Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Gal lidle yra grOAziu megztuku ar dzemperiu? Ka lutuke ten pas jus? Yra kokiu stiliovu, kur iki musu neatveza? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 09 23, 14:17)
Cia apie kokius konkreciai?
Mazai seku mada, perku kas tinka patinka, tai del madu neskauda galvos.

aš ir mielai taip daryčiau, bet kad visi tokie baisūs. Bet kurios firmos nepažiūriu - baisuma
Atsakyti
Ar jums patinka jūsų balsas? Ne tas, kurį patys girdite šnekėdami, o tikrasis, kurį girdi kiti? Nors įrašymo įrenginiai kažkiek iškraipo balsą, bet jis vis tiek gerokai artimesnis tam , kurį girdi kiti. Ir dažniausiai jis žmonėms labai nepatinka, keistas ir visoks ten. Ar esat pastebėję? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 09 23, 13:57)
ir vėl jūs tą patį, kaip nenusibosta?
geriau papasakokit kaip susitaikot su baisiausia kelių pastarųjų metų megztukų, džempų mada? nu tokios šlykštynės, nėra ką pirkti. Laisvalaikio batus vienu iš 1000 kažkaip išsirinkau, bet su megztukais jau kelių metų problema. "Dizainerius" ant laužo

nu jo, mamai sakiua, kad jei kandys sukandzios megstukus neismestu, bus labai madinga lotuliukas.gif
bomzu mada valdo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 09 23, 14:26)
Ar jums patinka jūsų balsas? Ne tas, kurį patys girdite šnekėdami, o tikrasis, kurį girdi kiti? Nors įrašymo įrenginiai kažkiek iškraipo balsą, bet jis vis tiek gerokai artimesnis tam , kurį girdi kiti. Ir dažniausiai jis žmonėms labai nepatinka, keistas ir visoks ten. Ar esat pastebėję? biggrin.gif

nea biggrin.gif
ir visi tą patį tvirtina irgi kiek pastebėjau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 09 23, 14:28)
nea biggrin.gif
ir visi tą patį tvirtina irgi kiek pastebėjau biggrin.gif

Megstis reikia, jei nori graziu, as is devetu rubu prisipirkau pernai merino vilnos ir kasmyro, tai patenkinta smile.gif Lietuvoje dar ,manau, eitiu rasti mociuciu, kurios ne taip brangiai ir numegstu, ko tik nori.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 09 23, 14:26)
Ar jums patinka jūsų balsas? Ne tas, kurį patys girdite šnekėdami, o tikrasis, kurį girdi kiti? Nors įrašymo įrenginiai kažkiek iškraipo balsą, bet jis vis tiek gerokai artimesnis tam , kurį girdi kiti. Ir dažniausiai jis žmonėms labai nepatinka, keistas ir visoks ten. Ar esat pastebėję? biggrin.gif


Taip, moteris turi tureti svelnu balsa.
Sakysim MB balsas, tai kaip kiti sako, tik vaikams pasakas skaityti pries miega. Labai svarbus parametras
Atsakyti
Man mano balso įrašas iš tiesų skamba keistai. Negaliu sakyt, kad ne malonus, tiesiog ne mano biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 09 23, 13:57)
Investavau savo gyvenima ir mano artimu zmoniu. Gailestis neturi prasmes.

Bent dziaugsmas, kad ta kale taip pat susiko savo jaunyste.
Mano pagrindinis tikslas buvo paversti jos indeli ir pastangas niekuo.

Bet svarbiausia juk yra dabar. Kol tu visą nelaiminga, ji, labai įtariu, gyvena ir džiaugiasi?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 09 23, 14:28)
nu jo, mamai sakiua, kad jei kandys sukandzios megstukus neismestu, bus labai madinga lotuliukas.gif
bomzu mada valdo biggrin.gif

ir ne tik bomžų, bet šiaip tragiška mada. Anksčiau, kažkur dar prieš 4-5 metus galėjau lengvai susikurti sau norimą stilių, nes nueini į kelnes - randi norimas, į batus - randi norimus, į megztukus - irgi randi viską į temą. Tiesiog net visi stiliai, spalvos susiderina ir jautiesi liuksiškai. O dabartinis laikas mane nuvarė tiek, kad jaučiu tuoj eisiu pirkti megztuką su paukščiu huh.gif nors gyvenime tokių nepirkdavau, nebent vaikystėje unsure.gif
Atsakyti
Nusipirkai juodas aptemptas kelnės, 36 dydis, švarką stiliovą, viską aš randu, tik spalvų trūksta ir kartais pinigų visiems įgeidžiams biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 09 23, 14:22)
Gal lidle yra grOAziu megztuku ar dzemperiu? Ka lutuke ten pas jus? Yra kokiu stiliovu, kur iki musu neatveza? bigsmile.gif

stilingu rubu lidle tikrai nesu pastebejusi, elementarus kasdininiai. Kur idejai nuoroda buvo 3 megstukai, bet vyriski kiek itariu, bent medvilniniai ir nesuplyse.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 09 23, 14:32)
ir ne tik bomžų, bet šiaip tragiška mada. Anksčiau, kažkur dar prieš 4-5 metus galėjau lengvai susikurti sau norimą stilių, nes nueini į kelnes - randi norimas, į batus - randi norimus, į megztukus - irgi randi viską į temą. Tiesiog net visi stiliai, spalvos susiderina ir jautiesi liuksiškai. O dabartinis laikas mane nuvarė tiek, kad jaučiu tuoj eisiu pirkti megztuką su paukščiu huh.gif nors gyvenime tokių nepirkdavau, nebent vaikystėje unsure.gif

lotuliukas.gif tuoj palauk bus kalediniu lotuliukas.gif nors nezinau ar Lt tokiu buna.....
gausi ieskoti kokios mezgejos.
Atsakyti