Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(given444 @ 2019 05 15, 15:21)
as irgi turejau hp prieš tai.
Tik Ubuntu ir tik Ubuntu.
Su Windows zaidziau visą gyvenmą, nuolat antivirusines statyk, ugniasienes, ir kas 3men nauja antivirusine, keisk, atnaujink, mano draugiu kompus ik siol "puola" virusai, reikia valyti, perinstaliuot windowsus ilgiausiai,
Ubuntu sistemai tokios nesąmones nereikia.

Pas mane windows 7 iki siol manau pratemsiu dar pora metu WInd10 tai nesamone, bet taip pat windows server 2016 toks pats lievas interfeisas. Nzn kas cia bus su tomis windozemis

Jokiu antivirusiniu nenaudoju beveik, na mikrosoftine warezui kartais, bet siaip atjungtos to antivirusines. Ir MB kompo jokie virrusai nepuola, nes nedaro nesamoniu.

Nemegstu windows, bet wwindowsuose grazus ir patogus programu interfeisas, o Ubuntu tai kaip su kirviu daryti. Aisku galima naudotis, kad butu kitoniskai
Atsakyti

as irgi turejau hp prieš tai.
Tik Ubuntu ir tik Ubuntu.
Su Windows zaidziau visą gyvenmą, nuolat antivirusines statyk, ugniasienes, ir kas 3men nauja antivirusine, keisk, atnaujink, mano draugiu kompus ik siol "puola" virusai, reikia valyti, perinstaliuot windowsus ilgiausiai,
Ubuntu sistemai tokios nesąmones nereikia.
jokiu virusu ten.
man viskas veikia su Ubuntu, nežinau. nega'minu, taigi.
yra programos, skirtos Ubuntu, analogai kaip ir Windowsams.
turiu kas taiso Ubuntu/Baltx Linux, ir man tiek argumentu pažere pries tuos mafijozinius Windows...kad...oi...nebenukalbinsit ant Window'su.
ne.ver.

Niekaip nesirisa windowsai ar ubuntu su virusu pasigavimo daznumu. Siais laikais naudojanmtis google chrome ir nelandziojant i piratinius saitus arba fb, emaile neatsidarinejant visokiu nuorodu is eiles, nebuna tu virusu.

Jokiu antivirusu senai neturiu. Dar isidedi Adblock ir reklamu nematai.

As ziuriu pas lietuvius labai populiarus kompiuteriu "taisymo" metodas perinstaliuoti windowsus, jauciu nieko kito nezino, tik perinstaliuoti, nereikia ju is vis perinstalineti ir dar isideda kokias antivirusines, kurios pacios kaip virusas :oh: 

Atsakyti

Pas mane windows 7 iki siol manau pratemsiu dar pora metu WInd10 tai nesamone, bet taip pat windows server 2016 toks pats lievas interfeisas. Nzn kas cia bus su tomis windozemis
Jokiu antivirusiniu nenaudoju beveik, na mikrosoftine warezui kartais, bet siaip atjungtos to antivirusines. Ir MB kompo jokie virrusai nepuola, nes nedaro nesamoniu.
Nemegstu windows, bet wwindowsuose grazus ir patogus programu interfeisas, o Ubuntu tai kaip su kirviu daryti. Aisku galima naudotis, kad butu kitoniskai

Pas mane 8  :D jokiu antivirusiniu.

As naudoju google doc, kai dirbu su ubuntu, jei reikai, nes nu vietiniai tai baisuma...  :D 

Atsakyti
O as dirbu su zmonėmis...
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 05 15, 16:10)
O as dirbu su zmonėmis...

ir verti juos akmenimis biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Is Sodros laukiu atsakymo antra savaitė. Kiek dar lauksiu - bbž. Tik uzklausiau ką Sodra skaito 'kompetentinga organizacija' Anglijoje, nes man, pagal Sodros rąštus, is KOMPETENTINGOS ORGANIZACIJOA reikia pazymas imti mamai. Tyla...

Bl bl...Sodra

Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 05 16, 10:44)
Is Sodros laukiu atsakymo antra savaitė. Kiek dar lauksiu - bbž. Tik uzklausiau ką Sodra skaito 'kompetentinga organizacija' Anglijoje,  nes man,  pagal Sodros rąštus,  is KOMPETENTINGOS ORGANIZACIJOA reikia pazymas imti mamai. Tyla...

Bl bl...Sodra

20 darbo dienų gali laukti biggrin.gif
tokia tad "tvarkelė"
Atsakyti

Is Sodros laukiu atsakymo antra savaitė. Kiek dar lauksiu - bbž. Tik uzklausiau ką Sodra skaito 'kompetentinga organizacija' Anglijoje, nes man, pagal Sodros rąštus, is KOMPETENTINGOS ORGANIZACIJOA reikia pazymas imti mamai. Tyla...

Bl bl...Sodra

 

Mano mama gyveno , dirbo Airijoje,buvo deklaravusi gyv vieta Airijoje ir gavo ramiai lietuviska pensija i saskaita, nes LIetuvoje jai pradejo anksciau moketi, dar pagal senesnius istatymus, o Airijoje reikejo laukti iki 66.

 

Nu va radau, jei deklaruoji isvykima, tai ir nutraukia, o paskui turi uzpildyti vel prasyma, galima ir internetu, tai ar viska padaret, kaip reikia?

 

https://www.sodra.lt...venti-i-uzsieni

 

bet kazkokia durna tvarka rimtai, pirma atima, paskui vel duoda, tai kam is vis visas tas ratas?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 16 gegužės 2019 - 10:54

Ar kas dar beziurit Eurovizija? nesiklausiau nei vienos dainos, bet siandien per radija isgirdau gabaliuka is Olandu, visia nieko daina, patiko. O kaip lietuviai siemet,ka siuncia, patinka?

Atsakyti

Bet jei esi skolinga Sodrai, tai kaip mat nusiskaičiuoja pinigus.Arba blokuoja sąskaitas.

Nežiūriu Eurovizijos, o ką dainuos mūsų atstovas, pasižiūrėjau intike.

Nežinau už ką balsuočiau, visi kažkokie jokie atlikėjai.Nei išvaizdos nei aprangos.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 16 gegužės 2019 - 11:15
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 16, 11:50)
<p>Ar kas dar beziurit Eurovizija? nesiklausiau nei vienos dainos, bet siandien per radija isgirdau gabaliuka is Olandu, visia nieko daina, patiko. O kaip lietuviai siemet,ka siuncia, patinka?</p>

aišku žiūrim. Kodėl tu neateini į TV pramogas komentuoti? smile.gif
Atsakyti

aišku žiūrim. Kodėl tu neateini į TV pramogas komentuoti? smile.gif

net nezinojau,kad tokia tema yra :) siaip pasiklausau kartais savo nuomone pasidarau apei dainas visai siaip buvau pamirsus pe rtuos rinkimu maratonus, tik ta daina isgirdau olandu tikrai patiko, dabar pasiklausiau lietuviu, visai nepatiko, pernai visai nieko tokia buvo. reik kitu pasiklausyti :) 

Atsakyti