Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(mylimuke! @ 2019 08 20, 13:15)
Bijai ju nuomones, todel prisidengi. O neturetum, gi vis giriesi, kokia grazi esi, kaip visi ziuri ir pavydi biggrin.gif

Aš irgi pirty su maudymke. Man tiesiog šlykštu sėstis plika dupe ten, kur kitos plikos sėdinėjo:)
Atsakyti
ir šiaip, jei jau rodyti kūną, tai vyrams gražiems, ką ten boboms? biggrin.gif
Atsakyti
Ko tada is vis eiti i tokias vietas kur šlykštu?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 08 20, 13:25)
Ko tada is vis eiti i tokias vietas kur šlykštu?

yra porą kartų buvę, kai šlykštynės komunalininkai karštą vandenį atjungia, o tu esi tame mieste tuo metu, tai kur dėsies?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 20, 13:26)
yra porą kartų buvę, kai šlykštynės komunalininkai karštą vandenį atjungia, o tu esi tame mieste tuo metu, tai kur dėsies?

Tam yra draugai, gimines ir artimieji
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 08 20, 13:32)
Tam yra draugai,  gimines ir artimieji

tai jei pas juos atjungia, tai kuo jie padės? biggrin.gif
Atsakyti
Manes niekas nenuvarytu ten, kur buti slykstu atsisesti ar dairytis
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 20, 12:17)
ko man bijoti? ten pagrinde buvo senos moterys, nutysę jau visos, pilvukai išdribę, papukai nukarę smile.gif
dar padariau joms paslaugą, prisidengiau, kad taip nepergyventų smile.gif

Kad ne taip rasei. Rasei, kad pas tave vaikystes trauma, kad nesirodysi niekam.
Realiai gi bijai kad is taves issijuoks taip kaip tu saipaisi is tu senu moteru.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 08 20, 13:22)
Aš irgi pirty su maudymke.  Man tiesiog šlykštu sėstis plika dupe ten, kur kitos plikos sėdinėjo:)

https://www.travelbo...was-erlaubt-ist
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 08 20, 12:22)
Aš irgi pirty su maudymke.  Man tiesiog šlykštu sėstis plika dupe ten, kur kitos plikos sėdinėjo:)

Del tos pacios priezasties ir as su maudomu. Bet kokiam vichy duse be problemu prausiantis nusiimu.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 20, 12:26)
yra porą kartų buvę, kai šlykštynės komunalininkai karštą vandenį atjungia, o tu esi tame mieste tuo metu, tai kur dėsies?

Tai matai kad neturi nei draugu nei giminiu, su visais susiedus, kad neturi kur nuvaziuot i kita rajona nusimaudyt. Nes karsta vandeni rajonais atjungineja mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 08 20, 13:35)
Kad ne taip rasei. Rasei, kad pas tave vaikystes trauma, kad nesirodysi niekam.
Realiai gi bijai kad is taves issijuoks taip kaip tu saipaisi is tu senu moteru.

trauma tu trauma (tu tai tikra trauma, te 4u.gif ) juk juokais rašiau biggrin.gif
o tu išjuokinėji ką nors baseine, pirtyse, rodai pirštais? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2019 08 20, 12:37)

Kokia nesamone.

Nezinau kiek tiesos, bet mano viena pazistama negalejo susilaukt vaiko, nes sake jog pirty pasigavo chlamidija.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 20, 12:41)
trauma tu trauma (tu tai tikra trauma, te 4u.gif ) juk juokais rašiau biggrin.gif
o tu išjuokinėji ką nors baseine, pirtyse, rodai pirštais? blink.gif

Lisk i buda. Susipakavai.
Atsakyti