Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(mylimuke! @ 2019 08 26, 21:35)
Majonezas kecupas doh.gif

Man asmeniskai baisus tokie receptai...
Noreciau kazko is tarybiniu laiku valdisko " ikra baklazanovaja", bet nk normalaus nemeta
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 08 26, 22:26)
Tai ir pabeges. Uztat turi marios laiko kai normalus zmonės švenčia Naujus ir visas kitas šventes.
O tu sedi sm per" savo atostogas" ir skaičiuoji sm forumo žinutes bigsmile.gif . Nerealus atlstogu leidimo laikas, ne? biggrin.gif
Papildyta:

Ka tik zejau receptus su cukinijos ar agurocio/ patisono ikra -mali, 1 h verdi su morkom, svog , actu, po to dedi majoneza ar kecupa ir vel 40 min... Na man tai nesamone, visiskai suvirtas, negyvas konservuotas zalesis...

tu normalioji man dar nepaaiškinai ką ten šventi, kas tame normalaus? švęsk ir šiandien, vat 26-oji, tuoj ruduo bus biggrin.gif
ko zyzi, priegluše, šiandien nuo kito kalno vėl nulipau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 08 26, 19:54)
<p>Pas mus raganomis vadindavo bjaurias bobas.Rėksnes, pletkininkes, intrigantes.
</p>

tai as ta ir sakau, krikscionybe pasistenge, inese savus ivaizdzius geriem dalykam, juos perkeite, kaip kitiap butu degine tas moteris ant lauzo, taip ir pasiliko zmoniu samoneje tokie ivaizdizia. Ivaizdiz labai galinga jega, taip pat minties jega.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 26, 22:02)
tu normalioji man dar nepaaiškinai ką ten šventi, kas tame normalaus? švęsk ir šiandien, vat 26-oji, tuoj ruduo bus biggrin.gif
ko zyzi, priegluše, šiandien nuo kito kalno vėl nulipau tongue.gif

Na jo. Nusistekenusi menkaverte isjunge kryzeli monitoriaus virsuj desinej ir nuejus miegot save " paguode" kaip " nulipo nuo kalno" biggrin.gif 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 26, 21:11)
krikščionių įdirbis rolleyes.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nu ką - vis dar matuojatės papais?
Ateisiu, kai pradesit putėmis matuotis biggrin.gif
Atsakyti

tai as ta ir sakau, krikscionybe pasistenge, inese savus ivaizdzius geriem dalykam, juos perkeite, kaip kitiap butu degine tas moteris ant lauzo, taip ir pasiliko zmoniu samoneje tokie ivaizdizia. Ivaizdiz labai galinga jega, taip pat minties jega.

Prie ko čia krikščionybė, jei pvz mūsų gatvėje gyveno bobšė bjauri kaip karas.Per ją ir kaimynams gyvenimo nebuvo, vaikų baisiai nekentė,nei naminių gyvūnų,nieko nemylėjo,dar suaugę šnabždėdavo,kad ji abortus nelegalius darydavo.Kortomis moterys eidavo burtis.Ir visa tai jai netrukdė sekmadieniais eiti bažnyčion.

Tai prie ko čia krikščionybė?Juk pagal katalikų dogmas ji nuodemes darydavo.Kaip žiūriu ne itin gaudaisi šiuose dalykuose.

Bandyk cukines šaldyti, ir paskui galima jas troškiniams ir sriuboms naudoti

.Dariau kažką su ananasais ir paprikomis, bet žiūriu,kad niekam nieko nebereikia, tai ir mečiau niekais užsiimti. :bigsmile:

Nu ką - vis dar matuojatės papais?
Ateisiu, kai pradesit putėmis matuotis biggrin.gif

Aha, ateik, ateik, o tai ko tai labai jau ramu pas mus palikocrazy.gif

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 08 26, 23:26)
Ka tik zejau receptus su cukinijos ar agurocio/ patisono ikra -mali, 1 h verdi su morkom, svog , actu, po to dedi majoneza ar kecupa ir vel 40 min... Na man tai nesamone, visiskai suvirtas, negyvas konservuotas zalesis...


Klasikinė sovietinė "ikra" (ieškant receptų lietuviškai, gal labiau tiktų žodis "tyrė", gal "padažas" arba "pagardas"?) taip ir būdavo gaminama, tik ne su majonezu (ir iš kur jo buvo gauti?) ar kečupu (nes brungus), o su namine pomidorų tyre, nes tokios parduotuvėse nebūdavo. Virti reikia ant lėtos ugnies. Na ir virti reikia ilgai, beveik tiek, kiek uogienes. Kiek, gerai nepamenu, bet tikrai virš valandos.

QUOTE(cambala @ 2019 08 26, 23:39)
Noreciau kazko is tarybiniu laiku valdisko " ikra baklazanovaja", bet nk normalaus nemeta


Pabandykit paieškoti "икра из баклажан на зиму"
Atsakyti

Klasikinė sovietinė "ikra" (ieškant receptų lietuviškai, gal labiau tiktų žodis "tyrė", gal "padažas" arba "pagardas"?) taip ir būdavo gaminama, tik ne su majonezu (ir iš kur jo buvo gauti?) ar kečupu (nes brungus), o su namine pomidorų tyre, nes tokios parduotuvėse nebūdavo. Virti reikia ant lėtos ugnies. Na ir virti reikia ilgai, beveik tiek, kiek uogienes. Kiek, gerai nepamenu, bet tikrai virš valandos.

Dariau kažką panašaus, tingėjau stovėti visą valandą prie puodo, todėl dėjau uogienių tirštiklio.Gavosi puikiai :yahoo:

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 08 27, 05:54)
Bandyk cukines šaldyti, ir paskui galima jas troškiniams ir sriuboms naudoti
Dariau kažką su ananasais ir paprikomis, bet žiūriu,kad niekam nieko nebereikia, tai ir mečiau niekais užsiimti. bigsmile.gif

Gaila saldiklis ne guminis, bet reiks bent kazka bandyt.
Mano mama priaugina gerybiu, visus apdalina or dar lieka, ner kur det. O dar as darza uzveisiau, tai isvis pereboras biggrin.gif

Tvarko musu gatve puse vasaros gal, aisku naktim kad eismo netrikdyt, twi visa nakti pypsi uzia blink.gif bet aciudie, jau paskutini asfalta kloja,
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 08 27, 09:01)
Gaila saldiklis ne guminis, bet reiks bent kazka bandyt.
Mano mama priaugina gerybiu, visus apdalina or dar lieka, ner kur det. O dar as darza uzveisiau, tai isvis pereboras biggrin.gif


Tai kodėl neužsikonservavus ko nors žiemai? Pastebėjau, kad pradedu grįžti prie seno ir vis ką nors po nedaug užsikonservuoju, nes žiemą vis kažko užsinori, o naminiai konservai skanesni už parduotuvinius (dažniausiai). Gi nebūtina ieškoti senų sovietinių receptų, pagal kuriuos valandų valandas reikia stovėti prie puodų

Neseniai išsiviriau slyvų džemo su šokoladu ir morkų džemo su citrina ir apelsinu gal po 1-1,2 litro (kiek tiksliai, negaliu pasakyti, nes naudojau mažus įvarios talpos stiklainius). Vietoj cukraus dėjau fruktozę ir šiek tiek uogienių cukraus. Dar pasidarysiu svaranių sirupo, kažką iš gudobelių/šermukšnių, kurių šiemet gausu, ir praktiškai žiemai saldėsių užteks.
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2019 08 27, 08:28)
Tai kodėl neužsikonservavus ko nors žiemai? Pastebėjau, kad pradedu grįžti prie seno ir vis ką nors po nedaug užsikonservuoju, nes žiemą vis kažko užsinori, o naminiai konservai skanesni už parduotuvinius (dažniausiai). Gi nebūtina ieškoti senų sovietinių receptų, pagal kuriuos valandų valandas reikia stovėti prie puodų

Neseniai išsiviriau slyvų džemo su šokoladu ir morkų džemo su citrina ir apelsinu gal po 1-1,2 litro (kiek tiksliai, negaliu pasakyti, nes naudojau mažus įvarios talpos stiklainius). Vietoj cukraus dėjau fruktozę ir šiek tiek uogienių cukraus. Dar pasidarysiu svaranių sirupo, kažką iš gudobelių/šermukšnių, kurių šiemet gausu, ir praktiškai žiemai saldėsių užteks.

Morkoms, agurkams turim gera grauzika namie, biggrin.gif ziemai atsargu neliks, o ir prastokai auga tiek pas mane, tiek pas mama jos.
Daug ka suvalgom, kai ka ziemai pasiruosiam. Pomidorai labai dera pas mus, bet pvz cukiniju tos misraines ziemines man fui veuu, nerandu recepto, kur tikrai valgyciau, tai kam vargti mastau.gif

O kuo uogieniu cukrus skiriasi nuo paprasto?
Atsakyti