Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(cambala @ 2019 11 16, 21:06)
Tai aisku. Nes cambala ne tu ir ne lutuke.
Mes cia pasitarem ir burbai kupona gimtadienio proga  nupirkom - tures pasinaudot dovana. Ismasazuos visur biggrin.gif .

O siaip sita iskrypeli paziurekit fb  - Gydunas Rimantas. Nepatinkamus postus su nariais iskart trina ir blokuoja.
Snd tai pazistamai nusiunciau mylimukes nuoroda - durne, sako nee, vistiek eis😂😂.
Siuo sarlatanu teisesaugai rintai reikitu susidomet. Reikia Pozelai nusiust.

Prie naujo komisaro derini? Neišdegs ir vėl biggrin.gif
Tu gal vyrą keisk greičiau, jei tiek pagalbos iš tikrų vyrų reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 11 16, 16:13)
Rimtai  bigsmile.gif susimetam burbei ant gyduolio. Kaip tik bus gimtadienine dovana nuo SM biggrin.gif. Gal nereiks pavydeti kitoms jaunuoliu su kietais agurkeliais lotuliukas.gif

Gaus šiknon pirštu, ksip mat gyvenimas nušvis biggrin.gif lūžau iš šito gyduolio metodų biggrin.gif
Atsakyti
Kaip apgailetina.. Kai norima is sveiko vyro impotenta padaryt 👀

https://m.delfi.lt/l...php?id=82803341
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 11 17, 10:07)

"Pūkuotyje, anot urologo, yra medžiaga, kuri priverčia organizmą gaminti daugiau estrogenų. „Reiškia – sumažėja testosterono, potraukio moteriai“, – tvirtino urologas."

Kvailokas tas gydytojas. Kad sumazinti testosterono tai reikia kad estrogenu butu, kaip pas sveika jauna moteri. Ir tai dar... Tada reiktu girdyti ta arbata bidonais.

Tai efektyviau butu serti vyra kokiu androkuru, su tuo, tai testosterona galima numusti beveik iki nulio. Man pavyko zemiau minimalios moteriskos normos. Tada ne tik myletis jokios noro nera bet ir aplamai nieko veikti. Be po to paskaiciau keleta straipsniuku "Moterys, ar ne perr mazai pas jus vyrisku hormonu" ir ten buvo parasyta, kad taip nera labai gerai. Tai dabar kiek auksciau, apie minimuma.
Impotentu tai nepadaro sveiko zmogaus, bet seksas mazai rupi tai faktas.

Tai juk tame jokiu stebuklu.... Paimkit seksualuma skaleje nuo 1 iki 10, tai 10 bus erzilo, kuris visada nori, o 1 tai moters kuriai sekso nereikia, bet jei jau kazkas ypatingai sujaudins, tai tada gal...
Atsakyti

Geriau iš karto keptų musmirių.Neis niekur garantuotai, net nei į jokią moterį nepažiūrės.

Pasižiūrėjau apie tą gyduoklį.Kas turite reikalų su gydomaisiais masažais, atkreipkite dėmesį į jo metodus.Ypač į galvos sukiojimą.Ir laužymą.Man teko konsultuotis su rimtu vilniečiu masažistu.Tai sakė, nuo tokių galvos sukiojimų galima ir nuo stalo nebepakilti.

Atsakyti

Geriau iš karto keptų musmirių.Neis niekur garantuotai, net nei į jokią moterį nepažiūrės.

Pasižiūrėjau apie tą gyduoklį.Kas turite reikalų su gydomaisiais masažais, atkreipkite dėmesį į jo metodus.Ypač į galvos sukiojimą.Ir laužymą.Man teko konsultuotis su rimtu vilniečiu masažistu.Tai sakė, nuo tokių galvos sukiojimų galima ir nuo stalo nebepakilti.

As paziurejau ta video, tai man butent tas kaklo sukiojimas ir kliuvo.  :unsure: Ir ne tik. Dar tempimo pozos nugarai, kur jis su jega spaudzia.  :unsure: 
Siaubas pas toki pakliuti, jei dar su didele problema. Nezinia ka padaryti gali. 

Atsakyti

Savo kailiu esu patyrusi tą galvos sukiojimo baisumą.Bet man masažus darė žmogus baigęs med.institutą, ir turintis licenziją verstis masažais.Pakako trijų procedūrų,kad pamirščiau kelią į jo kabinetą, ir visam gyvenimui įgyčiau baimę, taip taip baimę masažui.

Aš bijau, ir kai visai suvynioja, kreipiuosi pas savo masažistę.O kai buvo rimtai susukę, atradau masažistą Vln.Dabar žinau,kad procedūra neturi kelti baimės,didelio skausmo, ir likti mėlynių ant kūno.

Atsakyti
Tai kur mano dovana gimtadienio proga? Nieko jokio masažo ref. Nr. neradau savo až. Triochalos.
Striuka su pinigais?
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 11 17, 11:46)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Lisitėja2" data-cid="72545758" data-time="1573983653"><div><p>Geriau iš karto keptų musmirių.Neis niekur garantuotai, net nei į jokią moterį nepažiūrės.</p><p>Pasižiūrėjau apie tą gyduoklį.Kas turite reikalų su gydomaisiais masažais, atkreipkite dėmesį į jo metodus.Ypač į galvos sukiojimą.Ir laužymą.Man teko konsultuotis su rimtu vilniečiu masažistu.Tai sakė, nuo tokių galvos sukiojimų galima ir nuo stalo nebepakilti.</p></div></blockquote><p>As paziurejau ta video, tai man butent tas kaklo sukiojimas ir kliuvo.  unsure.gif Ir ne tik. Dar tempimo pozos nugarai, kur jis su jega spaudzia.  unsure.gif 
Siaubas pas toki pakliuti, jei dar su didele problema. Nezinia ka padaryti gali. </p>

Nu bet jei esi toks durnas, kad eini pas belen ką, tai pats ir kaltas lieki.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 11 17, 12:07)
Tai kur mano dovana gimtadienio proga? Nieko jokio masažo ref. Nr. neradau savo až. Triochalos.
Striuka su pinigais?

Reiskia tavo dvarniaska monteverte pavoge.
Nes vakar labai seilejosi i ta Gyduna.
Jau aiskinkites tarpusavyje - gal abi uz ta kupona nueisit.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 11 17, 13:33)
Reiskia tavo dvarniaska monteverte pavoge.
Nes vakar labai seilejosi i ta Gyduna.
Jau aiskinkites tarpusavyje - gal abi uz ta kupona nueisit.

Ei, smaragdine, vakar rasei, and NUPIRKOT man masazus. Kur mano dovana?
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 11 17, 11:46)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Lisitėja2" data-cid="72545758" data-time="1573983653"><div><p>Geriau iš karto keptų musmirių.Neis niekur garantuotai, net nei į jokią moterį nepažiūrės.</p><p>Pasižiūrėjau apie tą gyduoklį.Kas turite reikalų su gydomaisiais masažais, atkreipkite dėmesį į jo metodus.Ypač į galvos sukiojimą.Ir laužymą.Man teko konsultuotis su rimtu vilniečiu masažistu.Tai sakė, nuo tokių galvos sukiojimų galima ir nuo stalo nebepakilti.</p></div></blockquote><p>As paziurejau ta video, tai man butent tas kaklo sukiojimas ir kliuvo.  unsure.gif Ir ne tik. Dar tempimo pozos nugarai, kur jis su jega spaudzia.  unsure.gif 
Siaubas pas toki pakliuti, jei dar su didele problema. Nezinia ka padaryti gali. </p>

Tailande daug daro tempimo/ lauzymo masazu. Buvom, nes mano vyras tiek apie juos prisiskaites ir susizavejes buvo
As valanda pasiemiau, vyras dvi. Nepatiko nei jam nei man.
To gyduolio video paziurejus nieko panasaus - kaip arklys elgiasi.
Atsakyti