Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 09 23, 13:13)
Nepakeičiamų žmonių nėra, yra tik nepamirštami.


Tai didziule nesamone. Zmones yra per daug skirtingi, kad butu pakeiciami.

Net kompiuteris, sakysim sugedo... Jei neturi seno kopijos tai gauni nauja... tusci, kuriame nera jokios info, nei tavo projektu, nei linku, nei uzrasu...

Dar geriau - gauni koki atimta is chroniaus, pilna virusu kenkejisku programu ir isivaizduok, kad negali visko istrinti o turi kazkaip jas bandyt atjunginet ar neutralizuot.

Va cia kaip gavus bloga boba, kuri buvo bloga ar diedas sugadino

P.S.
Man pavyko - gavau tuscia... bet geriaus senas kompas butu nesugedes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IDOMUCIA: 23 rugsėjo 2019 - 12:19
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 09 23, 12:44)
Na aisku, kad nereikalauja ir nepraso.
Pamate surauktu snuki, dar buvo aprektas gal, kad va koks gyvulys ir jau aisku, kad neprasys iki smerciaus

tau rimtai kuku lotuliukas.gif kas per scenos is kokio cia kino ar is patirties rasai? lotuliukas.gif pas mane nieko panasaus gyevnime nera buve biggrin.gif sakau tau lietuviskai mes mylimes ir mums abiem gerai ir uztenka tiek kiek mylimes, nezinau kai aiskiau parasyti?
pvz ateina pas mane i lova pasimylim, as ateinu pas ji pasimylim, kartais diena, jei nebuna vaiku, prieina maloniai, apkabina, pradeda buciuti pasimylim, niekas nepradeda ir nesimylim, ir taip buna dienu , kai blaoga jautiesi, tada pasakai, kad siandien nenoriu ir tiek, nei vienas is musu is to bedos ar karo nedaro lotuliukas.gif nejau tai toks raketu mokslas sunku suvokt? ar patirtis tokia graudi? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 09 23, 12:34)
tau rimtai kuku  lotuliukas.gif kas per scenos is kokio cia kino ar is patirties rasai? lotuliukas.gif pas mane nieko panasaus gyevnime nera buve  biggrin.gif sakau tau lietuviskai mes mylimes ir mums abiem gerai ir uztenka tiek kiek mylimes, nezinau kai aiskiau parasyti?
pvz ateina pas mane i lova  pasimylim, as ateinu pas ji pasimylim,  kartais diena, jei nebuna vaiku, prieina maloniai, apkabina, pradeda buciuti pasimylim, niekas nepradeda ir nesimylim, ir taip buna dienu , kai blaoga jautiesi, tada pasakai, kad siandien nenoriu ir tiek, nei vienas is musu is to bedos ar karo nedaro lotuliukas.gif nejau tai toks raketu mokslas sunku suvokt? ar patirtis tokia graudi?  bigsmile.gif

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 09 23, 13:13)
Aš jau nebeplanuoju nieko, mano beveik visi gyvenimo darbai padaryti.Dabar tik gyvenu ir džiaugiuosi.Be to kaip sako žmogus planuoja, o dievas juokiasi , ir pagal save padaro.</p>
Tu darai be galo daug stiliaus klaidų,jau nekalbu apie logines.</p>

Nepakeičiamų žmonių nėra, yra tik nepamirštami.Tai kas nutiko tau-klasikinis atvejis.Negali tu jos pamiršti, kad ir kaip norėtumei,kad ir kaip piltum purvą.Negali dovanoti,kad ji tave paliko, o ne atvirkščiai.

Tai buvo retorinis klausimas. Kam saipytis is zmoguas del jo gyvenimo , supratimo, filosofijos, tik del to ,kad pati kitaip gyveni? jautiesi geriau is kazko pasisaipiusi?
Gramatines klaidas darau, nepaslaptis, loginiu nedarau. mirksiukas.gif

Yra nepakeiciami zmones, visi yra nepkaeiciami, jei jie artimi, zinoma kokia pardaveja PC tikrai gali buti pakeiciama.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 09 23, 12:39)

Gramatines klaidas darau, nepaslaptis, loginiu nedarau.  mirksiukas.gif



Kad pas tave smegenu tiek kiek pas struti - šaukstas. Tu nesuvoki kas yra loginis mastymas.
Atsakyti

Man pavyko - gavau tuscia... bet geriaus senas kompas butu nesugedes

Per daug investavai į buvusią?Nesvarbu ko.Bet matosi juodai gaila.

Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 09 23, 13:18)

P.S.
Man pavyko - gavau tuscia... bet geriaus senas kompas butu nesugedes

Gavai tuscia kompa su senais win, ant kuriu jau niekas "neina" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 09 23, 13:49)
Per daug investavai į buvusią?Nesvarbu ko.Bet matosi juodai gaila.



Investavau savo gyvenima ir mano artimu zmoniu. Gailestis neturi prasmes.

Bent dziaugsmas, kad ta kale taip pat susiko savo jaunyste.
Mano pagrindinis tikslas buvo paversti jos indeli ir pastangas niekuo.
Atsakyti
ir vėl jūs tą patį, kaip nenusibosta?
geriau papasakokit kaip susitaikot su baisiausia kelių pastarųjų metų megztukų, džempų mada? nu tokios šlykštynės, nėra ką pirkti. Laisvalaikio batus vienu iš 1000 kažkaip išsirinkau, bet su megztukais jau kelių metų problema. "Dizainerius" ant laužo
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 09 23, 13:57)
ir vėl jūs tą patį, kaip nenusibosta?
geriau papasakokit kaip susitaikot su baisiausia kelių pastarųjų metų megztukų, džempų mada? nu tokios šlykštynės, nėra ką pirkti. Laisvalaikio batus vienu iš 1000 kažkaip išsirinkau, bet su megztukais jau kelių metų problema. "Dizainerius" ant laužo


Na o koks ten skirtumas, gerai ir fufaike
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 09 23, 14:07)
Na o koks ten skirtumas, gerai ir fufaike

kad net tų stiliovų nebėr
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 09 23, 13:57)
ir vėl jūs tą patį, kaip nenusibosta?
geriau papasakokit kaip susitaikot su baisiausia kelių pastarųjų metų megztukų, džempų mada? nu tokios šlykštynės, nėra ką pirkti. Laisvalaikio batus vienu iš 1000 kažkaip išsirinkau, bet su megztukais jau kelių metų problema. "Dizainerius" ant laužo

Cia apie kokius konkreciai?
Mazai seku mada, perku kas tinka patinka, tai del madu neskauda galvos.
Atsakyti