Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Monteverte,
Na jau tau labiausiai patylet apie gyvenimo prasme sekant svetimus gyvenimus. Matom kaip tu prasmingai gyveni skaiciuodama zinutes, sekdama kas ka kada parase. Ne vienas cia tiek daug pastangu neideda smile.gif Gali sakyt, kiek trumpai tau tai trunka, bet esme ne laike, o ka ir kiek darai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 12 07, 13:36)
tai ant tiek gluša, kad net ir parodžius kaip per kelias sekundes galima pasižiūrėti dėl žinučių dar neįkirtai? sėdi ir pirštais ne tik metus forumiečių, bet ir žinutes pirštukais skaičiuoji? biggrin.gif
beviltiška, o dar sakai, kad brėžinį nubraižei mokykloje. Tu jos iš viso nebaigei, todėl ir galvoji, kad brėžiniai mokyklinukams taip lengva, ypač, kai mokytoja buvo pati baisiausia iš visų kitų likusių. Nei vienas vaikas jos geru žodžiu neminėjo smile.gif

Gal tiesiog tu negabi breziniams, grafiniams dalykams? Bent man sekesi puikiai tiek mokykloj, tiek uni, netgi labai patiko. Nors uni destytoja irgi visi didziausia ragana laike.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 12 07, 12:51)
O tu daugiau neturejai prasmingiau laiko leist, kad domiesi nariu zinuciu kiekiais? biggrin.gif
Kad tu mokyklij atstumta ir nepritampanti buvai, irgi rasei. Tai kur tau mokytojai bus geri...

čia tai smulkmė ir forumo žinutės, nes mes forume, o tu tai net nesamus žmones čia kasdien mini: narių vaikus, šunis, vyrus, namus, turtus, darbus, diplomus, uošvius, mokyklas, mokytojus... biggrin.gif
vėl alzheimeris, ne aš, o tu tokia buvai, iš tavęs visi tyčiojosi 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 12 07, 13:08)
Monteverte,
Na jau tau labiausiai patylet apie gyvenimo prasme sekant svetimus gyvenimus. Matom kaip tu prasmingai gyveni skaiciuodama zinutes, sekdama kas ka kada parase. Ne vienas cia tiek daug pastangu neideda smile.gif  Gali sakyt, kiek trumpai tau tai trunka, bet esme ne laike, o ka ir kiek darai smile.gif
Papildyta:

Gal tiesiog tu negabi breziniams, grafiniams dalykams? Bent man sekesi puikiai tiek mokykloj, tiek uni, netgi labai patiko. Nors uni destytoja irgi visi didziausia ragana laike.

na... tiesą pasakius, kiek tu čia Lutukės sucitavus esi, atrinkus po 20 žinučių ištraukų ir taip kelioliką kartų, tai tavęs, bedarbe dykinėtoja, jau niekas neperspjaus, nebik taip konkurencijos biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 12 07, 13:26)
čia tai smulkmė ir forumo žinutės, nes mes forume, o tu tai net nesamus žmones čia kasdien mini: narių vaikus, šunis, vyrus, namus, turtus, darbus, diplomus, uošvius, mokyklas, mokytojus... biggrin.gif
vėl alzheimeris, ne aš, o tu tokia buvai, iš tavęs visi tyčiojosi 4u.gif
Papildyta:

na... tiesą pasakius, kiek tu čia Lutukės sucitavus esi, atrinkus po 20 žinučių ištraukų ir taip kelioliką kartų, tai tavęs, bedarbe dykinėtoja, jau niekas neperspjaus, nebik taip konkurencijos biggrin.gif  biggrin.gif

Kad nelabai cia smulkme pas tave, jei lakstai paskui visu nariu, kurie tave pamyne, zinutes ir ieskai ikalciu...O kur dar gasdinimai, burtai, saipymasis is vaiko netekties, nepasidalinus sapnu aiskinimo...Juk visi mato, kad esi konkreciai dauzta.
Jau darbu pamoka pati lengviausia mokykloje. Gerai, na tu tokia atsilikusi buvai, nemokejai prijuostes brezinio savarankiskai nubraizyt, o tavo motina ir giminaite( suaugusios bobos!) sedejo iki 3 ju nakties😂
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 12 07, 13:35)
Kad nelabai cia smulkme pas tave, jei lakstai paskui visu nariu, kurie tave pamyne, zinutes ir ieskai ikalciu...O kur dar gasdinimai, burtai, saipymasis is vaiko netekties, nepasidalinus sapnu aiskinimo...Juk visi mato, kad esi konkreciai dauzta.
Jau darbu pamoka pati lengviausia mokykloje. Gerai, na tu tokia atsilikusi buvai, nemokejai prijuostes brezinio savarankiskai nubraizyt, o tavo motina ir giminaite( suaugusios bobos!) sedejo iki 3 ju nakties😂

tik skirtumas tame, kad tai tik tavo psicho žmogaus žodžiai be įrodymų, o aš viską įrodžiau ką apie tave pasakiau tavo pačios žinutėmis biggrin.gif tai kas teisus? įspėjau gi, kad mano žodis paskutinis, ne tavo bus biggrin.gif
nu kad ne darbų man, man lengviausia buvo fizinis lavinimas, muzika, geografija, chemija, fizika. literatūra, anglų tongue.gif matai kiek talentų pas mane? o tu dirbk darbus, Napaly, dirbk tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 12 07, 13:53)
tik skirtumas tame, kad tai tik tavo psicho žmogaus žodžiai be įrodymų, o aš viską įrodžiau ką apie tave pasakiau tavo pačios žinutėmis biggrin.gif tai kas teisus? įspėjau gi, kad mano žodis paskutinis, ne tavo bus biggrin.gif
nu kad ne darbų man, man lengviausia buvo fizinis lavinimas, muzika, geografija, chemija, fizika. literatūra, anglų tongue.gif matai kiek talentų pas mane? o tu dirbk darbus, Napaly, dirbk tongue.gif

Bet matai, esme tame, kad ne tik as tave matau nusiduchinusia biggrin.gif . Kokia prasme eit ir ieskot ka tu rasei, atmintis pas daug ka neslubuoja, sm tavo sociopatija visi zino biggrin.gif .
Duchinkis kuek tik nori del savo paskutinio zodzio, juk tu irzlinies, kai as tave tampau kaip tik noriu biggrin.gif . Te 4u.gif .
Tu temos nesuk. Kaip tavo mocia su giminaite sedejo iki 3 ju nakties prie mokyklinio( kokios 4 ar 5 klases) brezinio? Ir paprasciausio brezinio! Na tu atsilikusi, o kaip paauskinsi ju nemokiskuma?
Papildyta:
Beje, senmerge, prie to oas neva tau " geriausiai sekesi" neivardyjai matematikos. Tai dabar bandai mokintis beskaiciuodama sm bariu zinutes? mirksiukas.gif
Atsakyti

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 12 07, 14:09)
Bet matai, esme tame, kad ne tik as tave matau nusiduchinusia biggrin.gif . Kokia prasme eit ir ieskot ka tu rasei, atmintis pas daug ka neslubuoja, sm tavo sociopatija visi zino biggrin.gif .
Duchinkis kuek tik nori del savo paskutinio zodzio, juk tu irzlinies, kai as tave tampau kaip tik noriu biggrin.gif . Te 4u.gif .
Tu temos nesuk. Kaip tavo mocia su giminaite sedejo iki 3 ju nakties prie mokyklinio( kokios 4 ar 5 klases) brezinio? Ir paprasciausio brezinio! Na tu atsilikusi, o kaip paauskinsi ju nemokiskuma?
Papildyta:
Beje, senmerge, prie to oas neva tau " geriausiai sekesi" neivardyjai matematikos. Tai dabar bandai mokintis beskaiciuodama sm bariu zinutes? mirksiukas.gif

tame ir esmė, kad net ne iki trijų nakties, bet tave žinant, tai kitamet rašysi, kad iki 6 ryto biggrin.gif
be to, tu net nepakklausei nuo kelintos valandos prisėdo, nes antraip galima pripaišyti, kad nuo 8 val. ryto pradėjo biggrin.gif
žodžiu, kaip pati sakai, nusiduchnai visai, nes neturi prie ko prikibti prie manęs, tai galvoji bent prie kažkokio mokyklinio brėžinio pabandysi. Valkata paskutinė biggrin.gif

kai tau seksis bent trečdalis kiek man, tad air rašyk biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 12 07, 14:47)

gerulis biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 12 07, 15:19)
tame ir esmė, kad net ne iki trijų nakties, bet tave žinant, tai kitamet rašysi, kad iki 6 ryto biggrin.gif
be to, tu net nepakklausei nuo kelintos valandos prisėdo, nes antraip galima pripaišyti, kad nuo 8 val. ryto pradėjo biggrin.gif
žodžiu, kaip pati sakai, nusiduchnai visai, nes neturi prie ko prikibti prie manęs, tai galvoji bent prie kažkokio mokyklinio brėžinio pabandysi. Valkata paskutinė biggrin.gif

kai tau seksis bent trečdalis kiek man, tad air rašyk biggrin.gif
Papildyta:

gerulis biggrin.gif  4u.gif

Zinant mano gera atminti, neissisuksi biggrin.gif . Rasei, kad tau nedasuto mokykloj prijuostes brezinio padaryt, tavo motnai ir giminaitei irgi, nes visos sedejot iki 3 nakties.
Gal todel ie mate kad tokia kvailele augi, todel ir liepe nors pries kaimyna alkoholika pedofila pasikraipyt...
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 12 07, 00:33)
Yra skirtumas susituokti metrikacijos skyriuje, ir kai itraukiama baznytine santuoka i registra, skryrybu jokiu nera tokiu atveju, tik panaikinimas is registro, nezinau visu niuansu, nes tikrai nesidomejau, bet tai nera vienas ir tas pats, o santuokos liudyjima taip turim, nes baznytine santuoka pripazystama lygeverte civilinei, tiek, kad baznycia neiskiria, o valstybe gali patvirtinti tik, kad kartu negyveni. Kaip bebutu tai nera tas pats, bent taip man aiskino, kai nesiau dokumentus is baznycios, nes siuo atveju nieko nepasirasineji, jokios sutarties ten nedarai, nesituoki, o kai pas juos nesituoki, tai jie ir neskiria, iraukia i registra arba issima is registro :)

Pasiskaityk tu Civilinį kodeksą vieną kartą, nesąmonių nekliedėjus. Net gėda skaityt, boba 40+, o net bendro išprusimo nulis. Jokio skirtumo nėra kur tu tuokiesi ar CMS, ar bažnyčioje. Jokių ten išskirtinių registrų nėra, yra vienas ir tas pats teisinis santuokų registras ir nesvarbu kur tu tuokeisi ar bažnyčioje, ar CMS, santuokos registruojamos ta pačia tvarka. Jei neini į CMS tai tik tos oficialios iškilmingos dalies nebūna ir tiek. Kokia dar valstybė tvirtina, kad kartu negyveni? Kokia institucija? Skyrybos vyksta bendra tvarka, remiantis Civiliniu kodeksu ir santuoką nutraukia tik teismas. Jokių dokumentų tu ir nesirašei, nes nereikėjo, užteko bažnytinio dokumento, kuris yra pagrindas teisiškai registruoti civilinę santuoką.

Dabar didžioji dauguma porų tuokiasi tik bažnyčioje ir po to įregistruoja santuokas teisiškai. Tai tipo jos visos skiriasi tik paspaudę vienas kitam ranką? Išima iš kažkokio tavo mistinio registro ir viskas? Įmesk teisės aktą kokia čia institucija ir kaip tą padaro, jei nereikia teismo. Kas tie tavo ,,jie''? Laukiu.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 12 07, 16:19)
Zinant mano gera atminti, neissisuksi biggrin.gif . Rasei, kad tau nedasuto mokykloj  prijuostes brezinio padaryt, tavo motnai ir giminaitei irgi, nes visos sedejot iki 3 nakties.
Gal todel ie mate kad tokia kvailele augi, todel ir liepe nors pries kaimyna  alkoholika pedofila pasikraipyt...

neturi tu jokios atminties. Tu čia sėdi tam, kad susirašytum faktus iš narių gyvenimo ir kartotum perrašinėtum juos kasdien ir iliuziją sukurtum, kad esi sveika ir viską atsimeni. O realiai esi progresuojanti ligonė durnė, nes joks sveiko proto žmogus neištvertų šitaip 3,5 metų varyti tą patį ir tą patį. Apsivemtų pats nuo to.
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2019 12 07, 17:36)
Pasiskaityk tu Civilinį kodeksą vieną kartą, nesąmonių nekliedėjus. Net gėda skaityt, boba 40+, o net bendro išprusimo nulis. Jokio skirtumo nėra kur tu tuokiesi ar CMS, ar bažnyčioje. Jokių ten išskirtinių registrų nėra, yra vienas ir tas pats teisinis santuokų registras ir nesvarbu kur tu tuokeisi ar bažnyčioje,  ar CMS, santuokos registruojamos ta pačia tvarka. Jei neini į CMS tai tik tos oficialios iškilmingos dalies nebūna ir tiek. Kokia dar valstybė tvirtina, kad kartu negyveni? Kokia institucija? Skyrybos vyksta bendra tvarka, remiantis Civiliniu kodeksu ir santuoką nutraukia tik teismas. Jokių dokumentų tu ir nesirašei, nes nereikėjo, užteko bažnytinio dokumento, kuris yra pagrindas teisiškai registruoti civilinę santuoką.

Dabar didžioji dauguma porų tuokiasi tik bažnyčioje ir po to įregistruoja santuokas teisiškai. Tai tipo jos visos skiriasi tik paspaudę vienas kitam ranką?   Išima iš kažkokio tavo mistinio registro ir viskas? Įmesk teisės aktą kokia čia institucija ir kaip tą padaro, jei nereikia teismo. Kas tie tavo ,,jie''? Laukiu.

Labai Aimeja, tu taip nesinervink, as juk aiskiai parsiau, net pora kartu, kad man taip sake, kai as nesiau ten dokumentus, nei jokiu teisiniu dokumentu neieskojau ir neieskosu, nes man tai neaktualu, gal ir yra kaip tu sakai, tik savo zinias ir informacija, galima ir kulturingai issakyti, ar tau tai per sudetinga? As sakau, kaip man sake tos darbuotojos, per daug nei klausinejau, nei aiskinausi, skirtiis nesiruosiu (jie-, metrikacijos skyriaus darbuotojai) ir tiek, gal tu skyrybu klausimasi geriau nusimanai, man to neprireike gyvenime.
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 12 07, 16:19)
Zinant mano gera atminti,

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 07 gruodžio 2019 - 19:29
QUOTE(lutuke123 @ 2019 12 07, 20:26)
Labai Aimeja, tu taip nesinervink, as juk aiskiai parsiau, net pora kartu, kad man taip sake, kai as nesiau ten dokumentus, nei jokiu teisiniu dokumentu neieskojau ir neieskosu,

As tikrai nesinervuoju, as stebiuosi, kaip zmogus su 2 aukstaisiais gali buti toks bukas. Lyg pradinukas. Visos tavo diskusijos, nuomones yra paremtos neaiskiais saltinais, fb, delfi arba kazkas tau sake. Paskaityti istatymus, teises aktus tau per sudetinga. O kam? Juk tu zinai. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti