Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 11 18, 11:07)
Aš kalbu apie tai,kad tu moteryse ieškai tik blogio.


Ieskojau ir gero. Bet jus itikinot, kad as ieskau to ko nebuna
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 11 18, 11:44)
O tavo megstamas Veryga net Sveikatos apsaugos ministru tapo.
Pries parasydama eiline kvailyste visada apgalvok. Nes nu lb kvailai atrodai  4u.gif .

Tu moki bendrauti kaip visi normalus zmones?
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 11 18, 12:30)
Ieskojau ir gero. Bet jus itikinot, kad as ieskau to ko nebuna

Tu gi zinai, kad as cia - pati geriausia
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 11 18, 11:46)

Tu gi zinai,  kad as cia -  pati geriausia
biggrin.gif


Turejai per daug vyru. Nurasom.
Dar tau anie reikalai per daug rupi.

Tos kurios duoda is pareigos, prasom pakelti rankas.

Akcentuoju jei ka ne davima, o pareigos suvokima
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 11 18, 12:30)
Turejai per daug vyru. Nurasom.
Dar tau anie reikalai per daug rupi.

Tos kurios duoda is pareigos, prasom pakelti rankas.

Akcentuoju jei ka ne davima, o pareigos suvokima

o kodėl iš noro netinka?
Atsakyti

Tu moki bendrauti kaip visi normalus zmones?
Papildyta:
Tu gi zinai, kad as cia - pati geriausia
biggrin.gif

Pala,pala,o kas nustatė,kad tu čia geriausia?

Pagal kokią skalę matuojam?

Gal ir kitos,pvz aš noriu būti geriausia.😊

Turejai per daug vyru. Nurasom.
Dar tau anie reikalai per daug rupi.

Tos kurios duoda is pareigos, prasom pakelti rankas.

Akcentuoju jei ka ne davima, o pareigos suvokima

Dar kartą kartoju,toje vietoje skaitiklio dar niekas neįstatė(tokių kaip tu apmaudui).

O kai kas klausia,kiek turėjai vyrų,sakyti,kad tu antras,po teisėto sutuoktinio.Tada niekada pati nesusimausi.

Moterys duoda ne tik iš meilės ar pareigos.Atsiduoda dar iš baimės.Na,kad nemuštų eilinį kartą,ar nepaliktų.

Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 11 18, 13:30)
Turejai per daug vyru. Nurasom.
Dar tau anie reikalai per daug rupi.

Tos kurios duoda is pareigos, prasom pakelti rankas.

Akcentuoju jei ka ne davima, o pareigos suvokima

Nepasisekiojo man cia ziuriu su tuo 'is pareigos'
As kai noriu tai duodu, o kai nenoriu tai guliu kojas sukryziavus biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 11 18, 09:26)
jis tą žmoną eme "del pinigu", palikęs aną iskaudintą beturtę mergaitę...

Taciau kyšiai lieka kyšiais - cia siaura tema.
Idomu, ar šiaip galima žmogu nupirkti? vat tą tikrąji doruoli, su "vertybemis". juk cia panašiai kaip su davatka - jei jau neduoda, tia už nieką neduoda. O...bet...ar yra/būtu kažkokiu aplinkybiu, kurios palaužtu žmogaus vidini stuburą?

Gal cia ir yra tas momentas, kai abu vienas kita nuzude, fiznis paskui egzistavimas tebuvo egzistavimas? vienas atsisakes meiles del pinigu - degradavo, kita nesugbejo to su meile priimti? jo fizinis nuzudymas gal net isgelbejimas jam siuo atveju....

As tikrai nemanau, kad visus galima nupirkti, ir tikrai pazinojau tokiu zmoniu, kuriu nenupirksi, kurie neisduos, kurie neperlips per kita.
Imkim zymesnius zmones pvz gydytoja vokieti, kuris su zydu vaikais ejo i kamera mirti ar ji kas galetu nupirkti? abejoju, jei zmogaus sirdyje Dievas ir jis Jo sirdyje, kai jam kuniskos vertybes antroje vietoje, ka jam gali pasiulyti, kad nupirkti, jei jis net gyvybe savo pasiruoses aukoti? Tai gal ir yra isbandymai gyvenime ar pasiduosi tam blogiui ar isliksi zmogum. Pagal asmenybe gal ir isbandymai...

Del kysiu tai tas zodis per daug bendras, kad vienareiksmiskai atsakyti. Kas kysis? geles , saldainiai , dovanos, gydytojui PO operaciju, gydymo? tada taip daviau, jei pinigai, kad prastum, gaut kazka melo butu, tai ne neteko.
Del artimo zmogaus ar duociau, vel ziurint pagal aplinkybes, jei zmogus nekaltas pvz ir ji kaltina ir bando sunaikinti, pvz tarybu laikas mamos, kai kurios duodavo kysius, kad sunu nesiustu i Afganistana, tai tokiu atveju duociau kiek reikia, kad isgelbeti. Jei siaip tik gauti naudos, ne neduociau. Del gydymo, tai ka kysi duoti siais laikais tada geriau eiti privaciai is kart.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 18 lapkričio 2019 - 13:17
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 11 18, 12:58)
Pagal kokią skalę matuojam?</p><p>Gal ir kitos,pvz aš noriu būti geriausia.

visos čia pagerintos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 18, 09:39)
tokie dalykai klesti mažuose miestuose, nes nebus kur dėtis žmonėms. Net jei ir įskūsi kurį mediką ir jį atleis, tai likę sužinos ir užsisės.

Beda tame, kad skundzia ir niekas neatleidzia biggrin.gif Pas mus invalidumas kainuodavo mieste 1000lt ar priklauso ar nepriklauso, ta pati gydytoja tebedibra , nors buvo viska spaveisinta ir visas miestas tai zino.
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2019 11 18, 09:49)
užsienieciai išvis baisisi mūsu kyšiais. cia jau visos žinot iš Plepalu temos.


nesibaisi tie uzsieneiciai tais kysiais biggrin.gif , tik sumos kitokios vaiksto, nu kiek gali pasiulyti gydytojui, kuris suzdirba 200.000 per metus? biggrin.gif zinoma nera tokiu atviru ir smulkiu kysiu nei policijoje, nei medicinoje, yra tvarka, eiles, kai prieini apziura visada geriausia imanoma, zmonem geras vardas svarbesnis, nei papilodmi 200 - 1000e , o jei turi daugiau eini privaciai ir siaip visi normlaiia uzdirbantys turi medicinos draudima, su kuriuo eina pirvaciai gydytis.
Bet tai nereiskia, kad vakaruose nera korupcijos, yra, tik daroma per pazystamus paprasciausiai blatas vadinasi arba ir per milijonines sumas, kur reikia, kam reikia, nebesismulkina niekas, nes pakankamai gerai visi uzdirba , yra griestos taisykles ir niekas ju nelauzys del nepazystamo ir dar koko uzsieniecio ir dar uz kelis eurus , nu nepasimoka elementariai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 11 18, 12:58)
Dar kartą kartoju,toje vietoje skaitiklio dar niekas neįstatė(tokių kaip tu apmaudui).
O kai kas klausia,kiek turėjai vyrų,sakyti,kad tu antras,po teisėto sutuoktinio.Tada niekada pati nesusimausi.
Moterys duoda ne tik iš meilės ar pareigos.Atsiduoda dar iš baimės.Na,kad nemuštų eilinį kartą,ar nepaliktų.


Na jau zinom sita daina

http://www.sentido.r...hp?id_song=2657

Pareiga
Gerai, kad kai moterys nesuvokia pareigos, tai jos net nemato reikalo meluot. Tai ir paprasciau viskas. Visas nurasai remiantis ju paciu prisipazinimu.

O cia kuri parasinetu... pav. "Man vyras - tai mano gyvenimas, jei jam reikia tai man malnu, kad galiu suteikti... " na ir t.t.
Bet visos taip sugedusios, kad net nemato reikalo apsimetinet
Papildyta:
KYSIAI.

Na snekejau su vokieciais apie ju tvarka ir kysius (medicinoje).
Tai sako imtu be problemu, taciau uzdirba gerai, tai kiek reiketu jam imti, kad apsimoketu rizika ikliuti?
Pigiau jau tada eiti pas privatininka, net Vokietijos privatininku kainomis. Todel niekas ir kysiu neduoda
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 18, 12:36)
o kodėl iš noro netinka?

Nes tai egoizmas ir jokiso meiles biggrin.gif , net jei duodi is noro, reikia apsimesti, kad nenori ir duodi is pareigos, vaidinti besiaukojancia mirstancia gulbe biggrin.gif
na kaip perpratau Idomucia filosofija? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 11 18, 13:36)
O cia kuri parasinetu... pav. "Man vyras - tai mano gyvenimas, jei jam reikia tai man malnu, kad galiu suteikti... " na ir t.t.
Bet visos taip sugedusios, kad net nemato reikalo apsimetinet

o tai kodėl ar vyras - moters gyvenimas tikrini tik per sekso prizmę? gal čia bėda? nes perdaug įrėmini savo klausimu. Supranti, seksas būna asocijuojasi ir su prievarta ir moteris ne visada gali, net jei nori, pvz. dienos ar pažengęs nėštumas, nu tada tikrai ne kiekviena sutiks, kad ir myli. Kodėl neklausi ar iš meilės pagamintume vyrui jo mėgstamą patiekalą ar iš meilės slaugytume, jei susirgtų, ar nepaliktume, jei bankrutuotų?
Atsakyti