Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Monteverte @ 2020 04 01, 15:49)
gaila... et, tie tėčiai smile.gif na bet anksčiau ir mažai mados buvo butuose augint, dabar visi ant kiekvieno kampo augina
tai irgi gudrus buvo smile.gif

Gal lengviau tiems, kas gauna labai tokius paprastus, šuniukiškus šuniukus (mano pirmasis toks buvo), o čia jau matėsi, kad toks individas bus. Pvz. jau nuo 5 mėn. imdavo skelbtis apie savo atvykimą kur nors. Loja, laksto į visas puses pasipūtus biggrin.gif bet svarbiausia - neagresyviai ant ko nors, nes žmones myli, niekam nekanda, į gyvūnus nelabai reaguoja, tiesiog va taip skelbiasi, kad didenybė atvyko. Maždaug kaip kokia policija su mirgalkėm biggrin.gif Nu tai negi kažką ten darysi? Nu pasakai, kad nelok. Bet kadangi tai neagresija, tai nepulsi ten kažkaip dresuot, ramint skanukais ar sakyt: prie kojos. Tiesiog stebi tokį individą ir stebiesi kas kartą iš kur tokia stipri dvasia smile.gif Ir visur tokia pirmaujanti ji. Pvz. jei pereit per perėją, tai ji turi visus aplenkt. Ar jei priekyje žmonės eina, tai irgi nori aplenkt, tipo o aš greitesnė smile.gif
Toks truputį Ponas Beanas, pats savii patenkintas ir teisus ir toks kipšiškas biggrin.gif

Na taip as pati parsinesiau ta suniuka, mano drauges sunyte atsivede suniuku ir jos tevas norejo uzkasti, tai mes su drauge ejom i turgu stovejom dalinom tuos suniukus, o viena sau parsinesiau. Labai fainas buvo, tada zinoma sirdi skaudejo, kai isveze, bet aks ten per duag i tuos vaiku jausmus ziurejo...dabar suprantu teti is dalies, suauge kitiap i gyvunus reaguoja, ir rupesciai kiti jau. vaiku sirdys dar atviros meile liejasi... o uzaugam ir pasikeiciam... O siaip tai augindavau daug ka ziurkenu turejau, visciukus net , kol paaugdavo, paskui isnesdavo tetis pas drauga i kaima kiausinius deti biggrin.gif balandzius net paauindavom su teciu balkone, jei is lizdu iskritusius rasdavom, kate dar atsimenu sergancia buvom priglaude, paskui ji pabego, matyt atgal pas seimininkus.

tai ri mano suniuka stoks buvo lodavo daug, bet ikandes niekam nera.
Atsakyti
sitas geras kaip vyrai reaguoja i nuogas moteris lotuliukas.gif ale kokie visi vienodi biggrin.gif
https://www.facebook...OTcwNjM4MTA1Mg/
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 04 03, 13:25)
sitas geras kaip vyrai reaguoja i nuogas moteris lotuliukas.gif ale kokie visi vienodi  biggrin.gif 
https://www.facebook...OTcwNjM4MTA1Mg/

nu smile.gif
bet tai man užkliuvo, kad visi praktiškai prie kompų ar žaidimų sėdi, o ne pvz. tvarkosi kažkur kažką ar pan. ax.gif Ar čia toks žaidimas buvo, kad būtent nuo kompų atitraukt?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 04 03, 12:57)
nu smile.gif
bet tai man užkliuvo, kad visi praktiškai prie kompų ar žaidimų sėdi, o ne pvz. tvarkosi kažkur kažką ar pan.  ax.gif  Ar čia toks žaidimas buvo, kad būtent nuo kompų atitraukt?

tas tai jo, vienas berods tik virtuveje tvarkesi, va realybe siu dienu, augantys vyrai biggrin.gif
Atsakyti
gerai dar, kad nepasakė: palauk brangioji, po pusvalandžio baigsiu žaidimą, nušausiu Godzilą ir atvarau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 04 03, 14:43)
gerai dar, kad nepasakė: palauk brangioji, po pusvalandžio baigsiu žaidimą, nušausiu Godzilą ir atvarau biggrin.gif

Butu tragedija tada jauciu, nors pora tokiu suabejojo siek tiek.... As siaip nustebau ant kiek visi pasirasantys, ka dir per idomaiusia zaidima biggrin.gif
Nors merginos, tai jauciu laisvai taip pasakytu, ala ka cia dabar sugalvojai, tai palauk ar pan biggrin.gif

Reiks kada ant savo vyro pameginti lotuliukas.gif

Bet visgi mes skiriames vyrai ir moterys, ka dir kiek naujieji genderistai tai neigtu...
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 04 03, 18:43)
Bet visgi mes skiriames vyrai ir moterys, ka dir kiek naujieji genderistai tai neigtu...

be abejo
va Idomucia niekaip nemoteris topsecret.gif

ką savaitgalį? mes miškų bekelėm varėm toliau už namų, naujų gražių vietelių radom. Neverta oficialiais keliais vaikščiot smile.gif Šuo tada dvigubai vargsta, kojytės smėliuose skęsta, gera iškrova. Matėm vyrą arkliu jojantį sau. Matomai gyvūną išvedė pavedžiot biggrin.gif Tai jau nekasdieniškas ir įdomus vaizdelis.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 04 06, 13:19)
be abejo
va Idomucia niekaip nemoteris topsecret.gif

ką savaitgalį? mes miškų bekelėm varėm toliau už namų, naujų gražių vietelių radom. Neverta oficialiais keliais vaikščiot smile.gif Šuo tada dvigubai vargsta, kojytės smėliuose skęsta, gera iškrova. Matėm vyrą arkliu jojantį sau. Matomai gyvūną išvedė pavedžiot biggrin.gif  Tai jau nekasdieniškas ir įdomus vaizdelis.

smile.gif Nu tikrai

as tai tvarkiausi daug, lyginausi, orai buvo ne kas, vejas lietus... tai lauke nieko nenuveikiau gero, tik pasivaiksciojau siek tiek. Musu kaimynai zirgus augina, tai matau kartais kazkur toliau matyt isjoja tai pro mus prajoja, ir pri ejuros kartais matau zmones su zirgais labai grazu man... Teoriskai labai noreciau ismokti joti greitai greitai ir be balno,vaiksyteje skaitydavu knygas apie indenus ir svajodavau.... bet jau matyt siame gyvenime neteks smile.gif
Atsakyti
o ko gi neteks? gi ne 80 metų tau mirksiukas.gif manau, kad ne vėlu dar.

Beje, ačiū už filmo pasiūlymą, pavadinau jį detergentu biggrin.gif koronos įtaka biggrin.gif o vakare pažiūrėjom, nu tikrai geras, patiko mums labai. Tik norėtųsi, kad pagrindiniai aktoriai mažiau vaikiškų bruožų būtų, kiek brandesni geriau žiūrėtųsi, manau. Antros dalies trailerį pažiūrėjom, tai ten iš viso ji kaip viščukas, trumpais plaukais, netinka jai. Bet matosi, kad pirma dalis daug geresnė, antra jau visai tokia fantastinė, nežinau ar žiūrėsim. Bet paveikė tiek, kad net sapnavome porą epizodų iš filmo, o taip labai retai būna.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 04 06, 14:19)
be abejo
va Idomucia niekaip nemoteris topsecret.gif



Ale tik pagalvok!

Daugybe vyru vargsta irodinedami savo vyriskuma,, bijodami nesusimauti... O cia su spravkemis, po daugybes isgertu hormonu - vis tiek VYRAS.

Kaip dar moterys pasake, kurios mane gyvai pazinojo: "vyriskesnis uz tikrus vyrus"

Tai kazkoks idomus fenomenas...
Tikrai nesvajojau niekada moterimi buti, bet tiesiog susitaikiau, kad "ir moterys kazkaip gyvena pasaulyje".

As tai ziuriu kaip i galimybe spekuliacijoms ir manipuliacijoms...
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 04 07, 12:42)
Ale tik pagalvok!
Daugybe vyru vargsta irodinedami savo vyriskuma,, bijodami nesusimauti... O cia su spravkemis, po daugybes isgertu hormonu - vis tiek VYRAS.
Kaip dar moterys pasake, kurios mane gyvai pazinojo: "vyriskesnis uz tikrus vyrus"
Tai kazkoks idomus fenomenas...
Tikrai nesvajojau niekada moterimi buti, bet tiesiog susitaikiau, kad "ir moterys kazkaip gyvena pasaulyje".
As tai ziuriu kaip i galimybe spekuliacijoms ir manipuliacijoms...

nu ale gerai tu čia, taikliai kaip bepažiūrėsi.
Tai gal tie hormonai kaip tik verčia organizmą priešintis ir iš paskutinių dominuoti vyr. hormonams? Negali taip būti? Nu koks vyras tikrai norėtų boba tapt? Tai vat ir sukyla visa gyvybinė jėga, potencialas, kad išlikti?
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 04 07, 11:42)
Ale tik pagalvok!
Daugybe vyru vargsta irodinedami savo vyriskuma,, bijodami nesusimauti... O cia su spravkemis, po daugybes isgertu hormonu - vis tiek VYRAS.
Kaip dar moterys pasake, kurios mane gyvai pazinojo: "vyriskesnis uz tikrus vyrus"

Tai kazkoks idomus fenomenas...
Tikrai nesvajojau niekada moterimi buti, bet tiesiog susitaikiau, kad "ir moterys kazkaip gyvena pasaulyje".
As tai ziuriu kaip i galimybe spekuliacijoms ir manipuliacijoms...

vyriskumas ir buvimas vyru ne tas pats. Vyrai visi kas vyrai, bet ne visi vyrai vyriski biggrin.gif
Tu gal ir nevyriskas, bet vyras visgi, kad ir kiek ten tu spravkiu turetum biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 04 07, 12:17)
nu ale gerai tu čia, taikliai kaip bepažiūrėsi.
Tai gal tie hormonai kaip tik verčia organizmą priešintis ir iš paskutinių dominuoti vyr. hormonams? Negali taip būti? Nu koks vyras tikrai norėtų boba tapt? Tai vat ir sukyla visa gyvybinė jėga, potencialas, kad išlikti?

organizma saisku priesinasi, jis turi matrica, programa, kokiam buti ten yrasyta vyrisk alytis, atitinkami hormonai gaminami, atitinkami procesai vyksta, bet sintetiniai hormonai aisku viska iskreipai ir ju reikia nuolat.
Bet panasiai gi ir moterys su KT gyvena, iskraipo savo homonine sistema, gal del to ir suvyriskeja ir nukvaileja, matom pvz ir cia forume. biggrin.gif
man idomu, jie tokius hormonus, kaip Idomucia geria, gertu moteris, kas butu krutine gal paaugtu? bigsmile.gif
Atsakyti