Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Kodėl dukros nenorėjai? Man įdomu, nes pati niekad neturėjau vaiko lyties pageidavimo, tiesiog laukiau vaikų, nebuvo, kad oi nenoriu dukros ar sūnaus.
Atsakyti
O as net specialiai nenorejau zinoti, laukiau staigmenos, bet per viena echo gydytojas eme ir issidave, matyt mane, kad jau zinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 08 26, 08:18)
O as net specialiai nenorejau zinoti, laukiau staigmenos, bet per viena echo gydytojas eme ir issidave, matyt mane, kad jau zinau biggrin.gif

Ot kokia gydytoja biggrin.gif aš l anksti sužinodavau, ko laukiuosi, smalsu buvo ;)
Atsakyti

Kodėl dukros nenorėjai? Man įdomu, nes pati niekad neturėjau vaiko lyties pageidavimo, tiesiog laukiau vaikų, nebuvo, kad oi nenoriu dukros ar sūnaus.

Aš tiesiog jaučiau,žinojau,kad turėsiu berniuką, šviesiais plaukučiais.Tokį ir gavau.Dukros nenorėjau todėl,kad geriau sutariau su berniukais, nei su mergaitėmis.Mėgau berniukiškus žaidimus, su lėlėmis retai žaisdavau.

O gal dėl to,kad vyras labai norėjo sūnaus,gal aš jo norą priėmiau kaip savo :hmm:.Daug metų nuo to praėjo, nebėra ko paklausti, ir prasmės nebėra.

Ai, dabar turiu du vaikus :irnesakyk:,vieną pati pasigimdžiau, kitą papildomai gavau.Čia apie martelę. Juk irgi  vaikas :D

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 08 26, 09:21)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Montekrista.back" data-cid="72489766" data-time="1566796468"><div><p>Kodėl dukros nenorėjai? Man įdomu, nes pati niekad neturėjau vaiko lyties pageidavimo, tiesiog laukiau vaikų, nebuvo, kad oi nenoriu dukros ar sūnaus.</p></div></blockquote><p>Aš tiesiog jaučiau,žinojau,kad turėsiu berniuką, šviesiais plaukučiais.Tokį ir gavau.Dukros nenorėjau todėl,kad geriau sutariau su berniukais, nei su mergaitėmis.Mėgau berniukiškus žaidimus, su lėlėmis retai žaisdavau.
</p><p>O gal dėl to,kad vyras labai norėjo sūnaus,gal aš jo norą priėmiau kaip savo hmm.gif.Daug metų nuo to praėjo, nebėra ko paklausti, ir prasmės nebėra.
</p><p>Ai, dabar turiu du vaikus irnesakyk.gif,vieną pati pasigimdžiau, kitą papildomai gavau.Čia apie martelę. Juk irgi  vaikas biggrin.gif
</p>

Va prasau. As irgi buvau tokia kaip tu, bet kaip tycia gavau dukra biggrin.gif Bet dukra "mergaitisku" zaidimu nezaidzia visai, barbes net nepalietus buvo, namu kazkokiu, maistu gaminimu ner. Tokius labiau bendrus, abiem lytim tinkancius, zaidimus zaisdavo biggrin.gif
Atsakyti

Kai buvau maža, pamenu vis tėvų prašydavau,kad nupirktų broliuką.Nupirko.Bet, vis pagalvojau,kaip jie man būtų įsiūlė sesę?Juk mano planuose mergiotės visai nebuvo :lol:Žinoma ir sesę būčiau mylėjusi, bet kaip man būtų tai išaiškinę?Baisiai įdomu dar ir šiandien.Matyt būtų sakę,kad berniukų nebuvo, buvo tik viena verkianti mergytė, tai pagailo ir paėmė.Ar dar ką panašaus būtų sutrynę.

Jei vietoje sūnaus būtų mergaitė, aš taip pat lygiai būčiau mylėjusi.

Dabar žiūriu į anūkytę, ir nesuvokiu,kad šitas mažas kamuoliukas yra dalis manęs.

Su berniuku viskas aišku, su šituo  jau galima eiti obuolių vogti :lol:Arba į žvalgybą.

Atsakyti
Na ir karstis! Visa slapia sedziu karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 08 26, 06:38)
Minties galia yra didelis dalykas.Tik tą reikia įvaldyti.Manau tai ne vienerių metų darbas.Ir ne kiekvienam duota.Ir nesigiriama tuo.
Gėriau KT.Pasirinkau turėti vieną vaiką ir jį pilnai išlaikyti.Išmokslinti ir duoti startinį kapitalą gyvenimui.Aš tą padariau.Niekada nenorėjau turėti daug vaikų, nenorėjau dukros.


pirma minties galia veikia, mokam ja valdyti ar ne.
antra tai ne sfera, kuri agalima ismokti, ta prasme baigtinis porcesas, tai nuolatinis tobulejimas,

Ypac minties galia veikia mamu vaikam, taip uzdedamos net tam tikros progamos visam gyvenimui kartais, per pergyvenimus, baimes ypac, to net samonigai nesuprantant. Todel manau, kad i ta sfera butina gilintis ir suprasti ka darom, kad nepakenkti sau ir artimiesiem, ir tobuleti tame.
Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 08 26, 09:53)
<p>Kai buvau maža, pamenu vis tėvų prašydavau,kad nupirktų broliuką.Nupirko.Bet, vis pagalvojau,kaip jie man būtų įsiūlė sesę?Juk mano planuose mergiotės visai nebuvo lotuliukas.gif Žinoma ir sesę būčiau mylėjusi, bet kaip man būtų tai išaiškinę?Baisiai įdomu dar ir šiandien.Matyt būtų sakę,kad berniukų nebuvo, buvo tik viena verkianti mergytė, tai pagailo ir paėmė.Ar dar ką panašaus būtų sutrynę.
Jei vietoje sūnaus būtų mergaitė, aš taip pat lygiai būčiau mylėjusi.
Dabar žiūriu į anūkytę, ir nesuvokiu,kad šitas mažas kamuoliukas yra dalis manęs.
Su berniuku viskas aišku, su šituo  jau galima eiti obuolių vogti :lol:Arba į žvalgybą.


visa tai vadinama nuojauta arba kitaip zinojimu, vaikai ypac dar atveresni tiem dalykam, galejai paprasciausiai pajausti brolio siela ateinant smile.gif taip pat ir isjautei savo sunu, daznai taip moterys jaucia, ar susapnuoja. Kaip kam, ne visi gi priima dvasini pasauli, tai jis pasireiskia priimtiniausiom formom. Vienoje afrikos gentyje vaiko gimimu laikoma, fizinis gimimas, o tada kada mama ji pajaute.

Mano drauge kaip pastojo, sunus is kart pasake, bus sesyte ir buvo aisku sesyte ir net varda pasake ir uzdejo ta varda smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 26 rugpjūčio 2019 - 14:52
Ot tai magija, atspet lyti biggrin.gif vienas atspejo, o kiek tokiu neatspejusiu?
O ka mamos perduoda vaikam, yra psichologiniai paaiskinimai.
Raganos, blyn atsirado biggrin.gif
Atsakyti

Gera,visai nekaršta,ypač prei balos gulėti :D​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 26 rugpjūčio 2019 - 15:50
Ot tai magija, atspet lyti biggrin.gif vienas atspejo, o kiek tokiu neatspejusiu?
O ka mamos perduoda vaikam, yra psichologiniai paaiskinimai.
Raganos, blyn atsirado biggrin.gif
Atsakyti

Ot tai magija, atspet lyti biggrin.gifvienas atspejo, o kiek tokiu neatspejusiu?
O ka mamos perduoda vaikam, yra psichologiniai paaiskinimai.
Raganos, blyn atsirado biggrin.gif

Jau aš tai jokia ragana.Nei ant šluotos lakstau,nei katino juodo neturiu.Nei nuojautos geros nėra.

Net  nenorėčiau raganauti.

Atsakyti