Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

bet tai pinigų mažėja juk pas juos, tai kur tau nestresuos. Nežinomybėje jie. Gali gi visos algos neišmokėt ar atleist, kas ant savęs dirba, tai tuo labiau su nuliu sėdi ir tik tikisi valstybės pašalpos.

Aš tai džiaugiuosi, man mano darbas patinka, tai viskas ok. Mokesčiai šiandien paskambino, tai labai maloni buvo kaip niekada. Šiaip visada tokią viršininkę lauždavo, tonas kiek pakeltas. O šiandien tokia gerutė, džiaugiasi, kad dirbu, PVM, kad sumokėtas. Pranešė, kad vieną deklaraciją anuliuos, be reikalo ten prižymėjau, nereikėjo jos iš viso žymėt.
Atsakyti
Idomu dabar pagalvojau cia i tema, kaip vyksta pasymatymai ar pazyntys siuo metu , tik online? biggrin.gif
Nei pas meiluziu kas nubegti gali, nei susipazinti normaliai, sunku viengungiam tikriausiai biggrin.gif
Atsakyti
ir aš galvojau, bet realybė akis atvėrė biggrin.gif niekas niekur nesiizoliuoja per labiausiai dar Lietuvoje. Anksčiau kai vaikščiodavau 20-20.30 su ciucia nebūdavo tiek žmonių, dabar jau porą dienų net vėliau išeinu - žmonių kiek ax.gif Ir mašinų net prazuja vakare tiek, kiek dieną būdavo. Tai čia tie meilužiautojai gal? biggrin.gif Ar pasimatininkieriai? biggrin.gif
Tikrai, kad kariuomenė reikalinga. Dėję tie žmonės ant drausmės, nes tikrai ne visi su šunimis. Su šunimis - mažuma.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 03 31, 22:17)
ir aš galvojau, bet realybė akis atvėrė biggrin.gif niekas niekur nesiizoliuoja per labiausiai dar Lietuvoje. Anksčiau kai vaikščiodavau 20-20.30 su ciucia nebūdavo tiek žmonių, dabar jau porą dienų net vėliau išeinu - žmonių kiek ax.gif Ir mašinų net prazuja vakare tiek, kiek dieną būdavo. Tai čia tie meilužiautojai gal? biggrin.gif Ar pasimatininkieriai?
Tikrai, kad kariuomenė reikalinga. Dėję tie žmonės ant drausmės, nes tikrai ne visi su šunimis. Su šunimis - mažuma.

biggrin.gif
As siandiena mieste buvau, tai labai ramu, zmones vaiksto, bet taip po viena dideliais atstumasi, pas mus leidziama tik su reikalais ar i parduotuves, o siaip pasivaikscioti pasportuoti ar suniuka isvesti tik 2 km nuo namu spinduliu, ir jokiu bureliu, tik vienos seimos zmones. bet jokiu kariuomeniu ar policiju nemaciau, siaip zmone sdauguma susivokia, kad neriekai be reikalo valkiotis. Kai kur sake patikrina, stabdo masinas, bet as niekur nesutikau.
Daug parduotuviu, banku turi atskiras valandas senjoram. Visur stovi dezinfekciniai buteliukai. Yra tokios plasmases pries pardaveju veidus, bet su kaukem tai vos vienetai ir dazniausiai kinai, dar lenkus maziau su kaukem.

kazin kaip pakeis zmones tokios infekcijos, bijos liesti svieni pir ekitu, nors airiai ir taip gana atstumo laikosi su svetimais.
bet kai buvo Ziv pradzia, kai baime zmonem buvo , paskui apsiprato, tai dabar del viruso to bijos unsure.gif Dabar susipazystant ,klausimas ar tu jau sirgai corona..greit ritmai i online gyvenima susikels... unsure.gif

O man tai visia patinka taip ramiai nami ebuti, por langa karves stebiu, toleliau ganosi tas pats vaizdas biggrin.gif bet uz tat kokia ramybe biggrin.gif

bet tai seimo nuotraukas paziurejau kas ten per kvailiai susirinke su kaukem, tas kaukes bele kaip uzsideja, artistai doh.gif kam tam seimui rinktis siu metu doh.gif mes be problemu online dirbam susiskambinam, juk ne viduramziai doh.gif
Atsakyti
aš irgi pastebėjau, kad net dienos ilgesnės atrodo ir šiaip viskas ramiau, geriau. Būdavo grįžtam su vyru, tai atrodo nieko nespėjam, nei pakalbėti normaliai, valgio gamyba ant greičio, ėjimas vaikščiot ant greičio ir tt.. O dabar dieną atrodo nei tiek bendraujam daug, vistiek abu savo skirtingais reikalais užsiėmę, bet vistiek kažkaip viskas spėjasi. Visaip jį krutinu, kad stengtųsi taip susidėliot, išsireikalaut, kad ir po karantino galėtų iš namų dirbti, t.y. pas mane į darbą persikeltų ax.gif Galgi pavyks. Dabar gi laisvai šantažuot galima šefus, kad o kaip per karantiną pavyko bigsmile.gif O šunis laimingas, nesitraukia nuo vyro, aš tai nusibodus biggrin.gif Prieš kelis metus jis daugiau būdavo su mumis, atvarydavo pas mus į darbą, bet po to keitė darbą ir pasidarė pas jį ofisinis laikas, tai dabar labai gerai, kad vėl į vėžes viskas grįžta.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 03 31, 22:32)
Idomu dabar pagalvojau cia i tema, kaip vyksta pasymatymai ar pazyntys siuo metu , tik online?  biggrin.gif
Nei pas meiluziu kas nubegti gali, nei susipazinti normaliai, sunku viengungiam tikriausiai  biggrin.gif


Kokios cia pazintys? Tokios kur per diena ar kelias susitinka ir susiuosto?

Nes jei ilgiau bendraujama, tai skubet nera kur, jei gyvenama ne kartu o nera galimybes kazkur pakeliaut ar papramogaut.

O toms kurioms niesti, ar tiesiog vyro reikia labiau uz duona, tai tik bus proga nesilauzyt nuo pirmos dienos
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 04 01, 09:02)
Kokios cia pazintys? Tokios kur per diena ar kelias susitinka ir susiuosto?
Nes jei ilgiau bendraujama, tai skubet nera kur, jei gyvenama ne kartu o nera galimybes kazkur pakeliaut ar papramogaut.
O toms kurioms niesti, ar tiesiog vyro reikia labiau uz duona, tai tik bus proga nesilauzyt nuo pirmos dienos

Tai buna ir vyram gi niesti biggrin.gif Kiek dabar zmoniu dejuojanciu kaip sunku namuose buti su savo seima blink.gif
O dar sako ir preziku gamyba uzluzineja biggrin.gif Tai arba po karantino padides gimstamumas arba padides skyrybu skaicius lotuliukas.gif

Nu pazintys ir yra pazintys, paskui jau vyksta bendravimas, tai siuo laikotarpiu daugma manau apsiribos internetu kaip bebutu.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 03 31, 22:48)
aš irgi pastebėjau, kad net dienos ilgesnės atrodo ir šiaip viskas ramiau, geriau. Būdavo grįžtam su vyru, tai atrodo nieko nespėjam, nei pakalbėti normaliai, valgio gamyba ant greičio, ėjimas vaikščiot ant greičio ir tt.. O dabar dieną atrodo nei tiek bendraujam daug, vistiek abu savo skirtingais reikalais užsiėmę, bet vistiek kažkaip viskas spėjasi. Visaip jį krutinu, kad stengtųsi taip susidėliot, išsireikalaut, kad ir po karantino galėtų iš namų dirbti, t.y. pas mane į darbą persikeltų ax.gif  Galgi pavyks. Dabar gi laisvai šantažuot galima šefus, kad o kaip per karantiną pavyko bigsmile.gif O šunis laimingas, nesitraukia nuo vyro, aš tai nusibodus biggrin.gif Prieš kelis metus jis daugiau būdavo su mumis, atvarydavo pas mus į darbą, bet po to keitė darbą ir pasidarė pas jį ofisinis laikas, tai dabar labai gerai, kad vėl į vėžes viskas grįžta.

Bet tikrai atrdodo ne daug to laiko prisidejo man kelione atsimete kokia valanda is vis per diena ir pilius aiksu pasiruosimai i darba, su pizama nenueisi biggrin.gif bet daug daugiau ka pasidarau ir pavargstu maziau, pasimanksitnu daugiau dirbdama. pavalgau normaliau.
man irgi butu super , jei is namu paliktu dirbti, bet vargu... pas msu darbe tai taisykel, jei gyveni >50km tik tada leidzia unsure.gif
bet man tai logikos nera, taip pat vsik adirbam , taip pat visk apadarm, dar pasaykciau daugiau padarau, kitaip laika susidelioju, bet padarau daugiau. vakar diena vaziavau i meista, bet vakare padirbau ir t.t.

Mano kate stai vsiai beveik namie nebesimato, parbega paeda ir vel i lauka verziasi, mandra vsiai pasidare. mieste budavo tokia kaip apspangusi, nei kniaugdavo, nei lauke ilgiau budavo, miegojo ilgai. O dabar pajuto gyvenimo dziaugsma biggrin.gif per langa is matau bandzancia medzioti
Atsakyti
tai gerai, kai katė normali. Manoji šunia tai išprotėjusi. Aš vis dar jai aiškinu, kad parduotuvės atostogose, kad labai pavargo, išėjo į gamtą visi su šuniukais vaikščioti biggrin.gif Nes matau kaip depresinasi, kai einame pro parduotuves. Tai reiks kada nuvežti Vilniun ar ką, per prospektą pervesti, kad taip neprotėtų, bent vitrinų šviesų kokių pažiūrės. Nu užkietėjusi miestietė, vilnietė tikra, Vilniuje gimisui, ne taip kaip aš kaimietka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 04 01, 11:48)
tai gerai, kai katė normali. Manoji šunia tai išprotėjusi. Aš vis dar jai aiškinu, kad parduotuvės atostogose, kad labai pavargo, išėjo į gamtą visi su šuniukais vaikščioti biggrin.gif Nes matau kaip depresinasi, kai einame pro parduotuves. Tai reiks kada nuvežti Vilniun ar ką, per prospektą pervesti, kad taip neprotėtų, bent vitrinų šviesų kokių pažiūrės. Nu užkietėjusi miestietė, vilnietė tikra, Vilniuje gimisui, ne taip kaip aš kaimietka biggrin.gif

biggrin.gif damute, mergaite ji pas tave?
Bet kokie juokingi tie gyvuniukai yra. Mano sesuo turi dvi kalytes, tai kaip mazi vaikai, pavydi viena kitai. Kartais vaisius valgo, isnese obuoliu sake cia praeita diena, tai viena eda, kita ne , sako eik ir tu pavalgyk matai ana visus sues, pasiziurejo nuejo biggrin.gif Ji kiemuki laiko ten turi namus didziausius abi, apartamentus sakyciau biggrin.gif , bet tai ateini i virtuve ryte tai per duru stikla gatavos perlysti , ypac jei pvz mes i svecius atvaziave, nes ala demesio jom reikia, o ne mums skirti biggrin.gif ir susigesta tie suniukai ir meiles nori ir taip iv emocijas gi turi...mes irgi galvojam suniuka isigyti, kai pabaigsim su remontais, kakzaip smagiau vis gi su gyvuneliais gyventi, paziusesiu gal kokiam suniukui musu reiks, nenoriu uzsisakineti is veiseju visokiu.
Dabar is tikro gyvuneliam geriau daugiau jiem demesio is seimininku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 04 01, 13:44)
biggrin.gif  damute, mergaite ji pas tave?
Bet kokie juokingi tie gyvuniukai yra. Mano sesuo turi dvi kalytes, tai kaip mazi vaikai, pavydi viena kitai. Kartais vaisius valgo, isnese obuoliu sake cia praeita diena, tai viena eda, kita ne , sako eik ir tu pavalgyk matai ana visus sues, pasiziurejo nuejo  biggrin.gif Ji kiemuki laiko ten turi namus didziausius abi, apartamentus sakyciau  biggrin.gif , bet tai ateini i virtuve ryte tai per duru stikla gatavos perlysti , ypac jei pvz mes i svecius atvaziave, nes ala demesio jom reikia, o ne mums skirti biggrin.gif ir susigesta tie suniukai ir meiles nori ir taip iv emocijas gi turi...mes irgi galvojam suniuka isigyti, kai pabaigsim su remontais, kakzaip smagiau vis gi su gyvuneliais gyventi, paziusesiu gal kokiam suniukui musu reiks, nenoriu uzsisakineti is veiseju visokiu.
Dabar is tikro gyvuneliam geriau daugiau jiem demesio is seimininku  biggrin.gif

taip, mergaitė-bulius/avinas toks. Nuo 5 mėn. kaip pradėjo charakterį rodyti, taip ir liko rodyti dominantiškai. Ir fig ten ką išauklėsi, nors bandėm, bet ne tas variantas kaip su dideliais šunimis-komandų vykdytojais. Matosi kaip elgiasi su žaislais, labai grobikiškai. Vienintelė auklyba yra tik iškrauti, išvedžioti, o jei ne, tai ji bus direktorė. Niekina paklusnius šunis biggrin.gif Pamatė kartą taksiuką, kuris klusniai nešiojo pagaliuką iš vandens šeimininkui ir kaip robotukas vis mes, aš atnešiu. Tai ta demonstratyviai nuėjo jam prieš nosį, susirado pati pagalioką, atsinešė ta mums prieš nosį ir rodo: žiekit, turiu pagalį. Mes sakom: duok gi ir mums pagaliuką, taksas tai geras, duoda. Ta sako: rrrr, liurbiai, neduosiu, imkit ir patys susiraskit biggrin.gif Jei mato, kad jokio pavojaus nėra, tai iš pirmo karto pašaukta niekada neateis. Tik jei jau pajaučia, kad balsas isteriškas ir mes jaučiam realų pavojų, kad pvz. mašina atvažiuoja kur ant kelio ar koks agresyvus šuo atbėga, tada jau leidžia gelbėjama.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 04 01, 13:04)
taip, mergaitė-bulius/avinas toks. Nuo 5 mėn. kaip pradėjo charakterį rodyti, taip ir liko rodyti dominantiškai. Ir fig ten ką išauklėsi, nors bandėm, bet ne tas variantas kaip su dideliais šunimis-komandų vykdytojais. Matosi kaip elgiasi su žaislais, labai grobikiškai. Vienintelė auklyba yra tik iškrauti, išvedžioti, o jei ne, tai ji bus direktorė. Niekina paklusnius šunis biggrin.gif Pamatė kartą taksiuką, kuris klusniai nešiojo pagaliuką iš vandens šeimininkui ir kaip robotukas vis mes, aš atnešiu. Tai ta demonstratyviai nuėjo jam prieš nosį, susirado pati pagalioką, atsinešė ta mums prieš nosį ir rodo: žiekit, turiu pagalį. Mes sakom: duok gi ir mums pagaliuką, taksas tai geras, duoda. Ta sako: rrrr, liurbiai, neduosiu, imkit ir patys susiraskit biggrin.gif Jei mato, kad jokio pavojaus nėra, tai iš pirmo karto pašaukta niekada neateis. Tik jei jau pajaučia, kad balsas isteriškas ir mes jaučiam realų pavojų, kad pvz. mašina atvažiuoja kur ant kelio ar koks agresyvus šuo atbėga, tada jau leidžia gelbėjama.

Fainuole su charakteriu. bet as manau cia ,kad neskriaudet nuo mazens, nes kai pripratina prie iv dalyku nuo maziukes, tai kaip ir zmogu palauzti gi visada galima..Bet kai jau uzauga laisvai, tai sunkiau jau.
As vaikysteje turejau suniuka, bet kai uzaugo, mano teciu labai nepatiko, lojo , triuksma kele,me sgi bute gyvenom, tai isveze pas teta i uzmiesti. Tai ten, kad jis maivesi, bande priristi, tai seke neimanoma, kaudavo per dienas, tai taip laisvai ir gveno, ir dar is kaimynu sunu nueidavo maisto pasivogdavo, nes tie priristi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 04 01, 14:13)
Fainuole su charakteriu. bet as manau cia ,kad neskriaudet nuo mazens, nes kai pripratina prie iv dalyku nuo maziukes, tai kaip ir zmogu palauzti gi visada galima..Bet kai jau uzauga laisvai, tai sunkiau jau.
As vaikysteje turejau suniuka, bet kai uzaugo, mano teciu labai nepatiko, lojo , triuksma kele,me sgi bute gyvenom, tai isveze pas teta i uzmiesti. Tai ten, kad jis maivesi, bande priristi, tai seke neimanoma, kaudavo per dienas, tai taip laisvai ir gveno, ir dar is kaimynu sunu nueidavo maisto pasivogdavo, nes tie priristi  biggrin.gif

gaila... et, tie tėčiai smile.gif na bet anksčiau ir mažai mados buvo butuose augint, dabar visi ant kiekvieno kampo augina
tai irgi gudrus buvo smile.gif

Gal lengviau tiems, kas gauna labai tokius paprastus, šuniukiškus šuniukus (mano pirmasis toks buvo), o čia jau matėsi, kad toks individas bus. Pvz. jau nuo 5 mėn. imdavo skelbtis apie savo atvykimą kur nors. Loja, laksto į visas puses pasipūtus biggrin.gif bet svarbiausia - neagresyviai ant ko nors, nes žmones myli, niekam nekanda, į gyvūnus nelabai reaguoja, tiesiog va taip skelbiasi, kad didenybė atvyko. Maždaug kaip kokia policija su mirgalkėm biggrin.gif Nu tai negi kažką ten darysi? Nu pasakai, kad nelok. Bet kadangi tai neagresija, tai nepulsi ten kažkaip dresuot, ramint skanukais ar sakyt: prie kojos. Tiesiog stebi tokį individą ir stebiesi kas kartą iš kur tokia stipri dvasia smile.gif Ir visur tokia pirmaujanti ji. Pvz. jei pereit per perėją, tai ji turi visus aplenkt. Ar jei priekyje žmonės eina, tai irgi nori aplenkt, tipo o aš greitesnė smile.gif
Toks truputį Ponas Beanas, pats savii patenkintas ir teisus ir toks kipšiškas biggrin.gif
Atsakyti