Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Monteverte @ 2019 11 18, 22:13)
įdomu ką darytų toks vyras, jei moteris kokia angina 2 savaites sirgtų, po to dar ant kokių plaučių kristų sakykim jai, antibų dar porą savaičių, pilna bakterijų, tamposi, kosija, nusilpusi. Tai neištvertų mėnesio, kol pasveiks ir kaip gyvulys liptų vis? unsure.gif


Jei angina manau, tai tikrai oralinio neprasytu.

Karta buvo atvejis, apkabinu, o MB man sako: "Man skauda galva".
Mane net nupurte, nu galvoju, cia kaip is zurnalu. Tipiska. Net pasimeciau.
O ji sako, "man galva skauda. o ne uodega. Ko pasimetei?"

Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 11 18, 23:25)
Su menesinem tai dar galima suzaisti visaip (ir oraliniai, ir dusas, ir tt), bet va tikrai ka ligos atveju darytu. Ar sunki liga nera pateisinama priezastis neirodyti meiles diena kita? Uztat Idomucia nejaucia poreikio meiles irodineti bunant demesingu savo moteriai. Geriau jau uzkals daugiau babkiu, kad si nueitu pas psichologa su pakrikusia del vyro psichika.


Na aisku niekas neii vercia nei kaulija jei kazkas pavarges ar blogai jauciasi. Bet tai mylintys zmones susitaria be problemu.
O jusu cia pavydziai - cia kazkokiuu teisiu kacialinimas su piktdziuga - nu velnias nepastips be seks.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 11 18, 23:31)
Jei angina manau, tai tikrai oralinio neprasytu.

Karta buvo atvejis, apkabinu, o MB man sako: "Man skauda galva".
Mane net nupurte, nu galvoju, cia kaip is zurnalu. Tipiska. Net pasimeciau.
O ji sako, "man galva skauda. o ne uodega. Ko pasimetei?"

bliam, tai jinai ir yra iš tų žurnalų rolleyes.gif tipo kad ir keturguba susiraityt, kad tik vyras nepabėgtų
graudu
protingiems net tartis nereikia, protingas ir imlus vyras net nepaklausęs pajaučia, kad žmona pavargusi ar negaluoja, juk tokie dalykai, kai žmogui nebe 17 metų ir ant veido matosi, paakiai tokie apvargę būna, energetika ne ta, žmogus būna žiovauja ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 19 lapkričio 2019 - 08:38
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 18, 21:13)
darbe  biggrin.gif
o ta kaimynė čia prie ko? blink.gif ir ją čia prijungsi į SM iš vienišumo?

Ji lb vienisa - dukra uk gyvena.
Net dukrai nepasake kad itaria vezi. Galvoju daug tokiu bobuciu emigrantu vaiku nenori nervuot. Tokiu kaip ubunte.
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 11 18, 20:30)
Na vasarnamis, kaip ir mano. Net elektros sutartyje parasyta - vasarnamis

Oi ne. Tu ukinykas su 30 aru, pas mus tik 12.
Tu ne ukinykas, persiprasau, tu ponas biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 11 18, 19:10)
Esi labai ortodoksiska, kaip Ubuntiene. Nieko naujo.

O tu esi kuilys. Nieko naujo. Tu bijai stipriu moteru. Nes esi psichologinis ( ir fizinis) smurtautojas. Tau reikia vistos, kuri patiketu tavo pasakom apie pareigas, apie tai, kad turi pakentet, kad privalo, nes tipo taip reikia, taip parodo moteris, kad myli. Ir kokia silpna, nuo taves priklausoma vista tiki. Normali moteris su tokiu negyventu. Nes tai yra buitinis prievartavimas. Daug moteru ta kencia, del to, kad silpna, del vaiku, kad neturi pajamu ir t.t. Tai aukos. O tu kalbi lyg apie meile. Gyvenime buna ligos, nelaimes, serga vaikai, artimieji, tiesiog visokiu etapu ir jei salia koks kuilys vis aiskintu kasdien apie pareiga, tai eina jis nx. Ar aisku?
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 19, 09:38)
bliam, tai jinai ir yra iš tų žurnalų rolleyes.gif tipo kad ir keturguba susiraityt, kad tik vyras nepabėgtų
graudu
protingiems net tartis nereikia, protingas ir imlus vyras net nepaklausęs pajaučia, kad žmona pavargusi ar negaluoja, juk tokie dalykai, kai žmogui nebe 17 metų ir ant veido matosi, paakiai tokie apvargę būna, energetika ne ta, žmogus būna žiovauja ir pan.

Pritariu.
Atsakyti
Kaip jus uzkimbat ant Idomuc nesamoniu... biggrin.gif Net keista kad kai kurios protingos uzkimba biggrin.gif
Atsakyti

Ji lb vienisa - dukra uk gyvena. Net dukrai nepasake kad itaria vezi. Galvoju daug tokiu bobuciu emigrantu vaiku nenori nervuot. 
Aš irgi nenorėčiau niekam sakyti.Gal nenorėčiau nervuoti,gal nenorėčiau gailesčio,nežinau,daug priežasčių yra. Šiais laikais vienišumas tikra rykštė.Ir ne tik tarp senukų. Vienišumas išplitęs visur.Pasižiūrėkite,kiek jūs,turite internetinių draugų.Ir keli atsišauktų,jei reikėtų realios pagalbos?

 

Tokio tipo vyrai,kaip Idomucija yra labai daug.Aš dirbu su vyrais,tai patikėkite ko aš neprisiklausau.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 19 lapkričio 2019 - 10:11
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 11 19, 10:09)
<p>Tokio tipo vyrai,kaip Idomucija yra labai daug.Aš dirbu su vyrais,tai patikėkite ko aš neprisiklausau.</p>

tai va tas ir Idomiausia, kad jis yra tas tikras urvinis patiniškas vyras, o dar jei pridėsime jo ūgį... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 19 lapkričio 2019 - 10:28
QUOTE(cambala @ 2019 11 19, 09:20)
Kaip jus uzkimbat ant Idomuc nesamoniu... biggrin.gif Net keista kad kai kurios protingos uzkimba biggrin.gif


Tai ne nesamones. Va kur prikolas!

QUOTE(cambala @ 2019 11 19, 09:20)
Oi ne. Tu ukinykas su 30 aru, pas mus tik 12.


Nesu as joks ukininkas, ten nera jokio ukio, tvartai perdarryti i garazus ir pirtis.
Zemes jei ka beveik 60 aru, bet paskirtis - namu valda. Ukininkavo ten zmones prie sovietu.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 19, 10:28)
tai va tas ir Idomiausia, kad jis yra tas tikras urvinis patiniškas vyras, o dar jei pridėsime jo ūgį... smile.gif


Tai kaip i visa paveiksla ipaisyti mano transeksualuma?

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 11 19, 09:09)
Nea. Nes nepirkau.
Buciau neistrynusi tavo az - drasiai pranesciau i vmi. Garantuoju mokesciu nemokejai kaip ir uz ta veikla, kur kaip gyreis, nemoksos studento darba taisei.

tu turi tą a/ž, nieko tu neištrynei. Bet neturi ką pranešti, kaušė debilė, nes ten internetinės parduotuvės adresas.
Tu žiūrėk, kad tik nepraneščiau apie tavo nagų dažymus ir tvarkymus nehigieneiškai namuose, "salioooono" tu "darbuotoja", ant kurio nei darbo laiko nėra parašyta biggrin.gif aš nemažai pažįstamų šioje srityje turiu, jei tu bent porą dienų savo saliooone dirbtum, tu neturėtum tiek laiko SM sėdėti ir pezalų rašyti, visų narių atsiminti. Juk dar turi šunį, katiną, vyrą, motiną priežiūros reikalaujančią, sūnų.
Tu ir esi ta pažeidinėtoja bei mokesčių nemokėtoja, nes priimi klientes kartais į savo namus.
Tiek internete gali sėdėti tik ofisinį ar panašų darbą dirbantys žmonės, o ne tiesiogiai tvarkantys klientus.
Dūsk, bjaurybe todėl
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 19, 09:38)
bliam, tai jinai ir yra iš tų žurnalų rolleyes.gif tipo kad ir keturguba susiraityt, kad tik vyras nepabėgtų
graudu
protingiems net tartis nereikia, protingas ir imlus vyras net nepaklausęs pajaučia, kad žmona pavargusi ar negaluoja, juk tokie dalykai, kai žmogui nebe 17 metų ir ant veido matosi, paakiai tokie apvargę būna, energetika ne ta, žmogus būna žiovauja ir pan.

Butent. Kai yra toks pajautimas, tai nepataikymu "i takta" paprasciausiai nebuna beveik, tai ir ner ko atsisakyti.


IDOMUCIA,
Jau persikraustet?
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 11 19, 10:33)
Tai kaip i visa paveiksla ipaisyti mano transeksualuma?

niekaip. Nes tu juo nevirtai, esi vis da rkas esi, buvai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 19, 11:37)
niekaip. Nes tu juo nevirtai, esi vis da rkas esi, buvai smile.gif

Trollina jis. Kaip ir apie sekso pareigas.
Atsakyti