Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(lutuke123 @ 2020 04 08, 14:14)
Bet panasiai gi ir moterys su KT gyvena, iskraipo savo homonine sistema, gal del to ir suvyriskeja ir nukvaileja, matom pvz ir cia forume. biggrin.gif
man idomu, jie tokius hormonus, kaip Idomucia geria, gertu moteris, kas butu krutine gal paaugtu?  bigsmile.gif

jo, kai paskaitau tuos visus šalutnius nuo KT ar net nuo spiralių, tai brrr...
bet man baisiausia tai, kad tos moterys pačios to nebesuvokia. Jos rašo apie tai kaip apie normą: "ai čia man pastoviai tą galvą skaudinėja, bet nieko, gal priprasiu dar", "ai čia man nuotaikos pastoviai nėra, jėgų nėra, bet ai, kaip nors". O po to būna parašo: "nustojau gert KT - atsigavau. Bet ginekologė pasiūlė spiralę - bandysiu, gal bus geriau."
tai tikrai klausiams ar jos tokios kaušės buvo ir iki tol, kas liečia jų sveikatą ar tirkai nukvailėjo nuo tų hormonų?

Idomucia minėjo, kad lyg žmonai kažką irgi bandys, siūlys bandyt. Tai gal papasakos ar jau bando?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 04 08, 14:39)
jo, kai paskaitau tuos visus šalutnius nuo KT ar net nuo spiralių, tai brrr...
bet man baisiausia tai, kad tos moterys pačios to nebesuvokia. Jos rašo apie tai kaip apie normą: "ai čia man pastoviai tą galvą skaudinėja, bet nieko, gal priprasiu dar", "ai čia man nuotaikos pastoviai nėra, jėgų nėra, bet ai, kaip nors". O po to būna parašo: "nustojau gert KT - atsigavau. Bet ginekologė pasiūlė spiralę - bandysiu, gal bus geriau."
tai tikrai klausiams ar jos tokios kaušės buvo ir iki tol, kas liečia jų sveikatą ar tirkai nukvailėjo nuo tų hormonų?

Idomucia minėjo, kad lyg žmonai kažką irgi bandys, siūlys bandyt. Tai gal papasakos ar jau bando?

Nu, as cia temoje apie kontraceptikus paskaitinejau su kuo moterys susiduria, baisu pasidare....kaip save taip darkytis, nu nenori vaiku , perisrisk kiausintakius...

Kaizn Idomucia salutiniu poveikiu nejaucia neigiamu?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 04 08, 15:19)
Kaizn Idomucia salutiniu poveikiu nejaucia neigiamu?


Jauciu.
Nuotaiku svyravimai, nepagristi tokie, na panasiai ai masina vairuoji o ten su vaziuoklee blogai tai galu nunesti i viena ar kita sona... tai ir nunesa...

Padidejo svoris,, nes suletejo medziagu apykaita

Kojoms salta,

Pasimylejimui reikia nusiteikti... bet jei nera tai ir nereikia, tai cia nzn ar taip blogai.

Kiti dalykai tik tegiami... Beja viska galima paderinti reguliuojant ir tuos ir tuos
Atsakyti
Tai gal pasportuoti reiktu ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 08 balandžio 2020 - 20:51
kokis Mėnulis Pilnis pas mumis šiandien, o jau Grožis wub.gif nors imk ir parsinešk namo biggrin.gif
bet ir žmonės kenčia nuo jo. Kai kas blogai miegojo, kai kas skaudančia galva atsikėlė ir pan. O ir mirčių turbūt apskritai daugiau, kai toks jis priartėjęs
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 04 08, 23:09)
kokis Mėnulis Pilnis pas mumis šiandien, o jau Grožis wub.gif nors imk ir parsinešk namo biggrin.gif
bet ir žmonės kenčia nuo jo. Kai kas blogai miegojo, kai kas skaudančia galva atsikėlė ir pan. O ir mirčių turbūt apskritai daugiau, kai toks jis priartėjęs

aha nuostabus bandziau nufotkinti, kaip saule smile.gif
man tai maziau miego reikai dazniausiai tokiu metu, issimiegu gerai kaip tik smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 04 09, 02:07)
aha nuostabus bandziau nufotkinti, kaip saule smile.gif
man tai maziau miego reikai dazniausiai tokiu metu, issimiegu gerai kaip tik smile.gif

bet rimtai kaip Saulė. Iš pradžių mb net apsipažino, kai tik iš namų išėjom. Sakau Mėnulis ten toks, jisai sako, kad gal šviestuvai biggrin.gif nes ir šviestuvas koks ten dar galėjo būti miesto

tingiu dirbt, o darbų krūva, pavasarį visada dažniausiai daugiau ax.gif
Koronos atvejų jau kaip pusę Lietuvos gyventojų.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 04 09, 09:23)
bet rimtai kaip Saulė. Iš pradžių mb net apsipažino, kai tik iš namų išėjom. Sakau Mėnulis ten toks, jisai sako, kad gal šviestuvai biggrin.gif nes ir šviestuvas koks ten dar galėjo būti miesto

tingiu dirbt, o darbų krūva, pavasarį visada dažniausiai daugiau ax.gif
Koronos atvejų jau kaip pusę Lietuvos gyventojų.

man idomu, kas ten per testai, jei testuoj atik corona, o ne butent covid19, tai gal me svis iji turim ir persirge 10k, juk tas virusas jau senai egizstuoja...o ir covidu jauciu daug kas sirgo gruodi, sausi... tikrai su kuo pasneki dauguma atgule buvo savaitei ar dviem. siandien su kaimyne per tvora psnekejom, sena mociute, tai seke irgi sause 2 savaites is lovos nekilo, kaip gripavo ir mes visi persirgom ir dauguma pazystamu, bendradarbis net ligoninei buvo atsidures, bet tada dar niekas nesnekejo apie ta corona.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 04 11, 22:26)
man idomu, kas ten per testai, jei testuoj atik corona, o ne butent covid19, tai gal me svis iji turim ir persirge 10k, juk tas virusas jau senai egizstuoja...o ir covidu jauciu daug kas sirgo gruodi, sausi... tikrai su kuo pasneki dauguma atgule buvo savaitei ar dviem. siandien su kaimyne per tvora psnekejom, sena mociute, tai seke irgi sause 2 savaites is lovos nekilo, kaip gripavo ir mes visi persirgom ir dauguma pazystamu, bendradarbis net ligoninei buvo atsidures, bet tada dar niekas nesnekejo apie ta corona.

Vis tiek čia rimčiau nei gripai. Žiūrėk, jauna prodiuserė atbuvo ligoninėj su covid, išleido, dar karantinavosi po to pati namie ir baigiantis laikui vėl iš nieko atkrito. Nelabai aš girdėjus, kad nuo gripo atkrinta. Pasveikta ir pasveiksta, ypač jauni. O čia labai bjauri forma, suvarys plaučius daliai žmonių ir kažin kaip jie po to gyvens. Užeis šalčiai ir šakiai, puls pneumonijos ir vėl rizika mirt.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 04 11, 23:47)
Vis tiek čia rimčiau nei gripai. Žiūrėk, jauna prodiuserė atbuvo ligoninėj su covid, išleido, dar karantinavosi po to pati namie ir baigiantis laikui vėl iš nieko atkrito. Nelabai aš girdėjus, kad nuo gripo atkrinta. Pasveikta ir pasveiksta, ypač jauni. O čia labai bjauri forma, suvarys plaučius daliai žmonių ir kažin kaip jie po to gyvens. Užeis šalčiai ir šakiai, puls pneumonijos ir vėl rizika mirt.

man sunku patiketi, kad tas virusas, pats istaip mutavo, be zmoniu paglabos.... Zmogus jauciu pats idieotiskiausias sutverimas, kuris susigalvoja tike priemoniu save sunaikinti...
Atsakyti
nebežinia kuo tikėt. Šis straipsnis pvz.
https://www.15min.lt...-oro-57-1302858
Tėvas žinojo, bet nieko nedarė. Kodėl tada nerašė prašymo, kad netaikyt šio metodo? Ar būtų iš viso miręs be jo? Na bet jei toks ir liks, nebeatsigaus, tai nu nafik toks gyvenimas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 04 13, 13:17)
Kodėl tada nerašė prašymo, kad netaikyt šio metodo?


Tai jau aparata jungia, tai plauciai reiskia nedirba visai, net neuztenka oro guleti lovoje ka cia apie maratonnus... Kai pasveiksta tai plauciai biski atsigauna, bet iki maratonu dar reikes palaukti.

Beja pastebejau, kad labai jau sportininkus virusas griebia
Atsakyti