvenimas, gal tada tas žmogus norės tave išmesti be nieko. Gal ta sutartis būtų kaip tik labai gera išeitis?

na bent jau tokiu atveju, tai as tikrai nenoreciau per teismus prisiteisti sau vyro uzdirbtu pinigu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(egleegle @ 2005 07 08, 08:59)
O nepagalvoji, kad gali būti taip, kad pvz vyrui arba tau pradės nerealiai sektis darbe ir po kurio laiko vieno iš jūsų pajamos 10 kartų viršys kito pajamas. Juk niekada negali žinoti, kaip pasisuks gyvenimas, gal tada tas žmogus norės tave išmesti be nieko. Gal ta sutartis būtų kaip tik labai gera išeitis?

Įdomus požiūris blink.gif
Taigi kaip tik be sutarties po pusę turto priklauso.
Atsakyti
QUOTE(Helianta @ 2005 07 08, 11:16)
Įdomus požiūris  blink.gif
Taigi kaip tik be sutarties po pusę turto priklauso.


Tai vat, o jeigu tu uždirbsi daugiau už vyra? nežinom gi kaip žmonės gali keistis....kaip būna, gražiai gyveni, viskas čiki, bet kai kalba apie pinigus pasisuka, tai gerkles vienas kitam gatavi perkasti. O jeigu vyras tavo pusės turto užsinorės, kaip tada?

Atsakyti
QUOTE(Tutikutė @ 2005 07 08, 11:23)
Tai vat, o jeigu tu uždirbsi daugiau už vyra? nežinom gi kaip žmonės gali keistis....kaip būna, gražiai gyveni, viskas čiki, bet kai kalba apie pinigus pasisuka, tai gerkles vienas kitam gatavi perkasti. O jeigu vyras tavo pusės turto užsinorės, kaip tada?

Na ir kas, gali būti, kad daugiau uždirbsiu.
Turtas bus bendras, dabar jo praktiškai nėra, tik mano mašina, bet ir ta ne iš naujausių.
Žinau skyrybų statistiką, bet mano giminėj tokių atvejų nėra, yra iš ko imti gražaus santuokinio gyvenimo pavyzdį, ir ačiū labai jiems už tokias vertybes ax.gif
Abu esam įsitikinę, kad esam vienas kitam skirti ir kartu anūkams pasakėles seksim.
O dėl gerklių perkandimo - pvz, turiu gyvybės draudimą. Kol kas naudos gavėjas - mama. Tai taip išeina, jei naudos gavėju užrašyčiau vyrą, turėčiau bijoti dėl savo gyvybės? g.gif
Pusės turto bet kuriuo atveju nebūtų gaila, nesvarbu, kad ir aš būčiau daugiausiai jį uždirbus.
Taip kad užteks įprastų CK normų, jokių sutarčių nesudarinėsiu.
Jei kitoms jos suteikia kažkokias garantijas ar pan - sudarykite, kaip jums geriau. Kiekviena galvoja savo galvą ir turi savo nuomonę. drinks_cheers.gif
Atsakyti
nors abu esame teisininkai vedybinės sutarties nesinori rašytis....
manau tai pateisinama tik vienu atveju kai asmuo nori apsaugoti savo šeimos narius, jei turi verslą. kadangi kol kas mes dar basi, tai sutarties būtinybės nėra.
o rašytis kad viskas ką turim priklauso po lygiai manau yra beprasmiška, nes tą jau reglamentuoja pats CK.
Atsakyti
Na mes tai su vyru susitarėm gražiuoju, jeigu išsiskirsim per jo kaltę jis visą sugyventą turtą man palieka, jei per mane tai aš jam palieku. Bet tik mašinas pasiimam kiekvinam kuri priklausė.
Bet vistiek norim taip ir notariškai patvirtinti tik vis to laiko per parą mažoka. O dar pas mus notarų nedaug (tik vieni), tai labai galvą užreitę ir eilės didelės.
O dabar pagalvojau jeigu išsiskirsim tipo jeigu nebesutampa pas mus niekas, ir tik riejames, nu čia neapgalvojom, nu bet gal man g.gif , nu už kam jam jis gražus diedas bobą greitai susiras, o man gi sunku surasti diedą butų. blink.gif
Atsakyti
Mano temos domina;)
Atsakyti
mes tai nedarem tos sutarties ir net minties tokios nebuvo. g.gif gal ir praktiskas ir racionalus sprendimas tai padaryti, bet... mums tikrai nekilo ranka... dar su draugais maniskis pasijuoke, kad jis nesutiks darytis, nes jo busima zmona daugiau uzdirba, tai jam neapsimoka. drinks_cheers.gif As nesu pries tas sutartis, bet tikrai net negalvojau tokia daryti...
Atsakyti
As tai neturiu nieko pries tas sutartis. Nors mes su busimu vyru dar nenusprendeme ar sudarysime sutarti, bet nematome tame nieko blogo. Mes gyvename dabar dar nesusituoke, uzdirbame panasiai ir uz kartu uzdirbtu pinigu nusipirkome nekilnojamo turto, bet ant busimo vyro vardo. Abu esame isitikine kad gyvensime kartu visa gyvenima, o jei nutiktu taip kad ivyktu skyrybos, tai graziai viska pasidalinsime. Bet juk niekas netrukdo draugiskai pasirasyti sutarti ir su ta sutartimi gyventi visa gyvenima smile.gif
Atsakyti
as tai manau, kad del pinigu bent jau as nesimusciau. Jei butu taip kad reiketu skirtis, tai nesiplesyciau, kad man priklauso daugiau pinigu ar jei vyras taip sakytu, sakyciau "px, pasiimk tu juos". As save kazkodel laikau tokiu zmogum - uzsidirbsiu as tu pinigu, gi ne Maximos kasininke dirbu... Aisku, nezinai, kas gali ivykti, bet... ax.gif jei jau plesytusi vyras del tu litu, tai tegul ir pasiima, jo sazines reikalas butu, o as nenumirciau. Ir kalbu tikrai nuosirsdziai, niekada neskaiciavau, kur kurio pinigai, nesijauciau nei skolinga, nei kad man skolingas. Pinigai uzgyvenamas reikalas...
Atsakyti