Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(mylimuke! @ 2020 02 25, 07:55)
Tai puiku,pradesit pirkt vietine produkcija, o ne kitaicka is ali.

Vietinius mėsos kukulius šunims? biggrin.gif manieji iš Suomijos berods
Aš iš kitaicų gelinius rašiklius nuolat siunčiuosi, labai pigu. Deja, bet pirkti LT tai mokėti penkis kartus daugiau verysad.gif
Atsakyti

Šnd girdėjau,kaip kažkokių reikalų ministrė žada skelbti ekstremalią padėtį. Kai Alytuje degė padangos tai visi ministeriai sakė nieko čia tokio,visai nepavojinga.O kai veiksmas vyksta Italijoje,kažkur toli,tai jau reikia skelbti.Įdomu ką darys paskelbę,sienas aklinai uždarys,tranzito nepraleis,lėktuvai nebeskraidys?Kaip Korėjoje bus?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 25 vasario 2020 - 08:34
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 02 25, 09:12)
Vietinius mėsos kukulius šunims?  biggrin.gif manieji iš Suomijos berods
Aš iš kitaicų gelinius rašiklius nuolat siunčiuosi, labai pigu. Deja, bet pirkti LT tai mokėti penkis kartus daugiau verysad.gif

Tokia aplinkos saugojimo kaina. Tau tuos rasiklius ten gal gamina kokie alkani vaikai rusiuose. Ar vis tiek pirktum, jeigu tiksliai zinotum, kas ir kaip?
Beje, dauguma pas mus parduodamu prekiu atkeliauja tokiu paciu keliu is Kinijos. Reik ziuret, kur pagaminta.
Bet kas siais laikais tiek raso? Pas mus namie guli pilna deze tu rasikliu, per tris gyvenimus nesunaudosim, nesu pirkus (prisikaupia is renginiu, seminaru).
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 02 25, 08:34)
Tokia aplinkos saugojimo kaina. Tau tuos rasiklius ten gal gamina kokie alkani vaikai rusiuose. Ar vis tiek pirktum, jeigu tiksliai zinotum, kas ir kaip?
Beje, dauguma pas mus parduodamu prekiu atkeliauja tokiu paciu keliu is Kinijos. Reik ziuret, kur pagaminta.
Bet kas siais laikais tiek raso? Pas mus namie guli pilna deze tu rasikliu, per tris gyvenimus nesunaudosim, nesu pirkus (prisikaupia is renginiu, seminaru).

Tai kad pas mus prekiaujama iš Kinijos vežtais irgi, kur garantija, kad tie vaikai rašiklių negamino? smile.gif
man jų reikia, aš piešiu jais. Toks hobi dabar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 02 25, 09:38)
Tai kad  pas mus prekiaujama iš Kinijos vežtais irgi, kur garantija, kad tie vaikai rašiklių negamino? smile.gif
man jų reikia, aš piešiu jais. Toks hobi dabar smile.gif



QUOTE(mylimuke! @ 2020 02 25, 09:34)
Tokia aplinkos saugojimo kaina. Tau tuos rasiklius ten gal gamina kokie alkani vaikai rusiuose. Ar vis tiek pirktum, jeigu tiksliai zinotum, kas ir kaip?
Beje, dauguma pas mus parduodamu prekiu atkeliauja tokiu paciu keliu is Kinijos. Reik ziuret, kur pagaminta.
Bet kas siais laikais tiek raso? Pas mus namie guli pilna deze tu rasikliu, per tris gyvenimus nesunaudosim, nesu pirkus (prisikaupia is renginiu, seminaru).

Atsakyti

Pametes kazkur zippo ziebta. Radau vienetini varianta. ( Nors as pries rukyma) I ten kur tu buvai ar / esi . Sake paskutiniai metai erasmus. Kiek teisybes- nzn. Kiti dar pareiskas rudeniui pristate.
Oooo, jei reikes kur ka isverst ar siaip klausimu-sakyk. 
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 02 25, 08:49)

na taip, taip biggrin.gif Reiks užmest akį, bet apsirinkimas l mažas smile.gif Man reikia kuo daugiau spalvų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 02 25, 08:31)
<p>Šnd girdėjau,kaip kažkokių reikalų ministrė žada skelbti ekstremalią padėtį. Kai Alytuje degė padangos tai visi ministeriai sakė nieko čia tokio,visai nepavojinga.O kai veiksmas vyksta Italijoje,kažkur toli,tai jau reikia skelbti.Įdomu ką darys paskelbę,sienas aklinai uždarys,tranzito nepraleis,lėktuvai nebeskraidys?Kaip Korėjoje bus?</p>



Paziurek vakar per LRT foruma (po panoramos laida)-buvo keletas gydytoju, protingai kalbejo, daug teisingos informacijos. Siaip prognozuoja, kad vis tiek ateis iki LT virusas, nes mes esame bendra erdve, judejimo daug. Viena is galimu baigciu, kad sis virusas isitvirtins pasaulyje kaip iprastas sezoninis reikalas (gripas), na, bet pirma reik vaistus nuo jo surasti..

Mano koleges turi darbiniais reikalais skristi I Italija, ne I siaure, bet vis tik. Uz keliu savaiciu, bilietai nupirkti. Nzn kaip dabar bus. As pati I Vokietija ir Kroatija, na, nuo visko neapsisaugosi tubut, nzn, nesuprantu dar savo pozicijos siuo klausimu pati.
Atsakyti
Gera tema uzsiminet, apie hobius.
Idomu, ar jus pacios turit kokiu ilgameciu hobiu, na kur 10, 20, 30 metu ?
Ar kas kiek laiko vis kazkuo nauju susidomit ir kvepuojat?
Papildyta:
Ir imetat greit po koki receptuka skaniai vakarienei. Mano idejos isseko. Tai bent 7 laukiu sekanciai savaitei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 02 25, 09:47)
Gera tema uzsiminet, apie hobius.
Idomu, ar jus pacios turit kokiu ilgameciu hobiu, na kur 10, 20, 30 metu ?
Ar kas kiek laiko vis kazkuo nauju susidomit ir kvepuojat?
Papildyta:
Ir imetat greit po koki receptuka skaniai vakarienei. Mano idejos isseko. Tai bent 7 laukiu sekanciai savaitei biggrin.gif

na, tokių senų gal ne. Šiaip dekupažas, piešimas, gyvūnai, sportas, buvo mezgimo etapas biggrin.gif
Atsakyti

Gera tema uzsiminet, apie hobius.
Idomu, ar jus pacios turit kokiu ilgameciu hobiu, na kur 10, 20, 30 metu ?
Ar kas kiek laiko vis kazkuo nauju susidomit ir kvepuojat?
Papildyta:
Ir imetat greit po koki receptuka skaniai vakarienei. Mano idejos isseko. Tai bent 7 laukiu sekanciai savaitei biggrin.gif

Jau sita keliau, bet noriu vel, nes as jums garantuoju, kad beprotiskai skanu, o gaminimas trunka 15 min:

https://www.beatosvi...-ir-bazilikais/

Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 02 25, 09:47)
Gera tema uzsiminet, apie hobius.
Idomu, ar jus pacios turit kokiu ilgameciu hobiu, na kur 10, 20, 30 metu ?
Ar kas kiek laiko vis kazkuo nauju susidomit ir kvepuojat?

Ir imetat greit po koki receptuka skaniai vakarienei. Mano idejos isseko. Tai bent 7 laukiu sekanciai savaitei biggrin.gif

Turiu vieną hobi, jei paskaičiuot kada užsikabliavau, tai jau koki e 10 metų ir bus

Sushi, kaip norėčiau, bet tingiu vyniot. O pas mus bažnytkaimy nėra nei vieno japonų restorano
Atsakyti