Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(mylimuke! @ 2019 08 26, 16:54)
Ot tai magija, atspet lyti biggrin.gif  vienas atspejo, o kiek tokiu neatspejusiu?
O ka mamos perduoda vaikam, yra psichologiniai paaiskinimai.
Raganos, blyn atsirado biggrin.gif

As tai nesuprantu kur kokia magija randi? elementarus kasdieniai dalykai. As ne apie atspejimus sneku, o apie nuojauta, tai skirtingi dalykai.
Tai ir nesakau, kad nera paaiskinimu, ties vienais yra psichologiniai, ties kitais mokslas dar neapaaiskina, bet priezastys tos pacios - mintys.
jei tau tos sferos tolimos, nereikia del ju piktintis, kaip as nesipiktinu, kad nemoku garziai megsti, man tai atrodo magija, o kazkam gi labai paprasta biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 08 26, 17:14)
Jau aš tai jokia ragana.Nei ant šluotos lakstau,nei katino juodo neturiu.Nei nuojautos geros nėra.
Net  nenorėčiau raganauti.

Ragana buvo moteris sviesi vidumi, reginti dvasinius pasaulius, ziniuone, mokanti gydyti ir t.t. tik su krikscionybes atejimu ji buvo apipilta purvais, tokios moterys buvo persekiojamos ir kaip zinom zudomos...nes kazkam nereikejo ismintingu, sveisiu zmoniu, mokytoju....
Atsakyti

Pas mus raganomis vadindavo bjaurias bobas.Rėksnes, pletkininkes, intrigantes.

Atsakyti
Uzsimojau pasidaryt dziovintu pomidoru aliejuj, ivairus receptai raso ne daugiau 10 val dziovinimo (orkaitej), as jau 1.5 paros juos ant karsto vejo dziovinu ir dar galo nematyt doh.gif
Atsakyti

Džiovinti pomidorai gėrių gėris,tik labai jau daug knisalynės.Pigiau nusipirkti.

Mano močiutė džiovindavo pomidorus krosnyje.Ir sausus laikydavo drobiniame maišiuke.Kam jie buvo skirti nepamenu.Tik pamenu,kad juos valgydavom kaip saldainius.

Pernai iš pomidorų gaminausi padažus.Šiemet ko tai patingau.

Šaunuolė tu :4u:

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 08 26, 19:54)
<p>Pas mus raganomis vadindavo bjaurias bobas.Rėksnes, pletkininkes, intrigantes.
</p>

krikščionių įdirbis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 08 26, 20:06)
Uzsimojau pasidaryt dziovintu pomidoru aliejuj, ivairus receptai raso ne daugiau 10 val dziovinimo (orkaitej), as jau 1.5 paros juos ant karsto vejo dziovinu ir dar galo nematyt doh.gif

Auksiniai pomidorai bus....
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 08 26, 19:06)
Uzsimojau pasidaryt dziovintu pomidoru aliejuj, ivairus receptai raso ne daugiau 10 val dziovinimo (orkaitej), as jau 1.5 paros juos ant karsto vejo dziovinu ir dar galo nematyt doh.gif

Nu nu... bandyk.
Po metu busi " kutokia ukininke".
Pigiau pardej nysipirkt.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 26, 20:11)
krikščionių įdirbis rolleyes.gif

Tuoj nuo taves pabegs tavo sugyventinis kaip nuo agnes, kuri girta pastoviai keikiasi..Nu kas su dauzda boba gali gyvent? Juk vyrai irgk ramybes nori.
Atsakyti
Burba apsišikus dingo. Matkmai daug vandens ir toilet peper daug reikia. Kloune gryna. Neveltui savo dvi forumo " dvarniaškas" laiko isikibus. Daužta boba realiai..
.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 08 26, 21:35)
Nu nu... bandyk.
Po metu busi " kutokia ukininke".
Pigiau pardej nysipirkt.
Papildyta:

Tuoj nuo taves pabegs tavo sugyventinis kaip nuo agnes, kuri girta pastoviai keikiasi..Nu kas su dauzda  boba gali gyvent? Juk vyrai irgk ramybes nori.

o dūra pargrįžo biggrin.gif 4u.gif
hah.gif taigi jau seniai pabėgo laukais, anksčiau taip tvirtinai
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 08 26, 21:35)
Nu nu... bandyk.
Po metu busi " kutokia ukininke".
Pigiau pardej nysipirkt.

Praleidau sakini, kad praverus orkaite butinai laikyt, twi baige dziuti per vakara, jau uzvakavau lotuliukas.gif esu juos darius lb seniai, pamirsau, bet skanus dieviskai.
Dar nesugalvojau ka daryt su cukinijom ir patisonais. Tu pliurziu misrainiu marinuotu nemegstu, o svieziu atsivalgem
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 26, 21:13)
o dūra pargrįžo biggrin.gif  4u.gif
hah.gif taigi jau seniai pabėgo laukais, anksčiau taip tvirtinai

Tai ir pabeges. Uztat turi marios laiko kai normalus zmonės švenčia Naujus ir visas kitas šventes.
O tu sedi sm per" savo atostogas" ir skaičiuoji sm forumo žinutes bigsmile.gif . Nerealus atlstogu leidimo laikas, ne? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 08 26, 21:21)
Praleidau sakini, kad praverus orkaite butinai laikyt, twi baige dziuti per vakara, jau uzvakavau lotuliukas.gif esu juos darius lb seniai, pamirsau, bet skanus dieviskai.
Dar nesugalvojau ka daryt su cukinijom ir patisonais. Tu pliurziu misrainiu marinuotu nemegstu, o svieziu atsivalgem

Ka tik zejau receptus su cukinijos ar agurocio/ patisono ikra -mali, 1 h verdi su morkom, svog , actu, po to dedi majoneza ar kecupa ir vel 40 min... Na man tai nesamone, visiskai suvirtas, negyvas konservuotas zalesis...
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 08 26, 22:26)
Tai ir pabeges. Uztat turi marios laiko kai normalus zmonės švenčia Naujus ir visas kitas šventes.
O tu sedi sm per" savo atostogas" ir skaičiuoji sm forumo žinutes bigsmile.gif . Nerealus atlstogu leidimo laikas, ne? biggrin.gif
Papildyta:

Ka tik zejau receptus su cukinijos ar agurocio/ patisono ikra -mali, 1 h verdi su morkom, svog , actu, po to dedi majoneza ar kecupa ir vel 40 min... Na man tai nesamone, visiskai suvirtas, negyvas konservuotas zalesis...

Majonezas kecupas doh.gif
Atsakyti