Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

dalis sėdi ant ekstremalių dietų, dalis gyvena didmiesčiuose, treniruojasi užterštoje aplinkoje, tai įsivaizduok kiek prisikėpuoja toksinų. Būna vartoja, kad ir ne dopingą, bet įv. labai stiprius papildus, kurie ilgainiui kenkia. Jau nekalbu, kad krūvis per didelis tam tikriems žmonėms tam tikrame sporte visgi
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 04 13, 13:17)
nebežinia kuo tikėt. Šis straipsnis pvz.
https://www.15min.lt...-oro-57-1302858
Tėvas žinojo, bet nieko nedarė. Kodėl tada nerašė prašymo, kad netaikyt šio metodo? Ar būtų iš viso miręs be jo? Na bet jei toks ir liks, nebeatsigaus, tai nu nafik toks gyvenimas unsure.gif

manau kunas geba daug ka atstatyti tinkamai gyvenant, ko jis nori is kart po tokios sunkios ligos maratonus begioti? reikia laiko...
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 04 13, 15:18)
dalis sėdi ant ekstremalių dietų, dalis gyvena didmiesčiuose, treniruojasi užterštoje aplinkoje, tai įsivaizduok kiek prisikėpuoja toksinų. Būna vartoja, kad ir ne dopingą, bet įv. labai stiprius papildus, kurie ilgainiui kenkia. Jau nekalbu, kad krūvis per didelis tam tikriems žmonėms tam tikrame sporte visgi

profesionalus sportas is vis nesveikas, O viskas kitas pirklusomai ka ir kaip zmogus daro as irgi stebiuosi tais begiotojais gatvem... juk begdamas ikvepi daug daugiau visko tu brudu irgi, beja, begti asfaltu, tai peilis sanariam ir stuburui...
Atsakyti
Lutuke, dar nebijot? Pas jus per parą naujų atvejų +832
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 04 14, 20:11)
Lutuke, dar nebijot? Pas jus per parą naujų atvejų +832

As tai ne, skaiciu neseku. O Lietuvoje, sako svelnins karantina, nes situacija suvaldyta.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 04 14, 20:11)
Lutuke, dar nebijot? Pas jus per parą naujų atvejų +832


Normalus zmones nesitiria, tiriasi visokie ieskantys teisybiu, ar biski trenkti norintys ekstremaliu nuotykiu...

Tokius truputi paduchino ikalinimu ligoninese ar namu arestais, tai atveju turetu sumazet...

Daugybe uzsikrete, nieko net apie tai nezino ir nenori zinot. Kiti pagulejo pagere arbatos ir pasveiko.
Cia vienas buvo giminej toks suejimas... laidotuves. Tai ten buvo mintis susirinkti ir paminet prie stalo velioni. As pasakiau, kad nelabai man tas priimtina, nes neaisku kur kas buvo, paskui ras pas ka tai prades ieskoti "kontaktu" ir nezinai ka pas ka gali rasti... O tada jau vienoks ar kitoks laisves apribojimas.
As ir taip mazai su kuo bendrauju. Kam man tokiu nuotykiu.
Atsakyti
Man tai idomu, ar testai rodo konkreciai covid19 ar korona, nes jei korona, tai zmones galejo 10 k per gyvenima persirgti..
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 04 14, 21:17)
Man tai idomu, ar testai rodo konkreciai covid19 ar korona, nes jei korona, tai zmones galejo 10 k per gyvenima persirgti..


Lyg covid19 rodo, nes tu virusu zmoguje tame tarpe koronos pastoviai yra visokiu
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 04 14, 20:45)
Normalus zmones nesitiria, tiriasi visokie ieskantys teisybiu, ar biski trenkti norintys ekstremaliu nuotykiu...

Tokius truputi paduchino ikalinimu ligoninese ar namu arestais, tai atveju turetu sumazet...

Daugybe uzsikrete, nieko net apie tai nezino ir nenori zinot. Kiti pagulejo pagere arbatos ir  pasveiko.
Cia vienas buvo giminej toks suejimas... laidotuves. Tai ten buvo mintis susirinkti ir paminet prie stalo velioni. As pasakiau, kad nelabai man tas priimtina, nes neaisku kur kas buvo, paskui ras pas ka tai prades ieskoti "kontaktu" ir nezinai ka pas ka gali rasti... O tada jau vienoks ar kitoks laisves apribojimas.
As ir taip mazai su kuo bendrauju. Kam man tokiu nuotykiu.

tai nelinksmos šventės, ką?
Papildyta:
Lietuvoje pirmas ne rizikos grupėje mirė. 49 metų. Tikėkimės, kad bent rūkė ar šiaip koks apsileidęs, kad taip
Atsakyti
va čia tai iš viso įdomiai, ką ten gero ta Ukmergė galvoja? vėl dirba užsikrėtę nešiotojai? nedezinfekavo po anų mirties? tai jei taip bus, tai niekada tas nesibaigs

Mirė garbaus amžiaus ukmergiškė anksčiau gulėjusi Ukmergės ligoninės Slaugos skyriuje, taip pat – pagal amžių rizikos grupei nepriklausęs vilnietis. Ukmergės rajono savivaldybė pranešė, kad mirusi 82 metų ukmergiškė Vilniuje buvo gydoma nuo balandžio 3 d.

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 04 14, 22:02)
tai nelinksmos šventės, ką?



Man vienam prie sventinio stalo yra geriau - daugiau lieka esti. O su sveciais tai tik nuobodu ir vargina.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 04 14, 22:02)
tai nelinksmos šventės, ką?
Papildyta:
Lietuvoje pirmas ne rizikos grupėje mirė. 49 metų. Tikėkimės, kad bent rūkė ar šiaip koks apsileidęs, kad taip

Nu zinok , man po tu visu zinuciu Fb, kai zmone sraso, akd nesuteikiama pirm apagalba, nenustebciau,adk mzogus mire nuo kokio infarkto, nesuteikus pagalba. siaip vyrai 50 m jau rizikos grupeje, del aibes kitu ligu...
Atsakyti
ziuriu jau Lietuvoje pradeda svelninti karantina, gal ir pas mus pasvelnins, nors sugristi i darba visai nenoriu, gerai is namu dirbti , yapc dabar kai karsciai prasides biggrin.gif
kaip jus laikotes, siandien graziai mano viena pazystama parase, pradesim gal labiau vertinti dalykus, kurie atrode savaime suprantami, o dabar negalimi....
Atsakyti