Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(mylimuke! @ 2019 12 06, 10:12)
Kai kazkam pasiseka, tai visi laurai sau, "koks as saunuolis ir protingas", kai nepasiseka, tai "Lietuva bloga, nepadeda, nesuselpia".  rolleyes.gif

Taip... o juk anais laikais buvo blogiau ir nebambėjo tiek.
Atsakyti

Man idomu, kodel tu ne Lietuvoje? Tokioje dideliu galimybiu salyje? bigsmile.gif

Matai as sneku ne vien apie materialini geri, kas irgi beveik by default yra geresnis bet kurioje profesijoje, nu aisku iskyrus tavaja lotuliukas.gifo pridekim dar darbo atmosfera, santykius su darbdaviais ir t.t. Esi dirbusi Lietuvoje? Sneku aplamai apie viska , kas susije su gyvenimu, svietimo sistema, bendruomeniskuma, saugumo jausma, teisinguma, zmoniu kultura, ir t.t.
Lietuvoje yra vienas didelis pliusas - gamta, bet ir jis, deja tirpsta, naikinamas, be to jis vienas negali atlaikyti visu kitu sriciu.

O del profesiju ir atlyginimu, tai nera profesiju, kad zmogus ja igyjas galetu ramiai , gerai gyventi is atlyginimo, buti kuo, gydytoju uz 1000 e i menesi? med sesute uz minimuma, mokytoja uz 700e i men, i rtaip vsiada, kad ir po 10 m, nekils labai stipriai, teisininke uz irgi kelis simtus, kol gal prasimusi ir gausi gal tukstantuka menesi?
O Airijoje atvirksicia gali netureti ausktojo issilavinimo ar kakzokiu ypatingu gabumu, iskirtines specialybes, dirbti paparsciausiai darbuka ir vis tiek gyvensi kaip zmogus.

Tokiu istoriju yra dauguma Lietuvoje penktadlais mzoniu zemiau skurdo ribos, dar beveik puse skurde, gerai gyvena ir daro ka nori maza dalis, tas neiteisingumas varo zmones is salies...svietim sistemoje reforma ant reformu abituriantai, kaip kokie bandomieji triusiai, aukstosiose irgi panasiai, priruosiama vsiai nereikalingu specilaistu, aukstesniosios is vis pardavineja diplomus, nes kitaip uzsidarytu... institucijos siauteja, daro ka nori su paparstais zmone, vienu zodziu visiska neteisybe, skurdas, nemandagumas, aferos ir t.t. ..

Tu visada akcentuoji Lietuvoje neteisybe, atmosfera, institucijas ir trololo. Man Lietuvoje gyventi buvo gerai. Artimieji gyvena gerai, buve grupiokai - labai gerai. Sunkiau tik pagyvenusiems, kurie laiku nemokejo/negalejo prisitaikyti. As va ta Lietuvos puse matau ir tu su visais verkimais manes kitaip neitikinsi. :)

Atsakyti
Koks nuostabus jusu pasaulis rolleyes.gif
Net tokiu metu laiku, kai siela turi buti pakyleta, jus sugebat tik vieną - isleisti pasiganyti savo demonus

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 12 06, 11:08)

Trys sm drauges - lutuke/ monteverte/ given.

Trejybė...nepasakysiu kad šventa. Bet ju yra kelios cia. Antroji- tu, mylimukė ir montekrista. Jėgos lygios, todel ir mosuojat kardais be perstojo. O jusu karas tai visiškai bevertis yra.
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 12 06, 10:50)
Sunkiau tik pagyvenusiems, kurie laiku nemokejo/negalejo prisitaikyti.
</p>

Nesamone. Pensinykai gyvena neblogai, tik jie daug dejuoja. Rodo kriminalus - is onutes sukciai isviliojo 10 000, is jadzes 5 000. Kiek jaunu zmoniu tokias sumas turi savo saskaitose? Senoliai linke dejuoti( pazek i Idomuc).
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 12 06, 08:36)
uztai nekilnojamas turtas mazai kainuoja

Kad jau nebe , nebent kur visai uzkapyje , kur darbu nera...
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 12 06, 10:56)
Koks nuostabus jusu pasaulis  rolleyes.gif
Net tokiu metu laiku,  kai siela turi buti pakyleta, jus sugebat tik vieną -  isleisti pasiganyti savo demonus

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:

Trejybė...nepasakysiu kad šventa. Bet ju yra kelios cia. Antroji-  tu,  mylimukė ir montekrista. Jėgos lygios,  todel ir mosuojat kardais be perstojo. O jusu karas tai visiškai bevertis yra.

Aik aik burbekle. Tipo geru reikia tik but pries Kaledas? biggrin.gif Tipo dovanu negausi? biggrin.gif
Neuzsiimk saviapgaule, vis tik moteris metuose esi, turbut Kaledu seniu jau nebetiki... biggrin.gif

Ko cia mane paisai i trejybe? As katinas, megstantis vaikscioti vienas tongue.gif 🐱
Atsakyti

Nesamone. Pensinykai gyvena neblogai, tik jie daug dejuoja. Rodo kriminalus - is onutes sukciai isviliojo 10 000, is jadzes 5 000. Kiek jaunu zmoniu tokias sumas turi savo saskaitose? Senoliai linke dejuoti( pazek i Idomuc).

As galvoju ne apie pensininkus. Nors pvz mano mociute vaistams isleidzia panasiai kiek pensijos gauna. Daug dirbo, susitaupe, dabar be problemu, bet jei is pensijos gyventi reiketu, tai siusciau pinigus manau.  :)  Man atrodo sunkiausia vidutinio-pagyvenusio amziaus moterims, bet dar ne pensininkems, kurios vienos gyvena. :) 

Lietuvoje visko ir visokiu yra, bet as labai priestarauju tai Lutukes frazei "mano vaikai vistiek turetu emigruoti". Jei galva ant peciu, neturetu. Gal vaikai is kokiu asocialiu seimu turi problemu. Gal anksciau lyginant sunku buvo, nes striuka su informacija, "madoj" studijuoti teise ir ekonomika. Dabar, prasau, susirandi statistikos, pasiprasai i praktika kokioje imoneje dar moksleiivu budamas, sudalyvauji programoje kur studentai dienai paima mokini ir parodo kaip studijos atrodo ir issirenki gera specialybe. :) Dar per Erasmus gali isvaziuoti, kalbu pasimokyti. As vaziavau, beje, is savo pinigu. Ne tevu.  :) 

Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2019 12 06, 08:47)

kuku tau moterele visai biggrin.gif bet kurk kurk odes apie mane paskaitysim popc1.gif
bet taip tryksti noru su visom pasidalinti mano fb ar ne? biggrin.gif As itriau kaip tu suzinojai, bet kai parasei Given, akd ar ji viska paie mane zino, tarsi kazka negero turetu suzinoti apie mane, tai suabejojau ir tiek, bet tau norisi labai kuo daugiau cia paie tai rasyti, kad nu kaip ir tu nepasakysi, bet kitos pacios susipras ar ne? lotuliukas.gif Man idomu butu tave gyvai pamatyti kaip tau pastalcius atsidarytu, kai pamatytum mane , mano gyvenima, ir suprastum, kaip tu nusisneki .
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 12 06, 09:32)
Visi draugai su paskolom butus nusipirkę, niekas nebadauja.

jei tik tiek zmonem tereikia, tai gerai unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 12 06, 09:39)
iš tų visų zarų,

perskaiciau zarazu lotuliukas.gif Man grazu irgi kai seni zmones stilingai apsirengia, o jaunam vsi tiek bele kas grazu gali buti, nes ir taip jaunas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 06 gruodžio 2019 - 11:26
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 12 06, 11:16)
As galvoju ne apie pensininkus. Nors pvz mano mociute vaistams isleidzia panasiai kiek pensijos gauna.

Nzn apie ka tu galvoji, bet pensinykam su ju ligomis vaistai yra kompensuojami.
Papildai ne. Pvz yra aspirinas kraujui skystint( insulto isvengimui) kur iseda skrandi ( kaina gal 2 eur) ir toks augalinis Nataspin( 15 eur). Tokiu atveju pensinykai isleidzia daug.
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 12 06, 11:23)

bet taip tryksti noru su visom pasidalinti mano fb ar ne?  biggrin.gif
Papildyta:

Jin bjauri boba, bet nepasidalino.
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 12 06, 10:50)
Tu visada akcentuoji Lietuvoje neteisybe, atmosfera, institucijas ir trololo. Man Lietuvoje gyventi buvo gerai. Artimieji gyvena gerai, buve grupiokai - labai gerai. Sunkiau tik pagyvenusiems, kurie laiku nemokejo/negalejo prisitaikyti. As va ta Lietuvos puse matau ir tu su visais verkimais manes kitaip neitikinsi. smile.gif
</p>

1. Tai ko negyveni Lietuvoje?
2. Ar dirbusi Lietuvoje?
3. Nieko niekuom nenoriu itikinti, skau, ka as maciau, ka patyriau ir kokie mano pasirinkimo motyvai, apie savo gyvenima kalbu. man irgi gerai buvo Lietuvoje iki isvaizuojant pirma karta, kol neturejom vaiku ir nezinojom, kaip buna geriau. Todel atvyke i Airija dirbom, taupem, planai buvo tik gristi, nei minites neturejau, kad cia liksim ilgiau, galojom kelis metus pataupysim ant busto ir grisim, iki isvykimo mes abu uzdirbom gana neblogai, normaliai gyvenom, tik busto neturejom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 06 gruodžio 2019 - 11:34

1. Tai ko negyveni Lietuvoje?
2. Ar dirbusi Lietuvoje?
3. Nieko niekuom nenoriu itikinti, skau, ka as maciau, ka patyriau ir kokie mano pasirinkimo motyvai, apie savo gyvenima kalbu. man irgi gerai buvo Lietuvoje iki isvaizuojant pirma karta, kol neturejom vaiku ir nezinojom, kaip buna geriau. Todel atvyke i Airija dirbom, taupem, planai buvo tik gristi, nei minites neturejau, kad cia liksim ilgiau, galojom kelis metus pataupysim ant busto ir grisim, iki isvykimo mes abu uzdirbom gana neblogai, normaliai gyvenom, tik busto neturejom.

1. I sita klausima as jau atsakius n kartu

2. Dirbusi

3. O as kalbu ka as patyriau, ka maciau ir kaip gyvena mano artimieji. Man gal reiketu praspirti visus pazistamus ir imti bendrauti su Krucinskais, kad kitap matyciau. Bet aciu. :)

Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 12 06, 10:12)
Kai kazkam pasiseka, tai visi laurai sau, "koks as saunuolis ir protingas", kai nepasiseka, tai "Lietuva bloga, nepadeda, nesuselpia".  rolleyes.gif

Ne tame esme, as dabar galeciau visai neblogai ir Lt uzdirbti, bet visa aplinka svarbi, ne viena mano sekme ar vien pinigai. Mano vyras tai is vis nei atostogu nebenori i Lt vaziuoti, jam daugiau tos druskos kliuvo, man dar ne taip prastai , dar paatostogauti noreciau pora savaiciu per metus biggrin.gif , bet tai jau nebera pirmas pasirinkimas, kaip seniau, mes gi atostogauti vaziuodam tik i Lietuva, vyras is vis nei negalvojo, cia likti jis is vis ir atvaziuoti nelabai norejo pirma karta, cia mano buvo iniciatyva, as neramia dusia biggrin.gif
Paziurek VDU tyrime del emigracijos priezasciu, viena pagrindiniu - neteisingumas salyje.

Atleiskit, bet tas irodinejimas,kad Lietuva gera salies gyventi siek tiek absurdiskas, kai 3 dalis zmoniu isemigravo is tos salies....jo emigruoja visi is visur, tik ne tokiais kiekiais.Is Airijoe sitoks procentas isvyko per didyji ju bada. okia pozicija man kaip stucio ikisimas galvos i smeli, nieko nematau nieko negirdziu ir apsimetu,kad vsikas gerai..Cia kaip su klimato kaita, yra neigianciu..Taip visi zinom, kad yra salyje gerai materialiai gyvenanciu yra labai gerai gyvenanciu, bet tai nekeicia is esmes nieko ir badaujanciuose salyse yra milijonieriu. Man svarbesnis skaicius kiek gyvena skurde ir zemiau skurdo ribos, kai ta riba pati yra daug zemiau skurdo ribos...
Atsakyti