Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(lutuke123 @ 2020 01 18, 18:13)
fui, kaip nepernesu tokiu santykiu... tai gal kitokiu moteru tu ir nepazinai? tik duok man as duosiu tau?


Cia gal buvo toks prikolas? Nes ji siaip taip nesielege, pas mus viskas buvo bendra ir jaii nereikejo aiskinti kada ima pinigus. Tokius numerius rode per TV laidas smile.gif

O pagalvojus, gal nebuvo taip blogai? Blogiau butu jei norint pasimylet, ja apakbinus ji pasakytu, kad mate grazius batelius... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 18, 18:20)
Cia gal buvo toks prikolas? Nes ji siaip taip nesielege, pas mus viskas buvo bendra ir jaii nereikejo aiskinti kada ima pinigus. Tokius numerius rode per TV laidas smile.gif

O pagalvojus, gal nebuvo taip blogai? Blogiau butu jei norint pasimylet, ja apakbinus ji pasakytu, kad mate grazius batelius... smile.gif

nu jei prikolas tai jau kas kita.
nu ir taip ir taip nieko gero...
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 18, 17:19)
Tai kuo seksas skirtingas? Sutuoktiniui reikia? Prasau mielasis. Esu laiminga kadgalejau ta kazka suteikti nedidelemis pastangomis.
Va ir visos problemos...

Pareiga padaryti kava ar iskapti blynus... Jei sutuoktinis negali pats issikepti tai gal pareiga?

bet ar seksas lygu pavalgyti? unsure.gif man tai ne. Nes valgyti ir 5-6 kartus į dieną galima, ypač, jei ten dr kavutę su šokoladu įtraukti. Vat jei man vyras sakytų: ko yra valgyti, gal gali man įdėti, tai sakyčiau: prašau, brangusis, laiminga, kad tau skanu ir kad pagaminau mums.
Atsakyti
Pareiga, kai kazka darydami galvojam "nenoriu, nu bet reikia, man priklauso".
O kai darom, nes mylim, nes norim nudziugint, nes prisimenam, kad mums su meile padaro, tai jokios pareigos nera.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 01 18, 20:46)
Pareiga, kai kazka darydami galvojam "nenoriu, nu bet reikia, man priklauso".
O kai darom, nes mylim, nes norim nudziugint, nes prisimenam, kad mums su meile padaro, tai jokios pareigos nera.


Mane jus stebinate. Viskas ka rasote suprantama ir realu, bet dabar liko vienas klausimas.
Ar jus sugebate zengti paskutini zingsni ir nedaryti tokiu problemu su pasimylejimu su nuosavu vyru?
Ar jus tiesiog ieskote problemu?

Ubuntiene va protingai parase, kad ne visiems vyrams to reikia. Na gal ne visiems tai puiku. Jei kas negeria kavos ar pats ruosiasi gerima, tai tikrai ne problema nesiulytii tokiam. Bet as tikraii zinau, kad daug vyru yra kuriems malonu jausti, kad ju isrinktoji ji myli ir dziaugsminga save suteikia be visokiu ten issikalinejimu.

Tai va ir aiskinames sia nelaukta problema...

Kad sutaupyti laiko, tai prisipazinsiu, kad senai tuo duomiuosii ir pavyko atskleisti idomiu reiskiniu. Ne viena moteris pareiske, kad jei savam vyrui duoti be lauzymuisi, tai kiekvienam tada reikia. Ne viena ir labai skirtingose vietose.
Tai kyla klausimas ar moterys aplamai skiria nuosava vyra nuo svetimo?
Exe panasu, kad neskyre....

Siaip cia psichologijos fenomenas, kur kazkas idomaus slypi. Yra moteru kurios savam duoda be issikalinejimu ir cia tokiu buvo, kurios nusistebejo, kaip jus cia darote probelmas tuscioje vietoje...
Bet manau psichologai turi informcijos ka po tuo slypi...
bandau ir as ta suvokti

QUOTE
bet ar seksas lygu pavalgyti?


Neretam vyrui - taip. Sveikam, normalio seksualumo ir nprisirijusiam kokiu medikamentu
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 18, 23:13)
Mane jus stebinate. Viskas ka rasote suprantama ir realu, bet dabar liko vienas klausimas.
Ar jus sugebate zengti paskutini zingsni ir nedaryti tokiu problemu su pasimylejimu su nuosavu vyru?
Ar jus tiesiog ieskote problemu?


Neretam vyrui - taip. Sveikam, normalio seksualumo ir nprisirijusiam kokiu medikamentu

Kartais darau problemu, o kartais nedarau.
Cia kaip su pavalgymu- kartais pagaminu gardzia vakariene su meile, o kartais susitepa sumustini pats.
Vyras ne koks pirmuonis, net tie sugeba savim pasirupint. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 01 18, 22:18)
Kartais darau problemu, o kartais nedarau.



MB taip pradzioje elgesi, tai suzinojo, ka reiskia izeista princese kuri gali prikaisioti po to kelis metus.

Atsakyti
truputi apie mylimo zmogaus praradimo pasekmes.

Siandien prikalbinau MB kartu paziuret filrma "The Bouncer". Su Jean-Claude Van Damme. Jis pasirodo prancuziskas, todel galima buvo pasirinkti tik prancuzu arba vokieciu kalba.
Tai MB pavertejavo is vokieciu.

Bojevikas, bet tikrai vertas ziurejimo. Tai MB nuomone, ji siaip bojeviku neziuri is principo. Nepatinka jai
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 18, 23:35)
MB taip pradzioje elgesi, tai suzinojo, ka reiskia izeista princese kuri gali prikaisioti po to kelis metus.

Vargsiukas. Nepasiseke. Gal reikejo moteri-lele isigyt? Ir pigiau, ir visada "duoda", ir nejuda duodama, ir nesigincija, brangiu bateliu nepraso. Tobula.

Niekada gyvenime niekas man nera prikaisiojes. Nei as esu robotas, nei kiti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 01 18, 23:55)
Niekada gyvenime niekas man nera prikaisiojes. Nei as esu robotas, nei kiti.  mirksiukas.gif


Tai jei pati uz robota prastene, tai provalas. Sekso dirbitnio intelekto robote dabar ir 5000 euru nekainuoja.

Diskutavau su vienu vyru, tai sake, Lietuvoje niekas tu robotu neperka, pilna ukrainieciu privaziavo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IDOMUCIA: 19 sausio 2020 - 00:14
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 19, 01:13)
Tai jei pati uz robota prastene, tai provalas. Sekso dirbitnio intelekto robote dabar ir 5000 euru nekainuoja.

Diskutavau su vienu vyru, tai sake, Lietuvoje niekas tu robotu neperka, pilna ukrainieciu privaziavo

Na, kad manes nei i robota, nei i ukrainiete neiskeite. Ramu kol kas nail.gif
Atsakyti

J tai savaime suprantamas dvieju mylinciu zmoniu elgesys. Duoda kur-va patvori, taip uzdirbdamos dozei. O vienas kita geidziantys zmones - MYLISI.

o kaip tada kai vienas kitam pabosta, uzveisia meiluzius bet gyvena kartu ... nes kitaip abiem neekonomiska ,skirtis buta dalintis    o tai ir zinot kas ten kaip patvory duoda neduoda .. blyn patvory nebandziau  :hmm:​ 

Atsakyti