Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(-burbanti- @ 2019 06 28, 17:49)

Tironas  vyras zmonai gal nera tas pats kas žudikas.



Kartais nedaug reikia, kad boba atiduotu galus. Tik suduoti per stipriai ar pataikyti i bloga vieta. Tai jau cia slidi riba.

Jeei ka nemazai nuzudymu ivyksta del skirybu. Is serijos as turiu teise..., nu tada as irgi turiu teise...
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 06 28, 18:59)
Kartais nedaug reikia, kad boba atiduotu galus. Tik suduoti per stipriai ar pataikyti i bloga vieta. Tai jau cia slidi riba.

Jeei ka nemazai nuzudymu ivyksta del skirybu. Is serijos as turiu teise..., nu tada as irgi turiu teise...

Ir tu siulai su taip mastanciu nukvakeliu gyventi ir nesiskirti?
Kuo greiciau skirtis.
Matai tu seimoje buvai bjaurybe. Ir niekaip negali susitaikyti, kad toki paliko. Tau sugriuvo gyvenimas, nes taip mastantys turi ryskiu psichologiniu sutrikimu. Ju mastymas iskreiptas. Tu kuri vaizdinius, kurie sveiko proto zmogui nera normalus.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 06 28, 17:59)
Kartais nedaug reikia, kad boba atiduotu galus. Tik suduoti per stipriai ar pataikyti i bloga vieta. Tai jau cia slidi riba.

Jeei ka nemazai nuzudymu ivyksta del skirybu. Is serijos as turiu teise..., nu tada as irgi turiu teise...

Nu ne toki zudika lutuke turejo omenyje, ne toki.

Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2019 06 28, 17:04)

Tai baisu. Reiskia uzstrigai laike. Nera nieko baisiau uz tokius zmones.  biggrin.gif Zmogus privalo keistis.
Juk eina metai. Jis bresta. Atsiranda daugiau patirties, daugiau pamato situaciju, pasaulio. Sutinka daugiau zmoniu. Visokiu. Geru. Blogu. Pasimoko is klaidu. Net skonis keiciasi. Apranga. Muzika. Pramogu leidimo budai ir vietos. Tai va kodel tu tokia glusa. Nes metai eina, o tu vis dar be brandos. biggrin.gif
Papildyta:

Su tavim visos diskusijos tuscios ir apie nieka.  biggrin.gif

cia ne apie zmogu kalbi, o apie jo pomegius, skoni, patirti ir t.t. as snekejau apie pati zmogu mirksiukas.gif
kiek keiciasi pats zmogus? ar tu esi tavo skoniai ir pomegiai?

o ko vis tusciai diskutuoti tada? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 06 28, 18:14)
cia ne apie zmogu kalbi, o apie jo pomegius, skoni, patirti ir t.t. as snekejau apie pati zmogu  mirksiukas.gif
kiek keiciasi pats zmogus? ar tu esi tavo skoniai ir pomegiai?

o ko vis tusciai diskutuoti tada?  bigsmile.gif

Ne tavo reikalas apie ka mes diskutuojam. Mums tu nereikalinga mysu diskusijose.
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2019 06 28, 18:08)
Ir tu siulai su taip mastanciu nukvakeliu  gyventi ir nesiskirti?
Kuo greiciau skirtis.
Matai tu seimoje buvai bjaurybe. Ir niekaip negali susitaikyti, kad toki paliko. Tau sugriuvo gyvenimas, nes taip mastantys turi ryskiu psichologiniu sutrikimu. Ju mastymas iskreiptas. Tu kuri vaizdinius, kurie sveiko proto zmogui nera normalus.


Be reikalo cia isterikuoji. Man neidomu, kad ex padare ar nepadare, ar as toks ar kitoks.
Man gaila, kad as jai buvau geras.

Buciau gal pasiieskojes merginos anksciau. Bet va tada, ji butu auka o as tas niekadejas.

Ne, geriau kad ji uz VISKA SUMOKEJO. Buti auka, geriau apsimoka.
Man aisku sugriuvo gyvenimas, nes ana buvoo kieek jau paaukleta, o kitas bobas vel reikejo auklet. O cia kaip burbanti minejo, gali netycia ir pribaigt.
Galu gale pavargau, o dabar tai kaip ir esu purvinas (su praeitimi), tai ka cia tyra zmona auklesi... Va taip ir sutrypia gyvenimas zmones...
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2019 06 28, 17:04)
Amzinas verksnys idomucia yra bailus, silpnas zmogelis. Vyru pavadinti neapsivercia liezuvis. Susikures savas iskreiptas teorijas ir noretu, kad kazkam jos atrodytu normalios. Bet jis nesugeba suvokti, kad issiskyrusi moteris yra laiminga. Jam noretusi, kad ji verkt, ilgetusi to vyro. Ir jam labai pikta, kad to nera. Idomucia atsakyk, kodel moteris neturetu skirtis, jei be vyro jai geriau?


kaip tu ziuriu gerai kitus pazystii is forumo biggrin.gif o save matai nors kiek? neina siaip parasyti zinutes kam nors nebandant ikasti?

Jis rase, su mylinciu ja vyru ar gali buti blogai su mylinciu moteri vyru? kam tada tuoktis, jei paskui be vyro geriau pasidaro?

nesu sutikusi laimingesnes issiskyrusios moters, neiji buvo pries tas skyrybas... tik daugiau problmeu atsiranda gyvenime, bet nebera ankt ko issilieti ir ka kaltinti biggrin.gif nejau tai kazkoks matas kazka matuoti - laime? sugebeti laimingu reikia moketi siaip kasdiena, nepriklausomai nuo vyru mirksiukas.gif

pvz vaikai dauguma tikriausiai labai butu laimingi kas diena gaudami traskuciu, burgeriu, neiti i mokykla, zaistikompiuteriu neribota laika ir t.t. biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 06 28, 16:59)


Jeei ka nemazai nuzudymu ivyksta del skirybu. Is serijos as turiu teise..., nu tada as irgi turiu teise...

Kiek procentaliai? Zinai statistika?
Gal ir pasitaiko vienas kitas beprotis, kuris geriau nuzudys, nei susitaikys su tuo, kad ji iskeite i geresni arba tiesiog kad reikia paleist zmogu, nes jam su tavim pvz negera ir nepakeliui.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 06 28, 18:10)
Nu ne toki zudika lutuke turejo omenyje,  ne toki.

as jokio konkretaus zudiko neturejau omenyje, tik klausiau, kur ribos elgtis kaip nori ar tik kas liecia pati mus ar kai liecia ir kitus, kiek musu veikla aplamai liecia tik mus?

pvz sakot nori - issiskirk, taip, zinoma niekas nedraudzia, bet tai leicia ir kita zmogu, kuriam pasizadejai, su kuriuo kuriai seima, davei viltis ir t.t. jei yra vaikai , jie irgi bus paliesti to. Tai nejau reikia remtis tik savim ir savo norais , o i kitus nusispjauti, sitas mano buvo pagrindinis skainys, o ne zudikai, ant ko tu kazkodel uzkliuvai, esmes neiziurejusi.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 06 28, 18:19)
Be reikalo cia isterikuoji. Man neidomu, kad ex padare ar nepadare, ar as toks ar kitoks.
Man gaila, kad as jai buvau geras.

Buciau gal pasiieskojes merginos anksciau. Bet va tada, ji butu auka o as tas niekadejas.

Ne, geriau kad ji uz VISKA SUMOKEJO. Buti auka, geriau apsimoka.
Man aisku sugriuvo gyvenimas, nes ana buvoo kieek jau paaukleta, o kitas bobas vel reikejo auklet. O cia kaip burbanti minejo, gali netycia ir pribaigt.
Galu gale pavargau, o dabar tai kaip ir esu purvinas (su praeitimi), tai ka cia tyra zmona auklesi... Va taip ir sutrypia gyvenimas zmones...

Tarp eiluciu perskaiciau - dabartinė zmona man tam, kad nebuciau vienas, ne daugiau.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 06 28, 17:19)

Man gaila, kad as jai buvau geras.



Matai, tu esi rases, kad tavo exe darydavosi abortus. Kazi ar tu tikrai buvai geras, kad nesaugojai davo mylimos moters sveikatos...
Atsakineti nk nereikia, tiesiog mintis tau pamastymams.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 06 28, 18:26)
as jokio konkretaus zudiko neturejau omenyje, tik klausiau, kur ribos elgtis kaip nori ar tik kas liecia pati mus ar kai liecia ir kitus, kiek musu veikla aplamai liecia tik mus?

pvz sakot  nori - issiskirk, taip, zinoma niekas nedraudzia, bet tai leicia ir kita zmogu, kuriam pasizadejai, su kuriuo kuriai seima, davei viltis ir t.t.  jei yra vaikai , jie irgi bus paliesti to. Tai nejau reikia remtis tik savim ir savo norais , o i kitus nusispjauti, sitas mano buvo pagrindinis skainys, o ne zudikai, ant ko tu kazkodel uzkliuvai, esmes neiziurejusi.

Tu apie visą pasaulį kalbejai, o mes apie ŠEIMĄ. Tu negali nieko apie tai pasakyti, nes šeimos tu neturi.
Atsakyti