Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 25, 08:19)
Kitavertus, kodel jais labiausiai skundziasi tie, kurie deklaruoja propaguojantys sveika gyvensena

O tai tu viena pasaulyje? Neturi šeimos, giminių, draugų, apie kurių situaciją žinotum?
Atsakyti
Moterys, ar jums dar neatsibodo matuotis b.ybiais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 25 gegužės 2019 - 11:41

Eikit jūs peklon,apie daktarus nediskutavę.Va,sėdim visa kompanija ant tilto,burlentes ganom.Kaifas,saulė,vanduo,tik vėjas per stiprus,bokalus varto.

Atsakyti
Patvirtinu dėl vėjo snd-vyno taures zemaitijoje vartė! Tiesa, tuščias, tad skubėjom pripildyti 😁



QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 05 25, 15:35)
<p>Eikit jūs peklon,apie daktarus nediskutavę.Va,sėdim visa kompanija ant tilto,burlentes ganom.Kaifas,saulė,vanduo,tik vėjas per stiprus,bokalus varto.</p>

Atsakyti
QUOTE(kin @ 2019 05 25, 05:06)
Eiliniai gydytojai valstybineje poliklinikoje.

ir ka apie mityba sneka?
Papildyta:
Idomios jus merginos, bunat su draugais, kazkur iskylaujat ir dar cia pirsijungiat? bigsmile.gif
Atsakyti

Idomios jus merginos, bunat su draugais, kazkur iskylaujat ir dar cia pirsijungiat? bigsmile.gif

Nematau čia nieko blogo.

Labas rytas :4u: 

Atsakyti
Paziurejom vakar "Cernobylio" 3 dalis, eina sau kaip siurpu, paskui net nakti sapnavau unsure.gif
Atsakyti

Dar nespėjau 3-os Cernobylio pažiūrėt. Šįvakar gal.
Jei neskaitėt- S. Aleksijevic "Cernobylio malda" - nereali knyga. Labai šiurpi savo istorijomis, jos pasakojamos skirtingų žmonių lūpomis, sukrečia išties..


QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 26, 06:27)
Paziurejom vakar "Cernobylio" 3 dalis, eina sau kaip siurpu, paskui net nakti sapnavau  unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2019 05 26, 18:07)
Dar nespėjau 3-os Cernobylio pažiūrėt. Šįvakar gal.
Jei neskaitėt- S. Aleksijevic "Cernobylio malda" - nereali knyga. Labai šiurpi savo istorijomis, jos pasakojamos skirtingų žmonių lūpomis, sukrečia išties..

Ačiū, pasižymiu, ir už restoranus anoj temoj - dauguma nelankytų 4u.gif


Cambala,
Papasakok apie chna, sudominai. As kaip tik ryza lape dazau visad, ar tie chna ima bet kokio tamsumo plauka? Ilgai issilaiko ar greit blunka? Butu puiku ant naturaliu pereit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 26 gegužės 2019 - 18:07
Aha, man dažymas chna irgi sudomino!
Mano labai daug zilu plaukų, dažnai reik dažyti..



QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 26, 18:06)
Ačiū, pasižymiu, ir už restoranus anoj temoj - dauguma nelankytų  4u.gif
Cambala, 
Papasakok apie chna, sudominai. As kaip tik ryza lape dazau visad, ar tie chna ima bet kokio tamsumo plauka? Ilgai issilaiko ar greit blunka? Butu puiku ant naturaliu pereit.

Atsakyti
Merginos su chna bukite labai atsargios. Pasidomekite nuodugniau. Tarkim chna labai dziovina plaukus.

Oi buvau as prisidirbus su chna, priesui nepalinkeciau.

Idomi iformacija apie chna
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 26 gegužės 2019 - 23:09
QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 24, 20:03)
Bet tu skatini gamyba vis nauju ir nauju. O isvalyti ner blogiau nei nauji.
Mano dukra buvo alergiska erkutem, irgi tik dabar grizta uzuolaidos, kilimu neturejom ir nereikia, bet patalyne ka galim skalbiam, kitka nesam valyt.

Taip. Nes man mano vaiko sveikata buvo brangesne, nei pvz kokios nupususios veganes, kuri nevalgo mesos, galva skalbiasi su soda ir isnaudoja kruva energijos DUJOM ir VANDENIUI, skalbdama ir viribdama savo mm skurljus.
Kalba eina apie vaiko dusima ir vrzima i ligonine, o ne apue n9sies trynima nuo alergijos.

Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 24, 20:03)
Bet tu skatini gamyba vis nauju ir nauju. O isvalyti ner blogiau nei nauji.
Mano dukra buvo alergiska erkutem, irgi tik dabar grizta uzuolaidos, kilimu neturejom ir nereikia, bet patalyne ka galim skalbiam, kitka nesam valyt.

Taip. Nes man mano vaiko sveikata buvo brangesne, nei pvz kokios nupususios veganes, kuri nevalgo mesos, galva skalbiasi su soda ir isnaudoja kruva energijos DUJOM ir VANDENIUI, skalbdama ir viribdama savo mm skurljus.
Kalba eina apie vaiko dusima ir vrzima i ligonine, o ne apue n9sies trynima nuo alergijos.

Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 24, 16:50)
niu, viską ant tų nekenčiamų papildų išmėtai, normaliom kaldroms nebeturi, nabagėlė biggrin.gif  4u.gif

Tau labai tinka kalbetis su ubunte. Dvi gluses. Tik ana pirma vieta sm uzima, o tu antra.
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 26, 18:06)
Ačiū, pasižymiu, ir už restoranus anoj temoj - dauguma nelankytų  4u.gif
Cambala, 
Papasakok apie chna, sudominai. As kaip tik ryza lape dazau visad, ar tie chna ima bet kokio tamsumo plauka? Ilgai issilaiko ar greit blunka? Butu puiku ant naturaliu pereit.

Viska , ka reikia daryt,.parasiau given . Bet mano plaukai is saves tamsus, pradejau dazyt gal pries 20 metu( ne todel kad zylau, o todel, kad norejau isgaut tamsu kastonini atspalvi).
Bet jei tu rasai, kad megsti ekspirementuot su ryskiom spalvom, manau tavo plaukams jau bus kazkas nebenormalu, nes jie dazyti ryskiais cheminiais pigmentais?
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 26, 18:06)
Ačiū, pasižymiu, ir už restoranus anoj temoj - dauguma nelankytų  4u.gif
Cambala, 
Papasakok apie chna, sudominai. As kaip tik ryza lape dazau visad, ar tie chna ima bet kokio tamsumo plauka? Ilgai issilaiko ar greit blunka? Butu puiku ant naturaliu pereit.

Viska , ka reikia daryt,.parasiau given . Bet mano plaukai is saves tamsus, pradejau dazyt gal pries 20 metu( ne todel kad zylau, o todel, kad norejau isgaut tamsu kastonini atspalvi).
Bet jei tu rasai, kad megsti ekspirementuot su ryskiom spalvom, manau tavo plaukams jau bus kazkas nebenormalu, nes jie dazyti ryskiais cheminiais pigmentais?
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 26, 18:06)
Ačiū, pasižymiu, ir už restoranus anoj temoj - dauguma nelankytų  4u.gif
Cambala, 
Papasakok apie chna, sudominai. As kaip tik ryza lape dazau visad, ar tie chna ima bet kokio tamsumo plauka? Ilgai issilaiko ar greit blunka? Butu puiku ant naturaliu pereit.

Viska , ka reikia daryt,.parasiau given . Bet mano plaukai is saves tamsus, pradejau dazyt gal pries 20 metu( ne todel kad zylau, o todel, kad norejau isgaut tamsu kastonini atspalvi).
Bet jei tu rasai, kad megsti ekspirementuot su ryskiom spalvom, manau tavo plaukams jau bus kazkas nebenormalu, nes jie dazyti ryskiais cheminiais pigmentais?
Papildyta:
QUOTE(Kristi_na @ 2019 05 26, 18:14)
Aha, man dažymas chna irgi sudomino!
Mano labai daug zilu plaukų, dažnai reik dažyti..

Kai plaukai linke augti, tai tamsiom tos zilos saknys ryskiai matosi.
Ar chn a/ basma ar visais kitais cheminiais dazais dazyt reikia kas menesi. Todel patogiau cheminiais, nes greiciau. As pati jau tingiu zaist, todel dazau pvz du kart cheminiais( aisku kuo naturalesniais ka rekonenduoja), viena kart chna/ basma.
Kai nebuvo zilu - visalaik chna/ basma daziaus.
Jokiu sausu, nes naudoju gera sampuna ir kondicionieriu( Jericho)..
Papildyta:
QUOTE(Kristi_na @ 2019 05 26, 18:14)
Aha, man dažymas chna irgi sudomino!
Mano labai daug zilu plaukų, dažnai reik dažyti..

Kai plaukai linke augti, tai tamsiom tos zilos saknys ryskiai matosi.
Ar chn a/ basma ar visais kitais cheminiais dazais dazyt reikia kas menesi. Todel patogiau cheminiais, nes greiciau. As pati jau tingiu zaist, todel dazau pvz du kart cheminiais( aisku kuo naturalesniais ka rekonenduoja), viena kart chna/ basma.
Kai nebuvo zilu - visalaik chna/ basma daziaus.
Jokiu sausu, nes naudoju gera sampuna ir kondicionieriu( Jericho)..

Ir aplamai, nera kazkokiu taisykliu - kas tinka vienai, visiskai gali netikti kitai. Bet apie savo pl prieziura rasau cia is savo praktikos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 27 gegužės 2019 - 00:17