Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(lutuke123 @ 2020 01 21, 23:12)
Tu nesupranti, kad tu man cia nieko negali naujo del to papasakoti? Supranti, kad tu pasakoji mintis, kurios placiai paskleistos visuomeneje, as ne marse gyvenu, as tikrai jas gridejau, ne karta, ne du ir ne 10, Ka as tau pasakiau, tai yra mano ismastytos mintys, su jom gali sutikti, nesutikti, tavo reikalas, man pasakoti tai, kas visiem zinoma nereikia  biggrin.gif

dar karta kur tavo burys vaiku?

Kas yra tavo ismastytos mintys? Kad tu myliesi ir nepastoji?
Maza kokia nesamone gaki pasakyt, niekuo nepagrista. Ar tai bus tiesa? Drambliukas melynas. Ane? Mano ismastytos mintys. Irodyk, kodel ne?

Paklausk dar 10 kartu, atsakysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 01 21, 22:34)
Galbut taiklus pastebejimas biggrin.gif su 10 vaiku sunkiai meiluzi spesi aptarnaut  biggrin.gif


Sakai 10 nelaimingu vaiku butu geriau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IDOMUCIA: 21 sausio 2020 - 23:04
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 22, 00:02)
Sakai 10 nelaimingu vaiku butu geriau?

Nuo kada tau tavo vaiku laime parupo?
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 21, 23:02)
Sakai 10 nelaimingu vaiku butu geriau?

o tai kodėl nelaimingi būtų? gal jei tu rodytum tinkamą meilę savo moteriai ir kad priimi visus jūsų meilės vaisius ir neskandinat jų, o su meile visus auginat, tai būtų viskas kitaip? Ar supranti, kad gyvenimas kintamas, nueisi tą dieną į vieną pusę, bus vienokia diena, nueisi į kitą - kitokia
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 01 21, 13:58)
koks absurdas smile.gif žmonėms matomai dar trūksta kančių Žemėje, tai dar sau papildomų prisikuria smile.gif

TIKRAI TAIP.
bet....ką turi minty? pakomentuok....
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2020 01 21, 13:58)
Radai beda, maniau tu tokia mobili

noriu be vaiku, susikaupti kelionei...kelione geriausiai viena, niekad to nedariau, būtu iššūkis...kaip ta Strayed knygoje "Laukine" nuejo. o vaikus palikti taip ilgam....
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 01 21, 14:01)
ne, blink.gif  as to tikrai neteigiu, manau, beda tame, kad tu gal pati smerki save uz tai ir kazkaip vis sugebi priekaistu izvelgti, kur ju nera ?

nesmerkiu išvis. baisu, ar ne. (juk pajuokavau.o dieve kokia tu.) gal aš už kitus šimtus geru darbu pridarau. bet juk irgi ne del vyru.

gal aš ju dar daug turesiu.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 01 21, 23:01)
Kas yra tavo ismastytos mintys? Kad tu myliesi ir nepastoji?
Maza kokia nesamone gaki pasakyt, niekuo nepagrista. Ar tai bus tiesa? Drambliukas melynas. Ane? Mano ismastytos mintys. Irodyk, kodel ne?

Paklausk dar 10 kartu, atsakysiu  biggrin.gif

Mintis buvo tokia, jei jau pamirsai, kad nebutinai yra norma daznai pastojimai mirksiukas.gif ir kad pastojimas retai, tai nebutinai kokiu sveikatos sutrikimu padarinys. O tai man irodineti niekam nera poreikio, sakiau gi nenori nepirimk, man kas?

Tai kazkaip taip cia draskaisi irodineji, kokia nevaisinga as ir kaip tai negerai, o realiai pati tokia? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 01 21, 23:11)
o tai kodėl nelaimingi būtų? gal jei tu rodytum tinkamą meilę savo moteriai ir kad priimi visus jūsų meilės vaisius ir neskandinat jų, o su meile visus auginat, tai būtų viskas kitaip? Ar supranti, kad gyvenimas kintamas, nueisi tą dieną į vieną pusę, bus vienokia diena, nueisi į kitą  - kitokia

va va uz viska yra sava kaina...
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2020 01 21, 23:16)
nesmerkiu išvis.  baisu, ar ne. (juk pajuokavau.o dieve kokia tu.) gal aš už kitus šimtus geru darbu pridarau. bet juk irgi ne del vyru.

Zinai tokie pajuokavimai dalykas rimtas juo labiau , kad ne pirma karta taip "pajuokauji", geriau jau taip nejuokauti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 01 21, 14:48)
Neatsakei i mano klausima.


O jeigu jo gimine, praeitis sventieji, karma net blizga nuo svaros. Tai gerai gal tokia perimt? biggrin.gif


tai žinoma, gauni viską , gera ir bloga. kaipgi kitaip. bigsmile.gif
beje, cia ne aš teigiu, cia vedos.
tik supažindinu su žiniomis.

nesakau, tikiu tuo, ar ne.

p.s. del energijos mainu. ar su kiekvienu vyru jauteis taip pat? gal kažkuris daugiau eme, kitas - dave. juk būna skirtingai, ar gi ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 21 sausio 2020 - 23:48
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 21, 13:59)
Nu ir ka gauna to patysusius? Isivaizdavima, kad oralinis VYRAMS kazkokia vertybe. Visai jokia vertybe ir net nieko gero. Kur kas maloniau ten kur pritaikyta


nuuu ir pavarei. tai vyro organas pritaikytas tik ciurkšlei i klozetą nuleisti. nes sperma ir sysalas išeina per ten pat.
moteris pagal funkcijas dar dar galetu myletis, nes pats ją ne taip pat, kaip pas vištą, ne bendra kloaka.
taip kad pakibai ant savo paties žodžiu, mielasis. yahoo.gif bis.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 21, 14:50)
O gal ziurim i viska is istorines perspektyvos? AS jau nieko neieskau, ko ieskojau radau.



o gal pasąmonej ieškai...nes vis sedi ir sedi formue...gi su MB galetum kalbetis...ar gi tik tikrinies, kad visos cia baisesnes uz tavaja....

arba suabejoji savo MB, ypac kai susipykstat kaip rašai iki suicide lygio, ir vis reikia patikrinimo.
ivertink savo abejones tuomet.
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 21, 14:34)

Moonte
Tai vietoj to, kad svelniai pazadtu, kad kai bus laisvesni tai.... vietoj to isvadintu iskrypeliu, psichiniu ligoniu ir nekalbetu savaite.

Try harder. nepataikei. Moonte juk dažnai vis parašo., kad juodu vis dar lb geidžia vns kito. labiau nei judu su žmona vns kito.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 21 sausio 2020 - 23:27
QUOTE(given444 @ 2020 01 22, 00:16)
TIKRAI TAIP.
bet....ką turi minty? pakomentuok....
Papildyta:

noriu be vaiku, susikaupti kelionei...kelione geriausiai viena, niekad to nedariau, būtu iššūkis...kaip ta Strayed knygoje "Laukine" nuejo. o vaikus palikti taip ilgam....
Papildyta:

nesmerkiu išvis.  baisu, ar ne. (juk pajuokavau.o dieve kokia tu.) gal aš už kitus šimtus geru darbu pridarau. bet juk irgi ne del vyru.

gal aš ju dar daug turesiu.

Jokubui susikaupti tai jo. As turejau omeny Lt ribose pakeliauti, peaciomis.
Beje yra ir Camino Lituano.
Keliauciau ir as, del toa pacios priezasties nekeliauju. Na palauksiu, o gal veliau kartu, kas cia zino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 21, 15:31)
Ji manes paprase nustoti ja mylet. Ir vaikus.

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
koks nerealus pasiteisinimas bigsmile.gif
and this is man talking? clap.gif clap.gif clap.gif clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif

brunette.gif brunette.gif brunette.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2020 01 21, 23:33)
.gi su MB galetum kalbetis...


MB zino mano litanijas kaip gera katalike Teve musu, jai gal atsibostu?

Bet man reikia patikrinti, kai kuriuos dalykus placiau

QUOTE
and this is man talking


Laikyk a man, bene man gaila?

QUOTE
juk dažnai vis parašo., kad juodu vis dar lb geidžia vns kito.


prie ko cia geidimas, buvo apie kompleksus ne vietoje ne laiku ir kitokius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IDOMUCIA: 21 sausio 2020 - 23:42
QUOTE(mylimuke! @ 2020 01 21, 15:36)
Tai matyt nelabai vaisingos  kaip ir tu? Jeigu esi visiskai sveika, net jeigu maitintum maximaliai savo vaikus, tai kas 3 metus pastotum myledamasi laisvai su vyru per vaisingas ir visas kitas dienas.




Lutuke, aš irgi manau tą pati.

aš pastojau su pirma dukra per pati PIRMĄ savo mylejimosi ciklą savo gyvenime.

biggrin.gif

taigi. jeigu tu rimtai niekad nesisaugai ir tik dussyk per gyvenimą nešcia buvai, tai gal išvis stebuklas, kad pastojai, nes tavo vaisingumo lygis lb žemas. ką tai reiškia?
tarkim, tavo vaisingumo langas trumpas, vaisinguju gleiviu etapas trumpas ir tt. bet tu juk to nežinai, nes rimtai niekad nelankei vaisingumo pažinimo kursu. (beje, tu tokia smalsi, jie tau praverstu.) (kursai padeda atpažinti moteriai ir kt ligas, pavz endometriozes požymius, tamsu tepimą, nereguliaru kraujavimą, ir tt.)

vat jei buciau aptikus tave su 5-7 vaikais airijoj...gal išvis, žiūrek, net galimybes isileisti mane nebūt turejus.... 4u.gif ax.gif


p. s mano drauge saugosi labai rizikingai. skaiciuoja dienas ir NLA. tai db šiai dienai turi - trys vaikai, ir 2 persileidimai.
nežinau, kaip gyvens toliau. juk ne vienuoliškai. sakau - eik i kursus. kursai kainuoja pigiau nei dar vienas 4tas vaikas. (nes šoke buvo, kai pastojo su treciu. lb išgyveno.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 21 sausio 2020 - 23:42