Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(cambala @ 2019 06 28, 18:24)
nei susitaikys su tuo, kad ji iskeite i geresni


Mane iskeite i blogesni nu ir koks skirtumas?

Pas jus kazkoks uzsiciklinimas del tu geresniu. Na kur geresni uz mane ras? Skirdamasi sake, kad neras, kad ja taip myletu. Manau, kad sunku butu surasti.

Buti geram, labai svarbu... Ji irrgi buvo nebloga... geresne uz daugeli jusu, kiek matau. Bet blogesne uz dabartine. Tai va to irgii gaila. Bet 2 juk neturesi anyway.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 06 28, 19:14)
cia ne apie zmogu kalbi, o apie jo pomegius, skoni, patirti ir t.t. as snekejau apie pati zmogu  mirksiukas.gif
kiek keiciasi pats zmogus? ar tu esi tavo skoniai ir pomegiai?

O kas sudaro pati zmogu? Visuma. Pomegiu, skoniu, patirciu, brandesnio mastymo, pasimokymai is klaidu, daug ko supratimas, pergyvenimas, susidurimas su kazkuo ir t.t. Bet tau per sunku ta suvokti, juk tu dar tokia pati kaip pries 30 m. t.y. 11 metes mastymo. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 06 28, 18:18)
Ne tavo reikalas apie ka mes diskutuojam. Mums tu nereikalinga mysu diskusijose.

kaip tu ziuriu saves nemyli ir nevertini, kaip kompleksuoji, kaip nori atrodyti kazkam cia labai svarbi ir protinga nusiramink nenuimsiu tau tavo karunos, diskutuok, apeik mano zinutes ar tau neiseina? biggrin.gif
man nereikia, kad buciau kazkam reikalinga is jusu nuosirdziai. kam gaisti liak amane komentuodama? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 06 28, 18:26)
Tarp eiluciu perskaiciau -  dabartinė zmona man tam,  kad nebuciau vienas,  ne daugiau.


"Nebuti vienam" - visi zmones taii skirtingai supranta, nuo to, kad salia butu silta mesa, iki labai giliu ir turiningu santykiu. MB turi pakankamai didelius reikalavimus.
Zmones pasirenka buti su kazkuo aisku nes vieniems blogiau, tik nereikia to suprimityvinti i fizini buvima.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 06 28, 18:26)
Tarp eiluciu perskaiciau -  dabartinė zmona man tam,  kad nebuciau vienas,  ne daugiau.

matai, ka nori matyti.
o kam tau vyras?
Atsakyti
Nu gerai, chebra, tikiuosi diskusijas baiksit buciniais ir kikenimais biggrin.gif o as ruošiuosi atostogoms dviese!!! Ryt jau gulesiu po palmemis šalia žalsvai melsvos juros ir kokteiliu rankoje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 06 28, 18:27)
Matai, tu esi rases, kad tavo exe darydavosi abortus. Kazi ar tu tikrai buvai geras, kad nesaugojai davo mylimos moters sveikatos...
Atsakineti nk nereikia, tiesiog mintis tau pamastymams.


Cia negerai buvo....
Bet dabar dziaugiuosi, kad taip buvo. Jei buvo "pis.ma mesa", tai viskas labai OK
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 06 28, 17:30)
Mane iskeite i blogesni nu ir koks skirtumas?

Pas jus kazkoks uzsiciklinimas del tu geresniu. Na kur geresni uz mane ras? Skirdamasi sake, kad neras, kad ja taip myletu. Manau, kad sunku butu surasti.

Buti geram, labai svarbu... Ji irrgi buvo nebloga... geresne uz daugeli jusu, kiek matau. Bet blogesne uz dabartine. Tai va to irgii gaila. Bet 2 juk neturesi anyway.

Mes lyg kalbejom apie psichinius pavyduolius, kurie geriau zudys, nei paleis. Cia tu rasei, kad daug nuzudymu ivyksta del skirybu.

Jei tau dabartine butu lb gera, tu tiek nerasytum ir neprisimintum savo exes.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 06 28, 18:35)
Nu gerai,  chebra,  tikiuosi  diskusijas baiksit buciniais ir  kikenimais  biggrin.gif  o as ruošiuosi atostogoms dviese!!! Ryt jau  gulesiu po palmemis šalia žalsvai melsvos juros ir  kokteiliu rankoje  biggrin.gif


As kaip silta - tai pasiimu laisva diena ir vaziuojam pasiplaukiot po Moletu ezerus. Jau nuo 21 birzelio galima su motoriniais varikliais.
Treciadienio pasiplaukiojimas baigesi nekaip. MB pradejo rekti, kad jai uzpakali atidauze ir visa atkrate valtis sokinejanti per bangas.

O as norejau gero... Tikekimes, kad gulint po palmee tamstelei koks stambus riesutas nenukris ant makaules
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 06 28, 18:34)
matai, ka nori matyti.
o kam tau vyras?

Tam, kad galeciau uzmigti jam ant krutines, ikvepdama jo sauldaus kuno kvapo. Kad galeciau atsikelti nuo jo buciniu, apsikabinimu ir svelniu zodziu 'miegok, saulele'.
Ar tu zinai ka tai reiškia?
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 06 28, 18:38)
As kaip silta - tai pasiimu laisva diena ir vaziuojam pasiplaukiot po Moletu ezerus. Jau nuo 21 birzelio galima su motoriniais varikliais.
Treciadienio pasiplaukiojimas baigesi nekaip. MB pradejo rekti, kad jai uzpakali atidauze ir visa atkrate  valtis sokinejanti per bangas.

O as norejau gero... Tikekimes, kad gulint po palmee tamstelei koks stambus riesutas nenukris ant makaules

Ji supyko ne ant taves, o del to, kad daužant subinę ji nepagavo orgazmo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 06 28, 17:35)
Nu gerai,  chebra,  tikiuosi  diskusijas baiksit buciniais ir  kikenimais  biggrin.gif  o as ruošiuosi atostogoms dviese!!! Ryt jau  gulesiu po palmemis šalia žalsvai melsvos juros ir  kokteiliu rankoje  biggrin.gif

Gi ciokini sunu, todel ir pasirinkai ta krypti. Laikas dideli, suaugusi berna nuo papo paleist. Vyras mamycius gadins santykius seimoje. Pamastyk apie tai.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 06 28, 18:28)
Tu apie visą pasaulį kalbejai,  o mes apie ŠEIMĄ. Tu negali nieko apie tai pasakyti,  nes šeimos tu neturi.

doh.gif gal geriau tu neskaityk mano postu, nes interpretuoji kazkaip briedovai lotuliukas.gif as apie viska snekejau viska bendrai ir pasuali ir seima ir kaimynus ir bendradarbisu, visur kur tik zmogus buna, kaip jam buti savim visada, jei buvimas savim, pvz reiskia kazka negero?nieko nekonkretinau nei pasualio, nei seimos is vsi ne ten akcentus dedi...

o apie mano gyvenima gal patylek, nes labai jau i cambala panaseji, jauciu ir tave reiks blokuoti, nes jau apgauiletina daraisi.... unsure.gif
Atsakyti