Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(cambala @ 2019 11 19, 11:43)
Visi cia atsimenam kaip gyreis, kad esi verslinyke darbave.
Tau juokas paciai is saves neima?
Oazek i savo zinuciu kieki nuo prisijungimo😂.

taip ir dabar darbe, o ką?
ne taip kaip tu, net nesuvokei, kad ant normalių grožio salonų, tai darbo laikas su iškaba kaba. Pas tave nekaba nieko ir tu užsirašinėji tik telefonu (pati rašei), tai reiškia, kad tu namuose priiminėji ir įstatymus pažeidinėji
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 19, 12:40)
neįmanoma įdėti išsiųstų, jei nėra specialių nustatymų
taip, tu šūdarankė namuose teplioji klientes, slepi mokesčius nuo valstybės
Papildyta:

o tu nedirbai? gal pasižiūrėk savo prisijungimo datą ir žinučių skaičių? mirksiukas.gif
pagal tave tada pačią išeitų, kad esi niekinga bedarbė, meluojanti, jog dirba biggrin.gif

Ne visa laika ofisini dirbau mirksiukas.gif
O tu kaip forumo ase, tai turetum zinoti, kad kai kuriuose SM skyreliuose neskaiciuoja zinuciu i bendra ju skaiciu, bet visos zinutes matosi paspaudus profily "ziureti nario zinutes", tai as su tavo 1085 psl prirasytu zinuciu niekaip negaliu konkuruoti, nes pas mane 3kart maziau lotuliukas.gif verslininke tu biggrin.gif

Va
https://www.supermam...howtopic=287557
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 19 lapkričio 2019 - 12:24
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 19, 12:17)
taip ir dabar darbe, o ką?
ne taip kaip tu, net nesuvokei, kad ant normalių grožio salonų, tai darbo laikas su iškaba kaba. Pas tave nekaba nieko ir tu užsirašinėji tik telefonu (pati rašei), tai reiškia, kad tu namuose priiminėji ir įstatymus pažeidinėji

Tai aisku kad darbe tu - sm bigsmile.gif .
Bezdzionele montaverte susipakavo😁.
Atsakyti

Ne visa laika ofisini dirbau mirksiukas.gif
O tu kaip forumo ase, tai turetum zinoti, kad kai kuriuose SM skyreliuose neskaiciuoja zinuciu i bendra ju skaiciu, bet visos zinutes matosi paspaudus profily "ziureti nario zinutes", tai as su tavo 1085 psl prirasytu zinuciu niekaip negaliu konkuruoti, nes pas mane 3kart maziau lotuliukas.gifverslininke tu biggrin.gif

Va
https://www.supermam...howtopic=287557

Bet tavo nikas jau koks nioliktas turbut. Tu esi forume nuo jo ikurimo ir dar gerai pamenu, kaip mes su tavimi pliekdavomes pradzioje apie visokius MP ir pan. Vaikai mazi kai buvo  :D Tai, jeigu imant pirmaji nika, kazin kiek puslapiu susidarytu  :D​ 

Atsakyti
Bet montavertes zinuciu jau beveik 10000. Ir jei dar zinant kad pries pat Naujus sm sedejo - tai biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 11 19, 12:22)
Joks ts is vis neegzituoja,


Toki nusistatymai galima sekmingai panaudot savo tikslais.

Na, kad neegzistuoja, tai jau labai bukaprotiskas paaiskinimas, kuri galima isgirsti nebent kur Afrikoje. Net Rusijoje taip nemastoma, nei Irane.

Bet yra gudresniu variantu: "TS egzistuoja, be tu (tai yra as) nepriklausai tokiems".
Tai juk puiku.

Jei nepriklausau, tai namuose nei pirsto nepajudinu, zmona privalo aatlikti pareigas nepriklausanciam... Ir t.t.

O tie tavo tavo kartos vyrai atrodo bobu bobos, man nesusilygint nei norint
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 11 19, 12:42)
Toki nusistatymai galima sekmingai panaudot savo tikslais.

O tie tavo tavo kartos vyrai atrodo bobu bobos, man nesusilygint nei norint

Tokia minti isgirdau is vyro kuris save laike ts daug metu, buvo pasidares operacija , "buvo" moteris, paskui vel sugrizo i vyriska pavidala , kai issiprende daug problemu, manau zmogus gana logiskai sneka.Dabar padeda kitiem panasiam zmonem ir ivardina labia daug bedu, tame tarpe ir tai, kad operacijos jokiu probelmu neisprendzia ir daug tokiu zmoniu vis tiek nusizudo.

Man neatrodo. Man nesisieja vyriskumas su bukumu, smurtu ir pazeminimais...
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2019 11 19, 13:30)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72547396" data-time="1574158917"><div><p>Ne visa laika ofisini dirbau vartotojo įkelta nuotrauka
O tu kaip forumo ase, tai turetum zinoti, kad kai kuriuose SM skyreliuose neskaiciuoja zinuciu i bendra ju skaiciu, bet visos zinutes matosi paspaudus profily "ziureti nario zinutes", tai as su tavo 1085 psl prirasytu zinuciu niekaip negaliu konkuruoti, nes pas mane 3kart maziau vartotojo įkelta nuotraukaverslininke tu vartotojo įkelta nuotrauka

Va
<a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=287557'>https://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=287557</a></p></div></blockquote><p></p><p>Bet tavo nikas jau koks nioliktas turbut. Tu esi forume nuo jo ikurimo ir dar gerai pamenu, kaip mes su tavimi pliekdavomes pradzioje apie visokius MP ir pan. Vaikai mazi kai buvo  biggrin.gif Tai, jeigu imant pirmaji nika, kazin kiek puslapiu susidarytu  biggrin.gif​ </p>

Taip, esu jau cia seniai, bet niku nekaitalioju karta metuose, buvau ir esu mylimuke.
O jeigu tau nera skirtumo, ar 20 000 zinuciu parasyta per 5 metus, ar per 15, tai dar viena skaiciuose pasimetus kukuska esi? 🤷‍♀️ Juk kalba ir eina apie tai, kiek daznai rasomos zinutes,o ne kiek bendroj sumoj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 19 lapkričio 2019 - 13:00
Transexualumo nėr, pareiškė ji, ir visi profesoriai sulindo po stalais su savo tyrimais ir chromosomom.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 11 19, 12:50)
Tokia minti isgirdau is vyro kuris save laike ts daug metu, buvo pasidares operacija , "buvo" moteris, paskui vel sugrizo i vyriska pavidala , kai issiprende daug problemu, manau zmogus gana logiskai sneka.Dabar padeda kitiem panasiam zmonem ir ivardina labia daug bedu, tame tarpe ir tai, kad operacijos jokiu probelmu neisprendzia ir daug tokiu zmoniu vis tiek nusizudo.

Man neatrodo. Man nesisieja vyriskumas su bukumu, smurtu ir pazeminimais...


Gal slepkis us tais psichiniais, kurie sugalvoja -- persigalvoja, uzeina - praeina. Nieko jie padet kitiems negali.
TOKIU YRA MAZUMA... na keli procentai. Jiems turetu padeti psichiatrai, bet va praziuri... net ginklus isduoda kartais... Kas kur kas pavojingiau, nei kazkoks palaukes vyras nusirezia sau...

Jeei jau operacijos nieko nesprendzia, tai kokia prasme vel gyvent kaip vyrui, jei jau pute turi ir dokumentus. Na gyvenk kaip moteris, jei nieko nesprendzia....

Nusizudo.
Tiems kurie gasdina nusizudymais ar zudosi - dabar jauu jokiu operaciju neatlieka nemokamu. Nes pirma reikia galva susitvarrkyti, tai jau cia vel tu savizudziu nekisk....

Aplamai, skaitai per daug sena literatura, dabar kritika kur kas labiau pazengus. Juokinga skaityti naftalninius argumentus
Atsakyti
Neseniai filmą žiūrėjau "Mergaitė", prancūzų berods,capie jauną baleriną, jį, laukiantį operacijos. Baigėsi nusikirpimu....
Atsakyti

Taip, esu jau cia seniai, bet niku nekaitalioju karta metuose, buvau ir esu mylimuke.
O jeigu tau nera skirtumo, ar 20 000 zinuciu parasyta per 5 metus, ar per 15, tai dar viena skaiciuose pasimetus kukuska esi? 🤷‍♀️ Juk kalba ir eina apie tai, kiek daznai rasomos zinutes,o ne kiek bendroj sumoj.

Ne tik mylimuke buvai.  :mirksiukas: 

Man tai tikrai nera jokio skirtumo kas kiek raso. Ir tai visai nesusije su skaiciais. Isvis, forumuose, socialiniuose tinkluose labai tinka pasakymas: nespresk apie knyga, pagal jos virseli. Galima pagalvoti, kad tie kur FB dalinasi tik visokiomis akcijomis ar graziais zodziais, peticijomis irgi tusti zmones. Bet, kiek mano patirtis rodo, gyvenime jie net labai idomus zmones buna. Ir, atvirksciai. 

Atsakyti