Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 18, 11:45)
Maisai laiko savokas. Pradiniu momentu zmogus yra vienisas ir jokia meile neegzistuoja.
Tada zmogus ziurineja aplinkinius kandidatus, juos vertina pagal ivairius kriterijus, taip pat emociskai.
Toliau bendrauja, su kai kuriais, toliau vertina.Jokia meile tuo momentu dar neegzistuoja, o vertinimas reikalavimai DAR IR KAIP EGZISTUOJA...

Kazkada zmogus pasirenkamas nes issivysto kazkokie jausmai.

APie ta momenta reikalavima pradeda mazet o besalygiskumas augti. Na tai gal neivyksta per sekunde. Po kakurio laiko, gali trukti ir kelis metus, gali buti ta BEVEIK besalygiska meile, be salygu.
(Beveik,, nes na zmones gali isprotet sugalvot lupti oda ar darr kokie ekstremai, tas gali liesti kelis proc zmoniu)

Ar cia kokia aukstoji matematika?

Taigi, BEVEIK. mirksiukas.gif ties tuo ir baikim.
Tau nesuprantama besalygine meile. Nes....tokia meile mylimi vaikai, kuriu issirinkti negali, reikalavimu kelti negali. Tai ir yra tikra besalygine meile. O ne" issirinkau ta, kuri atitinka mano 1000 reikalavimu sarasa, nu ir jau mylesiu dabar besalygiskai. "
Total bullshit.
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2020 01 18, 11:49)
Planuoji skyrybas?  ax.gif
ar MB prisisiūs organą? o kaip su jos psichika? ji turbūt nemoteriška?

Ji kaip tik dziaugiasi, kad nebereiks "duot sukandus dantis". mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2020 01 18, 11:03)
tai neatsakei i klausimą. planuoji skyrybas? sakei - "reikes iš vyro... veliau"

planuoji, lyti pakeitęs, gyvent su vyru?


Neplanuoju nei skirybu neii gyvent su vyrais. O kam man to reikia - pati pagalvok?
Vyru gal reikia toms kurioms niesti ar toms kur reikalinga kartu gyvenant vyriski sugebejimai, kazka ten sutvarkyti, jega, t.t.
Va viena podruzke jau gal 5 metai gyvena kaip moteris nu ir ka, darbe jei ka sunkesnio panesti, tai niekas neuzskaito, nes dar yra tokios "Baba dyzel", tai prie ju...

Toliau, seimoje, vyras yra ne tik lytis, bet pareigos seimoje tarp sutuoktiniu...

Kai cia kai kurios feministes kovoja uz lygybe, kol tos lygybes dar nesisviecia... Bet kai ji realiai svieciasi, tai buna pasakoma, kad va as zmona, man patinka buti zmona, tos pareigos uzimtos, o tai teks dirbti tose pareigose kur prisiemei pasirasydamas santuokos kontrakta (zodini). Na buk moterimi, tai neturi reiksmes siuo klausimu...Pareigos nesikeicia

Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2020 01 18, 11:09)
.tokia meile mylimi vaikai, kuriu issirinkti negali, reikalavimu kelti negali. Tai ir yra tikra besalygine meile. O ne" issirinkau ta, kuri atitinka mano 1000 reikalavimu sarasa, nu ir jau mylesiu dabar besalygiskai. "



Koks skirtumas ar vaikai kurie ateina i gyvenima be salygu, ar pasirinktas zmogus ir kuriam isipareigota? Jokio...

Dar zinok buna tokiu seimu, kur vaiku neturi, tai issirenka vaiku namuose... Issirenka!!!
Tai jau kazka turetu keisti?
Tada renkasi o kai jau issirenka tai stengiasi mylet besalygiskai
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 01 18, 10:55)
Melage. Tau trukdo. Nes periodiskai cia paverki, kaip prie taves lenda, raso nesamones, istraukia tavo nusisnekejimus patvirtinancius postus, kuriu tu po n laiko giniesi, ir t.t. Dar nx pasiunti kartais, debile pavadini, ar bent vaisine musele. Tai nera zmogaus elgesys, kuriam netrukdo, kuris nieko pries neturi.  mirksiukas.gif

o ko tu uodegą suki ir neatsakai į klausimą? beje, juk tu ne tik prie jos kabiniejiesi, kai tau užeina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 01 18, 11:09)
Taigi, BEVEIK.  mirksiukas.gif  ties tuo ir baikim.
Tau nesuprantama besalygine meile. Nes....



Jam daug kas nesuvokiama, bet jis manipuliuoja savokomis.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2020 01 18, 11:32)
Jam daug kas nesuvokiama, bet jis manipuliuoja savokomis.

Jus ta darot...

Parasiau beveik, nes yra ribos. Net patikima lektuva galima susprogdinti. Jus gincijates negarbingai, jums tinka bet kokie metodai, kad kazka ten savo irodyti.

Ubuntiene, kartai vartosi, bet iki tokiu nesamoniu niekada nekrito. Na pasigincija ir atsitraukia kazkada.
O jus varot kol save sudirbat iki nulio...
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 18, 11:40)
Jus ta darot...

Parasiau beveik, nes yra ribos. Net patikima lektuva galima susprogdinti. Jus gincijates negarbingai, jums tinka bet kokie metodai, kad kazka ten savo irodyti.

Ubuntiene, kartai vartosi, bet iki tokiu nesamoniu niekada nekrito. Na pasigincija ir atsitraukia kazkada.
O jus varot kol save sudirbat iki nulio...


Beveik nesiskaito. VAikas tuo ir skiriasi nuo suaugusio, kad jis neturi pasirinkimo, vaikam tevai yra duotybe. Jei jie turetu galimybe, kaip suauge, renkantis gyvenimo partnerius-stutuoktinius, itariu, visi gimtu protiskai stabiliu tevu seimose.

VAkai, nei lektuvas, nei automobiliai ar dar kas...
VAkai, gyvi zmones, kuriuos luosina, nestabilios psichikos egocentrikai, susikoncentrave ant savo skaudliu puoselejimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 18 sausio 2020 - 13:18
Moonte, o ar egzistuoja idealūs tėvai? Nėra žmonių vienaip ar kitaip nesuluošintų. Ir apskritai ar yra toks modelis, kur vaikai būtų tik laimingi? Manau, kad ne.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 01 18, 13:25)
Moonte, o ar egzistuoja idealūs tėvai? Nėra žmonių vienaip ar kitaip nesuluošintų. Ir apskritai ar yra toks modelis, kur vaikai būtų tik laimingi? Manau, kad ne.


Mes visi neidealus. Skritumas tik tame, kad budami neidelaus, mes, salyginai normalus tevai linkime savo vaikam gero, stengiames suteikti jiems sauguma, besalygiskai juos mylime. Idealumas, harmonija yra siekiamybe, tai kaip horizontas iki kurio mes einame, taip ir iki idealumo mes esime visa savo gyvenima, nes kai pasieki viena kartele, zmogus sau iskleia kita issuki. TAi vadiname tobulejimu.

Nezinau, kaip kiti, mano vaikyste buvo laiminga. Man is esmes daug nereikejo, jaustis mylima ir saugia seimoje. Visada zinojau ir dabar zino tai mano vaikai, kas benutiktu seimos namu durys jiems atviros, jie visdana yra laukiami ir mylimi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 18 sausio 2020 - 13:37
QUOTE(Jazza @ 2020 01 18, 09:07)
Netiesa, vieno iš sutuoktinių nevaisingumas NĖRA priežastis laikyti santuoką negaliojančia. Yra tik vienintelė išimtis, jeigu sutuoktinis žinojo apie savo nevaisingumą dar iki santuokos ir sąmoningai nuslėpė tai nuo sutuoktinio.
O štai ketinimas susilaukti vaikų - būtina santuokos sąlyga. Jeigu jei vienas ar abu tuokiasi apsisprendę nesusilaukti vaikų - santuoka negaliojanti.

Vat kataliku katalikai išdygo. biggrin.gif
kaip Jazza tavo NŠP laikosi?
nevaisingumo priemimas ir ketinimas susilaukti vaiku - neprieštarauja?
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 18, 12:14)
Koks skirtumas ar vaikai kurie ateina i gyvenima be salygu, ar pasirinktas zmogus ir kuriam isipareigota? Jokio...

Dar zinok buna tokiu seimu, kur vaiku neturi, tai issirenka vaiku namuose... Issirenka!!!
Tai jau kazka turetu keisti?
Tada renkasi o kai jau issirenka tai stengiasi mylet besalygiskai

Tai kad labai elementaru, antra puse tu ISSIRENKI is anksto issikeles reikalavimus. Jau nuo pat pradziu si meile nera ir nebus besalygiska.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2020 01 18, 13:34)
Nezinau, kaip kiti, mano vaikyste buvo laiminga. Man is esmes daug nereikejo, jaustis mylima ir saugia seimoje. Visada zinojau ir dabar zino tai mano vaikai, kas benutiktu seimos namu durys jiems atviros, jie visdana yra laukiami ir mylimi.

tai gal nebuvo skyrybų? manau, kad šis reikalas jautresnius individus tikrai labai paveikia. Neįsižeiskite tie, kas skyrėtės. Galbūt pas jus ne tiek jautrūs vaikai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2020 01 18, 14:40)
*Vat kataliku katalikai išdygo.  biggrin.gif
**kaip Jazza tavo NŠP laikosi?
*** nevaisingumo priemimas ir ketinimas susilaukti vaiku - neprieštarauja?


*Tai kad aš - ne katalikė biggrin.gif turbūt, mane su Smalsute sumaišei. Tiesiog turėjau savų sumetimų šituo santuokos skelbimo negaliojimu klausimu pasidomėti kažkada.
**Ačiū, per 10+ metų nesyk nepavedė bigsmile.gif O Tavo?
*** Jau čia manęs neklausk, ne aš tas dogmas rašau ir aiškinu.
Spėju, kad esmė intencijose - jeigu tu nenori vaikų, sąmoningai ieškai santuokai nevaisingo žmogaus, kad jų neturėtum, tai viena. O jei teki žinodama, kad vaikų greičiausiai nebus, nes sutuoktinis nevaisingas, bet tikiesi, kad visgi įvyks stebuklas - tuomet visai kita.

Atsakyti