Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

tai gali būti, kad kokioje Marijampolė. Sakau, mažesniuose miestuose tai čiūdų čiūdai, romanus galima mrašyti. Stalčius akivaizdžiai atidaro, kad tipo įdėk arba per kišenę savo chalato plekšnoja
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 11 18, 09:26)

Kyši davem (bandem duoti) tik syki. Kai operavo mūsu vaiką (6men.) Kyšis buvo 400lt, mociutes pinigai, net ne mūsu, ir jie buvo ideti i saldainiu deze. Gydytojas kaip ir nežinojo, kad viduj - pinigai, atkakliai kratesi saldainiu dežes, bet mes igrūdom (po operacijos).


Juokingiausia butu jei jusu ta saldainiu dezute nukeliavo kazkur kitur. Galima pagalvot tie medikai tuos atnestus saldainius suvalgo😂.
Man irgi pries ziemos sventes kai kurios klientes saldainiu atnesa. Kadangi mescju beveik nevalgom, tai visi buna perdovanoti kitiem.
Atsakyti

Aciu, 4u.gifglebia ir dabar....bet.... jis - ne mano....nežinau, ką daryt.

Butu geras vyras, tinkamas tau - zinotum ka daryt.

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 18, 09:19)
nu ir nepasisekė man, tokį šou praleidau  biggrin.gif
visgi, gal pavardę dar atsimeni, tikrai įdomu



here

pilna ir kitu nuorodu šalia...

laikai keiciasi...sparciai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 18 lapkričio 2019 - 10:23
QUOTE(given444 @ 2019 11 18, 10:20)
taip...aš irgi norejau prirašyti, bet mano postai vis per ilgi tuomet darosi...

kur milijardai, kyšio nepajusi...mafija toliau klesti....bet iš gydytoju ir mokytoju profesiju - turi tai baigtis...nes nu blyn...nežinau, net...turi baigtis, ir viskas. cia kitokie žmones turi dirbti, arba lai visi varo i verslus ir mafijas.

manau, kad atbunka. Gal jie ir nekalti būtent tame. Čia kaip ir kokį kapinių sargą ar eilinėmis laidotuvėmis nustebinsi? Taip ir medikui dzin jau tie pacientai, ligos, gal svarbu, kad ne jos šeimos nariui taip ir tiek. Ne visus tikrai jau sugraudinsi
Atsakyti

Mano mama labai sirgo.Kas yra susidūręs su pankreatitu,įsivaizduos kas tas yra.Gulėjo Santarose,vos atkratė.Tada pinigai tekėjo upeliukais.Buvo duodama visiems,tiek gydančiam gydytojui,tiek sesytei.Aš ne vilnietė,negalėjau kas dieną važinėti.Turėjau būti garantuota,kad mamą prižiūrės,nors basoną laiku paduos.Savo poelgiu nesididžiuoju,bet ir nesigėdiju.Reikėtų,vėl tą patį daryčiau.

Beje, niekas net neprašė iš manęs pinigų.Daviau savo noru.Ypač sesytėm.Juk jom ten darbo į valias,o atiekamas pinigas namaišo.

Pazistamas turejo ta pati. Buvo lb sunku bukle, ligonineje gulejo bele kiek, irgi kysi dave.

As nesu davusi, bet as rimtomis ligomis ir nesirgau.  Dabar lengva sakyti - neduociau. Butu lb bloga situacija, nezinau kaip pasielgciau. Mano mama kysio tai nei karto nedavusi. Ir pagimde be kysio, kas tais laikais kosmosas buvo.

Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 11 18, 10:22)
here

pilna ir kitu nuorodu šalia...

laikai keiciasi...sparciai...

siaubas, psichiatras... nu ir chamydlo. Dar suprasčiau, kad koks širdies ir kraujagyslių chirurgas... Tie psichiatrai ir taip juk skatinami farmacijos, o ir darbas jų net nežinau ar tikru medicinos darbu turėtų būti laikomas. Nei ten jie realiai savo kompetencija padeda nei ką
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 11 18, 09:22)
Butu geras vyras, tinkamas tau - zinotum ka daryt.


mano poreikiai db visai kiti. tad ir nepletoju daugiau savo istorijos. ji keista ir tiek.

kai noresiu parašysiu daugiau.

tu gi ir turejai draugą, žinojai, kad su juo nebūsi, tai ką. gi nebuvai davatka, draugą turejai, nemetei jo tą sekundę.


taip, noresiu draugo senatveje. wub.gif kai vaikai užaugs. jie greit auga, labai.




QUOTE(cambala @ 2019 11 18, 09:21)
Juokingiausia butu jei jusu ta saldainiu dezute nukeliavo kazkur kitur. Galima pagalvot tie medikai tuos atnestus saldainius suvalgo😂.
Man irgi pries ziemos sventes kai kurios klientes saldainiu atnesa. Kadangi mescju beveik nevalgom, tai visi buna perdovanoti kitiem.

Viena pasakojo tokią istoriją. Mokytojai gi nuolat gauna saldainiu dežes. Tai viena mokytoja kaimynkai perdave dežę, nes nu kiek gi galima tuos saldainius, tevu/mokiniu grūdamus, esti, reikia figūrą pasaugoti. ax.gif
Kaimynka paeme saldainiu dežę, atidaro, viduje - 100lt, (tais laikais!!). atneše pinigus atgal.
- Gerą turi kaimynę! - padare išvadą kolegos. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 18 lapkričio 2019 - 10:37
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 18, 10:26)
siaubas, psichiatras... nu ir chamydlo. Dar suprasčiau, kad koks širdies ir kraujagyslių chirurgas... Tie psichiatrai ir taip juk skatinami farmacijos, o ir darbas jų net nežinau ar tikru medicinos darbu turėtų būti laikomas. Nei ten jie realiai savo kompetencija padeda nei ką

O tavo megstamas Veryga net Sveikatos apsaugos ministru tapo.
Pries parasydama eiline kvailyste visada apgalvok. Nes nu lb kvailai atrodai 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 11 18, 09:13)

Idomucia, to sieki?
Virsti gyvatišku dumblu?


As pradzioje nebuvau tiek nusivyles. Bet susiduriau su issiskyrusiomis bobomis ir supratau, kad mano gyvenimas pasibeige - reikes gyvent su siukslemis.
Moterys su istorija - kaip degtukai, jie gal ir nesudege, tik galvute, bet jau niekada patys neuzsidegs..
supratau, kad normalaus zmogaus neturesiu. Tai ir yra sugadintas gyvenimas. Ko cia sieksi.

Paskui sutikau MB, na ji buvo kaip stebulas palyginus su tomis baisiomis bobomis. Bet as buvau antrarusis...

SUprantu ta milijardiere... Ji nieko nepasirinko, tiesiog daugiau nera variantu

Papildyta:
Dar... O kokia prasme sakysim trintis SM? Na stebiu moteris ir galvoju, kokios visos baisios(dvasine prasme), na aisku 18 meciu cia nera, bet gal tos normalios kazkur kitur?
Kur?
Na oaziurineju pazistamu tarpe... Nieko gero... Net filmuose dabar jau normaliu nelabai parodo... Matyt ismire rezisieriai kurie tokias prisimine.

Tai va is kur atsiranda tas beviltiskumas, niurumas ir piktumas - is realaus pasaulio
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 11 18, 10:44)
O tavo megstamas Veryga net Sveikatos apsaugos ministru tapo.
Pries parasydama eiline kvailyste visada apgalvok. Nes nu lb kvailai atrodai  4u.gif .

jis nėra mano mėgstamas kaip žmogus. Jis tiesiog yra žmoniškiausias iš buvusių man žinomų sveikatos ministrų.
Prieš rašydama eilinę kvailystę, visada apgalvok, nes nu labai kvailai atrodai
Atsakyti

Idomucija,tu pats ne dovanėlė ir iki tobulybės tau toli.Tu pats esi beviltiškai sugadintas.Aš nekalbu apie seksualinę orientacją.Aš kalbu apie tai,kad tu moteryse ieškai tik blogio.Nesuprantu,kam neštis neapykantos kuprą per gyvenimą

Atsakyti