Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Mes tai gerai visi smile.gif bet man situacija pasaulyje tai baisi. Tu gal nepasiskaitai spaudoje? Aš tai noriu žinoti visus įvykius, nes iliuzijoje neprigyvensi. Pvz. medikai bėga iš darbo vietų, atsisako dirbti (o juk buvo prisiekę..., tai kokio pyp velnio ėjo į tokią specialybę? ji juk ekstremali. Parazitai tik dėl babkių ir prestižo stojo. Vietoje tokių geriau būtų atėję gal su mažesniais balais, iš mažiau turtingų šeimų, bet gal geresnės dūšios žmonės, kurie nebėgtų kritiniais atvejais?)
Senelius senelių namuose palieka myriop nė neįspėję artimųjų, kad atsiimtų juos kas nori. Rasta krūva lavonų. Direktorius tų slaugos namų pasirodė buvęs žulikas blink.gif Kas čia per įstatymai tokie, kad tokiam duoti vadovauti tokiai įstaigai? Suprantu kokių batų parduotuvių tinklą leist turėt, o ne senelių namus.
Pasaulyje jau ir taip buvo labai daug žiaurių dalykų, o dabar ir tai prisidėjo. Nemanai, kad čia ir prasideda mūsų civilizacijos krachas?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 04 18, 01:17)
ziuriu jau Lietuvoje pradeda svelninti karantina, gal ir pas mus pasvelnins, nors sugristi i darba visai nenoriu, gerai is namu dirbti , yapc dabar kai karsciai prasides  biggrin.gif
kaip jus laikotes, siandien graziai mano viena pazystama parase, pradesim gal labiau vertinti dalykus, kurie atrode savaime suprantami, o dabar negalimi....


Na galima nueiti nusipirkt prekiu, tai kaip ir jokiu trukdymu. Tik gatveje visi turi but su namordnykais. Tai jau tas buvimas kazkur ne namuose atrodo slykstus, kaip kur nezmoniu aplinkoje. Tai tik vaziuoji is namu i sodyba... Vasara gal mentai su motorke negaudys kas be namordnyko kur plaukioja.

Kaip tik jau nera ka vertinti, daug dalyku pasirode netikra. Cia vyksta kazkoks zlugimas... Valstybes save visai nuvertino, kaip kvailiu ir neprofesionalu... Ateities nera, kad ir virusas isnyktu, o jis ko gero neisnyks, vakcinos nebus ir bus mirtingumas...
Durniu visuomene varjos ir degraduos
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 04 18, 23:59)
Vasara gal mentai su motorke negaudys kas be namordnyko kur plaukioja.

tik pusę veido įdegs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 04 19, 09:13)
tik pusę veido įdegs biggrin.gif


ot atrodysim)))))))))))))))))))))
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 04 18, 23:23)

Senelius senelių namuose palieka myriop nė neįspėję artimųjų, kad atsiimtų juos kas nori. Rasta krūva lavonų.


Nemanai, kad čia ir prasideda mūsų civilizacijos krachas?

Girdejau, ci ajau visiskas nuzmogejimas...

Manau, kad jau issiseme ta degradacija, nu kiek ilgai gali testis tai...
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 04 18, 23:59)
Na galima nueiti nusipirkt prekiu, tai kaip ir jokiu trukdymu. Tik gatveje visi turi but su namordnykais. Tai jau tas buvimas kazkur ne namuose atrodo slykstus, kaip kur nezmoniu aplinkoje. Tai tik vaziuoji is namu i sodyba... Vasara gal mentai su motorke negaudys kas be namordnyko kur plaukioja.

Kaip tik jau nera ka vertinti, daug dalyku pasirode netikra. Cia vyksta kazkoks zlugimas... Valstybes save visai nuvertino, kaip kvailiu ir neprofesionalu... Ateities nera, kad ir virusas isnyktu, o jis ko gero neisnyks, vakcinos nebus ir bus mirtingumas...
Durniu visuomene varjos ir degraduos

tas tai man visiskas absurdas, dar suprasicua toki reikalvima zudarose patalpose, parduotuvese, bet parkuose, kur vienas kur vaikstai, arba, kaip ten tuos zmones nubaude tenisa zaidziancius, nu atrodo valdzia rado proga vel pasisaipyti is zmoniu...

taip vakaru civilizacijos zlugimas, manau kazkas turi keistis. zmones pamate kiek realiai laisves jie turi, o tike del tu laisviu kovojo...tik bac vienu mostu viskas nubraukiama...
Atsakyti
O gristant i tema apie vyrus, visgi kokia vyro savybe yra esmine jum ? Kuo ilgiau gyvenu prieinu isvados, kad man jauciu svarbiausia vyro mokejimas susivaldyti , ramybe, stabilumas.
Atsakyti
man gal rūpestingumas? maniškis tuo mane pirmiausia ir patraukė, nes buvome labai jaunučiai, tai grožis jo dar nebuvo ypatingai išryškėjęs išskirtinai, stilius nesutvarkytas buvo, kirpėja jo tuometinė prasta. Mama mano tik akyla akim pažiūrėjo ir man pasakė, kad pamatysi, apie 30 kai bus, jis bus labai gražus. Tai jei ne tas jo geras bruožas, galėjau jį pramesti, išbrokyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 04 22, 15:07)
man gal rūpestingumas? maniškis tuo mane pirmiausia ir patraukė, nes buvome labai jaunučiai, tai grožis jo dar nebuvo ypatingai išryškėjęs išskirtinai, stilius nesutvarkytas buvo, kirpėja jo tuometinė prasta. Mama mano tik akyla akim pažiūrėjo ir man pasakė, kad pamatysi, apie 30 kai bus, jis bus labai gražus. Tai jei ne tas jo geras bruožas, galėjau jį pramesti, išbrokyti ax.gif

matai koki atu, nors man irgi vyro isore krito i aki is pradziu, grazus buvo bernas biggrin.gif mane patrauke manau mano vyro sozinigumas, naturalumas, niekad nelauze is saves kazin ko, nesimaive, toks paprastas vyriskas buvo, nros dar ir labai jaunas. O siaip balsas labai uzkabino manau. wub.gif bet ka as ten paaugle dar zinojau biggrin.gif
Dabar tai suaugusi ziureciau labai kaip sakai i rupestinguma, tas tikrai svarbu, bet man svarbu ir zmoniu sugebejiams valdytis, labai nemegstu isteriku, emociju kamuoliu. Mano tetis buvo labai rupestingas, bet jau gal net per duag , tas irgi biski uzknisa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 04 22, 16:10)
matai koki atu, nors man irgi vyro isore krito i aki is pradziu, grazus buvo bernas  biggrin.gif mane patrauke manau mano vyro sozinigumas, naturalumas, niekad nelauze is saves kazin ko, nesimaive, toks paprastas vyriskas buvo, nros dar ir labai jaunas. O siaip balsas labai uzkabino manau.  wub.gif bet ka as ten paaugle dar zinojau  biggrin.gif
Dabar tai suaugusi ziureciau labai kaip sakai i rupestinguma, tas tikrai svarbu, bet man svarbu ir zmoniu sugebejiams valdytis, labai nemegstu isteriku, emociju kamuoliu. Mano tetis buvo labai rupestingas, bet jau gal net per duag , tas irgi biski uzknisa  biggrin.gif

mes su draugėm išrankios buvom, net neidavom šokti su negražiais biggrin.gif tai kur jau ten draugauti. Tai va, ką ten tokiame amžiuje rinksies pagal geras žmogus, pagal gražus ar ne renkiesi biggrin.gif
Nors realiai tau pasakysiu, kad tas grožis dar ir su energetika siejasi. Man tie tokie labai ramūs, na tokie tipiški geriečiai, pupuliukai tokie niekada netraukė.
Aš kaip tik žinok su ramiu nepagyvenčiau. Man reikia audrų, aš ugninga labai smile.gif Kaip vyras sako: niekada neisiu tiesiu, plačiu keliu, vis lįsiu į kokį bruzgyną biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 04 22, 16:49)
mes su draugėm išrankios buvom, net neidavom šokti su negražiais biggrin.gif tai kur jau ten draugauti. Tai va, ką ten tokiame amžiuje rinksies pagal geras žmogus, pagal gražus ar ne renkiesi biggrin.gif
Nors realiai tau pasakysiu, kad tas grožis dar ir su energetika siejasi. Man tie tokie labai ramūs, na tokie tipiški geriečiai, pupuliukai tokie niekada netraukė.
Aš kaip tik žinok su ramiu nepagyvenčiau. Man reikia audrų, aš ugninga labai smile.gif Kaip vyras sako: niekada neisiu tiesiu, plačiu keliu, vis lįsiu į kokį bruzgyną biggrin.gif

tai kaip ten sako traukia blogieciai biggrin.gif manau dar ta truka paremta kazkokiom ir vidinem savybem, traukai tie , su kurias geriausia i pora tinki?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 04 22, 19:14)
tai kaip ten sako traukia blogieciai  biggrin.gif manau dar ta truka paremta kazkokiom ir vidinem savybem, traukai tie , su kurias geriausia i pora tinki?

kad maniškis šiaip neblogietis. Šiaip jis labai geras ir teisingas žmogus kaip ir aš, šeimai labai atsidavęs. Kiek jam tėvai prigadinę gyvenimo, o jis juos vistiek myli (su atstumu tam tikru, vis atsimindamas kokie jie, bet vistiek myli, o ne nekenčia). Bet jei kas stotų skersai kelio, tai kovotų, be abejo, nenusileistų. Jei kas nors ką nors šeimos nariui baisaus padarytų, tai tikrai atkeršytų, be kalbų. Mėmė tikrai nebūtų, nesusitaikytų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 04 23, 09:53)
kad maniškis šiaip neblogietis. Šiaip jis labai geras ir teisingas žmogus kaip ir aš, šeimai labai atsidavęs. Kiek jam tėvai prigadinę gyvenimo, o jis juos vistiek myli (su atstumu tam tikru, vis atsimindamas kokie jie, bet vistiek myli, o ne nekenčia). Bet jei kas stotų skersai kelio, tai kovotų, be abejo, nenusileistų. Jei kas nors ką nors šeimos nariui baisaus padarytų, tai tikrai atkeršytų, be kalbų. Mėmė tikrai nebūtų, nesusitaikytų smile.gif

tai taip, maniskis kazkuom panasus, o tas blogietis, tai turejau omeny kabutese, nu ne koks meme caca lelia biggrin.gif
Atsakyti