Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(lutuke123 @ 2019 11 07, 14:58)
taip duag ir sunkiai, o a rbuvo aprasyta,kad fiziskai? ne su kirviu mojavo visa diena, nors ir tai stipriam vyrui, isplauti vonia tikria rankso dar neiveinam nenukrito, kazkodel moteris turi tai daryti po sunkios darbo dienos ar ne?


Kokia darbo diena pas tave buvo? Buvai namu seimininke 8 metus, i joki darba tu neejai. Namu seimininkes ir yra toks darbas, kad namais rupintis.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 07, 14:59)
sunkiai ir protiškai galima dirbti šiaip jau

Tikrai galima.
Bet lutukes vyras. Pati yra rasius kad jis juodadarbis ir neturi issilavinimo.
Atsakyti
Mano vyras pareigas dalina ne pagal diplomu kieki, o sugebejima dirbti. Taip kad ir juodadarbis gali kiti karjeros laiptais, jei košės galvoje turi.

Prisieme cia inzinieriuka su Imperial college diplomu. Nesisekė vaikui gauti darbo pagal specialybe. Vyras , pamates kad jis kankinasi sitame darbe, pagailejai vaiko, per visas agenturas dave uzklausima del jo. Padejo. Dabar ans dirba pagal specialybe ir gauna 120 000 per metus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 07 lapkričio 2019 - 15:13
QUOTE(-burbanti- @ 2019 11 07, 15:09)
Mano vyras pareigas dalina ne pagal diplomu kieki,  o sugebejima dirbti. Taip kad ir juodadarbis gali kiti karjeros laiptais,  jei košės galvoje turi.



Nzn nzn...Mano vyras kai keite gamybos vadova ir ieskojo chemiko laboranto, tai ieskojo ilgai su patirtimi ir tam tikros srities issilavinimu.
Del vadybininkeliu tai visokiu buvo, vienas neblogas grizes emigrantas bemokslis, bet malt liezuviu gerai sekasi.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 11 07, 15:23)
Nzn nzn...Mano vyras kai keite gamybos vadova ir ieskojo chemiko laboranto, tai ieskojo ilgai su patirtimi ir tam tikros srities issilavinimu.
Del vadybininkeliu tai visokiu buvo, vienas neblogas grizes emigrantas bemokslis, bet malt liezuviu gerai sekasi.

Melagių gamyklos vadovą?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 11 07, 15:03)
Kokia darbo diena pas tave buvo? Buvai namu seimininke 8 metus, i joki darba tu neejai. Namu seimininkes ir yra toks darbas, kad namais rupintis.
Papildyta:
Tikrai galima.
Bet lutukes vyras. Pati yra rasius kad jis juodadarbis ir neturi issilavinimo.

Dabar einu ir ka man dabar nebesitvarkyti? bigsmile.gif

Niekad tokiu nesamoniu nerasiau mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 07, 15:37)
Melagių gamyklos vadovą?

Panasu, arba samanes varymo cecho vadovas lotuliukas.gif Cambala dirba testavimo skyriuje unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 07 lapkričio 2019 - 16:30
Ubunte, baik meluot - rasei kad tavo vyras dirba paprasta fizini sunku darba. Apie issilavinima irgi rasei, kad neturi jokio.

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 11 07, 13:03)
Namu seimininkes ir yra toks darbas, kad namais rupintis.


24 valandas per para hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 11 07, 16:38)
Ubunte, baik meluot - rasei kad tavo vyras dirba paprasta fizini sunku darba. Apie issilavinima irgi rasei, kad neturi jokio.

Taip zinoma rasiau, viska viska rasiau, ka tik tu susifantazuoji, tavo fantazijose dar ne to rasiau biggrin.gif Atleisk, bet kaip man pabodo jau tokie abusrdai tavo isgalvojami...
Sunkiausi fiziniai darbai Lt buvo musu abieju prie namu, darzai, kiemas, malku kapojimas, remontai ir pan.

Bet tai kaip sexy atrodo vyras, kai kapoja malkas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 07 lapkričio 2019 - 17:13
QUOTE(lutuke123 @ 2019 11 07, 17:11)
Taip zinoma rasiau, viska viska rasiau, ka tik tu susifantazuoji, tavo fantazijose dar ne to rasiau  biggrin.gif Atleisk, bet kaip man pabodo jau tokie abusrdai tavo isgalvojami...
Sunkiausi fiziniai darbai Lt buvo musu abieju prie namu, darzai, kiemas, malku kapojimas,  remontai ir  pan.

Bet tai kaip sexy atrodo vyras, kai kapoja malkas  wub.gif

jo, maniškis savaitgalį irgi fiziškai padirbėjo gerokai, tai parėjo, kaip nauja figūra, sportas formuoja, bet tikras darbas vėlgi kitaip kažkaip, sakyčiau, kad geriau biggrin.gif
Atsakyti
Bet tai pats vaizdas besidarbuojancio vyriskio wub.gif dar jei nusiima maike, o paskui dar jei kur upeje nuvaziuoji issimaudyti wub.gif erotika biggrin.gif turkai tai zino tai butinai ten kinuose vyras malkas pakapoja daznai, i dusa nueina ar siaip kur suslampa biggrin.gif

sporto sale aisku geriau, nei nieko, bet nieko taip grazaus tenai nemaciau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 07 lapkričio 2019 - 17:50
[quote=lutuke123,2019 11 07, 17:50]
Bet tai pats vaizdas besidarbuojancio vyriskio wub.gif dar jei nusiima maike, o paskui dar jei kur upeje nuvaziuoji issimaudyti wub.gif erotika biggrin.gif turkai tai zino tai butinai ten kinuose vyras malkas pakapoja daznai, i dusa nueina ar siaip kur suslampa biggrin.gif

O jei dar varpais skambina tai iš viso sexy atrodo.Vienam itališkame filme mačiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 07 lapkričio 2019 - 19:15
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 11 07, 20:15)

O jei dar varpais skambina tai iš viso sexy atrodo.Vienam itališkame filme mačiau.


https://www.youtube....h?v=51TGaaSutoQ
Atsakyti