Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Nesuprantu, ko tuos peilius kaišioji? Nebūtina būti veganu ar vegetaru, kad būtum sveikas. Puikiai gyventi galima išlaikant saiką ir taip gyvena daug kas. O čia puoli į kraštutinumus, peilis arba išganymas veganizmas. dėl to vidiems ir kyla atmetimo reakcija.
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 11 20, 09:35)
Toks deja vu, kaip su tuo buvusiu, kuriam pinigu duodi, padedi, pats niekaip. Cia apie tave visos sitos istorijos, o ne apie juos.


Koks skirtumas apie ką istorija? viso istorijos apie mus visus. kokias istorijas pasakoja nuolat cia sedincios ir kasdien lojancios?
ką noriu tą ir parašau. neužimu viso eterio. gal parašau spec, kad šokiruociau. gal ką nors sukuklinu (nes gi cia totalus davatku pulkas sedi, iskaitant M su vibrikais) ar paryškinu. gal išvis nieko nerašau.
taip, aš jam daviau. nesureikšminu - jis irgi man yra davęs.
du paskutinieji db man tik dave - bet vat, Montekristai tas netiko, sake, kad as prostitute, pinigu ji neimtu mano atveju. na, tebūnie.
paciu reakcijos kaip ant delno.

tavo istorija irgi su tuo ex draugu. jei po skyrybu būtu nusižudęs, kitaip jaustumeis? bet atejo Moonte (padare pertrauką nuo geliu sodinimo), tave apgyne (kad pritaria tavo mintis del draugysciu), ir foume ramu, nes cia Moonte kai saule.
as tu pinigu davimo isvis nesureiksminu. turiu - duodu, neturiu - neduodu. jis man kaip siela. brolis, nežiūriu kaip i vyra; žema/ nežema duoti. i daug dalyku nebežiūriu, kaip žiūri eiliniai nelaimingi del vaidmenu besidraskantys žmones.

del sveikatos, taip. mano aplinkoj daug serganciu. tai jie dziaugiasi kazkiek pakeitę mitybą i gera. as dziaugiuos tuo. nesidziaugti?
ir gydytoju kvailu -su kvailais patarimais, iskaitant manaja, su nezymiu ansvoriu.
jūsu aplinkoj - svieki, tai ir džiaukites tuo.


QUOTE(cambala @ 2019 11 20, 09:41)

Ka sportuoji nuo 15 m?


HIIT.
dar speedwalking (anksciau buvo krosas)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 20 lapkričio 2019 - 10:51
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 11 20, 08:54)

</p><p>O, gal jaunesnės kartos žmonėms normalu taip bendrauti?
</p>

Kokios jaunesnę biggrin.gif ?
Cia kai kurioms ne desetkos metu neliko iki klimakso, o tu kalbi apie kazkokia mistine jaunesnę karta. Sitoj temoj jaunu nera. Yra tik labai nelaimingų
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2019 11 20, 11:24)
cia sutinku, ar kur sakiau kitaip. Fuhrman, pvz, rekomenduoja didžiumoje plant- based diet, palikdamas vietos kazkiek gyvuniniam baltymui, bet ne per daugiausiai.
beda ta, kad kai reikia gultis po peiliu, toks žmogus būna nutukęs, su užkalkejusiom kraujagyslem, dūsta lipdamas laiptais. tokiam - girežta augaline mityba. bent kuri laiką pradžioje.
p.s. ir prie ko cia meile gyvūnams?

Iš_Šviesos, aš ne tik prisiskaicius. Išbandžius ant savęs, ir ištaukus ne vieną pažstamą, drauges, teti. labai pagerejo visu sveikata. kai sumažini aliejaus, daugiau vaisiu daržoviu. labai noreciau kažką su nutrition studijuot, bet ....time and money  bigsmile.gif

Prašau, tik prašau...maciau ne vieną veganę...jau senstancią 40+...apie jaunus zmones nekalbu. Tai va tu veganiu kuno formos ir svarbiausia spalva man visai nepatiko. Kazkokia broilerio spalva. Atsimenat rusu laikais pardavinedavo vištas nukirstomis galvomis. Tai va tip top spalva. Ydomu kodel taip?
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2019 11 20, 11:30)

o del spaudimo, didžiuojuos kad pas mane mažas, kai pas šimtus per aukštas. ir kad širdis plaka letai, retai - cia privalumas

Didziyojiesi? Tau rimtai su galva negerai. Zemas spaudimas blogiau is auksta. Cia visi tai zino. O ji DIDŽIYOJASI. Kuo didziuotis? Kad visada vaikstai kaip zombis?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 11 20, 11:04)
Prašau,  tik prašau...maciau ne vieną veganę...jau senstancią 40+...apie jaunus zmones nekalbu. Tai va tu veganiu kuno formos ir svarbiausia spalva man visai nepatiko. Kazkokia broilerio spalva. Atsimenat rusu laikais pardavinedavo vištas nukirstomis galvomis. Tai va  tip  top spalva. Ydomu kodel taip?

nes tingi ankštinius gamintis smile.gif tai ir nėra pavyzdinės veganės
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 11 20, 11:04)
Didziyojiesi? Tau rimtai su galva negerai. Zemas spaudimas blogiau is auksta. Cia visi tai zino. O ji DIDŽIYOJASI. Kuo didziuotis? Kad visada vaikstai kaip zombis?

tai netiesa
ne dėl žemo spaudimo žmonės kaip zombiai. Energetiniai lygiai priklauso dažniausiai nuo kitų faktorių. Aš žinau tokių energingų ir darbingų žmonių su žemu spaudimu, kad nežinau ar kuri čia juos nurungtumėt
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 11 20, 10:30)
o del spaudimo, didžiuojuos kad pas mane mažas, kai pas šimtus per aukštas. ir kad širdis plaka letai, retai - cia privalumas, nes aš sportininke nuo 15m. pasiskaityk.... tik gaila, ne visada kraujo duoti leidžia.


hm, valgau mesa bent 3-4 kart per savaite, pieno produktus kasdien, mano spaudimas 110/55 (dazniausiai), krauja pridavineju jau keli metai, 4 kart per metus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žu žu: 20 lapkričio 2019 - 11:19
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 20, 12:08)

tai netiesa
ne dėl žemo spaudimo žmonės kaip zombiai. Energetiniai lygiai priklauso dažniausiai nuo kitų faktorių. Aš žinau tokių energingų ir darbingų žmonių su žemu spaudimu, kad nežinau ar kuri čia juos nurungtumėt

A....Dar viena, kuri geriau zino uz gydytojus.
Slepkis po lapais su savo diletantiskomis ziniomis.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 11 20, 11:50)

tavo istorija irgi su tuo ex draugu. jei po skyrybu būtu nusižudęs, kitaip jaustumeis? bet atejo Moonte (padare pertrauką nuo geliu sodinimo), tave apgyne (kad pritaria tavo mintis del draugysciu), ir foume ramu, nes cia Moonte kai saule.


Tai tu draugauji, kad nenusizudytu?

Ka blogo tau Moonte padare?
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 11 20, 11:30)
reejimas blogas nuo 5kl, kai slamsciau batonus ir slapdesre. vegetare tapau tik nuo 32m deja, kai jau tiek buvau prigadinusi savęs iš visu pusiu.
o del spaudimo, didžiuojuos kad pas mane mažas, kai pas šimtus per aukštas. ir kad širdis plaka letai, retai - cia privalumas, nes aš sportininke nuo 15m. pasiskaityk.... tik gaila, ne visada kraujo duoti leidžia.
<...>

Regėjimas geras, sveikata superinė, garbes kraujo donoro pažymėjimą pasidėjau prie kitų, spaudimas 120/80. Profesionaliai sportuoti baigiau 20, dabar tik savo malonumui.
Mėsos iš raciono nesiruošiu mesti.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 11 20, 11:24)
A....Dar viena,  kuri geriau zino uz gydytojus.
Slepkis po lapais su savo diletantiskomis ziniomis.

dzin man jų teorinė nuomonė, kai aš praktikoje tuos žmones matau
Atsakyti

Koks skirtumas apie ką istorija? viso istorijos apie mus visus. kokias istorijas pasakoja nuolat cia sedincios ir kasdien lojancios?
ką noriu tą ir parašau. neužimu viso eterio. gal parašau spec, kad šokiruociau. gal ką nors sukuklinu (nes gi cia totalus davatku pulkas sedi, iskaitant M su vibrikais) ar paryškinu. gal išvis nieko nerašau.
taip, aš jam daviau. nesureikšminu - jis irgi man yra davęs.
du paskutinieji db man tik dave - bet vat, Montekristai tas netiko, sake, kad as prostitute, pinigu ji neimtu mano atveju. na, tebūnie.
paciu reakcijos kaip ant delno.

tavo istorija irgi su tuo ex draugu. jei po skyrybu būtu nusižudęs, kitaip jaustumeis?
bet atejo Moonte (padare pertrauką nuo geliu sodinimo), tave apgyne (kad pritaria tavo mintis del draugysciu), ir foume ramu, nes cia Moonte kai saule.
as tu pinigu davimo isvis nesureiksminu. turiu - duodu, neturiu - neduodu. jis man kaip siela. brolis, nežiūriu kaip i vyra; žema/ nežema duoti. i daug dalyku nebežiūriu, kaip žiūri eiliniai nelaimingi del vaidmenu besidraskantys žmones.

del sveikatos, taip. mano aplinkoj daug serganciu. tai jie dziaugiasi kazkiek pakeitę mitybą i gera. as dziaugiuos tuo. nesidziaugti?
ir gydytoju kvailu -su kvailais patarimais, iskaitant manaja, su nezymiu ansvoriu.
jūsu aplinkoj - svieki, tai ir džiaukites tuo.

As rasiau, kad jaunysteje nesvajojau apie santuokas, vaikus ir zinojau, kad santykiai pasibaigs. Viskas.

Sitas klausimas apie savizudybe istrauktas is dangaus ir nieko bendro neturi su tuo, ka as rasiau. :) 

Atsakyti

dzin man jų teorinė nuomonė, kai aš praktikoje tuos žmones matau

Nes gydytojai serganciu zmoniu, ju sveikatos bukles nemato. Gydytojai uzsiima tik teorijomos. Monteverte gi - praktika.

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 11 20, 11:09)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="72548000" data-time="1574235969"><div><p>jokia normali forumo narė, nebandžiusi ir nieko neišmananti tame, nedrįs reikštis prieš veganizmą</p></div></blockquote><p>Jei nare isbando ant saves, paskaito knygu, kuriu autoriai siekia parduoti senscija, dar nereiskia, kad ji ismano ir, kad is esmes jos patirtis tiks kitiems.
</p><p>Ir kiek cia matau, tai nares sneka apie ligas bei ju gydyma, nors jei jomis, sirgo, nei turi medicinini issilavinima, nei isvis kazka apie tas ligas zino (tas labai akivaizdu). Tai kodel turetu susilaikyti nuo nuomones reiskimo apie veganizma be jokiu ziniu? smile.gif
</p>


Pritariu.

Beje, ta pacia etatines "isminti" galima pritaikyti ir kitais klausimais. Bet deja, anos fontanuoja youtubine ismintimi, pacios neisbandziusios.

QUOTE(given444 @ 2019 11 20, 11:16)
jau bet koks mitybos pokytis - i gera, bet pagrinde, taip, plant based diet.
mergos gi seniai jūsu nemoralizuoju, ką norit, tą valgykit, peilis visada po ranka.



Visi krastutinumai, net mityboje yra zalingi. Gyvenime visada buvo ir bus NORMA- BALANSAS ir HARMONIJA.

Jei jau reikalinga drastiska dieta, tai geriausia vanduo ir badavimas. Zinoma, tai reikia daryti stebint medikams. Arba, labai veiksminga 16:8, ar dvi dienas per savaite iskrova. Mano galva tai didesne nauda, nei veganizmas, ar vien mesos valgymas (pasirodo ir tokia dieta yra)
Atsakyti