Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(lutuke123 @ 2019 02 18, 12:21)
rase, jos ex toks buvo, keli vyrai siule jai vaika padaryti vede, ne karta rase, kad irgi vede kabina.
Jei sutinka geru vyru, nevedusiu, ir jei ja kabina, tai kodel ji vis dar viena? blink.gif
kodel mintis, kad jei vyras dirba kakzur isvykes savaitei tai butinai jis eina i kaire ir jau ne kitaip  biggrin.gif neistikimam galima buti ir dirbant ofise nuo 9-5  mirksiukas.gif

o emocijas prideti tu savas, kokios yra viduje.  mirksiukas.gif


O pati kas esi... Tikru tikriausia latentine prostitute, su statusu. Bet kaip visada, va tokios sliundros, yra didziausios doroves sergetojos. Aiskintojos kas kaip turi gyventi, rinktis, teketi, vaikus daryti ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 02 18, 12:24)
</p><p>Mano komentaras siaip nebuvo apie miegojima kartu. smile.gif Jei knarkia, tai knarkia, nors as bandyciau ieskoti iseiciu. Va tas pasakymas, kad dar geriau, vyras nesusisukavusios nemato, tai griuk negyvas.
</p>

bet logiškai pamąsčius, kai jie ilgą laiką jau nesitrina pastoviai kasdien savo užpakaliais, tai gal ir išsilaiko tam tikras atstumas ir nesinori kaip sakoma, kartu į wc eiti. O kaip iki vestuvių moterys strainasi, puošiasi, ruošiasi, kad tik nepamatytų jų a la negražių. Žė, net filmuose rodo, kad iš ryto stengiasi anksčiau vyro nubusti, bėga į wc, apsiplauna, traiškanas išsivalo biggrin.gif Filmai juk irgi iš gyvenimo.
Ne, nesakau, kad taip daro visos, kad taip būtina daryti. Kiekvienas mes skirtingi. Kiekvieno mūsų kompleksai kitoje vietoje išsiryškina ir tik nereikia jau tų nesąmonių, kad pvz. tu jau ar aš, ar kuri kita tai jau jokių jokių kompleksų neturime, tik va vargšė Lutuke kompleksuota mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 02 18, 12:29)
Man sunku patiketi, kad negaletu niekaip priarteti prie to norimo atlyginimo dirbdamas vietoj. Gal ne is karto, bet gautusi, tikrai.
Ta sakini mes supratome taip, kaip tu ji parasei.


Nu ka man dabar su tavo tikejimu daryti? tokie atlyginimai yra ir skirtumas toks koki parasiau dabar realus, o 10m laukti, kol gal pakeltu iki tiek, nebeturim laiko. Man pvz pakelia atlyginima(metini) po 1000e per metus. nekelia niekas atlyginimu tokiais tempais, kaip +1000 e per menesi. Jam nuo jo darbo pradzios toje firmopje apie 3 m pakilo atlyginimas irgi panasiai tiek. Butent ir gaunama daugiau uz tai,kad zmones turi isvykti is namu.

supratot ,kaip norejot dar pridedamos meiluzes i fona ir vyro nenorejima buti su seima ir net po mano paaiskinimu vis tiek savo dainele dainuojat biggrin.gif mirksiukas.gif bet tai man kas tai tik jusu vidu parodo, o as gal zinau savo gyevnima.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 02 18, 12:31)
bet logiškai pamąsčius, kai jie ilgą laiką jau nesitrina pastoviai kasdien savo užpakaliais, tai gal ir išsilaiko tam tikras atstumas ir nesinori kaip sakoma, kartu į wc eiti. O kaip iki vestuvių moterys strainasi, puošiasi, ruošiasi, kad tik nepamatytų jų a la negražių. Žė, net filmuose rodo, kad iš ryto stengiasi anksčiau vyro nubusti, bėga į wc, apsiplauna, traiškanas išsivalo biggrin.gif Filmai juk irgi iš gyvenimo.
Ne, nesakau, kad taip daro visos, kad taip būtina daryti. Kiekvienas mes skirtingi. Kiekvieno mūsų kompleksai kitoje vietoje išsiryškina ir tik nereikia jau tų nesąmonių, kad pvz. tu jau ar aš, ar kuri kita tai jau jokių jokių kompleksų neturime, tik va vargšė Lutuke kompleksuota mirksiukas.gif

butent , buvo laikas kai miegojom po veina kaldra ir ne negalvojau atksirai miegoti, bet taip susikloste ir kazkaip matau to privalumus, gal ne be reikalo kai kurios siemos psichologijos sako,kad sutuoktiniai turetu miegoti atskirai ir nepersisotinti seksu, Nes bent mums tai veikia i nauda, pasiilgsti vienas kito ir tas pasimylejimas daug israiskingesnis, ir nereikia ryte vienas i kito apsimiegojusius veidus ziureti biggrin.gif
bet kokioj situacijoj bus savi pliusai ir minusai, visada tai stengiuosi rasti pliusus toje situaicjoe, kurios kol kas negalim pakeisti.
Dar kol esi jaunas ir miegi kitaip ir atrodai kitaip , deja, senstam ir tas rytinis vaizdas tirkai nebuna visada malonus. O vyrai gi sako myli akimis biggrin.gif
Atsakyti

bet logiškai pamąsčius, kai jie ilgą laiką jau nesitrina pastoviai kasdien savo užpakaliais, tai gal ir išsilaiko tam tikras atstumas ir nesinori kaip sakoma, kartu į wc eiti. O kaip iki vestuvių moterys strainasi, puošiasi, ruošiasi, kad tik nepamatytų jų a la negražių. Žė, net filmuose rodo, kad iš ryto stengiasi anksčiau vyro nubusti, bėga į wc, apsiplauna, traiškanas išsivalo biggrin.gifFilmai juk irgi iš gyvenimo.
Ne, nesakau, kad taip daro visos, kad taip būtina daryti. Kiekvienas mes skirtingi. Kiekvieno mūsų kompleksai kitoje vietoje išsiryškina ir tik nereikia jau tų nesąmonių, kad pvz. tu jau ar aš, ar kuri kita tai jau jokių jokių kompleksų neturime, tik va vargšė Lutuke kompleksuota mirksiukas.gif

Nu klausyk. Butu 15ine, tai suptrasciau. Arba kalba butu apie tustinimasi bunant su vyru vienoje patalpoj. Dabar po 20 m, dvieju vaiku, sako, kad privalumas nes vyras nemato susivelusios. As cia nematau logikos

Atsakyti

Nu ka man dabar su tavo tikejimu daryti? tokie atlyginimai yra ir skirtumas toks koki parasiau dabar realus, o 10m laukti, kol gal pakeltu iki tiek, nebeturim laiko. Man pvz pakelia atlyginima(metini) po 1000e per metus. nekelia niekas atlyginimu tokiais tempais, kaip +1000 e per menesi. Jam nuo jo darbo pradzios toje firmopje apie 3 m pakilo atlyginimas irgi panasiai tiek. Butent ir gaunama daugiau uz tai,kad zmones turi isvykti is namu.

supratot ,kaip norejot dar pridedamos meiluzes i fona ir vyro nenorejima buti su seima ir net po mano paaiskinimu vis tiek savo dainele dainuojat biggrin.gifmirksiukas.gifbet tai man kas tai tik jusu vidu parodo, o as gal zinau savo gyevnima.
Papildyta:
butent , buvo laikas kai miegojom po veina kaldra ir ne negalvojau atksirai miegoti, bet taip susikloste ir kazkaip matau to privalumus, gal ne be reikalo kai kurios siemos psichologijos sako,kad sutuoktiniai turetu miegoti atskirai ir nepersisotinti seksu, Nes bent mums tai veikia i nauda, pasiilgsti vienas kito ir tas pasimylejimas daug israiskingesnis, ir nereikia ryte vienas i kito apsimiegojusius veidus ziureti biggrin.gif
bet kokioj situacijoj bus savi pliusai ir minusai, visada tai stengiuosi rasti pliusus toje situaicjoe, kurios kol kas negalim pakeisti.
Dar kol esi jaunas ir miegi kitaip ir atrodai kitaip , deja, senstam ir tas rytinis vaizdas tirkai nebuna visada malonus. O vyrai gi sako myli akimis biggrin.gif

Atlyginima tau apkeltu, jei pereitum i darba, kur reikia dirbti pilna darbo diena normaliai. Pradekime nuo to.

Apie meiluzes jokias as tau NIEKADA nerasiau. Kreipkis i tas, kurios rase. Jokio "Jus" cia nera. As nenesu atsakomybes, ka tau kita nare parase.

 

Man tai patinka i apsimiegojusi antros puses veida ziureti. Kam tada isvis gyventi kartu, jei nepatinka taip, kaip naturaliai zmogus atrodo. Nu kaip neitiketina, kad tu tiek draskeisi del moteru makiazo ir kompleksu, bet kalbant apie savo vyra, tai jau uztines veidas ir plaukai problema.

Apie taip, kad porai reikia nepersisotinti seksu. Nu negi tu cia rimtai? Siaip prisilietimai skatina tam tikro hormono gamyba, kuris sukelia prieraisuma. Aj, bet as jau nieko nesakysiu. Kazkokia paraleline visata.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš_Šviesos: 18 vasario 2019 - 12:58

O pati kas esi... Tikru tikriausia latentine prostitute, su statusu. Bet kaip visada, va tokios sliundros, yra didziausios doroves sergetojos. Aiskintojos kas kaip turi gyventi, rinktis, teketi, vaikus daryti ir t.t.

Tokius komentarus rasant issipurvina ju autore, o ne oponente. As taip manau.

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 02 18, 12:46)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="72357410" data-time="1550485911"><div><p>bet logiškai pamąsčius, kai jie ilgą laiką jau nesitrina pastoviai kasdien savo užpakaliais, tai gal ir išsilaiko tam tikras atstumas ir nesinori kaip sakoma, kartu į wc eiti. O kaip iki vestuvių moterys strainasi, puošiasi, ruošiasi, kad tik nepamatytų jų a la negražių. Žė, net filmuose rodo, kad iš ryto stengiasi anksčiau vyro nubusti, bėga į wc, apsiplauna, traiškanas išsivalo vartotojo įkelta nuotraukaFilmai juk irgi iš gyvenimo.
Ne, nesakau, kad taip daro visos, kad taip būtina daryti. Kiekvienas mes skirtingi. Kiekvieno mūsų kompleksai kitoje vietoje išsiryškina ir tik nereikia jau tų nesąmonių, kad pvz. tu jau ar aš, ar kuri kita tai jau jokių jokių kompleksų neturime, tik va vargšė Lutuke kompleksuota vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Nu klausyk. Butu 15ine, tai suptrasciau. Arba kalba butu apie tustinimasi bunant su vyru vienoje patalpoj. Dabar po 20 m, dvieju vaiku, sako, kad privalumas nes vyras nemato susivelusios. As cia nematau logikos
</p>

kad tu nematai, tai nereiškia, kad kitiems jos nėra
senos babulės, ligoninėje gulinčios, puola plaukus tvarkytis, lūpytes dažytis tiek prieš gydytojų vizitavimus, tiek, jei vyras lankyti ateina, kuris dar ne tiek sugriuvęs (ar bent jau tuo metu nesugriuvęs)
randat gi jūs prie ko kabinėtis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 02 18, 12:21)
rase, jos ex toks buvo, keli vyrai siule jai vaika padaryti vede, ne karta rase, kad irgi vede kabina.
Jei sutinka geru vyru, nevedusiu, ir jei ja kabina, tai kodel ji vis dar viena? blink.gif
kodel mintis, kad jei vyras dirba kakzur isvykes savaitei tai butinai jis eina i kaire ir jau ne kitaip  biggrin.gif neistikimam galima buti ir dirbant ofise nuo 9-5  mirksiukas.gif

o emocijas prideti tu savas, kokios yra viduje.  mirksiukas.gif

koks toks? patikslinkit.
o siaip vede vyrai tiesiog bando laime, maza ka, gal kuriai vienisai reikia karta i savaite biggrin.gif ir net ir toks gal jai sueitu.
geras nevedes dar nereiskia, kad man skirtas. mirksiukas.gif
Atsakyti

Oi ,merginos,bet iš kur tiek laiko pas jus imasi?

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 02 18, 12:56)
<p>Atlyginima tau apkeltu, jei pereitum i darba, kur reikia dirbti pilna darbo diena normaliai. Pradekime nuo to.</p>
<p>Apie meiluzes jokias as tau NIEKADA nerasiau. Kreipkis i tas, kurios rase. Jokio "Jus" cia nera. As nenesu atsakomybes, ka tau kita nare parase.</p>
<p> </p>
<p>Man tai patinka i apsimiegojusi antros puses veida ziureti. Kam tada isvis gyventi kartu, jei nepatinka taip, kaip naturaliai zmogus atrodo. Nu kaip neitiketina, kad tu tiek draskeisi del moteru makiazo ir kompleksu, bet kalbant apie savo vyra, tai jau uztines veidas ir plaukai problema.</p>
<p>Apie taip, kad porai reikia nepersisotinti seksu. Nu negi tu cia rimtai? Siaip prisilietimai skatina tam tikro hormono gamyba, kuris sukelia prieraisuma. Aj, bet as jau nieko nesakysiu. Kazkokia paraleline visata.</p>

As dirbu pila darbo diena ir pilna savaite 35 val per sav, pradekim nuo to, musu atlyginima yra pagal pareigas ir pagal isdirbta kompanijoje laika, yra koficientu lentele ir viskas, kontraktas atnaujinama skas met, jei darbuotojo vis dar reikai, dirbu 3cius metus. Noreciau didesnio atlyginimo reiktu eiti i privacia firma su didesnem apkrovom ir valandom ilgesnem, tai vaikai ir manes dar priedo nematytu ir buciau dar laia upavargusi, o vyras dar labiau draskytsi, nes jis turi uzdirbti daugiau nei as(turi cia ne mano, o jo supratimu, kad vel neisvartytumt)
Jus - yra kelios, as rasau bendrai , nes man jus esat tik skirtingi nikai, nezinau nei kas jus, nei kiek zmoniu, apibendrinau isvadas pasidarytas is mano vieno sakinio, netaikiau konkreciai tau.

Tu vyras?
Sikantis zmogus irgi naturaliai atrodo irgi patinka ziureti? tavo supratimas naturalaus ir grazaus kazkoks keistas.

Taip net labia rimtai, jei nroi su vienu vyru nugyventi visa gyeneima ir myletis iki gilios senatves ir buti sveika, nereikia myletis kas diena. mirksiukas.gif
Tau prisilietimas lygus seksui? blink.gif
taip pasakai ir paciai ramiau? zemindama kita jautiesi geriau? tvirtesni argumentai cia jau gavosi? biggrin.gif
Atsakyti

biggrin.gif šita tema
https://youtu.be/PD293ycIs-k
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 02 14, 12:39)
kaip ir moterys, kurios gyevna su  smurtautojais, jos vargsiukes irgi ,ju gaila? man tai ne.


kažkada prieš kelis metus kalbėjom kitoje temoje.
ir Moontė sakė.
iš tokių moterų nevalia šapytis, ar "man tai ne" pozoje demonstruotis. tai juodos traumos, iš serijos "vergas bučiuoja" grandines.
ir jos nėra šiaip išlepę, išaip...kažkokios ...šiaip..kaifuoja...šiaip nežino, ko nori.
viso gyvenimo psichoterapija reikalinga tokioms...(sužeidimai nuo vaikystės, tėvų santykių traumos.)
čia neateisi, nepasakysi, kelkis, maryte, eik.
bandžiau.
ir ką.
Atsakyti