Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

rimtai ? lotuliukas.gifdedi suirusios santuokos staza i ta pati , paciam nejuokinga? lotuliukas.gifva esme ir yra,kad tiek su viena nesugebejai nugyventi. mirksiukas.gif
pas prostitutes is vis zinok belekoks tada stazas biggrin.gif

Pazistu as poru, kur vyras isvaziuoja visai savaitei. Oficiali versija aisku, visada pinigai. Pakalbi su zmona, tai isgirsti "nesipykstam, buities maziau...". Juo labiau, kad uzsienyje gyvenant, jei abu dirba tai nebus dideles itakos finansams, ar per atstuma dirba, ar namie butu. Keli simtai euru i pliusa, bet seimos nematai, as jau net nekalbu ka reiskia kokiam sunkvezimyje miegoti kiekviena savaite.

Atsakyti

Tikrai atjauciu,kad tik tokie vyrai tavo gyvenime pasitaiko, bet iznok yra ir padoriu ir garbingu vyru, turetum susimastyti kas su tavim ne taip, kad sutinki tik tokius. mirksiukas.gifas cia tikrai nei piktai nei pasaipiai,

Na Kin nerase, kad tik tokius sutinka. Cia tu jau nuo saves pridejai.

Tu tikrai cia ir ne tik cia, piktai ir pasaipiai. Labai dvasingas pirmadienio rytas. :)

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 02 18, 12:07)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="lutuke123" data-cid="72357363" data-time="1550484005"><div><p>rimtai ? vartotojo įkelta nuotraukadedi suirusios santuokos staza i ta pati , paciam nejuokinga? vartotojo įkelta nuotraukava esme ir yra,kad tiek su viena nesugebejai nugyventi. vartotojo įkelta nuotrauka
pas prostitutes is vis zinok belekoks tada stazas vartotojo įkelta nuotrauka
</p></div></blockquote><p>Pazistu as poru, kur vyras isvaziuoja visai savaitei. Oficiali versija aisku, visada pinigai. Pakalbi su zmona, tai isgirsti "nesipykstam, buities maziau...". Juo labiau, kad uzsienyje gyvenant, jei abu dirba tai nebus dideles itakos finansams, ar per atstuma dirba, ar namie butu. Keli simtai euru i pliusa, bet seimos nematai, as jau net nekalbu ka reiskia kokiam sunkvezimyje miegoti kiekviena savaite.
</p><p></p>

artimai pažįstu porą, kur vienas jautis, kitas avinas (suderinamumas iš tiesų ne pats geriausias), bet apynormaliai viskas, meilė yra. Nu bet moteris persidirbti nenori, sveikatos neturi, tai viskas ant vyro ir laikosi. Gerai gyventi gi norisi. Tai tikrai taip, dėl šeimos, dėl pinigų jis stengiasi ir dirba toli nuo šeimos. Ir pas juos vienas vaikas, dar yra giminaičių, kurie padeda. O jei pas Lutukę daugiau vaikų nei vienas, giminaičiai nepadeda, skolų dar turėjo Lietuvoje, nu tai kaip vyrui nearti? Aria.
Ko jums gaila, kad nors viena jų šeimoje pasilinksmina, forume pasėdi? Super jums būtų, kad abu artų, plėšytųsi, šviesios dienos nematytų?
O kad išsiilgusi vistiek nepakenčia knarkimo, tai nieko nuostabaus, ir aš pvz. nepakęsčiau vistiek. Ir jokie ausų kamštukai nepadėtų, nes man su jais nepatogu, pas mane gana nedidukai ausų kanalai, tai man labai nepatogu, labai jaučiasi.
Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2019 02 18, 11:14)
Ohoho, kokia čia diskusija virė savaitgalį smile.gif Buvo įdomu paskaityti prieš darbus.
Kažkaip kilo įvairių jausmų-aišku, kad Lutuke savo kalbomis prieš tai gerokai nuteikusi prieš save žmones, savo moralizavimu, teisuolišku tonu ir t.t. Bet dėl vyro knarkimo negalėjimo toleruoti aš ją suprantu smile.gif Man trauma iš vaikystės, kai su tėvais važiuodavom į Palangą, kartu miegodavom, o tėtis griausmingai knarkdavo. Ko aš tik nedariau..paskutinė išeitis -  miegodavau poilsio namuose koridoriuje, nes realiai negalėdavau užmigti. Tiesiog. Šiuo metu irgi būna, kad išeinu pamiegoti viena-dėl to paties knarkimo, tik kad knarkia ačiū die nevisada. Esu pernelyg jautri užmiegant visokiems garsams (mane pačią tai erzina), kartais naudoju ausų kamštukus. Viena mano pažįstama dažniausiai miega su ausų kamštukais ir raiščiu ant akių..
Būtų idealiausia, jei žmonės/poros gyventų taip, kaip jas pasirenka ir neaiškintų kitiems ką reiškia jų "neteisingas" gyvenimo stilius. Lutukei čia yra ko pasimokyti irgi, šiuo atveju gavosi veidrodžio principas..
Papildyta:
Tada aš laisvai galėčiau gyventi Anglijoje smile.gif Man labai patinka rūkas, žinau, kad daug ką jis baugina. Šalčio negaliu toleruoti, o viskas kitkas tegul lai klesti

matai, Kristina, as niekad neaiskinu apie poros gyvenimo stiliu, jei sneku dazniausiai sneku apie vertybes, gamtos desnius, pamatus, o jau kaip kas gyvena, kaip pasirenka, tai jau ju reikalas.Galiu nebent kaip pvz nagrineti, bet ne teisti,smerkti ar uo labaiu irodineti kazka apie nepazystamsu zmones, kad jie butinai taip arba taip gyvena.
Pva as galiu pasakyti,kad jei vyras musa moteri, tai pirmiausia moters apsileidimas, kad ji taip leidzia su savim elgtis, bet jei konkreti pora taip gyventu as nesikisciau, tai ju reikalas. Daug mano minciu zmones pirima neiteisingai, nes palieciu ju kazkokius skaudulius ar net nebuna apmaste tu dalyku, ir del to as nesistebiu as tai priimu, kaip normalu dalyka. Kaip cia su tuo mano vyru, parasiau viena sakini apie pasekems, ne apie priezastis ir jau kokios is kart isvados zemos, kurios kyla is kur? is zmoniu vidaus is ju baimiu is ju pasaulio supratimo. nes dauguma cia moteru issikyre, be vyru, arba su karciom patirtim, aisku gal ir as taip galvociau, jei mane buvtu isdave, su itarumu ziureciau i kiekviena, bet tai nebutina tokiom buti, i kiekviena zmogu reikia ziureti is naujo, nelipinti savo isivaizdavimu.

Man klimatas Airijoje irgi labai patinka, nei per karsta, nei per salta, drekmes nemazai, bet uztat plaukai , kunas labai cia atsigauna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 02 18, 12:05)
ir ko dabar meluoji?
Papildyta:

aik jau aik, uzminiau ant uodegeles tamstai is kart ragiukai isdygo lotuliukas.gif
Given pazysta mane gyvai - tai nesijaudink  mirksiukas.gif nereikia tau jai irodineti kazka apie mane.

ir nustok apismetineti jaunamarte tik atejuse i seima  mirksiukas.gif
Papildyta:

rimtai ? lotuliukas.gif dedi suirusios santuokos staza i ta pati , paciam nejuokinga? lotuliukas.gif va esme ir yra,kad tiek su viena nesugebejai nugyventi.  mirksiukas.gif
pas prostitutes is vis zinok belekoks tada stazas  biggrin.gif
Papildyta:

Tikrai atjauciu,kad tik tokie vyrai tavo gyvenime pasitaiko, bet iznok yra ir padoriu ir garbingu vyru, turetum susimastyti kas su tavim ne taip, kad sutinki tik tokius.  mirksiukas.gif as cia tikrai nei piktai nei pasaipiai, bet tema kaip tik apie vyro susiradima, tai bus siek tiek i tema. Jei gyvenimme sutinkami tik vieno tipo vyrai, tai reikia mastyti, ka darai ne taip, kaip elgiesi, kaip senki, kaip save pateiki, kad vede vyrai mano turi teise tau tokius dalykus siulyti, seksa, vaiko padaryma, santykius budami santuokoje ir t.t.
Gal "medituoji" vien apie viena vyru tipa ir nei nesitiki kad kitokiu yra? tai kitokiu ir nepamatysi.
Papildyta:

tai ir kalbat apie mano vyra, savas ligotas fantazijas  biggrin.gif



Tamstos kvailumui ribu nera.
Dabar sokineja kaip varle pries dalgi.

Nabage.
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 02 18, 12:07)
Pazistu as poru, kur vyras isvaziuoja visai savaitei. Oficiali versija aisku, visada pinigai. Pakalbi su zmona, tai isgirsti "nesipykstam, buities maziau...". Juo labiau, kad uzsienyje gyvenant, jei abu dirba tai nebus dideles itakos finansams, ar per atstuma dirba, ar namie butu. Keli simtai euru i pliusa, bet seimos nematai, as jau net nekalbu ka reiskia kokiam sunkvezimyje miegoti kiekviena savaite.


+1000 e per menesi , 12000 per metus, jums gal mazai, man daug. Bet tai ne as ji verciu.
ta sakini, kad cia vyro pasirinkimas butent isvartet, kaip patiko smile.gif Tai jis nori daugiau uzdirbti, jis vyras, jo tokios ambicijos, pasitaikys geras darbas namie imsis, o dabar yra taip.
yra ir baisesniu vietu miegoti pvz laivas, bet nebutinai yra ir siaip darbai objektuose vazinetis po visa sali, buna zmones ir viesbuciuose ar b&b gyevena, visaip buna, netemkit visko ant vieno kurpaliaus nuolat, pagal savo sugedimo laispni biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 18 vasario 2019 - 12:24
QUOTE(-burbanti- @ 2019 02 18, 11:49)
Kada Velykos šiais metais?


Velykos bus balandzio 21 diena.
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 02 18, 12:09)
Na Kin nerase, kad tik tokius sutinka. Cia tu jau nuo saves pridejai.
Tu tikrai cia ir ne tik cia, piktai ir pasaipiai. Labai dvasingas pirmadienio rytas. smile.gif


rase, jos ex toks buvo, keli vyrai siule jai vaika padaryti vede, ne karta rase, kad irgi vede kabina.
Jei sutinka geru vyru, nevedusiu, ir jei ja kabina, tai kodel ji vis dar viena? blink.gif
kodel mintis, kad jei vyras dirba kakzur isvykes savaitei tai butinai jis eina i kaire ir jau ne kitaip biggrin.gif neistikimam galima buti ir dirbant ofise nuo 9-5 mirksiukas.gif

o emocijas prideti tu savas, kokios yra viduje. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 18 vasario 2019 - 12:22
QUOTE(Kristi_na @ 2019 02 18, 11:14)
Tada aš laisvai galėčiau gyventi Anglijoje smile.gif Man labai patinka rūkas, žinau, kad daug ką jis baugina. Šalčio negaliu toleruoti, o viskas kitkas tegul lai klesti


Ir as panasiai. Megstu ruka, amzina pavasari ir bobu vasara. SAltos ziemos ir karstos vasaros ne man.
Atsakyti

artimai pažįstu porą, kur vienas jautis, kitas avinas (suderinamumas iš tiesų ne pats geriausias), bet apynormaliai viskas, meilė yra. Nu bet moteris persidirbti nenori, sveikatos neturi, tai viskas ant vyro ir laikosi. Gerai gyventi gi norisi. Tai tikrai taip, dėl šeimos, dėl pinigų jis stengiasi ir dirba toli nuo šeimos. Ir pas juos vienas vaikas, dar yra giminaičių, kurie padeda. O jei pas Lutukę daugiau vaikų nei vienas, giminaičiai nepadeda, skolų dar turėjo Lietuvoje, nu tai kaip vyrui nearti? Aria.
Ko jums gaila, kad nors viena jų šeimoje pasilinksmina, forume pasėdi? Super jums būtų, kad abu artų, plėšytųsi, šviesios dienos nematytų?
O kad išsiilgusi vistiek nepakenčia knarkimo, tai nieko nuostabaus, ir aš pvz. nepakęsčiau vistiek. Ir jokie ausų kamštukai nepadėtų, nes man su jais nepatogu, pas mane gana nedidukai ausų kanalai, tai man labai nepatogu, labai jaučiasi.

Monteverte, as esu toks zmogus, kad jei kas nors laimingas ir kam nors gerai, man irgi gerai. Man nieko niekam negaila. Jei gaunu darbo pasiulyma, bet pati nenoriu, persiunciu kam reikia. Neseniai vienas draugas gavo darba, kuri man siule, o as nenorejau ir jam nusunciau imones kontaktus. Man idomu, kiek zmoniu taip elgiasi. Dar bus klausimu, ar man kam nors, ko nors gaila?

Mano komentaras siaip nebuvo apie miegojima kartu. :) Jei knarkia, tai knarkia, nors as bandyciau ieskoti iseiciu. Va tas pasakymas, kad dar geriau, vyras nesusisukavusios nemato, tai griuk negyvas.

Atsakyti

+1000 e per menesi , 12000 per metus, jums gal mazai, man daug. Bet tai ne as ji verciu.
ta sakini, kad cia vyro pasirinkimas butent isvartet, kaip patiko smile.gifTai jis nori daugiau uzdirbti, jis vyras, jo tokios ambicijos, pasitaikys geras darbas namie imsis, o dabar yra taip.
yra ir baisesniu vietu miegoti pvz laivas, bet nebutinai yra ir siaip darbai objektuose vazinetis po visa sali, buna zmones ir viesbuciuose ar b&b gyevena, visaip buna, netemkit visko ant vieno kurpaliaus nuolat, pagal savo sugedimo laispni biggrin.gif

Man sunku patiketi, kad negaletu niekaip priarteti prie to norimo atlyginimo dirbdamas vietoj. Gal ne is karto, bet gautusi, tikrai.

Ta sakini mes supratome taip, kaip tu ji parasei.

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 02 18, 12:24)
Monteverte, as esu toks zmogus, kad jei kas nors laimingas ir kam nors gerai, man irgi gerai. Man nieko niekam negaila. Jei gaunu darbo pasiulyma, bet pati nenoriu, persiunciu kam reikia. Neseniai vienas draugas gavo darba, kuri man siule, o as nenorejau ir jam nusunciau imones kontaktus. Man idomu, kiek zmoniu taip elgiasi. Dar bus klausimu, ar man kam nors, ko nors gaila?
</p><p>Mano komentaras siaip nebuvo apie miegojima kartu. smile.gif Jei knarkia, tai knarkia, nors as bandyciau ieskoti iseiciu. Va tas pasakymas, kad dar geriau, vyras nesusisukavusios nemato, tai griuk negyvas.
</p>

as irgi taip elgiuosi ir ka?ci akazkoks zygdarbis? man tai normalus elgesys.

nu tau griuk negyvas, o man atrodo,kad geriau kai mato grazia susitvarkiuse ir ka?

Man tas baimiu kisimas atrodo griuk negyvas, mes su vyru buvom kartu, kai as gimdziau abu vaikus, visko mate, kas imanoma pamatyti neestetisko, mate ne karta ir ryte ir vakare ir vemencia ir sergancia , tai tas baime susiskisksit sau i geras vietas biggrin.gif , bet kaip nesuprasti, kad yra tam tirki desniai pas zmones galvose, ir jei pastoviai zmogu matysi tokiose situacijose, gali buti momentas, kai jis pasidarys atgrasus paprasciausiai. Nieko blogo pamatyti vienas kita ryte tik atsibudusi, bet geriau pamatyti vienas kita grazu ryte atsibudus. KODEL I PASIMATYMUS EIDAMOS SUSITAVRKOT? vyras ka jau viskas nebevertas to?

O visa seimynini gyvenmima statyti ant sekso pagrindo tai jis ilgai neatlaikys ir viskas.
Atsakyti