Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Priedas  60911525_354976555372128_4112999590481887232_n.jpg   68,24KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
oi tos praktiškosios moterys biggrin.gif
Papildyta:
man šitas vistiek geriausias:

Tuk tuk.
- Kas ten?
- Mirtis.
- Ir kas?
- Ir... viskas 4u.gif
Atsakyti

oi tos praktiškosios moterys biggrin.gif
Papildyta:
man šitas vistiek geriausias:

Tuk tuk.
- Kas ten?
- Mirtis.
- Ir kas?
- Ir... viskas 4u.gif

:lol: aha geras

Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 24, 11:30)
O į valyklą nesugalvojai nešti jų?

As taip ipratau ( prie nauju).. Mano vaikas, kai buvo mazas, sirgo bronchine astma. Todel labai gerai zinau kur sitos namu dulkiu erkes sedi. Man paprasciau naujom pakeist. Minksti baldai pas mus budavo ir yra odiniai, jokiu kilimilu nera, visas interjeras toks, kad lengva dulkes nuimt ir kad sviezias oras butu. Atejus paauglystej, vaikas isaugo ta astma, o dabar tiesiog liko iprotis.
Be to tie uzklotai labai pasitarnauja gyvunu prieglaudom
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 24, 11:52)
tai sirgalė? ko tau tavo tie stebuklingi ir patikimi medikų medikamentai nepadeda?
Papildyta:



Padeda, glusele, padeda. Te 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 05 24, 11:50)
Vakar namuose bunant mano brangiausia uzpuole iskridusi kregzdute. Vos nesivarrte visu padejimu, prisiko ant stalo ir ant sofos.
Atidarius placiai langa - iskrido...

Baisu, kas LT dedasi

Vaziuok i Madagaskara. Uzvakar megature paskut min kelione buvo , 490 eur viskas iskaiciuota 7 n / 9d.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 05 24, 16:37)
Padeda, glusele, padeda. Te 4u.gif

niu, viską ant tų nekenčiamų papildų išmėtai, normaliom kaldroms nebeturi, nabagėlė biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti

niu, viską ant tų nekenčiamų papildų išmėtai, normaliom kaldroms nebeturi, nabagėlė biggrin.gif4u.gif

Ji net nezino, kad kaldras galima isplauti, ka ten jau papildai, matomai nepadea ir is fantastikos sirties atidus gydytojai, kurie skiria pacientui po pusvaldandi, irgi matyt nuo tu "papildu" poveikio ... :lol: 

Nezinau kaip ten Pranzucijoj, kokia sistema, bet kad Lietuvoje koks gydytojas pradetu apie mityba su paciantu sneketis :oh: , kai uz duru eile laukiaciu, kai jie skundziasi ,kad nespeja zmoniu priimti, kad duoda jiem tik po 10 m, suziureti ligom, uzpildyti visa biurokratija, ima ir pradeda mityba dometis zmogaus :lol: 

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 05 24, 16:37)
As taip ipratau ( prie nauju).. Mano vaikas, kai buvo mazas, sirgo bronchine astma. Todel labai gerai zinau kur sitos namu dulkiu erkes sedi. Man  paprasciau naujom pakeist. Minksti baldai pas mus budavo ir yra odiniai, jokiu kilimilu nera, visas interjeras toks, kad lengva dulkes nuimt ir kad sviezias oras butu. Atejus paauglystej, vaikas isaugo ta  astma,  o dabar tiesiog liko iprotis.
Be to tie uzklotai labai pasitarnauja gyvunu prieglaudom

Bet tu skatini gamyba vis nauju ir nauju. O isvalyti ner blogiau nei nauji.
Mano dukra buvo alergiska erkutem, irgi tik dabar grizta uzuolaidos, kilimu neturejom ir nereikia, bet patalyne ka galim skalbiam, kitka nesam valyt.
Atsakyti
lutuke, kalbasi gydytojai su pacientais apie mityba. Apie naturalius vitaminus ir pratimus - irgi. Bent jau mano gydytojai. Gal del to, kad as jiems viso gyvenimo nuejusi nepasakoju, trumpai ir aiskiai susakau, ko atejau, tai dar turi laiko ir apie kitus dalykus pakalbeti smile.gif
Konkretus pvz- susalau, gavosi pusles uzdegimas, nuejau pas gydytoja, ji pamate mane laukiancia uz duru, greit pasnibzdom paklause, kame reikalas, pasakiau, kas, mano manymu, ji uz minutes isnese siuntima extra tyrimui, gavusi patvirtinancius rezultatus pasikviete vidun, o kol parase recepta, aptarem imuniteto stiprinima pirmosiomis pavasarinemis dilgelemis ir granatu itaka hemoglobinui smile.gif
Kitas nesenas pvz- nuejau pas ginekologe profilaktiskai, patare gerti medetku arbatos, nes ji turi silpna estrogenini poveiki (pries tai geriau hormonus, kurie numusinejo estro,nes jo
buvo per daug, tai reikia padeti sureguliuoti), dar apie kegelio pratimu nauda pakalbejom. O pas ja pacienciu tai ooooooo, kiek.
Per paskutinius 20 metu nebuvau sutikusi blogo gydytojo.
Atsakyti
https://www.lrytas.l...iketa-10460060/
Atsakyti
QUOTE(kin @ 2019 05 24, 21:41)
lutuke, kalbasi gydytojai su pacientais apie mityba. Apie naturalius vitaminus ir pratimus - irgi. Bent jau mano gydytojai. Gal del to, kad as jiems viso gyvenimo nuejusi nepasakoju, trumpai ir aiskiai susakau, ko atejau, tai dar turi laiko ir apie kitus dalykus pakalbeti smile.gif
Konkretus pvz- susalau, gavosi pusles uzdegimas, nuejau pas gydytoja, ji pamate mane laukiancia uz duru, greit pasnibzdom paklause,  kame reikalas, pasakiau, kas, mano manymu, ji uz minutes isnese siuntima extra tyrimui, gavusi patvirtinancius rezultatus pasikviete vidun, o kol parase recepta, aptarem imuniteto stiprinima pirmosiomis pavasarinemis dilgelemis ir granatu itaka hemoglobinui smile.gif
Kitas nesenas pvz- nuejau pas ginekologe profilaktiskai, patare gerti medetku arbatos, nes ji turi silpna estrogenini poveiki (pries tai geriau hormonus, kurie numusinejo estro,nes jo
buvo per daug, tai reikia padeti sureguliuoti), dar apie kegelio pratimu nauda pakalbejom. O pas ja pacienciu  tai  ooooooo, kiek.
Per paskutinius 20 metu nebuvau sutikusi blogo gydytojo.


As nesakau, kad gydytojai blogi, bet kad plepetu su visais apie mityba, to tikrai nera, nefantazuokit, gal ten tavo seni pazystami, gal privaciai eini, tai ir kitaip, eiliniai gydytojai, eilinei poliklinikoj turi 10 min max, visai apziurai receptu israsymam ir t.t.
Nemaisykti patarimo del vaistazoliu, aisku gal pasako, kaip ir pati minejau apie dilgeles, apie kokia sultis ar vitaminus, cia ne mityba, cia gydymosi dalis, bet nesigilina, ka tu valgai, kas tau tinka, kas netinka, ko reiktu atsisakyti, ka ivesti i mityba, apie mityba snekejom, ne vaistazoles ar papildus.
Klause kas nors tavo savaites raciona, ko kiek, kada suvalgai, kas tau tinka, kas ne? tikrai labai abejoju.
Net tie oficialus dietologai, netikrina koks maistas tau tinka ir koks tavo kunui netinka, taip atsizvelgia daugiau i kuno bukle , sutrikimus, bet maisto tolerancijos testu nedaro , o tie alegrijos maistui testai ne visada parodo, kad mzogui butent tas maistas netinka.

P.S. Kai yra pusles ar inkstu uzdegimas labai gerai spanguoles ir profilaktiskai gerai.


Papildyta:
QUOTE(kin @ 2019 05 24, 22:06)

kokiu cia tikslu ikelei? kelsim visokius straipnius su visokiom ligom?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 25, 00:00)
As nesakau, kad gydytojai blogi, bet kad plepetu su visais apie mityba, to tikrai nera, nefantazuokit, gal ten tavo seni pazystami, gal privaciai eini, tai ir kitaip, eiliniai gydytojai, eilinei poliklinikoj turi 10 min max, visai apziurai receptu israsymam ir t.t.

Eiliniai gydytojai valstybineje poliklinikoje.
Atsakyti
QUOTE(kin @ 2019 05 24, 22:06)

Manai, kai kurioms cia is SM truksta B12? biggrin.gif

As kai dar gyvenau kitam mieste, turejom nuostabu pediatra, seimos gydytoja. Jis visuomet issamiai paaiskindavo, kaip ir kodel kyla negalavimai, apziuredavo net ir tai, del ko neatejome, neskubedavo skirti vaistu, ypac stipriu.
Siaip as irgi nesu susidurus su kazkokiais blogais gydytojais.
Kitavertus, kodel jais labiausiai skundziasi tie, kurie deklaruoja propaguojantys sveika gyvensena-juk jie pas gydytojus lankosi labai retai rolleyes.gif tai is kur jiems zinot, kokie tie gydytojai biggrin.gif
Nors mes irgi lankomes gana retai. Odontologas, ginekologas profilaktikai ir koki karta i metus persalimas... Ir tai cia labiau eini del popieriaus, ne kad isgydytu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 25 gegužės 2019 - 07:29