Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

bet tai pinigų mažėja juk pas juos, tai kur tau nestresuos. Nežinomybėje jie. Gali gi visos algos neišmokėt ar atleist, kas ant savęs dirba, tai tuo labiau su nuliu sėdi ir tik tikisi valstybės pašalpos.

Aš tai džiaugiuosi, man mano darbas patinka, tai viskas ok. Mokesčiai šiandien paskambino, tai labai maloni buvo kaip niekada. Šiaip visada tokią viršininkę lauždavo, tonas kiek pakeltas. O šiandien tokia gerutė, džiaugiasi, kad dirbu, PVM, kad sumokėtas. Pranešė, kad vieną deklaraciją anuliuos, be reikalo ten prižymėjau, nereikėjo jos iš viso žymėt.
Atsakyti
Idomu dabar pagalvojau cia i tema, kaip vyksta pasymatymai ar pazyntys siuo metu , tik online? biggrin.gif
Nei pas meiluziu kas nubegti gali, nei susipazinti normaliai, sunku viengungiam tikriausiai biggrin.gif
Atsakyti
ir aš galvojau, bet realybė akis atvėrė biggrin.gif niekas niekur nesiizoliuoja per labiausiai dar Lietuvoje. Anksčiau kai vaikščiodavau 20-20.30 su ciucia nebūdavo tiek žmonių, dabar jau porą dienų net vėliau išeinu - žmonių kiek ax.gif Ir mašinų net prazuja vakare tiek, kiek dieną būdavo. Tai čia tie meilužiautojai gal? biggrin.gif Ar pasimatininkieriai? biggrin.gif
Tikrai, kad kariuomenė reikalinga. Dėję tie žmonės ant drausmės, nes tikrai ne visi su šunimis. Su šunimis - mažuma.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 03 31, 22:17)
ir aš galvojau, bet realybė akis atvėrė biggrin.gif niekas niekur nesiizoliuoja per labiausiai dar Lietuvoje. Anksčiau kai vaikščiodavau 20-20.30 su ciucia nebūdavo tiek žmonių, dabar jau porą dienų net vėliau išeinu - žmonių kiek ax.gif Ir mašinų net prazuja vakare tiek, kiek dieną būdavo. Tai čia tie meilužiautojai gal? biggrin.gif Ar pasimatininkieriai?
Tikrai, kad kariuomenė reikalinga. Dėję tie žmonės ant drausmės, nes tikrai ne visi su šunimis. Su šunimis - mažuma.

biggrin.gif
As siandiena mieste buvau, tai labai ramu, zmones vaiksto, bet taip po viena dideliais atstumasi, pas mus leidziama tik su reikalais ar i parduotuves, o siaip pasivaikscioti pasportuoti ar suniuka isvesti tik 2 km nuo namu spinduliu, ir jokiu bureliu, tik vienos seimos zmones. bet jokiu kariuomeniu ar policiju nemaciau, siaip zmone sdauguma susivokia, kad neriekai be reikalo valkiotis. Kai kur sake patikrina, stabdo masinas, bet as niekur nesutikau.
Daug parduotuviu, banku turi atskiras valandas senjoram. Visur stovi dezinfekciniai buteliukai. Yra tokios plasmases pries pardaveju veidus, bet su kaukem tai vos vienetai ir dazniausiai kinai, dar lenkus maziau su kaukem.

kazin kaip pakeis zmones tokios infekcijos, bijos liesti svieni pir ekitu, nors airiai ir taip gana atstumo laikosi su svetimais.
bet kai buvo Ziv pradzia, kai baime zmonem buvo , paskui apsiprato, tai dabar del viruso to bijos unsure.gif Dabar susipazystant ,klausimas ar tu jau sirgai corona..greit ritmai i online gyvenima susikels... unsure.gif

O man tai visia patinka taip ramiai nami ebuti, por langa karves stebiu, toleliau ganosi tas pats vaizdas biggrin.gif bet uz tat kokia ramybe biggrin.gif

bet tai seimo nuotraukas paziurejau kas ten per kvailiai susirinke su kaukem, tas kaukes bele kaip uzsideja, artistai doh.gif kam tam seimui rinktis siu metu doh.gif mes be problemu online dirbam susiskambinam, juk ne viduramziai doh.gif
Atsakyti
aš irgi pastebėjau, kad net dienos ilgesnės atrodo ir šiaip viskas ramiau, geriau. Būdavo grįžtam su vyru, tai atrodo nieko nespėjam, nei pakalbėti normaliai, valgio gamyba ant greičio, ėjimas vaikščiot ant greičio ir tt.. O dabar dieną atrodo nei tiek bendraujam daug, vistiek abu savo skirtingais reikalais užsiėmę, bet vistiek kažkaip viskas spėjasi. Visaip jį krutinu, kad stengtųsi taip susidėliot, išsireikalaut, kad ir po karantino galėtų iš namų dirbti, t.y. pas mane į darbą persikeltų ax.gif Galgi pavyks. Dabar gi laisvai šantažuot galima šefus, kad o kaip per karantiną pavyko bigsmile.gif O šunis laimingas, nesitraukia nuo vyro, aš tai nusibodus biggrin.gif Prieš kelis metus jis daugiau būdavo su mumis, atvarydavo pas mus į darbą, bet po to keitė darbą ir pasidarė pas jį ofisinis laikas, tai dabar labai gerai, kad vėl į vėžes viskas grįžta.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 03 31, 22:32)
Idomu dabar pagalvojau cia i tema, kaip vyksta pasymatymai ar pazyntys siuo metu , tik online?  biggrin.gif
Nei pas meiluziu kas nubegti gali, nei susipazinti normaliai, sunku viengungiam tikriausiai  biggrin.gif


Kokios cia pazintys? Tokios kur per diena ar kelias susitinka ir susiuosto?

Nes jei ilgiau bendraujama, tai skubet nera kur, jei gyvenama ne kartu o nera galimybes kazkur pakeliaut ar papramogaut.

O toms kurioms niesti, ar tiesiog vyro reikia labiau uz duona, tai tik bus proga nesilauzyt nuo pirmos dienos
Atsakyti