Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Bet jei esi skolinga Sodrai, tai kaip mat nusiskaičiuoja pinigus.Arba blokuoja sąskaitas.

Nežiūriu Eurovizijos, o ką dainuos mūsų atstovas, pasižiūrėjau intike.

Nežinau už ką balsuočiau, visi kažkokie jokie atlikėjai.Nei išvaizdos nei aprangos.

tai uz balsa gi reikia balsuoti, daina, skambejima :) nors siaip neikad nebalsuoju, ir neziuriu gyvai, internete irgi pasiklausau.

Atsakyti
Per daug laisvo laiko turit
Atsakyti

pavydi?  :D 

Dar i tv tema, isejo 4 sezonas Liuciferio, perziurejau, fainas man tas serialas :) toks psichoterapiautinis, apie zmogaus sielo suzkaborius, gerio ir blogio kilme , apmastymai...

tik dabar vel arba metus laukti 5 sezono arba is vis gal nebebus..... :unsure: 

Atsakyti

Per daug laisvo laiko turit

Atostogauju,todėl galiu sau leisti.Jaunesni tegul dirba.

Atsakyti
Zmogus turetu kazkaip prasmingiau savo laisva laiką leisti
Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 05 16, 14:56)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72434616" data-time="1558006528"><div><p>Per daug laisvo laiko turit</p></div></blockquote><p>Atostogauju,todėl galiu sau leisti.Jaunesni tegul dirba.</p>

Tikiuosi tu nesedi vienu metu keliuose forumuose ir chatuose.
As apie toki laiko svaistyma kalbu.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 05 16, 14:35)
Per daug laisvo laiko turit

nu gi čia Eurovizija, reikia gi laisvėt, gėjėt biggrin.gif
Atsakyti

nu gi čia Eurovizija, reikia gi laisvėt, gėjėt biggrin.gif

:lol:

puse dainu persukau po siek tiek, nu kol kas nieko nera idomaus, iskyrus ta olandu, ta tai is  tikro patiko. Kelios tokios idomios gal , bet ne mano stiliaus.

Tau kokia patinka?

Burbanciai parasciausiai pavydu ir pikta, nezino kaip savo nuoskaudas islieti, vis bamba ir bamba vis prie konors prisikabina :lol: 

Atsakyti
Yra cia ko pavydeti - šaltos putės ir neidomaus gyvenimo.
Atsakyti

Zmogus turetu kazkaip prasmingiau savo laisva laiką leisti
Papildyta:
Tikiuosi tu nesedi vienu metu keliuose forumuose ir chatuose.
As apie toki laiko svaistyma kalbu.

Žinoma netupiu,čia vienintelis.O veiklos turiu tiek, kad dar ir paskolinti galėčiau.Tokio termino 'neturiu ką veikti' iš viso nevartoju.

 

 

Burbanciai parasciausiai pavydu ir pikta, nezino kaip savo nuoskaudas islieti, vis bamba ir bamba vis prie konors prisikabina :lol:

Kiekviena gyvena savo gyvenimą kaip moka ir sugeba.Ir nėra prasmės pavydėti.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 16 gegužės 2019 - 15:39
Gal toms neseniai atejusioms ir atrodo, kad cia niekas skauduliu nelieja. Konti gentas ne tas, jos pacios nieko vertos, jei joms niekas nenori atverti sirdies. Su sena gvardija tiek vienos kitoms atvere esam savo slapciausius uzkaborius, kad dabartinems sielu zinovems tik sleptis po lapais belieka. Nedatempia jos iki senosios gvardijos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 16, 15:49)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="72434668" data-time="1558010158"><div><p>nu gi čia Eurovizija, reikia gi laisvėt, gėjėt vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>:lol:</p><p>puse dainu persukau po siek tiek, nu kol kas nieko nera idomaus, iskyrus ta olandu, ta tai is  tikro patiko. Kelios tokios idomios gal , bet ne mano stiliaus.</p><p>Tau kokia patinka?</p><p>Burbanciai parasciausiai pavydu ir pikta, nezino kaip savo nuoskaudas islieti, vis bamba ir bamba vis prie konors prisikabina lotuliukas.gif </p>

Man šveicarų labai kabina, nu ir aišku tas "loosing game" Arcade nyderlandų nenuneigsi, kad fainai
Atsakyti

Man šveicarų labai kabina, nu ir aišku tas "loosing game" Arcade nyderlandų nenuneigsi, kad fainai

Jo scveicaru tokia gyva, sokiam visia faina. manji rigi isimine, dar patiko Uk, lyg vsias jau persukau :) 

dar slovenu lyg tokia idomi , rumunu visda buna gana skambios.

Mano lyderes butu UK ir Olandija :) 

bet man labai nepatinka, kai dauguma angliskai dainuoja.

Atsakyti